Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weselniczka

wesele za 8 miesięcy pora zrzucić 30kg!!!

Polecane posty

Gość weselniczka
do okresu mam 7 dni więc myślę że ten pzestój mojej wagi nie jest tym spowodowany. co do plastrów.. 2 lata temy je miałam ale odkąd moja waga sięgneła 90kg musiałam z nich zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
idę trochę posprzątac mieszkanko trzeba obiadek spalić:-) wieczorem tu zajrzę co u reszty słychać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jeszcze nie waże bo do poniedziałku jeszcze daleko. ale po spodniach widze że chyba nic nie schudłam, kurcze to nienormalne, jem o wiele mniej, nie obżeram się słodyczami, oj chyba w najbliższym czasie czeka mnie wizyta u lekarza bo nie wszystko jest normalne. Kurcze wczoraj posiedziałam se na internecie i chyba wiem skąd moje dolegliwości , no i przede wszystkim waga, no i podłamałam sie trochę, zacznie się łażenie od lekarza do lekarza i hormony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
--gaja 2112--- co podejrzewasz? myślisz że to wina hormonów? hmmmm.. kurcze jakie to trudne czemu chudnięcie nie idzie tak samo szybko jak tycie:-( ja kilka lat temy bułam u endokrynologa(tego od hormonów) ale powiedziała że wszystko jest ok i moja nadwaga jest spowodowana złą dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weseliczka....bo pewnie tak jest dlatego trzeba się brać do roboty....a nie zamarwiac sie że to wina hormonów....no chyba ze przez dłuższy czas stosowania sie do zasad zdrowego żywienia nadal bedziesz tyła...to beda oznaki ze cos jest nie tak.....ale daj sobie czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny,przyłącze sie do Was bo zostało mi jeszcze troche kg do zrzucenia,slub planujemy na 2009r takze jestem w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna...---> witam, pochwal sie ile udalo ci się już pozbyć kg...i jaką diete stosowałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dietka typu do 1200kcal przez jakis dłuzszy czas czyli 5mcy,od stycznia schudłam 31kg.jem mniej,cwicze i potrzebuje jakiejs mobilizacji bo przez 1,5mca siedziałam na tyłku-jadłam więcej ale nie cwiczyłam z lenistwa,mam sporo ruchu bo wychowuje prawie roczne dziecko:) co do diety to staram sie nie jesc smazonych potraw,mało ziemniaków,makaronów,masła-mi to pomaga,jednak najgorsze są wieczory wtedy zazwyczaj zjadam jakies słodycze albo orzychy,nie potrafie sie pochamowac,napewno juz wczesniej skonczyłabym moje odchudzanie. A jak sprawa wyglada u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczyna....data w moim nicku to start z walką o zbędne kg. Do tej pory myśle ze mi sie to udaję, nie jem smażonych potraw, pieczywo albo ciemne albo wasa, troche wiecej warzyw, żadnych słodyczy, czasem kawa lub herbata i woda mineralna, mieso tylko gotowane, a rybka duszona, jogurty naturalne albo kefiry. Do tego troche próbuje ćwiczyć...troszke brzuszków, troche skakanka, czasem rower.....moze to pomoże...narazie sie nie waze...bo i wagi nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i biore linee, dzieki niej nie odczuwam głodu i nie mam ochoty jesc wieczorem....tak wiec lekkostrawna kolacja a potem nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. Śniadanie: Kanapki z krakowską suchą, rzodkiewkami i sałatą · Chleb żytni pełnoziarnisty 50g- dwie cienkie kromki · Sałata- do woli · Masło extra 5g- płaska łyżeczka · Kiełbasa krakowska sucha 30g · Rzodkiewka 100g Lunch: Sałatka z serem Feta oraz polędwicą z piersi kurczaka, papryką czerwoną i ogórkiem · Chleb żytni pełnoziarnisty 50g- dwie cienkie kromki · Sałata- do woli · Polędwica z piersi kurczaka 50g · Ser typu \"Feta\" 50g · Papryka czerwona 150g- 3/4 średniej · Ogórek świeży 100g- średni · Cebula 10g- odrobinę · Oliwa z oliwek 10g- łyżka Obiad: Kasza gryczana z kurczakiem duszonym, kalafiorem, pieczarkami, cebulką i sosem jogurtowym · Kasza gryczana 50g · Mięso z piersi kurczaka bez skóry 200g · Pieczarka uprawna, świeża 200g · Kalafior 300g · Cebula 100g- średnia · Jogurt naturalny 2% tłuszczu 50g · Oliwa z oliwek 10g- łyżka Przekąska: Opis Posiłku · Marchew 250g Przekąska II: Jogurt z nektarynką · Jogurt naturalny 2% tłuszczu 175g · Nektarynka 150g lub Śniadanie: Kanapki z szynką drobiową, ogórkiem i sałatą · Chleb żytni pełnoziarnisty 50g- dwie cienkie kromki · Sałata- do woli · Masło extra 5g- płaska łyżeczka · Szynka z piersi kurczaka 50g · Ogórek świeży 150g- duży Lunch: Sałatka z mozzarellą i pomidorem · Chleb żytni pełnoziarnisty 50g- dwie cienkie kromki · Sałata- do woli · Pomidor 400g · Mozzarella 60g · Oliwa z oliwek 10g- łyżka Obiad: Zielone warzywa na patelnię z kuskusem, indykiem duszonym i odrobiną tartego sera · Kasza kuskus 50g · Mięso z piersi indyka bez skóry 200g · Zielone Warzywa na patelnię 400g · Ser, Gouda tłusty 30g · Oliwa z oliwek 10g- łyżka Przekąska: Jogurt z arbuzem i orzechami laskowymi · Jogurt naturalny 2% tłuszczu 175g · Arbuz 500g · Orzechy laskowe 10g- 12 sztuk lub Śniadanie: Kanapki z polędwicą z indyka, żółtym serem, pomidorem i sałatą · Chleb żytni pełnoziarnisty 50g- dwie cienkie kromki · Sałata- do woli · Masło extra 5g- płaska łyżeczka · Polędwica z indyka 50g · Ser, Gouda tłusty 30g · Pomidor 150g- duży Lunch: Sałatka z jajkami, polędwicą z indyka, papryką zieloną, pomidorem i rzodkiewkami · Chleb żytni pełnoziarnisty 50g- dwie cienkie kromki · Sałata- do woli · Polędwica z indyka 50g · Jaja kurze całe 60g- jedna średnia sztuka · Pomidor 150g- duży · Papryka zielona 100g- pół średniej · Rzodkiewka 50g · Oliwa z oliwek 10g- łyżka Obiad: Młode ziemniaki z duszonym schabem, duszona kapusta z, pomidorem i odrobiną koperku · Ziemniaki wczesne 300g · Schab chudy, bez kości 200g · Kapusta biała 300g · Pomidor 150g- duży · Koperek ogrodowy- do smaku · Oliwa z oliwek 10g- łyżka Przekąska: Maślanka z brzoskwinią i orzechami laskowymi · Maślanka spożywcza 0,5 % tłuszczu 200g · Brzoskwinia 150g- średnia · Orzechy laskowe 10g- 12 sztuk Tak to mniej więcej wygląda dziewczyny. Kuracja 20-tygodniowa kosztuje 1550zł. Drugie tyle wydaje na jedzenie i dojazdy co 2-tygodnie na kontrolę wagi. Niedługo zacznę jeszcze jedną kurację. A co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzasek---->jesli chodzi o to pieczywo to wykluczylam tylko białe, najczesciej zastępuje go 2 kromeczkami pieczywa wasa na dzien, lub ciemnym pieczywem z ziarnem lub bez jak kto woli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moni
to wszystko ? a co jest zakazane,wskazane itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moni
ile kcal ma jednodniowy jadłospis? Jak się na tym chudnie,ile Moniu schudlas i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie, nie kopiujcie jadłospisów, bo był on specjalnie dopasowany do potrzeb Moni...może sie okazać,że osoba ważaca np 70 kg moze jeszcze na tym przytyc...wsystko zalezy jaki tryb życia prowadzicie....czy jestescie w ruchu, jaka macie prace..jakie potrzeby, ile wazycie ....to nie rozsądne korzystac z diet innych. Nie byłoby dietetyków, gdyby jedna dieta mogła byc dla każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudłam juz prawie 35kg ale to wszystko dostosowane jest do moich potrzeb energetycznych i liczby kcalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, :) niestety drogie dziewczyny nie da sie tanim kosztem, ale monie mozna podpytać na przykład co musiała na stałe wykluczyć z jadłospisu, ile przy tym ćwiczy, czy to co ma w diecie musi bezwzględnie zjeśc czy na przykład jak nie jest głodna to coś darować, czy można zastępować produkty tymi o mniejszej zawartości tłuszczu. Właśnie moniu może ty nam powiesz czy jest sens zastępowania produktów tymi light, czy to cos daje , co na to twoja Pani dietetyk, A czy na tej diecie robisz jakieś wyniki krwi, konsultacje lekarskie, w