Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandraijuz

gdzie kupić polskie książki w Anglii - tanio!?

Polecane posty

Gość web
ale ceny są duuuużo wyższe niż u tego gościa z ebayu i do tego wysyłka dochodzi,a tam juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu sie upieracie przy angielskich ksiegarniach ? Polecam Merlina... polska ksiegarnia wysylkowa (wysylaja na caly swiat), szybka dostawa przesylka kurierska i ceny na kolana nie wala.... http://merlin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebay nie jest zły
Merlin faktycznie ma tanie książki ale już dostawa wychodzi raczej drogo. Są tańsze księgarnie w Polsce, zarówno jeśli chodzi o ceny książek, jak i koszt dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dobre ksiazki moge polecic z ksiegarnii FONT. polskaksiegarania.co.uk Jest naprawde popularna ksiegarnia a ostatnio nawet natknelam sie na nia na Twitter. W szerokim wyborze ksiazek ,znalazam wiele ciekawych pozycji i co najwazniejsze czas oczekiwania jest dosc krotki . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam na "Merlinie". Tanio wychodzi. Szczególnie, jeżeli zamawiasz więcej niż jedną książkę. Bo za każdą paczkę - niezależnie od ilości zamówionego towaru - płacisz + 20 PLN więcej. Czyli jednej książki nie opłaca się brać. Zresztą, przelicz sobie: książka za ok. 30 PLN to 6 funów. Plus 8 PLN dodatkowo za każdą sztukę zamówionego towaru. Plus te 20 PLN. Załużmy, że zamawiasz 10 książek, daje to 380 PLN. Czyli 38PLN za książkę. 8 funtów za sztukę - może w UK jest gdzieś taniej, ale - w "Merlinie" masz ogromny wybór - dałem tu przykładową cenę 30 PLN za książkę, a sporo jest w cenie nawet 10 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polish Shop
Uprzejmie informuje ze Polski sklep w Wealdstone dostarcz zamowione ksiazki do klienta, w bardzo atrakcyjnych cenach, jak rowniez inne produkty na zamowienie. Jesli jest ktos zainteresowany to prosze pisac na ponizszy email: comitatense@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, cyferki sa istotne to fakt , ale ja zostaje przy swoim wyborze ksiegarnii FONT polskaksiegarania.co.uk Zawsze cos dodaja kazdego dnia z pozycji co umozliwia ze wybor sie powieksza. Znajdujac u nich interesujaca mnie ksiazke poprostu zamawiam i rzadko chodze po innych linkach sprawdzajac cene. Poniewaz nie zawsze w praktyce to wychodzi na dobre. A terminowe dostawy sa duza przewaga dla mnie. do nastepnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto ksiazki sa w polskich sklepach, zazwyczaj dostaje jakies w paczkach z polski, najtaniej wychodzi na ebayu, duzo polakow sprzedaje swoje raz czytane za ok. 2 funty plus koszty przesylki ok 1.5 funta. a najlepiej to nauczyc sie angielskiego i czytac po angielsku ksiazki z tesco za 3 funty za nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wybrac sie do biblioteki i ksiazki czytac za darmo ;) w mojej bibliotece jest tez dosc obszerna polka z ksiazkami po polsku, i nie byle jaka literatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maa1
Hej, mam do sprzedania troche polskich ksiazek, ciekawe pozycje, raz przeczytane i chetnie zrobilabym miejsce na kolejne poniewaz kupuje duzo ksiazek. Gdyby ktos byl zainteresowany prosze o kontakt na GG 294898 lub maila sylwiagarbacz@arcor.de Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupigadja
A wiecie moze czy mozna w ktorejs ksiegarni zakupic CD z polska muzyka? Bo tak przegladalam i nie widze takich mozliwosci nigdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella118
Latwo w miare tanio i bez problemow kupuje ksiazki na www.piatastronaswiata.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella118
Mieszkam w UK juz ponad cztery lata i nie wyobrazam sobie dnia bez przeczytania kilku stron ksiazki, dla mnie najprosciej kupic jest na internecie i chyba juz na wszystkich portalach kupowalam i wszedzie sa jakies problemy z dostawa ale najwiekszy wybor tytulow i wmiare tanio jest na www.piatastronaswiata.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazka0890
a e-bookow nie mozesz czytac? tylko musisz pieniadze tracic i drzewa marnowac? malo jest e-ksiazek w internecie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keymaster
