Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weselniczka

wesele za 8 miesięcy pora zrzucić 30kg!!!

Polecane posty

Gość do moni 24
jak Ci się udało,co jadałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się do centrum dietetyki zywienia i zdrowia. Jest to dość kosztowne, ale skuteczne. Przynajmniej nie głoduje tylko stosuje sie do dziennej rozpiski produktów. Oczywiście wszystko jest dokładnie ważone. Ludzie patrzą na mnie jak bym była chora :P ale mi zazdroszczą. Niektórzy nawet nie rozpoznają mnie na ulicy. Wszystkie ciuchy poszły do caritasu a ja wkoncu zaczynam być szczęśliwa :) Oczywiście mam w planie zrzucić jeszcze jakieś 20 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie ciekawi
ta rozpiska.Monia,mozesz ją tu wrzucic ?gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia 24--->my wiemy, że nie jest łatwo....zwłaszcza,że same dobieramy sobie jedzenie...co jest a czego nie....dlatego ja nie stasuję sie do zadnych diet, poprostu taram sie jesc wszystko tylko o wiele mniejsze porcje niż wczesniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge wam tu wrzucic jutro przykładowy dzień. Zero słodyczy, alkoholu, cukru, oleju przez 4 miesiące :) Jestem z siebie dumna :P Stare zdjęcia sa dla mnie przestroga przed tyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia fajnie
jakby Ci się udało wkleic cała rozpiske byloby super!!:)I te listę produktow,co wolno,czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jeszcze 20 kg? Znikniesz nam tu zupełnie i kto nam bedzie doradzał? A tak powaznie to ja tez zastanawiam sie czy nie pójśc do dietetyczki, tylko z kolei znając moja silna wolę to będę przestrzegała tej diety po łepkach i nic z tego nie wyjdzie. A mam pytanko, jak to jest oni ci robią jakieś badania, czy poprostu ktos tam popatrzy na ciebie i przepisuje ci jakąś tam diete nie znając twoich nawyków itd. oisz nam jak to jest.A możesz czasem pozwolić sobie na cos zakazanego czy rygor jak w legii cudzoziemskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jest rozpisana na 14 dni. Po tym czasie jest kontrola wagi i zmiana jadłospisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno nie każdy dietetyk może pomóc. na pierwszym spotkaniu była rozmowa. Odpowiadałam na róóóóóżne pytania... np. co lubie jesc, czego nie lubie, jak wygląda mój dzień itd. Trwało to jakąś godzinę i nastepnego dnia dostałam na maila pierwszą diete. Aha była też kontrola wagi. Stanęłam na wadze z której wyszedł paragon. Procentowa zawartość w organizmie tłuszczów , wody i mięśni. Kontrola wagi jest co dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie dziewczyny :) Razem zawsze łatwiej :) jak ja żałuję że tak późno trafiłam na to forum :) Do juterka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to twoje posiłki to cos normalnego czy jakies kiełki , otręby i takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest przeczytać na forum wypowiedzi tych, którym sie udało zrzucić kg....to takie budujące:) idę sie zrelaksować w wannie...pozdrawiam i życze spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk, dzień dobry....kolejne dzień przed nami.....ale jestem dobrej mysli...damy rade:) jak przyjemnie jest wstać z pustym żołądkiem....czuje się wtedy, taka dumna....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniu kochana
podziel się z nami swoim jadłospisem na 14 dni i tabelą produktow zakazanych i wskazanych.Strasznie mnie zmotywowałas,wielkie dzieki Moniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Oczywiście że się podzielę... Tylko po pracy. :) Pamiętajcie tylko ze moja dieta jest dostosowana do mojej wagi i potrzebnej mi wartości energetycznej i nie jest tak ze wszyscy schudną na mojej diecie. Rozmawiałam o tym z moim dietetykiem. Równie dobrze osoba która potrzebuje mniej kcalorii może na niej przytyc :/ Napisze później wam rozpiske na 3 dni, bo zasada jest taka, że każdy dzien ma taką sama wartośc energetyczną wiec nie ma znaczenie który wybiorę. moge stosować codziennie ten sam dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniu ok
jestes koFfana,czekamy niecierpliwie,miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dziś jecie na obiadek?? Ja rybke duszoną w ziołach i warzywa na patelnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moniki 24
Czy istnieje mozliwosc zebys wrzuciła tu całość swojej dietki ? Wydrukowałabym sobie.Dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
cześć dziewczyny ja juz zaczęłam weekend:-) wczorej poćwiczyłam dzis też mam zamiar ale...rano na wage stanełam i.. :-( mam tak jak miałam 89.8 w pierwszyn tyd. zrzuciłam 4 kg a teraz waga 3 dni taka sama:-( a kolacji niejem cwiczę dużo myslicie że wkrótce waga ruszy? może organizm sie przyzwyczaja? --monia24-- ty też tak miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu a jesli moge zapytac to z jakiej wagi poczatkowej zaczelas sie odchudzac? -weselniczka-co do hormonow nie wiem czy o takie Ci chodzi ale ja biore pigulki antykoncepcyjne po pierwszych 2 miesiacach brania zlecialy mi 4kg (pozbylam sie nadmiaru wody) nie zanotowalam wzrostu apetytu... wczoraj wieczorem zabralam sie za cwiczenia z taka determinacja ze dzisiaj mam zakwasy na posladkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
co do odiadku to też mam rybe zrezygnowałam z tej wody bo to chyba faktycznie nie najlepszy pomysł ale jak ta waga nieruszy to zostane chyba przy samej wodzie tak długo jak będzie trzeba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weselniczka-ruszy na pewno nic sie nie martw na samym poczatku chudnie sie bardzo szybko bo traci sie wode potem moze troszeczke wolniej ale za pare dni znowu zacznie leciec w dol poza tym zafundowalas organizmowi szok i teraz sie przyzwyczaja do nowej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
---wielbicielko czekolady-- no o takie ja mam tekie babskie problemy no z ..okresem i tableki to konieczność. a jakie ty bierzesz? mi lekarz chce dać regulon ale wiem że dużo dziewczyn obrzera się po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
dziekuje za pocieszenie:-) zwaze sie w poniedziałek mam nadzieję że będzie choć 0,5kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weselniczka...to normalne, ze teraz waga może stać w miejscu, bo jak mówiła poprzedniczka na początku zawsze pare kg spadnie potem jest coraz trudniej....ale dasz rade...my wszystkie damy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore yasminelle od 9 miesiecy i jestem zadowolona co prawda chcialam plastry bo sa wygodniejsze(przyklejasz jeden na tydzien i nie musisz codziennie pamietac) ale niestety nie moge ich uzywac bo maja za duza dawke hormonow jak dla mnie (takie jest zdanie mojego lekarza)...co do zwiekszonego laknienia to zawsze (jesli bedziesz miala ochote podjadac miedzy posilkami) mozesz wziasc magnezytki(tabletki z otrebow calkowicie bezpieczne popija je sie duza iloscia wody i pod wplywem wody pecznieja w zoladku i daja uczucie sytosci)...a w ogole kochana czy Ty przypadkiem nie jestes teraz przed okresem? bo to tez moze byc przyczyna tego ze waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×