Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agunia 86

wesele wrzesien 2009

Polecane posty

Gość agunia 86
no ja te obrączkiprzegladam a wy jakie polacacie jakie wybieracie. a macie jakies pomysły zeby wasze wesele bylo niepowtarzalne i zeby goscie byli zadowoleni co zrobic zeby ta uroczystosc zostala na dlugo w pamieci. moze jakies pamiatki albo cos co zwykle nie jest na weselu. a jesli chodzi o rodzicow co polecacie kwiaty i podziekowania. ja raczej wybiore pamiatki w postaciksiążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka, absolutnie się nie zmywa kolor złota, ani białego, ani żółtego, ani czerwonego:) co do pytania o wyjątkowość - ja będe miała tylko małe przyjęcie na 30-kilka osób, więc oczepin tradycyjnych nie będzie, ale wymyśliłam, żeby zrobić pokaz slajdów z naszymi zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wesele i sam ślub będą jak najbardziej tradycyjne. Nie przewiduję żadnych pamiątek - i tak ta cała impreza wystarczająco dużo kosztuje. Wyprzedaże wyprzedażami, ale jeśli moja wymarzona kosztowałaby 5 tysi to i tak po obniżce mnie na nią nie stać, więc wolę ją uszyć w swoim zakresie. Krawcowych trochę jest, i to zajmujących się tylko sukniami ślubnymi, myślę, że będzie z czego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka jeśli mieszkasz w duzym mieście to krawcowych pewnie masz do wyboru do koloru- bo u mnie z tym problem. Koleżanka miała szytą-fakt była ładna ale jak sama mówiła nie taka jak na zdjęciu. Ja chyba zdecyduję się albo na wyprzedaż albo na kupno używanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka, mieszkam w Lublinie więc trochę ich jest.. Są nawet miejsca, w których szyją suknie, a potem się je u nich zostawia, więc wychodzi bardzo tanio. Szczerze mówiąc, póki co mam problem z zespołem, a nad suknią będę myśleć później:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nad suknią specjalnie nie myślę ...Bardziej mnie interesuje wizyta u księdza i te całe nauki jak to załatwić :o Co do zespołu :o Jak szukaliśmy z narzeczonym pół roku temu to na 20 zespołów żaden wolny nie był :o Gdyby nie internet to kto wie może dalej bylibyśmy bez zespołu :o Co to się dzieje że tyle tych ślubów?? Wyż czy jak :...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauki załatwiasz 3m-ce wcześniej. Najpierw trzeba iść zaklepać termin (koniecznie w miarę szybko jeśli nie chcesz mieć ślubu o 9 rano:P). Potem się umawiacie na następną wizytę, spisać protokół, wybrać miejsce i terminy nauk itd. Ale tak jak napisałam to już kwestia jakichś 3 m-cy przed ślubem. Można oczywiście załatwić to wcześniej i odbębnić nauki od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja bym wolała odbębnić od razu i mieć za sobą :p a do księdza to się od czerwca wybieramy i jakoś zajść nie możemy :p No i jeszcze nad godziną się zastanawiam...12.30/ 13.00 ?? sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to radzę się wybrać w miarę szybko bo u mnie np. 12.09.09 to najbardziej oblegany termin:P już 4 śluby w tym dniu u mnie w parafii są;) My póki co nie mamy czasu na nauki, ale damy jakoś radę potem to zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
hej dziewczyny i jak idzie u was bo u mnie jak na razie wszystko stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też mały zastój, ale już jutro weekend, więc robimy objazdówkę po zespołach.. zobaczymy jak wyjdzie:) Ale mam nadzieję, że zamkniemy już ten temat..Bo póki co wszystko przez to stoi w miejscu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba znaleźliśmy zespół:) w poniedziałek mam się jeszcze dogadywać, jeśli chodzi o szczegóły, ale graja dobrze, więc wszystko na dobrej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
u mnie tez kamerzysta orkiestra i fotograf jest, dalej nic narazienie rusza. nie wiem co zrobic zeby urozmaicictroche to wesele moze jakies pamiatki nietypowe zaproszenia czy podziekowania dla rodzicow. chce zeby goscie milo wspominaki towesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia 86 suknia śliczna mi sie bardzo podoba. Dziewczyny mnie to wszystko przeraża :( Az sie boje czy wszystko dobrze pójdzie, żeby żadnych wpadek, i to załatwianie. Na razie to za rok ale czas szybko nam przeleci ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
