Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
a ja sie w miedzyczasie szykuje do pracy..jeszcze jakies 20 minut i bede wychodzic,jeszcze musze wejsc do apteki..wogole jestem dzis strasznie niezorganizowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
e no chyba nie bedzie taki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu, Moje Kochanie właśnie nurkuje w Morzu Czerwonym, buuuuuuuuuuuuuuuu:(:(:( lubię jak wychodzi z wody, smakuje solą:):P lubię wypatrywać gdzie się wynurzą, i ten uśmiech na jego twarzy, wiem, że robi to co sprawia mu przyjemność, wiem, że jak lecimy do Egiptu to nie może doczekać się kiedy zanurzy głowe pod wodę, wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
jak romantycznie... :) az sie rozmarzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i życzliwych ludzi wokół siebie, wśród takich żyje się lepiej:) i uśmiechu na twarzy bo to przyciąga uśmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
dzis wroce pozniej niz wzoraj,wiec zajrze z opoznieniem,ale zajrze :P moze jeszcze bedziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kochać to znaczy też nie ograniczać, nie narzucać niczego, nie zabijac tej miłości głupotami, kochać to trwać przy tej drugiej osobie i starać się ją zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
staram sie byc fair wobec kazdego..mimo ze nie wszyscy sa zyczliwi,jak by sie wydawalo :P nauczylam sie ze czasem lepiej przemilczec pewne rzeczy zeby nikt tego nie wykorzystal do zlych celow :P no i wiem tez ze pozory mya,oj bardzo nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
nie no.az tak pozno(wczesnie :D) to nie wroce :P mysle ze do 1 powinnam sie zjawic :P znajoma jutro wyjezdza i prosila zeby opiekowac sie domem i zwierzatkami i musze wejsc po wskazowki :P a ze koncze dopiero o 22 prace wiec zajmie mi troche dotarcie do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
widocznie nie znaja sie na ludziach :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
hehe no to fakt :) milo ze ludzie maja zaufanie do mnie..staram sie nie zawodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
nie przejmuj sie..przeciez masz mnie :) :* uciekam kochana..do napisanka :] milego dzionka Brzydka :) i Zosi tez zycze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×