Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość 46cm biceps
Nie.Choruje troche i czy tego chce czy nie musze się ponudzić w domu przez kilka najblizszych dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46cm biceps
Chętnie zaraże.Nieodpłatnie;) Uprzedzam jednak to nic przyjemnego siedziec w domu i cierpieć kiedy za oknem wspaniała pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
gdzie ta wspaniala pogoda? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop :D ok niech bedzie pała :P zaczerniłam sobie nick chyba te rajstopy zdejme :D ja tak z doskoku pisze bo laza za mna i widza monitor:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle jeśli już tu sie tak pięknie rozgościłam dodam, że jestem na kafe od jakiś 4 lat , znam ten cały syfils jak własną kieszeń, zaczarniłam to jakaś 50 postać mojej osoby bo niegdyś miałam inne niki ale za cholere nie pamiętam już haseł (w tych 50-ciu mieszczą się także moje profesjonalne podszywy :D)... niestety już zbanowane :O urzędowałam przeważnie na dostojnych topikach ale w związku z tym, że kafe zeszło na psy postanowiłam się także upodlić i zniżyć do poziomu reprezentowanego przez większość użytkowników :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46cm biceps
Tak jest.Dosyć wredne i gnebi mnie juz kilka dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
bede kazdego dnia nieprzygotowany :classic_cool: ja tez od dosyc dawna zagladam, ale wole nie liczyc od jak dawna, na szczescie ze sporymi przerwami bo to sie nudne robi, tym bardziej ze prawdziwych podszywaczy juz nie ma, pamietasz Zdzislawa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biceps a Ty to on czy ona? siła umysłu działa cuda, potęga podświadomości sprawi, że przestaniesz chorować , dowodem jestem ja , która to kilka lat temu sfrustrowana ciągłymi grypami za bardzo wkręciła sobie w tą kopułę silny system immunologiczny i kiedy wszyscy leżą rozłożeni w łóżku i męczą się z gorączka mnie co najwyżej boli węzeł :O i nic... nadal zdrowa :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
rajtuzy tez mi sie nie podobaja, ale dziurka uwielbia zakladac takie grube i cieple zrobione przez babacie, oczywiscie japonki obowiazkowo do tego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46cm biceps
Skąd pomysł że ona?Nie chciałbym spotkać na swojej drodze kobiety która w bichu ma właśnie 46cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jak nie pamietasz to jeszcze mloda jestes :-p nie mam 22 lat, sami gowniarze jestescie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ja to lapy 46cm nie mam, wiec raczej przegralem zycie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jeszcze tego by brakowalo zeby kafeterianka byla w stanie mnie potyrac :-o z tym dziaslem to slabo by wyszlo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kobiety w ponczochach do komunikacji miejskiej powinny miec zakaz wstepu, nie mozna spokojnie ksiazki poczytac bo Ci jedna z druga macha noga przed nosem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
tak 98% kobiet jest bezuzyteczna zaraz po zwiazku bo jecza o tym poprzednim :-p dobrze, ze nie jezdzimy na tej samej trasie to moge jeszcze ksiazki poczytac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46cm biceps
No facet poniżej z łapą poniżej 45cm wyglada niefajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
masz swieta racje, moj rekord to 40, teraz wole nie wiedziec, wiec przegralem zycie, ide sie pociac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×