Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandraijuz

gdzie kupić polskie książki w Anglii - tanio!?

Polecane posty

Gość smieszka1502
Ja polecam www.ksiazka.co.uk. Stala oplata za przesylke, bez znaczenia ile zamawiasz ksiazek w przeciwienstwie do FONTu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnie
Przestrzegam o oszustach. Nie zamawiajcie ksiazek ze strony www.polish-shop.co.uk. Ostatnio zamowilem u nich dwie ksiazki. Przesylka miala trwac 7 dni a czekam juz dwa tyg i nic. Zwykli oszusci biora pieniadze a nie wysylaja zamowien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jest kilka ksiegarni i w sumie sa ok ale ja ostatnio caly czas korzystam z nowej www.netkabook.co.uk , znam sprzedawce z ebay i mozna na nim polegac , bez problemow komunikacja na najwyzszym poziomie i szybkosc wysylki to w 99 % 24 h, ma moje rekomendacje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiegarnia Marty
chcialabym polecic ksiegarnie marty. Mam zalozony profil na fb na ktory zapraszam serdecznie http://www.facebook.com/pages/Ksiegarnia-Marty-w-UK/477556472302357 Od wtorku w sprzedazy ksiazki autorow : J.Patterson, H.Coben. SJ Watson i wiele innych. Ceny ksiazek od 3.99 do 7.99 Zapraszam serdecznie :) Marta Matulewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelnikpl
www.polbook.co.uk tam jest taka babka która ma całkiem dobre ceny, i bezpośrednio z polskich wydawnictw bierze książki. W ogole to chyba ona obsługuje te stojaki w polskich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
Zamawiam ksiazki ze strony merlin.pl po 4-5 na raz , nie przesadzaj ksiazka kosztuje 25-40 zl to nie sa zadne pieniadze no chyba ze w Anglii taka bieda ze te 30 zl to dla ciebie duzo owszem do tego dochodzi oplata za paczke ale jesli chcesz szybko i tanio to polecam kupic czytnik ebooka . Ebooki sa tansze i wysylane poczta elektroniczna w ciagu 10 min od dokonania zaplaty ( placisz karta przez bank internetowy ) i oszczedzasz na placeniu za paczke w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w polbooks, maja spora oferte i szybko wysylaja. Sa solidni. Czasami korzystam tez z ebay'a, szczegolnie rewolucja ma dosc spory wybor, dobrze opisane ksiazki i nie jest droga wysylka. Jedyny minus to wyszukiwarka na ich stronie internetowej. Nie mozna szukac na przyklad kategoriami, to wydluza czas, jest niewygodne. Raczej szukam ich ksiazek na ebay'u. No i jak jestem w Polsce to zawsze przywoze sobie spory, swiezy zapas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fb jest grupa polskie ksiazki w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję z polskich sklepów z dostawą do UK i wychodzi taniej niż z FONT na przykład. zresztą ja z font jestem niezadowolona bo jak u nich raz zamowiłam 3 książki, to wstrzymali się z wysłaniem ich do czasu gdy dostali dodruk jednej z tych książek z Polski, w sumie to 2 tyg po złożeniu zamówienia napisałam do nich maila i wtedy łaskawie mi napisali, że czekają na tą trzecią książkę. zdenrwowalo mnie to bo potrzebowałam jedną z dwóch pozostalych ksiażek dość szybko jako prezent a oni nawet nie napisali sami z siebie, tylko cicho siedzieli. na pytanie, dlaczego nie wysłąli tych dwóch innych najpierw, a tamtą mogli potem dosłac, nie odpowiedzieli. podziękowałam im. ja kupuję z empiku lub merlina, tam książka kosztuje np 40 złotych a w foncie 11 funtów... nawet z wysyłką zagraniczną mi wychodzi nieco taniej zamawiać z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu mieszkając w Londynie, kupowałam polskie książki w necie, dokładnie księgarnia rewolucja. Świetne tytuły i bardzo fajna obsługa. ;) http://rewolucja.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 12;25 a możesz napisać z jakich księgarni korzystasz? które konkretnie wysyłają książki do UK i ile cię kosztuje sama wysyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie książki w Anglii to tylko Rewolucja. wg mnie najlepsza tego typu księgarnia, z pozycjami w przystępnych cenach, mozecie sprawdzic http://rewolucja.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zamówić w polskim antykwariacie, wtedy na pewno będzie taniej. Bez problemu prześlą Tobie do Anglii. Poczta tez już działa sprawniej niż kiedyś. Wysyłam czasem paczki i listy do siostry w Anglii. Priorytetem dochodzą w 3 dni. Zobacz sobie np. antykwariat online http://kupksiazke24h.pl/ lub inny , wybór jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
