Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie kocham

alimenty a niekochane dziecko

Polecane posty

Gość a co byscie powiedzieli
z topiku wynika ze chodzi o założenie nowej sprawy a nie że ktoś zasądził alimenty na pracujące dziecko. chyba chodzi teraz o zawieszenie obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermiii
odpowiedź jest banalna. dziecko -->to osoba do 18! roku życia, więc alimenty placi się do 18 roku życia dziecka. jednak w związku z podjeciem nauki w szkole wyższej, sad może zasądzić na dalsze placenie alimetów do czasu ukończenia nauki. jednak dzieje się tak tylko w przypaku studiów dziennych na państwowej uczelni. sąd MOZE sasądzić takie alimenty, ale NIE MUSI. art.133 KRO Art. 133. § 1. Rodzice obowiązani są do świadczeń alimentacyjnych względem dziecka, które nie jest jeszcze w stanie utrzymać się samodzielnie, chyba że dochody z majątku dziecka wystarczają na pokrycie kosztów jego utrzymania i wychowania. § 2. Poza powyższym wypadkiem uprawniony do świadczeń alimentacyjnych jest tylko ten, kto znajduje się w niedostatku. przepis jest wyjątkowo klarowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor topiku nas olał,nie odzywa się wcale. Rodzice są od tego ,aby dziecku pomagać ,nawet dorosłemu jak tego potrzebuje Na starość dziecko powinno pomagać rodzicom. Proste. Autorze jak zamieszkasz w Domu spokojnej starości syn też będzi e musiał do twojego pobytu dopłacać ,bo emerytry ci nie wystarczy jeżeli będziesz mieć przeciętną. Pozdrawiiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunkfu..
a z jakiej okazji syn bedzie mu musial doplacac na starosc bo mu emerytury nie starczy? no tego to jeszcze nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egumcia
jesli sie uczy płacic musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku zgłąsza sie
nie olewam was moi a raczej moje drogie rozmowczynie, kimkolwiek jestescie i cokolwiek piszecie. W domu starcow wyląduje pod warunkiem ze będzie to moj wlasny hehe, wcale niezly pomysl podjąłem juz pierwsze kroki, nikt doplacac mi nie bedzie musial, poza tym moje drogie panie - dlaczego wam nie przychodzi do waszych uroczych i slodziutkich główeczek fakcik - ze ja bogaty jestem? co? albo i to ze mam jeszcze inne dzieci ktore kocham i szanuje i jestem przez nie kochany i szanowany? a tak na marginesie - nie syn mnie okrada o córka.....ktora z pewnością wyrosnie na tak slodką kobietkę jak niektóre z was, [np. gosiavongosia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku zgłąsza sie
a w ogole skad pomysl ze o syna chodzi? skad to wytrzasnęłyście, przeciez nigdzie o tym nie pisałem....nie czytacie dokładnie moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciało mi się nawet tych 6 stron czytać- wystarczy że spojrzałam na ost komentarze - nie wiem co was tak boli że oceniacie kompletnie obcego człowieka? spójrzcie lepiej na swoje zapewne idealne życie drogie kobietki i tak się nie nakręcajcie czytając słowo - alimenty&niekochane dziecko :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku zgłąsza sie
no to jak jest w koncu - płaci sie tylko za nauke na panstwowych uczelniach czy tez za nauke jakąkolwiek? bo skoro ona ma zawod to dlaczego nie moze w nim pracowac tylko musi sie ciągle dokształcac a ja ciągle płacic za to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku zgłąsza sie
powiem ci cukierassek co ich tak boli: otoz mysle ze najprawdopodobniej to ze uderzyłem w czuły punkt tych pań. zapewne wszystkie to wredne rozwódki ktore po prostu generalnie i dogłębnie nienawidzą wszystkich facetów na swiecie. a niekochanie dziecka? za bardzo sie utożsamiają ze swoimi dziecmi i za bardzo zyją nienawiscią. a to im kompletnie odebrało resztki rozumu . choc gosiavongosia chyba nigdy czegos takiego jak rozum nie miala hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się idealista przestał
tatuś ma nową rodzinę i nowa żoneczka mydli mu o głowe o te alimenty dla syna z pierwszego małżeństwa i ma wieczne pretensje, więc tatuś nie chce mieć z tym synem nic wspólnego. Najlepiej go wymazać z pamięci, zająć się "nową" żoną i "dziećmi". Oby ta "nowa" nie była drugą eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku to sknera jakich
mało, nawet zwierzeta zajmuja się swymi dziećmi mają malutki rozumek, a mu Panu zalezy tylko na KASIEEEEEEEE. Nie trzeba było uprawiać sexu, a jak Ci swedział huj, to trzeba za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgshghgfh
w du...pie mam moje durne bahory hahahahaha i wszelakie durne baby zapłodnione w przeszłosci , jestescie puste i naiwne, łatwo sie dajecie zapładniac a potem wyzywacie ludzi co sie porozwodzili bo maja dosc tak jak ja . do wszystkich rozwodek: MAM WAS I WASZE POMIOTY W DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku zgłąsza się
