Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Ike, nie wiem komu podpadłaś, ale chyba bardziej niż ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SISSY.......
nooo racja :D Jak wybiorę się w podróż balonem to zabiorę twóje grube obleśne dupsko jako obciąznik :) Ike niech się nie doczepia bo nigdy nie wylądujemy :D paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech laska marzy- każdego coś kręci, musimy rozumieć gejów to trzeba rozumieć i ją nie jestem pustą i głupią do bólu idiotką, żeby nie wiedzieć , że mam przydługi nosek i nie umieć się z niego śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat- przyznaj, ze masz przed oczami wizje babek tarzających sie w błocie lub kisielu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam obleśnego dupska :) Skąd Ci to przyszło do głowy :) Czepianie się wyglądu jest poniżej pasa, a czepianie się wyglądu osoby, której się nie widziało jest głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
zapisz wiem, że nie zapamiętasz- do tego trzeba mieć mózg ale chociaż zapisz, powieś na ścianie zrób coś ze sobą - bo mnie już krew zalewa. Ludzie, pomóżcie proszę, pomóżcie bo ta pusta pomarańczka już mnie z równowagi wytrąciła daj spokój przyznaj się rozchylasz uda- wyobrażasz sobie ( bo do rzeczywistości droga daleka i kręta) jak wyprowadzasz ike z równowagi a ona rozwścieczona leci ci dobrze zrobić nosem zapomnij prędzej zapiszę się na lizanie rowa razem z sissy(?)- komicznemu A gdzież ta twoja ironia ? hee? nochalu daj spokój bo ci aorta pęknie:D ja się tylko droczę a ty robisz z siebie imbecylkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SISSY.....
Ale ja nie mam obleśnego dupska Skąd Ci to przyszło do głowy Czepianie się wyglądu jest poniżej pasa, a czepianie się wyglądu osoby, której się nie widziało jest głupotą ok Sissy, jeszcze raz nazwiesz kogoś tucznikiem albo inaczej - zaraz ci wytknę głupotę ot jak sami sobie zaprzeczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie moja ironia?? tak bo ja to bardzo na poważnie pisze Boże widzisz i nie grzmisz- rozumiem cię- nie chcesz by balon za szybko wróci na ziemię- też bym się nieco takiego "dzieła" wstydziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga, tucznik to jest stan umysłu. Gdybyś znała etymologię tego słowa tutaj, to byś wiedziała o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy (doprawdy3@wp.pl) brat- przyznaj, ze masz przed oczami wizje babek tarzających sie w błocie lub kisielu ja nie mam wizji.....ja mam wyobrazenie takiego zdarzenie ...zreszta niedawno byłem uczestnikiem takiego szoł....nawet fajne,tylko jednej dziewczynie zaczeła krew z nosa leciec i przerwali:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona- przyznaje sie- na śmiertelnie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
No przecież widać jak się tym swoim nosem przejelaś :) daj se dziewcze spokój to tylko zabawa :D A na balon cię nie zabiorę :P o nieee! jeszcze mi go nosem przebijesz i ze strachu spadniesz! i co? wyobrażasz sobie lądowanie z tucznikiem :D :D ale się brzydulka wkurzyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻONA CO UWIELBIA SEX Ja będe pstrykać fotki ty juz zona o fotach nie gadaj tylko załacz poczte i slij.....sorka wysyłaj nie slij:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
ike---> boże ike jaka ty straszna jesteś :o... ryj chudy jak szczur :O...podkrążone oczy :O...kolor cary jakbyś właśnie z trumny wyszła :o...no i ten nos :O:O:D:D:D jak hamulec od karuzeli :O....nie ma w tobie nic ładnego brzydulo :o...nie dość że jesteś okropna to jeszcze pojebana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona, życzę wspaniałego urlopu, pozdrów góry :) Wypoczywaj i baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj- to co tobie się wydaje- niekoniecznie ma jakikolwiek związek z rzeczywistością :) a śmiem twierdzić , że w twoim przypadku- nie ma żadnego związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie pojebana :P dzieci nie powinny przeklinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa, słuchaj, możemy się wymieniać pogladami na temat tego co tutaj piszemy, możesz mnie obrażać i tak dalej, ale uwagi odnośnie czyjegoś wyglądu są świadectwem tylko i wyłącznie twojego braku kultury i prostactwa Obrażasz siebie i swoich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×