na fb sa grupy Polskie ksiazki w UK i Twoje ksiazki w UK i tam mozna kupic taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.ksiegarnia-anglia.com Stosunkowo niskie ceny,a do tego możliwość zamówienia książki spoza oferty, na specjalne życzenie. I to taniej niż w innych, dużych księgarniach internetowych w UK. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia86
Inbook.pl mają darmową wysyłkę, nie wiem jak za granicą, ale jeżeli kupisz więcej niż jedną książkę, to na pewno nie wyniesie Cię drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderek
ja polecam www.netkabook.co.uk , stala niska kwota wysylki, szybki bezproblemowy kontakt, 5 na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 4 lat prawie co miesiąc kupuję w księgarni rewolucja.co.uk wszystko jest zawsze na czas i zawsze jest z nimi praktycznie natychmiastowy kontakt mailowy albo telefoniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnola
Kiedyś kupowałam w księgarni FONT ( ksiegarniafont.co.uk ) i zdarzały się opóźnienia, chociaż zawsze (bo ja uparta jestem i załatwiam sprawy, jeśli mi nie pasują) udawało się je wyprostować. Potem jakoś przestałam kupować i od tego roku znowu u nich zamawiam i musze powiedzieć, że jest niesamowita zmiana. Obsługa profesjonalna, bardzo uprzejma, pan o głosie radiowca wszystko mi wytłumaczył jak zadzwoniłam zapytać o premierę książki. Naprawdę nie mam im nic do zarzucenia, a jeszcze teraz mają bezpłatną wysyłkę. Fajnie, że się tak rozwinęli pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko eBay. Nowe albo raz przeczytane. Licytuje góra do 2euro (mieszkam w Niemczech) na ogół zainteresowania nie ma i kupuje za 1 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie spokojnie zamówić w Matrasie i dojdzie przesyłką teraz mają duzo ksiązek na promocji -30% oprócz tego jest dużo ciekawych możliwości tańszej dostawy musisz sie zorientować dokładnie jak to wygląda, w Polsce można na przykład odbierać książki w kioskach Ruchu za 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziesz do PL, wchodzisz do księgarni i kupujesz kilka książek. W pl sa one stosunkowo tanie. Ostatnio kupiłam Władce Pierścieni, trzy tomy za 59 zł. To nawet jak na polskie zarobki nie jest duża kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Nie trzeba przecież specjalnie jeździć do PL by kupić kilka ksiażek :) Ja ostatnio trafiłam na Polską księgarnię internetową w UK - http://www.rewolucja.co.uk/ Mają bardzo tanie dostawy i duży wybór książek - ok 70-80 tyś tytułów. Na paczkę czeka się od 5 do 7 dni ale to chyba jedna z najszybszych dostaw z jakimi się spotkałam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Niedrogie książki można zamówić na http://www.rewolucja.co.uk/ To polska księgarnia internetowa działająca na terenie UK. Ja mieszkam od niedawna w Anglii i brak Polskich książek mi doskwiera. Chyba zacznę kupować przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Rzeczywiście księgarnia rewolucja ma całkiem spory wybór. Jestem wręcz zdziwiony, że do tej pory nie trafiłem jeszcze do nich bo do tej pory polskie książki to albo mi przysyłali znajomi na święta, albo przy okazji jakiś promocji kupowaliśmy, a tutaj praktycznie wszystkie ważne tytuły pod ręką. Koszt wysyłki 1,99 :-) nie ukrywam, że bardzo dobra cena. No nic zamówię, zobaczymy po jakim czasie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinkaa
Jak najbardziej mogę się podpisać pod opiniami odnośnie księgarnia rewolucja wybór faktycznie mają duży, osobiście nie muszę zamawiać online bo mam ich pod nosem, ale z tego co rozmawiałam, bardzo dużo ludzi zamawia w ten sposób bo ceny za wysyłkę nie są wysokie a wybór zdecydowanie najlepszy jeśli chodzi o angile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuralUK
Dinka przesyłki mają w standardzie bo chyba coś koło 2 funtów natomiast dobra opcja to darmowa wysyłka przy zamówieniu za 30 funtów więc jak nawet sama tyle nie uzbierasz to zawsze jakiś znajomy będzie coś chciał dla siebie i w łatwy sposób można uzbierać zamówienie. Także księgarnia rewolucja to faktycznie obecnie jedna z lepszych księgarni w UK. (polskich oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, ze Rewolucja jest bardzo dobra ksiegarnia. Przystepne ceny, szybka wysylka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×