Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
rozumiem rozumiem..60 km..to faktycznie jak rzut beretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam Twój wpis co lubisz, co Cię wkurza i powiem, że możemy sobie podać ręce, myślę, że znalazłoby się jeszcze więcej wspólnych cech:) więc ich szukajmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no to zczynajmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie zasadnicze, do wszystkich, lubicie zwierzęta? bo ja myślę, że stosunek ludzi do zwierząt odzwierciedla ich podejście do innych ludz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
mam pieska i świnke morska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka wyslesz mi tego maila? dobrze zrozumialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilę mnie nie było, przerwa na kąpanko, a znów tyle napisane:) czwóreczka..:) fajna...👄 chyba opiernicz dostałem, dobrze myślę? ja mam psiaka:) zwierzęta bardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, tylko musze iść na pocztę :P założyć konto bo nie mam nawet do takiej kafeteryjnej korespondencji:( boshe ja nawet nie jestem na nk, cóż za zacofany człek ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy _________powiedziałbyś wcześniej to dziewczęta umyłyby Ci plecki:P ja co najwyżej to piranii mogę napuścic do wanny:classic_cool: ja mam same kundelki:) takie trofiejne, jak to nazywa mój brat a i mam jeszcze brata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys chciala wiedziec cos wiecej o mnie to pytaj:) Ja lubie zwierzeta...prawie wszystkie,bo nie cierpie szczurow,nie lubie myszy,wezy i czegos co moze mnie ugryzc.Uwielbiam male psiaki, kotki;) Ogladam teraz Mam talent wiec znikam na troche ..o a potem American Pie 2 nie moge przegapic. caluski 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
kochani zaraz wracam,pranko wieszam.. brzydka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartuję zawsze z Kochanie Moje jak wraca do domu i dzwoni, że będzie za chwilę, żebym napuścila wody do wanny to dodaję od siebie czy mam wpuścic piranie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R....________________rozkobieciłam się:) z naturą nikt nie wygra, wcześniej czy później upomni sie o swoje prawa:) dlatego jestem przeciwko regulacji rzek:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkie to wszystko:) mam nadzieję, że za mną też Ktoś będzie tak kiedyś szalał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że tak, poza tym raz musi być wykwintnie, raz może być i mc donald's, fast food, ważne żeby było bo jak lodówka pusta to się je na mieście;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×