Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agunia 86

wesele wrzesien 2009

Polecane posty

ooo dziekuje ci bardzo :* Nareszcie strona na ktorej podoba mi sie wiecej niz jedna suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknie są cudowne.. Mi się chyba z 5 podoba i jeśli będę szyć suknię to na pewno będę się wzorować na ich projekcie.. Najfajniejsze jest to że koszt uszycia takiej sukni u nich (czy. w Madame Blanche) to koszt od 999 do 1299, czyli wielkie nic..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają suknie z Madonny...Niestety ich ceny mnie przerażają. Jedyna nadzieja w tym że podobno są wyprzedaże :) Jeśli chodzi o obrączki bo też już ten temat tutaj padł to...Coraz bardziej jestem zdania że te uniwersalne mają swój urok i są eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade dzis z mama na sale juz tak konkretnie sie dowiedziec. Obdzwonilysmy wiekszosc sal z okolicy i na zadnej nie ma terminu na wrzesnia :/ Takze zostanie chyba przy tej pierwszej. I mam pytanko, ile sie u was za ciasto placi i za kamerzyste?? Wiem,ze co miasto to inne ceny ale tak sie chcialam rozeznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ciasto 3-4 zł od osoby - nie wiem dokładnie ile go jest \"na głowę\". Kamerzysta od 1500 do nawet 4000.. :/ Fotograf podobnie Aha, jestem z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje slicznie za szybka odpowiedz :) A jeszcze sie chcialam zapytac ile u was biora zaliczki za termin na sale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka i jeszcze mam pytanie do Ciebie odnosnie tych sukien. Nic nie wyczytalam z tej strony, gdzie i jak sie kupuje,zamawia suknie.Napiszesz mi cos wiecej o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ze Śląska :D I tam gdzie jade dzis, facet sobie krzyknal 2000zl zaliczki :/ Dlatego pytam, bo tez slyszalam, ze 500zl gora 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2000?? to strasznie dużo :o no ale i tak masz szczęście że znalazłaś salę...Ja moją musiałam zamawiać już w lutym i to był ostatni termin na wrzesień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W małej miejscowości niedaleko Wodzisławia ŚL. Lokal nie ma swojej strony www ale sala jest naprawdę piękna a jedzenie smaczne . Wszystko sprawdzone bo pracowałam tam jako kelnerka. :) A Ty z jakiej części śląska jesteś ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam niedaleko Zawiercia, ktore jest dokladnie pomiedzy Katowicami a Czestochowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Ci tego,ze sala sprawdzona bo ta nasza potencjalna zostala niedawno otwarta wiec nie wiadomo czego sie spodziewac :/ Ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trochę km jest między nami :) A wracając do tematu sukni...Właśnie weszłam na stronę którą podałyście -Madame Blanche. Suknie jak widze są z kolekcji Magi Sottero i są bajeczne...Więc dołączam się do pytania Nitki_85 o zamawianiu/kupnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda małpo z tego co dobrze pamiętam moja koleżanka też miała w środę. Teraz dużo wesel jest w tygodniu . Wtedy są większe szanse na znalezienie odpowiedniej sali, kamerzysty/fotografa itp. i nie trzeba zbyt szybko wszystkiego załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
podajcie jakies konkretne sukienki bo chce wiedziec jakie macie zdanie a i jesli chodzi o obraczki co myslivie z cyrkoniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia mi się cyrkonie nie podobają(ale to tylko moje zdanie) tak samo jak białe złoto czy też białe ze złotym. Stawiam na zwykłe lub z lekkim wzorkiem. Obrączka ma być obrączką -symbolem. Sukienka najlepiej skromna. Dziewczyny tutaj podały fajną stronkę: http://www.madameblanche.pl/slubne07.html tu też są piękne ale ceny zwalają z nóg. http://www.madonna.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam 2000zł zaliczki.. Suknie madame blanche są na allegro. Podajecie wymiary i szyją ją według nich - czyli dobrze jest mieć kogoś kto dobrze zdejmie z Was miarę.. Potem płacicie a oni ją Wam dostarczają kurierem. Pytałam czy można jakoś wcześniej je obejrzeć - wiecie materiał, fason, jakość itd. No i tu lipa:/ Oni szyją po cenach hurtowych, można je obejrzeć w sklepach, do których je dostarczają, ale facet nie chciał mi powiedzieć o które sklepy chodzi, wiadomo MARŻA:P Bardzo się zawiodłam, bo wymarzyłam sobie właśnie taką suknie jak znalazłam u nich:( Co do obrączek to wolałabym dwukolorowe, bo nie lubię żółtego złota:/ A cyrkonie nie od wszystkich wzorów i ludzi pasują.. Ale widziałam parę fajnych z cyrkoniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka ja słyszałam opinię, że po jakimś czasie z dwukolorowych obrączek jeden kolor się zmywa ale czy to prawda to nie wiem. Co do sukienek to bałabym się tak na allegro zamawiać :o trochę ryzyka jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:/ dlatego chyba udam się ze zdjęciami do krawcowej.. Pierwsze słyszę, żeby się coś takiego z obrączkami działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka ja to tylko gdzieś zasłyszałam więc nie ma się co sugerować opinią osób 3 tylko zapytać kogoś kto ma takie obrączki :) Hmm a z tą krawcowa to różnie bywa, chyba że znajdziesz jakąś sprawdzoną.Ja ciągle się waham :o A co myślisz o wyprzedażach kolekcji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Ja bym tak sukienki w zyciu nie kupila. Przeciez musze ja przymierzyc wczesniej, obejzec sie w niej, czy jakies poprawki, nie ryzykowalabym tak. A tak na prawde to jeszcze o sukni nie mysle, dopiero 3 no gora 4 miesiace przed slubem. Za to obraczki juz przegladalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×