ale komus sie złosc wywalila hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgshghgfh
jestem zły, bo tez byłem niekochanym pomiotem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku zgłąsza się
a do pani powyzej: tak zalezy mi tylko na kasie, bez niej zycie marne i nudne i trudne dlatego nie znosze wywalania kasy w błoto albo na złodziejke - nie wazne czy nosi te moje geny czy nie. niewazne bo juz odchowana niech spada. tyle ze bez mojej kasy. jest zdrowa jak przysłowiowy kóń i cwana, i ma zawod , nie wszyscy musza miec studia, jak umie zarabiac to po co kradnie od ojca ktorego i tak ma gleboko gdzies??????????????? i co wy na to panie podjudzaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhb
a moze trzeba samemu kochac i myslec nad tym co sie mowi i do kogo zeby sobie zasluzyc na milosc i zaufanie no i te oczekiwaną pomoc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze Zaglądają tu różne osoby,nie tylko rozwódki. Ja jestem mężatką,wychowaliśmy dzieci. Nie mieści mi się to w głowie,aby nie kochać własnego dziecka choćby najgorszego. A na tych swoich \"kochanych\' też się możesz w życiu przejechać. w życiu nie można być niczego pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrra
jak umie zarabiac to po co kradnie od ojca ktorego i tak ma gleboko gdzies??????????????? Alimenty dla kolesia są KRADZIEŻĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatroni
proszę bardzo o podanie sygnatury wyroku bo mam podobna sprawe i chciałbym aby powołać się naten wyrok pozdrawia K.G..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze! jesli jesteś bogatą osobą to pojąć nbie mogę czemu nie poszedłeś ze swoim problemem do prawnika, tylko siedzisz z nim na kafe. w ogóle szukanie rozwiązań problemów na kafe jest szczególnym posunięciem, ktos kto tak postepuje nie wydaje mi sie w zadnym kawałku wiarygodny. dyskusji też prowadzic nie umiesz. jeśli wdajesz sie w podobne przepychanki słowne to tez przyszedłes tylko po to aby wywalic tu swoja frustracje. wiec nie dziw sie innym że robią to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZŁOTY SZPADEL za wykopki. I za mówienie do cienia, cienia który był tu SZEŚĆ lat temu ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zloty szpadel hahahaha podne! hej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Alimenty, to jest zaraza.Ta instytucja powinna być dawno zlikwidowana. Niszczy wszystko , nie tylko więzi rodzinne. Wymyślili je nieroby i brzydkie baby. Bezrozumne. Sądy mają w Polsce dużą swobodę w podejmowaniu spraw i wydawaniu wyroków. Nawet wbrew obowiązującym przepisom. Nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności. Ludzie, prawa , muszą dochodzić za granicą. A i tak sędzia , odpowiedzialności nie ponosi. Sitwa. Kiedyś założyłem tu topik """ czy w Polsce jest przestrzegane prawo ? """ Nie było zainteresowania tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lolek
popieram was obydwu pozdrawiam lolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie płacę alimentów i nikt ani nic mnie do tego nie zmusi bo moja była to k**wa j***e się z każdym napotkanym a mój syn to lamus wychowany tylko przez nią i jej kochanków tfu Widocznie kiepski z ciebie ogier był,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pewnie nie był taki kiepski. Ale sie na parchatej kobyle złachał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Zapewne też , z powodu parchatej kobyły się z nią rozstał. I za pewno chodziło tu nie o urodę ale jej charakter. Kiedyś się sobie podobali. A później się do siebie przyzwyczajają. Kobieta nie jest atrakcyjna seksualnie dla mężczyzny przez całe życie Mężczyzna ma uczucia . Przywiązuje się. Kolejny etap związku.Charaktery , baba pokazuje później.. Ja się zastanawiam, jak Polska przetrwała ponad 120 lat zaborów ? Ale kobiety wtedy miały charakter.. Wychowywały synów i córki. Często same, bo ojciec zginął w walce w powstaniu. Mnie obecne kobiety , przerażają .Sam mam córkę i nieraz się zastanawiam jaką ona rodzinę utworzy. Ja nie siedzę w jej głowie. Oczywiście jakiś pogląd na nią mam. Ale ona i tak zrobi to co będzie chciała. Ja nie zdążę jej zabronić tego czy tamtego. Nie zdążę zareagować.Nie jestem jej policjantem. Ona ma w tej chwili 28 lat , jest lekarzem i jest panną. Być może ona obserwując świat, jak postępują ludzie chce się poświęcić swojemu zawodowi. Jeżeli jest tak faktycznie to z mojej strony uzyska zawsze wsparcie. Nigdy natomiast z mojej strony nie uzyskała by wsparcia dla popełnionego przez siebie draństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×