Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

buahahahahha :"D dobre zlosliwa :D chodzmy wszyscy na terapie :P brat mi sie tym razme nei snila kafeteria tylko ty jako moj brat!! realny!!! a jie nik jak rozmowa z brzydalem wczoraj :P zreszta moja siostra ze snu nie byla z kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to sie nawet kaffe nie sni...:( musze isc poprezesowac...tymczas:)🖐️ pozdro dla fajna ja.... umawialismy sie na 10.00 czekałem studenckie 15 min i sie nie zjawiła....:( trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka -masz dosc pieknego swiata otaczajacego nas? ;) jakies problemy z tym na ktorego tak dlugo czekalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...._______jak miło widziec Twojego nicka;) nie jestem z tych ani z tychów:D co narzekaja jaki to ten swiat niedobry, jacy ci ludzi zli, może to kwestia charakteru... usiasc i plakac to nie ja, za to rozkobiecac sie;) i tak i owszem, to ja:) wzielam zycie w swoje rece;) bo to moje zycie, nikt go za mnie nie przezyje, to kim jestem zalezy ode mnie:) wiekszych problemow z panem_brzydkim nie mam, on ze mna tez nie:D chyba?:D a gdy sie jakies pojawiaja to rozwiazujemy je na biezaco, tak chyba najlepiej:) wiadomo, ze sa te lepsze i gorsze dni, kazdy ma prawo miec czasem ten gorszy byle nie na co dzien:D wiem, ze kafeteria nie stanie sie moim drugim domem ale nie ukrywam, ze lubie rozmawiec z ludzmi tutaj zagladajacymi:) tak jak teraz to czynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu z Wami gadu gadu a w miedzyczasie gotuje obiad, sprzatam, odkurzam, piore, prasuje etc... i zastanawiam sie, kiedy zaczne gdakac jak kura domowa:D za to po poludniu biore wolne:D oddaje sie mojej namietnej pasji, jezdzie konnej, las wyglada przepieknie o tej porze roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jestem fajna kobieta, a fajne kobiety maja swoje pasje, hobby i nie zyja wylacznie zyciem swoich fajnych mezczyzn, uwieszajac sie im na ramieniu przez caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×