Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agunia 86

wesele wrzesien 2009

Polecane posty

Agunia mi się nie podoba ani materiał, ani ta kokarda, ale ogólny kształt sukni bardzo fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, właśnie zauważyłam co chciałaś przekazać;) dałaś linka nie na str główną tylko na podstronę:P hehe 167 śliczna, 158 jeszcze ładniejsza, ale 030 rzeczywiście wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, musimy sobie zrobic ta hmmm \"pigułke\" (tak to sie nazywa?). Taka mini pigulke w sumie, widzialam to na tym tym topicu \"Kto juz jest na 2009\" a tam juz prawie 50 dziewczyn. yyh tylko ktorej sie bedzie chcialo, bo ja juz dzis przysypiam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa za rok mój ślub;) hehehe:P mam tylko nadzieję, że pogoda będzie lepsza niż dziś;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
kazdy ma taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my tez planujemy na wrzesien...ale....maly problem z koscielnymi formalnosciami bo moj narzeczony nie jest Polakiem...szukam jak i gdzie najlepiej zalatwic nauki przedmalzenskie...moze jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko witamy! Niestety ja nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie, ale wiem, że w niektórych Kościołach organizowane są też nauki w innych językach. Radzę Ci po prostu pójść do kościoła w okolicy i zapytać, ksiądz powinien Ci udzielić informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Przepraszam, ze sie tak wcinam ale potrzebuję porady. Chciałabym udekorować stoły tak jak na zdjęciu na tej stronie: http://www.allegro.pl/item436226449_organza_ najwieksza_szer_48cm_najladniejsza_org48.html (duża świeca otoczona zielonymi chryzantemkami, bez żadnych innych dodatków na stołach). Pozostałą dekorację (szarfy na suficie) chciałabym mieć w kolorze bordowym i białym. Czy waszym zdaniem te zielone chryzantemki nie będą się gryźć z bordowymi szarfami. Tylko proszę spróbujcie sobie wyobrazić taką kompozycję i dopiero piszcie. Bo to że normalnie bordowy do zielonego nie pasuje to wiem. Ewentualnie czym zastąpić bordo. Niby mogłabym zielonym lub złotym, ale wydaje mi się, że to za mdło wyjdzie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
wiem, ze nie wchodzi. Ale inaczej sie nie chce wkleić. Sugeruję, żeby skopiować adres i wkleić u góry w pasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co to bordo? Jakbyś miała tylko biały sufit byłoby ok i bardziej elegancko to wygląda niż dwa kolory przy suficie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisalismy w koncu umowe z orkiestra :) I tak sie zastanawiam czy kamerzyste i fotografa tez trzeba tak wczesnie szukac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Zelka_86 Problem w tym, że ta sala to zwykłą remiza więc raczej sama w sobie zbyt elegancko nie wygląda. Poza tym ściany są jasne i jest dużo okien. Obawiam się, że jak powieszę tylko białe szarfy to będzie za mdło. Dlatego chciałam jakiś inny kolor dodać, ze by te mdłe kolory czymś \"złamać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec złam je zielenią taką jak organtyny. Nie mieszaj za dużo kolorów bo zwykły kicz z tego wyjdzie.. proponowałabym również żółty, bedzie ładnie grać z zielonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
zgadzam sie z poprzednicką zielen z odrobiną zółtego bedzie bardzo ładnie grał. ewentualnie moge ci polecic ta strone http://wedding.w8w.pl/DEKORACJE/index.html tez jest tam bardzo wiele ciekawych propozycji nawet na bile ściany. a jesli chodzi o wzór polecalabym cos w rodzaju obrazka nr ds ber3 zielen i biały,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
i jak tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolejne sprawy pozałatwiane: - zaklepana suknia - umowa z kamerzystą - zaproszenia - jeszcze tylko tekst nadrukować i ozdobić koperty - auto - mój przyjaciel nas zawiezie - numer tel do pani, która robi supertorty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. fotograf sie zastanawiamy 2. zespół jedziemy jeszcze ich posłuchać bo polecani a biora 1400 a ci których chcieliśmy chca 2100 wieć taka róznica. Zobaczymy czy sie spodobaja 3 tort znajoma 4 placki pieka ciotki 5 sala ciotka jest włodarzem wiec niższa cena 6 suknia jeszcze nie wybrana ale jest wizja 7 ubiór mojego wizja na razie 8 auta brak ale mam nadzieje ze sie coś znajdzie 9 kucharka polecana przez ciocie inna niż ta od sali 9dobra i niby nie droga) Tylko że zalatani bedziemy bo nie restauracja tylko sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z kryzysem na giełdzie, stwierdziliśmy z moim przyszłym, że może warto by było kupić obrączki już teraz - złoto ciągle idzie w górę i podobno ma być 50% droższe. I kupiliśmy obrączki u W.Kruka, ze złota w dwóch kolorach. Za 3 tygodnie powinniśmy już je fizycznie mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
no to ja się dołączę, ślub 12.09.09. Na razie mamy załatwioną salę, kucharki a jutro podpisujemy umowę z orkiestrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
a u mnie bez zmian wszystko stanelo w martwym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mamy oficjalne zareczyny :/ Z lekka sie stresuje bo jego rodzice to calkiem inna rodzina niz moja, takie hmm.. sztywniaki ladnie ujmujac :/ Nie mam zielonego pojecia o czym beda rozmawiac. yhh, byle miec juz za soba. Trzymajcie kciuki za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayami
ja tez na wrzesnia 2009 18;) jaka macie piosenka na 1 taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelka_86
witaj Ayami! My jeszcze nie mamy wybranej piosenki - zespół prosił,żeby się na dwa tygodnie przed ślubem zdeklarować, więc póki co zajęliśmy się normalnym spokojnym życiem:) no oprócz tego, że ostatnio wybraliśmy i kupiliśmy obrączki, ale już zdecydowanie wolniej się wszystkie przygotowania toczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my napewno 12.09.2009 załatwiony zespół, sala po niedzieli jedziemy podpisać umoe z fotografem, no i w sumie do księzulka by trzeba, ech :-)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tak długo to myślałam że będzie co czytać a tutaj pustki... W temacie: byliśmy z Narzeczonym u księdza, data zaklepana12.09 godzina też 12.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayami
Ja 18 września 2009:) juz mamy sale i fotografa z kamerzysta teraz testujemy orkiestry:) znacie jakies fajne z wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×