Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

tak siedza w domu i przegrywaja zycie tak jak Ty. Bylabys ich autorytetem. Co lepsze oboje kupili sobie laptopy i siedza na nich cale dnie i wroza z tarota a ostatnio zainteresowali sie magią. fajnie nie? fajne zycie maja, tez tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy moze ja jestem jakas pojebana ze dla mnie to wazne;/ no własnie nie jest singlem ale chyba bardzo chce nim byc/ chyba za dlugo było dobrze;/ dziewczynki prawda ze takie swieta sa wazne?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................t
nie jestem jej adwokatem ale zal dupe sciska co wy wyprawiacie...a same nie piszecie w kolko tego samego? pewnie ze tak!! zadnych tak samo nowych argumentow nie podajecie...wiec o co chodzi?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o zaden styl zycia, ja nie uwazam ze mam jakikolwiek styl zycia, .......t pachniesz mi bursztynem, bo nawet takich samych ograniczonych argumentow uzywasz, a poza tym idealnie czasowo bys sie wyrabiala piszac jako ona i jako ......t. Ale nawet jesli nie jestes, to posluchaj: ja nie mam stylu zycia, ja pracuje, studiuje, bo musze zarabiac zeby sie utrzymac, oprocz tego gotuje w domu, sprzatam, piore, zajmuje sie kotem, calym domem, jak zabraknie mi chiuchow ide na zakupy, a jak mam ochote potanczyc, na impreze. To jest jakis styl zycia? nie wiem, nowoczesny, postepowy? jak dla mnie zupelnie zwyczajny, wiec o co cala rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
......................t tak jak burstzynek pisął ze jest kura domowa to naście stron najeżdzania ale jalk burstzynek napisał z ena randke idzie wychodzi z domu to słodkie i milusie, ciocie dobre rady zaloz to tamto, zrob to tamto ..... nie akceptujcie zadnego innego stylu zycia i zachowania pozaz waszym , kazyd innym styl zachowania i bycia negujecie,.atakujecie i wyzywacie... zero tolerancji , zero normalności,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty za to tolerancyjna w chuj jestes :D nowa laske swojego bylego potrafisz od kurw i szmat wyzywać mimo ze na dobra sprawe nic Ci procz zabrania faceta nie zrobila (tak, bursztyn, NIC Ci nie zrobila, a faceci przychodza i odchodza, prawo natury), nie tolerujesz naszego stylu bycia, nie widzisz nic po srodku, tylko czarne i biale, a poza tym to nudzisz mnie juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
morski kamyczek ......................t tak jak burstzynek pisął ze jest kura domowa to naście stron najeżdzania ale jalk burstzynek napisał z ena randke idzie wychodzi z domu to słodkie i milusie, ciocie dobre rady zaloz to tamto, zrob to tamto ..... nie akceptujcie zadnego innego stylu zycia i zachowania pozaz waszym , kazyd innym styl zachowania i bycia negujecie,.atakujecie i wyzywacie... zero tolerancji , zero normalności, sluchaj, tak wiele mowisz o swoim stylu zycia, ale ja nadal o nic nim nie wiem. wiec moze napiszesz kilka slow, na czym on polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn ale ja mam znajomych ktorzy tez tak zyją jak Ty, bo tak wolą, moja mama tez tak zyje, z tym wyjatkiem ze ma prace bo w domu by jej zupelnie z nudow odbilo, i ja bardzo kocham. A gdyby nie Ty okreslenie "styl zycia" w zyciu by sie na forum nie pojawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
może wy macie nowoczesnych ale ja się wychowałam w tradycyjnym domu, moja mam nigdy nie musiała i nie chciała pracować i ja tez nie zamierzam , jak musiałam to pracowała, ale nie mam zamairu tego robić na pewno jak beda dzieci, moje dzieci wychowaja sie w normalnym domu, z mama 24 godziny na dobę pod ręką , anie z kluczem na szyi, samopas zeby sobie chodziły nie wiadomo gdzie i nie wiadomo co robił ... nigdy w zyciu moim dzieciom nie pozowl en atakie zycie jak wasze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................t
POJAC NIE POTRAFICIE ZAAKCEPTOWAC TEGO!! ZE ONA ZYJE INACZEJ NIZ WY!!! ZE MA INNY TOK MYSLENIA ZE MA INNE WARTOSCI!!!!!!!!!!!!! I WLASNIE DLATEGO OGRANICZONE JESTESCIE!! BO NIE UMIECIE TEGO ZAAKCETPOWAC TYLKO SIE CZEPIACIE JEJ NA KAZDYM KROKU I O TO CALA AFERA!!!!!I KAZDEMU KTO MA INNE ZDANIE NIZ WY KAZECIE WYPIEDRDALAC Z TOPIKU:) MAIL DO MODERATORA JUZ POSZEDL.. O WYKASOWANIE TEGO GOWNA..BO JEDEN WIELKI STEK WYZWISK TUTAJ I OBELG.. SKORO NIE POTRAFISCIE DYSKUTOWAC KULTURALNIE TO TOPIKU NIE BEDZIE I TYLE:) JESTESCIE PLYTCIUTKIE TAK NAPARWDE.. BO NIE POTRAFICIE ZAAKCEPTOWAC KOGOS ALBO CZEGOS INNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
ok ...................t ale jak ona zyje? na czym polega jej zycie, bo zadalam juz to pytanie po raz kolejny i odpowiedzi brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdemu ale T0obie tak bursztyn chcesz żeby Twoje dzieci żyły tak jak Ty??? współczuję im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
tak Czeko gownirstwo na imprezy nie wychodzi ,przyjdzie pora dorosną , zarobia będą sobie wychodzić ... przed 20-tka na pewno nie ... najpierw nauka, obowiażki ..potem zycie i zabawa, a nie potem taka jedna z druga malolata nascie lat i mamsuia zostaje, albo zaćpa się na dyskotece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