końcu tyle kg w ciągu 4 miesięcy to bardzo dużo. Czy nie jestes osłabiona, włosy, paznokcie itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osłabiona nie jestem, wrecz przeciwnie.. rozkwitam :) Moj pan dietetyk mowi ze powinnam jesc wszystko co mam napisane, ale zdarza sie ze nie mam np. papryki albo cukinii wiec je eliminuje. Podstawa to zero słodyczy, oliwa z oliwek, ciemne pieczywo. Nie ćwicze wogole i zdziwicie sie ale chudne równomiernie, nie np. tylko z brzucha a tyłek zostaje.Teraz gubie w ciagu 2 tydodni 2 lub 2,5 kg 3 albo 4 rzadko. Na początku spadek był wiekszy. Były tygodnie ze gubiłam 5 6 kg. Najwiecej 6,8 :) Pamiętam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moni
ale jak kaloryczny jest jadlospis? Ii le wazylas na poczatku? Masz takiego gotowca początkowego tejze diety ,jadlospisy z poczatku odchudzania,przydalyby sie Moniu dziękuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowe diety były takiego typu jak te dni które wam wysłałam. Nie wiem jakiej są kaloryczności . On mi je układa i tyle. Wiem tylko ze sa już z mniejsza liczba kcal niż te na poczatku. Mam 172cm wzrostu.Wazyłam 136,5kg!!!! To bardzo dużo. Teraz nie ma mnie pół. Serio.Ludzie mnie na ulicy nie rozpoznają. Do końca roku bedzie 80 napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moni
Moni,fajnie masz;] tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
---25.08.08--- dzięki za wsparcie:-) poczytałam na internecie troche o dietach i to że waga z początku idzie wolno lub staje całkowicie to normalne całe szczęście:-) poprostu organizm musi mieć czas by sie przestawić. a --monia24-- tobie to zazdroszczę!!! super że ci się udało, trzmam dalej kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
i oczywiście witam nowe koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a ja nie bede ci zazdroscić...bo nie ma czego....z takiej wagi trzeba schudnąc to konieczność bo długo sie tak nie da....predzej czy pozniej pojawiłyby sie problemy ze zdrowiem i funkcjonowaniem o ile juz ich nie mialas....ale życzę Ci bys osiągnęla taka wagę jaką sobie zalozyłas i co najważniejsze utrzymala ją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt. Nie ma czego zazdrościć. Ale tak naprawde to mając swoją wagę 70 kg nie jesteś w stanie zrozumiec kogoś kto waży ponad 100kg. My jesteśmy jak uzależnione. Myślimy tylko o tym żeby coś zjeść, czesto najadamy się jak nikt nie widzi. To jest uzaleznienie jak każde inne i naprawde nie jest to takie proste. ciężko samemu sobie z tym poradzić. zazdrościc mozna tylko silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i obys tą silna wole miała tez po zakończeniu tej dietki....:) ja wiem, że 70 kg nawet sie nie porównuje z twoja waga, dlatego Cię podziwiam i życze obys kiedys na tym forum napisała, że dokonałaś niemożliwego:)...bynajmniej jak dla mnie....bo tyle kg stracic to dla mnie nie do pojecia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, kurcze jak miałam 18 lat to wazyłam 55 kg i strasznie narzekałam że jestem gruba i że musze sie odchudzać a koleżanki pukały sie w czolo, teraz juz wiem dlaczego teraz jak słysze że ktoś ma 57 kg i koniecznie musi schudnać do 52 bo pomocy, strasznie grube itd to poprostu chce mi sie smiać, moniu nie zazdroszczę ci bo wiem jak mi jest ciężko, włażę po schodach z zadyszką, a o bieganiu czy nawet skocznym aerobiku nie ma mowy bo mam wtedy wrażenie że stawy mi sie rozlecą i że mi biust zęby wybije :) Mam nadzieje że jednak uda mi sie schudnąć , jak do końca miesiąca nie bedzie zbytnich efektów to też pójde do dietetyczki, mojej znajomej bardzo pomogła, schudła chyba ze 40 kg, tylko właśnie jak potem tą wage utrzymać, a za ciebie moniu trzymam kciuki. Czyli generalnie teraz chudniesz około 1 kg na tydzień tak? dobrze zrozumiałam ? A słodyczy nie możesz zjeść zupełnie nic? Nawet ociupinkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×