Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agunia 86

wesele wrzesien 2009

Polecane posty

Gość ayami
nie bylo wolnych ja dzis widzialam wesele i nawet ludzie w srode biora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
mysmy wczoraj na 19 wrzesnia 2009 znalezli sliczna sale krolewska. hehe wcale nie trzeba 2 lata do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayami
a gdzie jest ta krolewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie powiedział, że TRZEBA. Zależy gdzie mieszkasz..W dużych miastach ciężko jest coś znaleźć już na rok przed, nie mówiąc o organizacji wesela w trzy miesiące, bo jest to po prostu niewykonalne - mówię tu o terminach sobotnich, a nie o ślubie we wtorek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
to sala palacowa w hotelu jasek we wroclawiu na tylach hotelu. wielka zrobiona na wzor sal na zamkach. jest tak boska ze mi tam dech zaparlo. za 170 zl od osoby w tym sliczna dekoracja. jak cos to maja jeszcze terminy. pozatym buduja kolejna palacowa sale i mimo ze jeszcze jej nie ma ludzie juz podpisali umowy na nia nastepny rok bo na tym hotelu nie mozna sie zawiesc.ale terminy tez jeszcze sa. ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
i jak dziewczyny idzie u was? macie jakies nowe wizje cos od siebie co chcialybyscie miec na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
cos nam temat sie konczy. gdzie wy wszystkie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Kurcze, nie mogę wyjść z podziwu, jak można sie ekscytować przygotowaniami do ślubu i wesela kilka lat w przód. Nie chciałabym nikogo urazić, ale ja jakiekolwiek przygotowania rozpoczęłam w połowie października tego roku. Ślub jest we wrześniu 2009 czyli na ekscytacje mam niecały rok. A i tak się już nie mam czym ekscytować. Jakos wszystko stanęło w martwym punkcie. Poprzegladałam dekoracje, zaproszenia, sukienki, kwiaty i więcej sie mi nie chce. Nawet nie chce mi sie zapisać na nauki czy w końcu wyruszyć na poszukiwania sukni. I dziwi mnie to, bo im bliżej tego ślubu tym więcej problemów widzę. I chciałam dodać, że zawsze marzyłam o ślubie i weselu więc tym bardziej nie rozumiem co sie ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Właśnie mi narzeczony powiedział, ze jego kolega też się żeni w przyszłym roku. Jego narzeczona wpadła w ten ślubno-weselny szał i całe spotkanie o tym gadała. No cóż, mimo wszystko staram sie zachować umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowy Roku Kobitki:) Niestety razem z Nowym Rokiem muszę Was opuścić, gdyż okazało się, że jestem w ciąży i na miesiąc przed planowanym ślubem zostanę mamą i tym samym przesunie się data naszego ślubu na 21.11.09. Na szczęście nikt nie robił problemów i wszystkie zaliczki są aktualne i wszyscy nasi zleceniobiorcy przesunęli nam termin. Bardzo żałuję, że to nie będzie wrzesień, ale dzidziuś jest ważniejszy:) Życzę Wam wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×