no ale ja jeszcze raz chcialabym zapytac bursztyna, na czym polega jej styl zycia? co robi? jak wyglada jej dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn - moi rodzice nie sa postepowi widac, ale ja tez nie uwazam sie za postepowa ;] a jak dzieci maja sobie zarobic zeby wyszly na impreze? jak nie beda pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
ja jakoś żyłam tak i na dobre mi wyszło ... moja siora żyła tak jak wy efekt dwoje dzieci, u mamusi na utrzymaniu .. w zyciu obiadu nie ugotowała bo nie potrafi i jej sie nie chce .. ja dostawałam po dupie całe zycie w przenosni i dolsownie , na pierwsza impreze i jedyna w zyciu wyszlam jak mialam 19 lat , nie bylo imprez, dyskotek , szlajania sie.. najpierw nauka, potem obowiazki w domu i znow nauka.. i ciesze sie z teog jaka jestem .. ze za pare lat tka wychowam swoje dzieci ... ze stworze prawdziwy tradycyjny dom z zasadami ..nie z kluczami na szyi i zarciem z mikrofalowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam na imprezy od 16 roku życia nigdy nie ćpałam niczego twardego wiadomo trawke raz na rok zapalić to nie grzech a obowiązek każdego imprezowicza dennego i pustego dziecka też nie mam nie sypiałam z kim popadnie bo narazie to spalam tylko z exem i do tego dobrze się uczyłan ja coś czuję że Twoje dzieci to z chaty uciekną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
jhfv ja jak chciałam mieć kase to jak miałam 15 lat zasuwałam po szkole roznosiłam ulotki ,m weekendami stałam po 12 godzin na promocjach i jakos korona mi z glowy nie spadła ... clae liceum i studia pracowalam uczylam sie , wychowywlam dziecko siostrze i zapierdalam na dwa domy .. bez zabawy , imprez, szlajania sie i jakos zyje i jestem szczesliwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
ale cie bursztyn w tym porzadnym domu manier nauczyli- niech mnie. porzadny dom to byl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drogie
ja jako osoba postronna widzę, że wszystkie te pomarańczowe awantury wszczyna bursztyn. te same zwroty, ten sam styl pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie rozumiem jednego!!!!! na huj wy dajecie sie prowokować!!!!!!!! ignorowac i tyle!!! przeciez tego juz czytac nie mozna!! marrgerita dupek z tego Twojego na maksa:( no ale Ty zachowaj zimna krew i zero reakcji na jego decyzje, niech jedzie do kumpla. JEszcze przybiegnie i przeprosi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn mam 23 lata, nie zaszlam w ciaze i dlugo nie zamierzam, nie cpam, malo pije, nie szlajam sie i nie daje dupy przypadkowym kolesiom (w przeciwienstwie do Ciebie, pamietaj), chodze na zakupy, chodze do kina, do pubu, jak mam ochote to siedze w domu przed kompem albo tv, jak chce to ide do parku na spacer, no ale dobra, moje zycie jest puste i skoncze na dnie. juz na nim przeciez jestem, mimo tego ze mieszkam jeszcze z rodzicami, pracuje, studiuje, dno, kompletne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sypiam z nikim jesli nie mam faceta, sypialam tylko z jednym. Na studiach po kiblach sie nie bzykam. Obiad gotowac umiem, czas na posiedzenie z siostrzenica tez, wiec nie biega z kluczem ani nie je z mikrofali. Na imprezy chodze od dawna, ale od kiedy pracuje to tak z raz na miesiac, bo mi nie starcza sil ani czasu, poza tym wole pobyc w domu. Lubie jednak ladnie sie ubrac, wiec sporo kasy ktora zarabiam wydaje w butikach. Bo mam prawo. Za to Ty z Twoim "stylem zycia" pijesz wodke sama i tniesz sie lezac pod stołem. No nie wiem kogo lepiej wychowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
morski kamyczek jhfv ja jak chciałam mieć kase to jak miałam 15 lat zasuwałam po szkole roznosiłam ulotki ,m weekendami stałam po 12 godzin na promocjach i jakos korona mi z glowy nie spadła ... clae liceum i studia pracowalam uczylam sie , wychowywlam dziecko siostrze i zapie**alam na dwa domy .. bez zabawy , imprez, szlajania sie i jakos zyje i jestem szczesliwa ... kurwa jaki biedny bursztyn... a ja pracowalam w restauracji jako kelnerka, wiec nie rob juz tu z siebie takiej heroski. ja cale studia balowalam, popalalam trawke, studia skonczylam z dobrym wynikiem, potem dostalam dobra prace w Anglii, czuje sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
o jhvf .. słowa kjtóre pisałam Czeko no proszę ...brawo Czeko czyżbys pisała na dwóch nickach czy publikujesz moje rozmowy publicznie bo pamietam tak dokladnie ci napisalam na gadu gadu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn strasznie szczesliwa musisz byc skoro chcialas sie zabic juz kilka razy :D:D szczescie az od Ciebie bije.... ej dobraaaa koniec tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lieblichkeit_24 pewnie masz racje ze przylezie ale chcialabym sie raz na zawsze z niego wyplatac;/ dziewczyny dajcie juz spokój to nie prowadzi do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×