Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie kocham

alimenty a niekochane dziecko

Polecane posty

Gość matka alimenciara
a poza tym może ma jakies inne dzieci i kochajacą go kobiete z ktorą nie może zyc na poziomie bo ciagle jakis ch... mu wyciąga pieniądze i jeszcze jest publicznie biedny i pokrzywdzony synalek [ mamusi synusiek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu jest poyebany
przepraszam bardzo a autor zapłodnił matkę swojego syna pozaustrojowo czy jak? w zyciu trzeba MYŚLEĆ i ponosić odpowiedzialność za swoje czyny, syn na świat sie nie prosil, nieprawdaż? ten huj jak piszesz to krew z krwi autora. Ciekawa jestem czy odważyłby się powiedzieć swojemu synowi to wszystko co nam tutaj. Ciekawe kto by głośniej piskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem......
liczy się to czy może się utrzymać, a nie czy "na godziny" czy inaczej. to nie ma znaczenia. wcale nie musiałby być zatrudniony, ale posiadałby majątek z którego jest się w stanie utrzymać i już świadczenie alimentacyjne staje sie zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka alimenciara
moze i w zyciu trzeba myslec. raczej napewno tak. gdyby mamusia synusia myslala jak sie je...a to by synusia teraz nie bylo czytaj wszystko a jak nie to wez przestan i do roboty sie bierz zamiast po forach grzebac. w tym kraju ojcowie maja przerąbane bo w sądach siedza same rozwódki , to jest stronnicze i tak nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem......
ale on przecież nie chce uniknąć odpowiedzialności tylko SŁUSZNIE zaprzestać wydawania pieniędzy na syna, któremu alimenty prawdopodobnie się już nie należą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem......
myśle ,ze to w jakich okolicznościach doszło do poczęcia to już sprawa nieistotna i chyba nie na miejscu się nią zajmować :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka alimenciara
i powiem ci jeszcze jedno - jedne matki maja po 400 a inne po 1000 na male dziecko a wynika to z niewiedzy sędzin na temat ile co kosztuje dla malego dziecka. wysokosc alimentow nie zawsze zalezy od dochodow jak to niby ma byc. czasem sie mowi matce ze na male dziecko trzeba malo bo ma male potrzeby a nikogo nie obchodzi ze zeby matka poszla do pracy i duzo zarobila to jej w domu nie ma i na nianke i na szczsepionki musi miec, i na pieluchy bo drogie, a sąd mowi ze malo to kosztuje, oni sie nie znaja po prostu a wyroki na ludzi zasądzają często ich krzywdząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka alimenciara
nie znaja tez cen innych przedmiotow i nie biorą pod uwagę mediow za to sie tez placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu jest poyebany
matka alimenciara---- toś walneła jak gajowy jajami o sosne. A co Ty niby tu robisz? Pracujesz tu na forum? NIe? To do roboty się bierz a nie po forach grzebiesz!! Za przeproszeniem gówno Cię obchodzi co JA robie. Skoro autor jest taki mądry to dlaczego nie udowodni tego wszystkiego co nam tutaj mówi przed sądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka alimenciara
i jeszcze jedno - matka malego dziecka wg. sądow moze zarobic tak samo jak matka doroslego , oczywiscie pomijajac wyksztalcenie, chodzi o to ze nikt jakos jakby nie rozumie ze matce malego dziecka sie w Polsce czesto pracy odmawia a matka doroslego nie musi sie juz nim zajmowac wiec moze o wiele wiecej zarobic bo i noce zarwac moze i po godzinach zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja... ja...
niedobrze sie robi od czytania- jesli taki tatus mysli, ze za 400zl matka kupuje sobie kiecki w galerii to jest idiota... widac, ze robienie zakupow- codziennych(!)- jest mu zupelnie obce... dalabym takiemu dziecko dorzucila sjeszcze stowe i zobaczyla jak taki gosc sie obkupi- po prostu smiech. Czasem odnosze wrazenie, ze ludzie nie wiedza co pisza. Czy nam sie to podoba czy nie dzieci nie prosily sie na swiat i nie jest to wina mamusi, ktora lapala na ciaze- ale obojga pol na pol- no chyba, ze facet jest niespelna rozumu i nie pojmuje tego co robi. Przykre to wszystko- placenie alimentow to najmniejsza "cena" posiadania dzieci. Zal, ze tacy sa facecie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja... ja...
matka... czytasz co piszesz? kobieto zastanow sie!!! Wogole niech taka matka idzie do roboty na 10 lat i wroci jak dziecko bedzie dorosle, naprawde zastanow sie co piszesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem......
1. autor nigdzie nie napisał "jestem taki mądry" więc po co to "skoro" 2. autor ma właśnie zamiar udowodnić to co pisze przed sądem, dlatego o tym dyskutuje. bynajmniej nie w celu wyżalenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu jest poyebany
