Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Wogóle to ostatnio odkryłam na mojej głowie 2 siwe włosy...tragedia.Do końca kursu to juz całkiem osiwieję. Nie farbuje włosów ale po kursie będę musiała zaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwe włosy sexi, pierwsze słysze. Czy napewno dobrze mnie zrozumiałaś, może myślisz o blond siwych. A ja mówie o siwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o facetów z siwymi włosami, to niektórzy naprawdę wygladają sexy. No ale kobieta wg. mnie nie bardzo. Cóż starzeję sie i nie da się tego ukryć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co nie przejmujesz sie tym? Ja na szczescie twarz mam raczej zadbaną i gładką, ale przeraża mnie myśl że za kilka lat zacznę sie ,,marszczyć'':(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus - daje Ci jeszcze dwie strony do ponazekania. od 91 nic takiego nie widze. a teraz ide na mecz, a punia zostaje w domu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_________ nie tylko ja taka jestem, wiele kobiet ma różne problemy, a mężczyźni powinni spokojnie wysłuchac marudzenia. I nie turkus tylko tusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzowy - Znalazłeś już tą FAJNĄ kobietę? Bo nie wiem czy mam już zbierać pieniądze na prezent ślubny i biegać po sklepach za sukienką na wesele. Nie wspomnę o poszukiwaniach partnera do towarzystwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhlalaaaa...;) Ale tu sie dzieje:p ja sobie dzisiaj grzeczniutko bede poczytywac na forum hihi bo jeszcze mnie ktos opieprzy. R...- pamietaj ze kobieta musi czasem ponarzekac..i wtedy trzeba glowa pokiwac(okazac zrozumienie) i pomyslec o czyms innym. My juz tak mamy,ale jakby co to winic trzeba hormony,nie babinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi Pie**olenie to będziesz miał ...chyba w nocy. Chociaz nie wiem, bo która by takie zgreda chciała. Pierdolenia nie bedzie w nocy. Nie bedzie nad ranem, nie bedzie jutro i na pojutrze tez sie nie zapowiada.. chociaz.. ---------------------------------------------------------------- wkurzona bardzo zona baba musi sobie ponarzakc i albo r sobie to wbijesz do glowy albo... no albo nie albo nie..? nie bedzie seksu?? teleranka, 5-10-15? ---------------------------------------------------------------- narzekaj sobie do woli, ale z przyjacielem gejem, albo z psiapsiolka.. burzowy R...proszę mi tu grzeczniej do mojej Tusi prosi to sie s...a ;> ---------------------------------------------------------------- czwóreczka R...- pamietaj ze kobieta musi czasem ponarzekac..i wtedy trzeba glowa pokiwac(okazac zrozumienie) i pomyslec o czyms innym. My juz tak mamy,ale jakby co to winic trzeba hormony,nie babinki nie ze mna te numery Bruner.. rozumiem ze mam Cie sluchac i udawac ze rozumiem, a myslec o porazce ze slowacja, nowej grze na playstation, czy o nowych felgach do auta..? i przytakiwac? Nie, to nie ja. przegralismy ze slowacja wygrany mecz. i mam w powazaniu Twoja nowa fryzure, balejaz i mikolajki. sa sprawy wazne i wazniejsze. \"..jeśli wiesz co chcę powiedzieć..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R-mam jakieś nieodparte wrażenie że naczytałes się jakiś durnych poradników dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - masz mylne wrazenie. nie mam dostepu do takowych. skad to wrazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje Ci sie. nie jestem rozgoryczony. u mnie wszystko w porzadku. w moich oczach dziewczyna robiaca tragedie z dwoch siwych wlosow i piszaca o sobie ze jest stara(a ma 20-kilka lat) jest kretynka. napisala to w niewlasciwym temacie. jak chce sie pouzalac, to niech zalozy wlasny temat, z wlasnymi zalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opieprzam wszystkich facetów z kafe,wiec nie widze powodu by nie napisać pare słów do Ciebie R. Temat ..gdzie sie podziały fajne kobiety?hmmm może uciekają od takich fajnych jak Ty i Tobie podobnych? Topik jest Burzowego,jemu nie przeszkadza marudzenie Tusi,wygłupy Miśka i Wkurzonej,podejrzewam ze i mnie po jakimś czasie zaakceptował;) Topik ;;czy są fajni faceci upadł 2 dni temu\'\' dlaczego?---niech to zostanie zagadką Wczoraj byłeś niemiły dla wszystkich...i nie przeprosiłeś ,bo...? co nas kobiety obchodzi mecz przegrany?nie znamy sie na tym dla nas wazny jest kolor rajstop:) Tylko burzowy może kogoś wyrzucić z topiku jak nie wierzysz załóż topik;)dostaniesz odp Rzucaj ignorem we mnie jak Ci dobrze....wiem ze napisałam mądrze pa Ach WITAM WSZYSTKICH :) I Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×