do mojej poprzedniczki o jaka suknie ci chodzi bo z tego co pamietam ja zadnej nie podawałam sama sie zastanawiam jaka by tu wybrac. a jesli chodzi o strach ja tez sie obawiam jak to wszystko wypadnie. dziewczyny a jak wyglada u was taniec my nie umiemy tanczyc znacie jakies strony moze internetowe z krokami albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
a jak dziewczyny u was z tancem???? ja własnie sciagam kurs tanca kasi cichopek i marcina hakiela?? czy to cas da hhmmm sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
to tak jak u mnie tragicznie ale na szczescie znalazlam ten kurs i mysle ze moze to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:31 agunia 86 http://www.allegro.pl/item424024307_bajeczna _suknia_slubna_niesamowita_okazja.html co myslicie o takiej sukience taki zamieściłaś tekst dlatego napisałam :-) A jeśli chodzi o taniec to u nas tez tragedia, ja myslałam zeby sie nawet zapisać na jakiś kurs. A gdzie można znależc albo ściągnąć ten kurs tańca? moge prosić namiary? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
na kurs chetnie bym poszła ale mieszkam za granica i nei mam takiej mozliwosci. jesli chodzi o ten taniec krok po kroku to nie wiem czy kuzywasz emula?? tam przez sume kontrolna moze sciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
jesli chodzi o sukienke ta podalas zla strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak używam emule ale to są różne tańce, co ściągałaś?? Przyznam sie ze juz tyle oglądałam tych sukienek że już mam w głowie chaos ;-) juz sama nie wiem. Mam swoją wizje mniej więcej sukienki, delikatna i raczej prosta, żadna kloszowana bo mam wrażenie że pupa to sie robi 100 XXL hi hi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
sciągam wszystkie kasi cichopek bo innych tam nie widzialam i mysle ze walc bedzie najodopiedniejszy bo glównie chodzi mi o kroki. a co do sukienek to nie wiem jaka bym chciala i to jest ten problem jestem drobna i nie wiem w jakiej bym odpowiednio wygladala i jaki powinna miec dekold zeby powiekszyla optycznie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Wczoraj podpisalismy umowe takze to na pewno bedzie 12 wrzesien. Orkiestra jeszcze nie jest zalatwiona ale zarezerwowana jest. A jesli chodzi o taniec... Moj narzeczony jest przerazony faktem, ze bedzie musial tanczyc i to ze wszystkimi a nie tylko ze mna. Ja z tym nie mam problemu poniewaz uwielbiam tanczyc i przyznam skromnie, ze mi to ladnie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARGERIA
Profesjonalne dekoracje ślubne kościoła, sali, samochodu wolne terminy na 2008 i 2009 serdecznie zapraszam Argeria- 505617 675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny... dołączam sie do was... mam dzisiaj niezły młynek w głowie. rozpoczęłam na ostro przygotowania. taks ie od mieisaca z narzeczonym zabieralismy do tego ale jakos nam nie szło. zadzwoniłam na próbę do zespołu który grał na weselu mojego brata. nasz termin mają zajęty. ale tydzień póxniej wolny. stwierdziłam zę jak już dzwonię to i kamerzystę zapytam. okazało sie ze tez zajęty i też tydzień póxniej wolny 2 tyg temu pewien znajomy ksiadz miał jechać do watykanu i w prezencie slubnym chciał nam przywieść błogosławieństwo papieza w dniu slubu. podalismy mu date 19.09.09. lipa będzie jak zmienimy. a tu jeszcze tyle załatwiania... dziewczyny jak sobie z tym radziłyście bo ja po jednym dniu juz amm dosć. przytłoczyło mnie to strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj campini:) My już mamy zarezerwowany ślub na 19.09.09 (tak btw, fajna data, same magiczne 9:)) Ciężko jest zgrać terminy tylu ludzi (kamerzysty, zespołu, księdza,kierowcy z autem itp) Ale jakoś innym się to udaje, więc nam też musi się udać:) Ja się właśnie umówiłam z kamerzystą na środę i zobaczymy co z tego wyniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
u mnie dalej zastoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×