Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Gość do ike
ja jestem inną pomarańczką niż ta co przedtem na ike najeżdzała....a dzieckiem nie jestem pojebusko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy będziemy tęsknić, ale ja się cieszę, że jedzie :) Urlop to super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy- daj się dziewczynie napisać- nie napisze nic sensownego bo nie umie- a pisać bardzo chce- chwała jej za to- bo przynajmniej nie jest analfabetką wtórną a zwykłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem inną pomarańczką niż ta co przedtem na ike najeżdzała....a dzieckiem nie jestem poj**usko... rozumiem- niebieską ????????? :D i co ci z tego durnoto jak ośmieszasz się tak samo- chociaż - jeśli mówisz prawdę- to powiem ci , że przy poprzedniej myślałam, że dane mi było zobaczyć największego bezmózga- ty ją przeskoczyłaś- nie wiem jak tego dokonałaś- nie widziałam , że można mieć w głowie bardziej pusto niż po prostu pusto..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
no sorry ale analfabetką nie jestem bo nie piszę z błędami...nawet ślepa jesteś szczurowata brzydulo? :o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
widzisz jaka jesteś pusta :o...bo jestem inną niż ta co przedtem na ciebie najeżdzała...to jak to miałam napisać kretynko?...bo ktoś tu już pomyślał że ja i tamta pomarańczka to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"analfabetką życiową" ;) teraz zastanawiaj się co znaczą takie kreseczki przy sformułowaniu wyżej i wyciągnij wnioski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bo jestem inną niż ta co przedtem na ciebie najeżdzała. czyli przyznajesz się, że masz w głowie bardziej pusto niż po prostu pusto?- gratuluję- tobie nawet hel nie jest potrzebny............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
wolę być ''analfabetką życiową'' niż paskudą życiową.....a swoją drogą to widzę że nie masz już co wymyślać i wyjeżdzasz z jakąś analfabetką...nie dość że jesteś brzydka to jeszcze pusta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, nie posłuchałaś mnie i nie zastanowiłaś co znaczą te kreseczki- masz rację- nie nadwyrężaj szarej komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
bo jestem inną...to według ciebie jak to powinmo być napisane że tamta i ja to dwie różne osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu- ale odrobinę to mogłabyś tą komórka pracować. próbowałaś kiedyś smarować odleżyny pod mikroskopem neuronowym- jak tak dalej pójdzie- biedna ta twoja komórka będzie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
widzisz pustaku nie szło tego inaczej napisać...tylko ty jesteś głupia żeby się tego czepiać choć sama nie masz innego pomysłu....no ale co się dziwić osobie z takim wyglądem..mądra być nie możesz skoro wyglądasz jak maszkara a zdjęcia dajesz na forum publiczne...i jeszcze jesteś wielce obrazona że ktoś komentuje twoją brzydotę :o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
dobra idę bo z debilką ( w dodatku z takim wyglądem) nie będę polemizować...głupim trzeba ustąpić...bo nie będę się zniżać do twojego poziomu paskudo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno- no trudno się nie przyczepić do braku myślenia :D to taka czynność, której powinnaś był nauczyć się dawno temu powiedz- pracujesz jako manekin może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę bo z debilką ( w dodatku z takim wyglądem) nie będę polemizować...głupim trzeba ustąpić...bo nie będę się zniżać do twojego poziomu paskudo no leć kochana- akurat jest trochę wiatru- to pozwiedzasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cię inaczej zapytam- znasz w ogóle znaczenie jakiegokolwiek słowa, które przypadkowo udało ci się napisać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy- zrozum dziewczynę- ona boi się, że przy większym podmuchu poleci w kosmos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzila mnie już ta pomarańczowa, zresztą wszystkich chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×