Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolf jaw

Aby facet miał udane życie towarzyskie nie może uwierzyć w jedno wasze kłamstwo!

Polecane posty

Gość wolf jaw

" Że wolicie miłych, spokojnych facetów" ...kochacie się do nie przytomności w Bad Boyach a tych miłych macie za takie swoje pisapsióły ... kiedyś byłem fajnym miłym facetem miałem pełno przyjaciółek itd...ale byłem prawiczkiem...teraz się zmieniłem nie mam przyjaciółek tylko kobiety do łóżka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf jaw
taki co nie jest miły by się przypodobać kobiecie, nie gada jakiś miłych pierdów nie jest grzeczniutki , dobrze wychowany itd, jest facetem jest zbyt pewny siebie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ma problemy z erekcja
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można byc zbyt pewnym siebie a to co napisałes to nie jest zachowanie bad boya :D tylko normalne zachowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właściwie to o co chodzi? jakis kompleksik?:] nawiasem mówiąc, tak jestes bardzo niegrzeczny...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miły moze byc fajny facet i ciota tez moze byc mila nie lubie przesadnie milych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf jaw
wiesz mi że można być zbyt pewnym siebie i tylko na tym zyskać....oczywiście że nie będe tutaj wszystkiego wymieniał bo to się mija z celem ale ci źli zawsze mają łatwiej z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
racja, milym byc nie warto, lepiej byc niegrzecznym, rowniez w sprawach seksu. Niby laski nie lubia, jak im sie siega do majtek, ale wiadomo, ze takich wlasnie pragna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie jak facet probuje mnie mocno obmacywac na 1 randce albo generalnie jak widze, ze ma parcie na sex:O cream... a ta zla mina to czemu? facet nie ma byc mily, facet ma byc facetem mila to moze byc pani w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no albo facet jest facetem albo ciapa jesli facet facet jest za mily to wtedy jest ciapa bycie milym w zdrowych proporcjach ujdzie i nawet bywa zaleta faceta faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ma byc sobą, to najwazniejsze bo pomijając przesadnie miłych i przesadnie niegrzecznych to ciapa udająca twardziela jest dopiero komedią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
"ja nie lubie jak facet probuje mnie mocno obmacywac na 1 randce albo generalnie jak widze, ze ma parcie na sex" mocno nie, ale pomacac sobie mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo miły i uroczy i też nie lubię gdy kobieta na pierwszym spotkaniu zaczyna mnie obmacywać...a z tym sięganiem do majtek to nawet gdybym chciał to by mi się nie udało-na spotkania ze mną przychodzą bez bielizny bądź z bielizną, ale w torebce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ta 1 randka to impreza z alkoholem to nic sie nie stanie jak mnie dotknie po udzie czy plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Erwa zalezy co kto lubi... ja natomiast na 1 randce obmacywac się nigdy nie dawałam, bo mogłoby sie w pewnym momencie okazać, że zmacało mnie pól miasta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, mozna nie byc przesadnie milym, mozna byc srednio milym albo wcale milym i i tak byc ciapa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, co ja poradze na to, ze jestes ciapa :O lubie Cie, ale nie zmienia to faktu, ze nia jestes:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×