Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Tamari sissy przekaz tunce ze uwazam ze jest ladniutka tez uwazam ze tunka jest ładna:)...a sissy widziałas ???? tez zaliczam ja do jednych z atrakcyjniejszysz kafaeterianek:) dobra lece na słonce:P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunka ma moje ukochane zielone duze oczka:) nie widzialam sissy:) jak chce to moze mi sie wyslac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Misiu słońce? To pozazdrościć, bo nad morzem jak zwykle słońca nie ma :( Tuńka, Tamari mówi, że jesteś ładna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek a ile jest
tych atrakcyjniejszych kafeterianek w sumie w twojej kolekcji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari...a ja bym chciał od ciebie tez fote :P:P:P..jak masz ochote na wymianke...to podeslij:D...bedzie odzew na bank:D 🖐️...bo słonce ucieknie:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) p.s. Nie wiem, kto usunął ten pomarańczowy wpis, który był dzis rano, ale wielkie dzięki, bo tego się już czytać nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha a my byliśmy na grzybkach:D i zdychamy.............. co do wpisu nie widzialam- ale ktoś ma chyba poważne problemy psychiczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ike, dobrze że nie widziałaś :( No ale widzę, że ktoś tu czuwa nad tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to w odpowiedzi na mój wierszyk napisany z wielkiej sympatii do kochanych pomarańczy:) pozwolę sobie zacytować :P niewydymka pomarańczowa zachowuje się jak krowa- w ruji ryczy głośno mordą żuje jak zła bardzo to i pluje bo chodź dupsko wciąż wypina zła jest nawet dla murzyna zal ją ściska że ikusia co noc w łóżku ma mężusia więc o nosie ike marzy że coś w końcu się wydarzy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi innego powodu manii owej kobiety nie znajduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem;) ale widzę, że i wy się wzruszyłyście..............🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ike i zlosliwa:) ja musze spadac niestety jakos pogadamy samiczka next time bo nie wiem co tam u Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×