Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agunia 86

wesele wrzesien 2009

Polecane posty

Gość malllinnnka
czesc dziewczyny! ja to sie na maxa zdolowalam... ;) Wy juz macie tyle rzeczy zarezerwowanych a my jeszcze nic;/ w przyszly weekend pojezdzimy po salach popytac, chcemy 5, albo 12.09, zeby tylko bylo cos wolnego. Jaka u Was cena od osoby za dwa dni?? ( jedzenie, obsluga,sala itp). U mnie od 90zł-160zł/os za dwa dni ( podaje takie ceny od najnizszej do takiego maximum dla nas) Kamerzysta plus fotograf 5 tyś.a dekoracje sal, orientujecie się ile??:) Kurcze nie sadzilam, ze az tak duzoo wczesniej trzeba zalatwiac:D u mnie jak ktos zalatwia rok wczesniej to juz wydawalo mi sie wystarczajaco wczesnie Ile planujecie par drużbiarskich?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bedziemy placic 140zl/os na jeden dzien, w tym sa wliczone napoje. Orkiestra 1500zl. A reszta jeszcze nie zalatwiona. Par druzbiarskich? Znaczy co od nich chcesz malllinnnka, ze ich tak nazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelka_85
U mnie od osoby za jeden dzień (sala, jedzenie, dekoracja) 140zł/os, zespół 2000zł, fotograf (plener + reportaż) 650 zł, kamerzysta - mam ofertę 1 900 - 3 000. Jutro będę z nim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam powiem ze chyba sie zdecyduję jednak na 26 przeniesć slub i wesele. trudno błogosławieństwo będzie nieaktualne, ale zalezy mi na danymkamerzyscie. mam jeszcze jednego ale jeszcze do niego nie dzwoniłam. jezeli się okaze ze będzie wolny 19 to jednak zostaniemy przy tej dacie;) kamerzysta z 26 zawołał 1500zł, jego syn jest fotografem więc chyba weźniemy ich razem. salę mamy za friko, bo to remiza osp której jestem członkiem:D nie zamawiamy kateringu, będą wiejskie kucharki które świetnie isę sprawdziły na weselu kuzyna, 25 zł od osoby, ale musimy oczywiscie zakupić produkty:) mąz kuzynki pracuje w masarni więc wędliny będą swiezutkie i robione 2 dni przed weselem;) alkohol będziemy załatwiac w polmosie, lub pomoze nam go załatwic szef narzeczonego. on tez zaoferował swoja pomoc przy załatwieniu obraczek, bo ma znajomego który pracuje w aparcie i zrobi nam na zamówienie:) zaproszenia zamówię na allegro, kilka próbek, i cos wybierzemy;) suknię chyba uszyję, znajoma dała mi namiar na swoja krawcowa, zapłaciła 1000zł a na moje oko była warta 3000zł... macie moze jakieś pomysły dotyczące udoskonalenia tego szczególnego dnia??;) ja sobie wczoraj poyslałam ze poprosimy kamerzyste, aby film zmontował podobnie do filmu normalnego... przed zeby leciały napisy typu: scenariusz i rezyseria: życie w rolach głównych wystąpili: anna x i grzegorz y w pozostałych rolach...itp... pierwszy taniec będzie z bańkami mydlanymi;) moze jakis pokaz slajdów;) dajcie swoje pomysły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacja sie zmienia z minuty na minute;) jednak 19 będzie naszą datą slubu:) tamten kamerzysta fakt faktem kręcił już kilka wesel w mojej rodzinie ale nie podoba mi isę do końca jego obróbka. za dużo komputerowych bajerków wstawia. to takie sztuczne...a tamten wstawia tego mniej ale i tańszy jest i zawołał 1000:) teraz zespołu będziemy szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllinnnka
czesc dziewczyny:) hmm to z tego co piszecie widze ze jedzonko z sala u was drozej niz u mnie, a za to kamerzysta i fotograf taniej:) i w sumie si ewyrownuje.. Nitka - a u Was nie ma czegos takiego, ze w kosciele za para mloda stoja pary druzbow, dziewczyny i chlopacy ( najczesciej 4 pary???) Bo u nas to norma i dlatego sie zdziawilam, ze napisalas " co ja od nich chce" :) a u reszty z was tez nie ma takiego zwyczaju? skad jestescie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę o takim zwyczaju.. U mnie fotograf taniej bo po znajomości - to moje dwie koleżanki.. Normalnie biorą ok 3000zł:/ A ja będę mieć druhnę, mój Mąż drużbę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez będe miała tylko świadka i świadkowa, nikogo więcej. i moze maluszki będa sypać kwiatki, mam siostrzenice 1,5 roczna za rok 2,5 i kuzyn ma synka w tym samym wieku. swietnie będą wyglądac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez cos takiego jest, ze wszyscy mlodzi w kosciele ustawiaja sie za para mloda ( tylko, ze jest ich zazwyczaj wiecej niz 4 pary) i bardzo ladnie to wyglada :) A ja sie Ciebie specjalnie w taki sposob zapytalam, bo pomyslalam sobie, ze moze ci chodzic o jakies dziwne zwyczaje rodem z Ameryki :) W kazdym razie, chcialabym aby i u mnie stali w taki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllinnnka
:) no to chodzi nam Nitka o to samo;) Ja tez myslalam o dzieciaczkach ktore np moga niesc obraczki albo sypac kwiatki.z jakich wiojewodztw dziewczyny jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice wrocka. a czemu ma służyc to stanie za parą?? nie znam tego zwyczaju, nie wiem jaki jest tego cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie znam tego zwyczaju stania za parą... Jeśli chodzi o ceny to: sala ślub 1 dzień 140 zł /2 dni 180 zł w tym jest wszystko oprócz alkoholu, ale znając życie napoi też trzeba będzie dokupić zespół 3 osobowy 2000zł kamerzysta/fotograf tzn. 2w1 1000 plus koszt wywołania zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
u mnie sala 150 zł za osobe. do tego wodka tort i szampan na wlasną ręke. kamerzysta 1800 w tym 150 zdjęc orkiestra 5 osób 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, myslalyscie juz moze nad wodka?? Bo ja sie zastanawiam jaka wybrac. Koniecznie musi byc oryginalna. Nie chce zeby moi goscie potem mowili, ze wodki sie pic nie dalo. Tak jak ja to mowilam po ostatnim weselu kolezanki :/ Chcieli zaoszczedzic i kupili jakas rozrobiona ze spirytusu, chociaz wygladala jak oryginal :/ Ludzie, ktorzy robili zastawe pozatruwali sie az. hmmm no i nie wiem jaka bedzie odpowiednia. Macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat na weselu miał krakusa. jak dla mnie ochyda, ale wódki nie piję;) tylko winko. nikt nie marudził na nią. ja jeszcze nie wiem co będę miała. napewno będzie tez wino bo ja wódki nie piję, będzie beczka piwa bo są u mnie osoby które nie pija wódki tylko piwo. a u kuzyna byłam w lutym i miał do tego 5 litrów binbru...każdy kto chciał to sobie podchodził i nalewał. rozszedł się w miarę...kazdy z ciekawosci po kieliszeczku, a jak posmakowało to szło...zastanawiams ie nad tym czy też sobie czegos takiego nie zrbic. albo zamiast bimbru zamówie oryginalna śliwowicę, ale to tez jak bimber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję wódkę w polmosie lubelskim, więc nie mam dużego wyboru, bo sprzedają tam tylko lubelskie wódki, zapewne wybierzemy Gorzką Żołądkową de luxe - czyli tą czystą.. Winko też będziemy mieć - Carlo Rossi, bo oboje bardzo je lubimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ta wodka i u mnie jest ostatnio bardzo popularna :) Po ile ja bedziesz kupowac? Oczywiscie bedziemy miec inne trunki ale wodki najwiecej wiec o nia pytam :) Tata robi niezly bimber ale balabym sie go postawic, bo ludzie by za szybko odpadli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lepiej nie ryzykować ze swojakiem:) Nie wiem po ile jest, chyba na ich stronie jest cennik także można zerknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Ja mam datę ślubu ustaloną na 05.09.2008r.:) Mamy już salę i orkiestrę. W niedzielę jedziemy załatwiac kamarzystę i fotografa, ale to będzie 2 w 1, na szczęście to kuzyn ze strony narzeczonego i mam nadzieję, że będzie trochę taniej;) Za sale niestety trochę zapłacimy, bo 150zł/os jak nie więcej gdyż to jest cena tegoroczna a w przyszłym może ulec zmianie:/ Do księdza w końcu też pora się wybrac, ale jakoś mi sie nie chce;) Pod koniec roku planujemu zrobic nauki przedmałżeńskie, żeby miec już cosik z głowy. Marzy mi się też kurs tańca, ale jak to bywa brak czasu:( chociaż będę dążyc uparcie do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u księdza datę zaklepałam w ubiegłym tyg. nauki będa jakos w okresie postu przed wielkanocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
aco myslicie o wyborowej?? chodzi o wodke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
u jak dziewczynki wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy kamerzystę.. 2400,- ale kręci świetnie..Facet ma genialne pomysły i na pewno nie będzie to kolejny film ślubny z serii \"przewiń to dalej\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ U mnie na razie wszystko w miejscu stoi jesli chodzi o przygotowania :) A powiedzcie, wy wszystko sami z narzeczonym zalatwiacie? Czy pomagaja wam rodzice? Bo ja to z mila checia zwalilabym wszystko na glowe mojej mamy, ktora zreszta uwielbia takie sprawy, oprocz sali, orkiestry i sukienki oczywiscie :P hmm no i za miesiac, odbeda sie oficjalne zareczyny :/ I juz sama nie wiem co o tym myslec. Wy od razu mialyscie takie oficjalne z rodzicami, czy jednak bylo romantycznie i sam wam sie oswiadczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole, to widze, ze jestesmy w podobnym wieku (jesli oczywiscie te cyferki kolo nicku to wasze roczniki:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuuuii
Wódka WYBOROWA jest SUPER naprawde, mój kolega ma uczulenie na alkohol, (dostaje wysypki) a Wyborowa moze pic ile wlezie. Ja miałam Soplice na weselu, tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze zaręczyny odbyły się w moje urodziny. Był grudzień, padał śnieg a T. zabrał mnie na spacer...No a potem wiadomo co się stało ;) To miała być chwila dla nas a nie dla rodziców. W sobotę będą te oficjalne zaręczyny i poznanie rodziców. A tak na marginesie od dzisiaj dokładnie za rok powiemy sobie TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×