Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandraijuz

gdzie kupić polskie książki w Anglii - tanio!?

Polecane posty

Gość MagdaCzajka7
Polecam także rewolucja.co.uk. Korzystałam z większości polskich księgarni w UK i nikt nie ma tak sprawnie działającego działu obsługi klienta jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
ja polecam http://ksiegarnia-internetowa.pl/ kiedyś zamawiałam przesyłke dla brata w Anglii nie było najmniejszych problemów, a paczka dotarła w zaledwie kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona771
Najlepszą ofertę ma księgarnia Rewolucja. Na ich stronie http://www.rewolucja.co.uk jest ok. 100 tysięcy dostępnych tytułów. Poza tym ceny mają bardzo niskie. Uważam, że naprawdę warto tam robić zakupy. Szybko odpowiadają na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary emigrant
Mam okolo 1,000 polskich ksiazek - powiesci, sensacyjne, historyczne, kryminaly itp. Chcialbym je sprzedac za £250. Kupujacy musialby je odebrac z Exmouth (poludnie Anglii). Telefon: 07704690135.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmorawska
W ostatnim czasie powstało sporo internetowych polskich księgarni w UK, w sumie nie ma się czemu dziwić, bo jest nas tam bardzo dużo. Ja kupuję książki w Rewolucji, głównie ze względu na to, że mają tanio i duży wybór. W piątki organizowane są też promocje na wybrane książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka1595
wczoraj zamawiałam na www.ksiegarniainternetowa.co.uk, mają teraz darmową wysyłke. znajdą się tez ksiażki do nauki angielskiegp. hasło na darmową wysyłke: 2016wyprawka robią też konkursy i inne akcje zniżkowe. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Mnie nie przekonuje przesyłanie ksiażek z Polski do Anglii. Po co tak robić, skoro można zamówić bezpośrednio na wyspach w http://www.rewolucja.co.uk/ i w dodatku mieć dużo taniej? Warto korzystać właśnie z takich księgarni, bo to jest bardzo opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horduk
Kataszyna mnie również tego typu wysyłanie z PL do Anglii nie przekonuje bo to jest potwornie drogie, no chyba, że ktoś jedzie akurat do nas z kraju. Księgarnia rewolucja jest dobra pod tym względem, że od pewnego poziomu zamówienia ma wysyłkę gratis, a ceny książek są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowala761
Dla mnie najlepszą księgarnią jest Rewolucja i zdania nie zmienię. Mają bardzo ciekawą ofertę i niskie ceny. Poza tym w każdy piątek jest ciekawa promocja. Uważam też, że ich plusem jest też dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daska89
W Rewolucji znajdziecie ponad 100 tysięcy tytułów, mają zarówno książki dla dorosłych, jak i dla dzieci, także jest w czym wybierać, ja znalazłam tam kilka ciekawych książek dla siebie. Nie ukrywam, że jestem wielkim molem książkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellow_158
od kilku lat kupuje tylko na www.ksiegarniainternetowa.co.uk maja bardzo duzy wybor ksiazek, niskie ceny, tania wysylke. no i szybko nowosci sie pojawiaja - teraz w przedsprzedazy maja juz Harrego Pottera - tanio i do tego jeszcze wysylka za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12458
Cześć, mam kupon darmową wysyłkę na ksiegarnieinternerowa.co.uk BW_WYSYLKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraskaa
Teraz w Rewolucji oprócz książek mają też w ofercie puzzle i polskie gry planszowe. Moim zdaniem warto robić takie zakupy w sieci, poza tym w Anglii nie ma chyba za wiele sklepów z literaturą wydaną w polskim języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska54
Kiedys woziłam książki z Polski do Anglii, trochę to było uciążliwe, później pojawiły się ebooki, audiobooki i teraz gromadzę książki, ale bardziej na ozdobę. Dobrze, że w UK dostęp do polskiej literatury jest tak duży, kiedyś można było tylko pomarzyć o polskich księgarniach na Wyspach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka2697
przeczytałam Wasze posty i zdecydowałam się zamówić 'Arabskiego męża' w przedsprzedaży. Znalazłam też kod na darmową wysyłkę, zobaczymy, jak http://ksiegarniainternetowa.co.uk się spisze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam www.dimizin.co.uk Początkująca księgarnia internetowa ale mają świetne ceny i obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czasami Livro nie robi wysyłki zagranicznej? Sprawdźcie, bo jeśli robią, to nawet z doliczeniem ceny wysyłki i tak wyjdzie wam zdecydowanie taniej. Z reguły kupuję będąc w Polsce. W UK ciężko i dobre ceny i sensowny wybór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu w takim wypadku nie ebooki? Przykład - https://virtualo.pl/?pt=low_dla_sow Ta promocja kończy się dzisiaj, a ogólnie ebooki kupuje się tanio przy okazji naprawdę wielu promocji. Często zniżki są nawet przegięte. Tak więc jeśli tylko wam zależy, to coś znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na #blackweek2018 w ksiegarniainternetowa.co.uk <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co? Zamów z Livro. Tzn. nie mam pewnością czy wysyłają do Polski, ale jeśli nie, to niech ktoś z Polski ci wyśle. Przecież i tak wyjdzie zdecydowanie taniej niż w polskich sklepach w UK, co nie? Nie kombinujcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×