e-ksiazki to nie to samo...... Jesli nie rozumiesz tego to polecam Ci e-chleb, e-maslo, e-szynkę, e-buty, e-spodnie .... ETC ;-) e-ksiazki to wymysł tych, co z znikomym nakładem finansowym - chcieliby zarobić duuuużo więcej jak polskie księgarnie w Anglii. Znalazlem sporo e-ksiązek (polskich) przez iTunes, ale to nie to samo co prawdziwa, pachnąca świerzym drukiem książka! Gdzie kupićrelatywnie tanio polskie książki?? Polecam tylko: www.polish-shop.co.uk , eksiegarnia.co.uk Przy czym eksiegarnia dostarcza ksiazki w ponad 2 tygodnie (najczesciej) a polish-shop.co.uk robi to w max. 7 dni (od złożenia zamówienia) Font - to internetowa porażka - zadnej ksiązki chyba nie mają na stanie - co sprawdzam interesującą mnie pozycje - okazuje się że 7 dni na realizacje zamówienia (+ wysyłka) - od nich zamawiałem tylko raz - czekałem ponad 4 TYGODNIE!!!! - Zero kontaktu z klientem, nic... a tak chyba nie można.Wiem, ze z eksiegarnia latwo sie skontaktowac - tym łatwiej to zrobić na www.polish-shop.co.uk (PSO) bo maja tam na stronie - rozmowy na żywo ;-) haha (Live chat) - i jak cos chcesz czego nie ma, albo czegos nie wiesz - pytasz sie a oni Ci na biezaco odpowiadaja. Niby proste - a cieszy, że dbają o potencjalnego klienta. Jakim i ja bylem (zadowolonym) i Wam rowniez zycze. I nie piszcie prosze o Merlin.pl - cencie rodzime, małe firmy jakimi są polskie księgarnie tutaj w UK, czy małe księgarnie w Polsce. Takie korporacje jak merlin. tesco, asda, biedronka i mozna by ich wymieniac do konca zycia - dają pracę 30-40 osobom w małym mieście - jedoczesnie zabierając ją setce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość web
Też niedawno zamawiałem z www.polish-shop.co.uk i jestem zadowolony. Jak w sloganie reklamowym: najszybciej i najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjljl;vgl;k
a ja czytam ksiazki angielskie z charity shop.polecam .tanio i duzy wybor z polskich ostatnio zamawialam z firmy font- szybko przyslali, tylko 4 dni czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabik1980
Polskie księgarnie w UK do najtańszych nie należą. Zamawiałam na http://www.polbooks.co.uk/ i http://www.polskaksiegarnia.co.uk/ Ceny wysokie ale z obsługi jestem zadowolona, w obu przypadkach książki otrzymałam bardzo szybko. Czasami coś ciekawego można trafić na ebay. Z Polski również już zamawiałam ponieważ tytuły, które mnie interesowały nie były jeszcze dostępne w UK, ale koszty przesyłki i długi czas oczekiwania skutecznie mnie zniechęciły na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Polecam stronę tani-antykwariat.pl Mają tam mnóstwo książek nowych i starych i każdy znajdzie coś dla siebie. Wysyłka też nie jest droga więc się opłaca. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam bo lubie...
moj maz ostatnio na e-bay trafil na ksiazke (nowa, nieczytana) ktorej szukalismy 4 lata, po polsku, za 5 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanio książki można również kupić w wydawnictwie internetowym www.goneta.net Jest tam duży wybór książek tradycyjnych, dostępne są także audiobooki i e booki. I ceny są naprawdę przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek_rewolucja
Witam, najtańsze książki w UK są u mnie zapraszam od soboty 26 września na ebay. Na początku pojawi się około 100 pozycji a później liczba ta będzie stale wzrastała. Jak mnie znaleźć ? Wejdź na ebay.co.uk kliknij na wyszukiwanie zaawansowane, znajdź zakładkę sellers, zaznacz only show items from i wpisz mój nick : rewolucja. Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moolksiazkowy
Proponuje www.ksiazka48.pl jest to księgarnia wysyłkowa z bogatą ofertą książek, TANICH KSIĄŻEK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja kupiłam ostatnio książki na www.ksiegarniapl.co.uk. Ksiegarnia jest chyba nowa bo cięzko ja znalezc na google. czasami jest czasami jej nie ma. Ja dostałam zaproszenie na nk. Znalazłam tam dział tania książka. Przesyłka stała 2.90. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja kupiłam ostatnio książki na www.ksiegarniapl.co.uk Ksiegarnia jest chyba nowa bo cięzko ja znalezc na google. czasami jest czasami jej nie ma. Ja dostałam zaproszenie na nk. Znalazłam tam dział tania książka. Przesyłka stała 2.90. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja kupiłam ostatnio książki na www.ksiegarniapl.co.uk Ksiegarnia jest chyba nowa bo cięzko ja znalezc na google. czasami jest czasami jej nie ma. Ja dostałam zaproszenie na nk. Znalazłam tam dział tania książka. Przesyłka stała 2.90. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2931
witam !!!!!!! mam do odsprzedania ksiazki ktore joz przeczytalam jest ich okolo 100 egzemplazy cena 3.50 f za sztuke !!!!! wiecej info pod nr tel : 07704998238 lub karolcia2931@o2.pl serdecznie zapraszam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jakie tytuly
tych ksiazek i ile przesylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×