" nie znaja tez cen innych przedmiotow i nie biorą pod uwagę mediow za to sie tez placi" tak, bo sędzia to taki nadczłowiek, siedzi cały dzien w sądzie i nie ma pojęcia o życiu:O do sklepu posyła swoich ludzi, sam nie ma rodziny no bo kiedy ma ją stworzyć? poza tym alimenty placi sie na swoje dzieci jeśli te sie uczą. obowiązek ten wygasa w chwili ukończenia przez dziecko 25 lat. Wcześniej od tego obowiązku mozna się uchylic jeśli dziecko ma stały dochód bądź wyszło za mąż czy ożeniło się, jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem......
ktoś tu jest poyebany mylisz się. zasady alimentowania są bardziej skomplikowane niż przedstawiony przez Ciebie schemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu jest poyebany
[autor nigdzie nie napisał "jestem taki mądry" więc po co to "skoro"] zwrot "jest taki mądry" to moja osobista subiektywna IRONICZNA ocena autora:O a "skoro" to część zdania w trybie warunkowym jeszcze mam Ci się z czegoś tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja... ja...
ktos tu jest... wyliczyl dokladnie przypadki, w ktorych rodzic moze wnioskowac o zwolnienie z obowiazku alimantacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu jest poyebany
więc proszę, przedstaw mi jakie są wg Ciebie zasady alimentowania? Przede wszystkim skąd czerpiesz o tym wiedze? Jesteś prawnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja... ja...
najprosciej poszukac w necie badz przeczytac kodeks rodzinny i opiekunczy- choc przyznam, ze niektore przepisy sa po prostu martwe... wiec nie nalezy sie zbytnio entuzjazmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian dziecka nie przyniósł
To,ze sie rozwiodles, ze dziecko nie takie, nie zmienia faktu ,ze jestes ojcem . Jesli matka taka "BE" to bylo jej nie oddawac dziecka przy rozwodzie i lepiej wychowac samemu. W technikum nauka trwa dluzej wiec nie zdazyłby az tyle razy zmienic studiow w wieku 21 lat. Nie jest chyba takim degeneratem, jesli sie w ogole na studia dostal i jeszce potrafi zarobic. Normalne dziecko, wiec nie sadze, zeby było przez sąd szczegolnie ostro potraktowane. Do 25 roku zycia masz obowiazek utrzymywac uczace sie dziecko. A czy je kochasz czy nie, to w mysl prawa nikogo nie obchodzi, prywatnie swiadczy tylko o twoim patologicznym podejsciu do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem......
już o tym pisałam - prawnikiem nie jestem ,ale prawo studiuję. prawo cywilne już przewałkowałam. już wiesz, skąd czerpię wiedzę. Zasady alimentowania o których pisze to nie zasady wg mnie, a wg poglądów doktryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka alimenciara
hehehehahahahaha patologiczne pojecie do zycia bo sie kogos nie kocha??????????!!!!!!!!!!!! a ty kochasz swojego bylego??? toz to taka samo milosc . milosc to milosc, niewazne czy do dzieciora czy faceta czy babki. jest oczywiscie jeszcze sex [do partnera] i obowiazek utrzymania [do dziecka] cala reszta uczuc jest taka sama i dziala w obie strony a jak sie czuje sex do dziecka albo wylacznie obowiazek utzrymania do partnera [a sie fika z innymi] to wlasnie jest patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby samo przewertowanie krio wystarczyło prawnicy nie mieliby co robić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka alimenciara
i do bocian dziecka --- matce dziecka nie oddal bo mu by sad nie dal skoro mamusia byla jak to sie mowi porządna i wyksztalcona. widac nic nie wiesz na ten temat, pochodz do sądów to sie dowiesz jak to wygląda w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby
jakby byl zdolny to by ze studiow nie wylecial, jest cwany i bogaty ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby
gdzie byles szmato --- a o tobie swiadczy najlepiej fakt ze dyskryminujesz niepelnosprawnych, no i ton twoich wypowiedzi swiadczy o tobie - zle swiadczy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda pajaców
jakby: niestety z gnojkami się nie cackam, tak już mam :P A co do dyskryminacji niepełnosprawnych, to może poczytaj wszystkie moje wpisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co byscie powiedzieli
gdybysmy zyli w komunach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co byscie powiedzieli
i nie bylo by sądów ani alimentow i wszyscy by sie kaska dzielili jak by tam chcieli i nikt by nikogo nie wyzywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co byscie powiedzieli
gdybysmy zyli w panstwie totalitarnym gdzie za rozwod karze sie smiercia a za niewdziecznosc dzieci obcina sie im palce u rąk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×