Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agunia 86

wesele wrzesien 2009

Polecane posty

A u mnie było nietypowo, bo mieliśmy już część rzeczy załatwionych a zaręczyny się odbyły dopiero w ten wtorek;) hehhe.. Było bez rodziców i nigdy nie zapomnę tego wieczoru choć był bez oprawy i tak banalny dla kogoś spoza zainteresowanych:) A zaręczyn przy rodzicach nie będzie,bo nie chcemy niepotrzebnego stresu:) Zrobimy tylko obiadek z deserem, żeby rodzice mogli się poznać. My wszystko załatwiamy sami, nie pozwolę,żeby rodzice ustalali mi moją imprezę:) no i po co ich stresować, i tak mają dużo do roboty na codzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyh rodzice musza sie poznac ale zebysmy musieli zaraz taka szopke odstawiac, zeby on sie jeszcze raz oswiadczal dla ich upodobania :/ Bez sensu, no ale w sumie to zobaczymy, moze tez zostanie tylko na obiedzie :) Tak Taka jedna kobitko, my tez za rowny rok, ciekawe czy szybko zleci :) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko u nas nie było takich oficjalnych zaręczyn. To był nasz wieczór. Mnie mile zaskoczył, wogóle sie nie spodziewałam że mi sie oświadczy hi hi ;-) .Było super. A rodzicom oznajmiliśmy że chcemy sie pobrać i zaprosiliśmy jego rodziców do mnie do domu. Moja mama sama zresztą to mi podpowiedziala że tak bedzie sympatyczniej. no i faktycznie zaprosiliśmy moich przyszłych teściów na nasze urodziny ( bo mamy tą samą datę urodzenia -ten sam dzień, miesiąc, rok, tylko mój Wybranek jest ode mnie o niecałe 2 godziny starszy) i było naprawde świetnie. Nie żałuje że tak zrobiliśmy, były tematy, pośmialiśmy się i nawet nie zwróciliśmy uwagi że jest już późno w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietkaaaaa84
My birzemy ślub 26 września 2009r:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy date slubu wyznaczona na 19.09.2009 na 16.00 i mamy zarezerwowana jak narazie na slowo sale , kamerzyste , fotografa i orkiestre , teraz w pazdzierniku wracamy do PL i bedziemy podpisywac umowy ze wszystkimi;]] takze juz wszytsko bedzie zalatwione;] juz nie moge sie doczekac tego najwazniejszego dni w moim zyciu;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI będziecie ślubować tego samego dnia co my:) Powiem Wam dziewczyny, że ogólnie to jest sporo rzeczy, które się zakorzeniły w tradycji ślubno-weselnej i które mi zupełnie nie pasują..:/ Np. błogosławieństwo..dla mnie to jakaś porażka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłam w weekend w zakopanem. obok mojego miejsca pobytu była sama, no i oczywiscie trafiło isę wesele. tam to dopiero jest zabawa...sasiadka z pokoju obok mówiła ze tydzień temu też było i została przez nich zaproszona. normalnie sie z nimi bawiła mimo zę nie miała z nimi nic wspólnego. sala swietna. przygrywała prawdziwa góralska kapela. wszyscy goscie do kościoła jechali wozami konymi i bryczkami. pieknie to wyglądało. młoda w białej sukience z regionalnymi haftami, młody w tradycyjnym stroju (to mi nie bardzo podchodzi). poprawiny zaczeły się juz o 11.30:D ci to potrafią sie bawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zrobiłam rundę po salonach z sukniami:) I znalazłam bardzo podobna do mojej wymarzonej za 1650 zl:) Wpłacę zaliczkę i za ta cenę będę ją szyć w następnym roku Oczywiście ją przymierzyłam i wygląda bajecznie:) No i jest w stylu maggie soterro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
zelka chociaz ty masz juz cos upatrzone a ja ani nie wiem jaka chcialabym sukienke anie obaczki a moj narzeczony to juz wogole nic nawet nie wspomina a ja nie chcce wszystko na ostatnia chwiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to weź pod rękę mamę albo psiapsiółkę i się porozglądajcie..zmierz parę modeli - na pewno Ci się coś spodoba:) wtedy będziesz mogła zdecydować czy chcesz kupić suknię, wypożyczyć czy może uszyć od podstaw, możliwości jest wiele:) powodzenia Agunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obrączek, to mi się jak na razie takie podobają, no mogłyby być trochę grubsze (nie chodzi mi o szerokość) http://www.galeriajubilerska.eu/sklep.php?d=li&idw=f88ed0bee90dc6&leaf=561eab48515700&cena_od=&cena_do= Następnie (tylko, że te są ścięte pod skosem, a ja bym jednak wolała ścięte prosto) : http://www.galeriajubilerska.eu/sklep.php?d=li&idw=75bbe276414d0c&leaf=561eab48515700&cena_od=&cena_do= No i wzór idealny ale jeszcze nie jestem przekonana czy chciałabym w dwóch kolorach :) http://sklepjubilerski.com/sklep/d/s318z?PHPSESSID=64eec14b1676c92cfdb4e6c2e822cb40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.. oczywiście liczy się też zdanie mego przyszłego małżonka :P, który też chce duże i grube (żeby z daleka było widać, że jestem mężatka :/ ), także jeszcze ze 100 propozycji przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo klasyczne.. Jak dla mnie za bardzo:) Ale każdy ma swoje typy. Ja wolałabym dwukolorowe:) Ale do obrączek jeszcze dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
a ja ładne z diamentami a zarazrem delikatne nie rzucajace sie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi isę żółte złoto nie podoba, pierscionek dostałam z białego złota. nale obrączka z białego złota to mi jakos tak \"nie slubnie\" wygląda, więc będziemy miec mieszane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie udało mi się spotkać z zespołem i mam już podpisaną umowę:) Jutro przyjdą mi zaproszenia.. Jeszcze tylko muszę na biegu wykombinować 500,- zaliczki na suknię i tym sposobem zamknę sprawę ślubu i wesela na kilka porządnych tygodni:) ufff;) szaleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka a jaka bedziesz miec suknie i dlaczego tak wczesnie dajesz zaliczke? A zaproszenia? Jakie bedziesz miec, zamawialas w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi sie tak przypomnialo... ..niczego sobie tak nie wymarzylam na moje wesele jak tego jaka bedziemy miec pierwsza piosenke :D A bedzie to "Kochaj mnie" Lady Pank. A wy, myslalyscie juz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wokalistka zespołu nas o to pytała. Zgodnie stwierdziliśmy,że jeszcze o tym nie myśleliśmy.. Chociaż bardzo nam się podoba walc z nocy i dni:) P.S. tylko,że Mój nie potrafi tańczyć, o walcu już nie wspominając;) hehe ale pomyślimy i o tym w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, suknia piekna. Ogolnie mi sie bardzo podobaja suknie na tej stronie. Sama sobie wymyslilam ta z tytulowej strony (wiem, ze jest troche bezowata, no ale jest piekna :P ), musze tylko tam napisac i sie dowiedziec na czym u nich sprzedaz polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej więcej już tłumaczyłam na tym topicu jak to wygląda. Ale radziłabym Ci poszukać, bo warto najpierw przymierzyć coś w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak no tak, juz pamietam. Hmm no ja nie kupie takiej sukni bez przymiarki wiec bede szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×