Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandraijuz

gdzie kupić polskie książki w Anglii - tanio!?

Polecane posty

Gość BarbBB
Bywam w Polsce raz na 2-3 miesiące, więc staram się zaopatrywać w książki. Wiadomo, że nie zawsze można zabrać ze sobą wszystkie tytuły ze względu na ograniczenia wagowe, ale ostatnio odkryłam tą e-księgarnię: http://ksiegarniainternetowa.co.uk/pl/ Dostawa na terenie UK, to niecałe 2 funty, nie zależnie od wielkości zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohah
To w rewolucji jest podobnie z tym, że przy większych zamówieniach masz wysyłkę gratis. W sumie już od długiego czasu zamawiam w rewolucji i nawet nie szukałam innych bo u nich zawsze wszystko co mnie interesuje znajduje. A jak czegoś nie mają wystarczy napisać email albo zadzwonić i potrafią szybko to ściągnąć. Także pod tym względem księgarnia rewolucja bardzo dobrze się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostraa
A może mi ktoś doradzić jakieś bescellery z tej rewolucji? - http://www.rewolucja.co.uk/bestsellery chętnie bym coś zamówiła tym bardziej, że to nie pierwsze pozytywne opinie odnośnie tej księgarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginder
Pewnie dlatego, że księgarnia rewolucja obsługuję większą część rynku jeśli chodzi o polskie tytuły na wyspach, ale trzeba przyznać, że zapracowali sobie na to. Co do książek to polecam całą serię TANYA VALKO naprawdę bardzo fajnie książki do czytania. Przynajmniej jak dla mnie. Zamów całą serie to nie będziesz miała opłaty za przesyłkę bo od 30 funtów gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Valko pisze takie glupoty, ze szkoda slow. O ile Arabska zona byla fajna, corka juz mniej, a potem juz bylo tylko gorzej. Z czystej ciekawosci zaczelam czytac Azjatycka serie Valko, tez z ksiegarni Rewolucja. Radze sobie odpuscic. Takich bzdur to dawno nie czytalam. Polecam Becketta Chemie smierci i inne, dostepne sa w wersji kieszonkowej tez, kosztuja grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość englisha
Valko pisze głupoty? A ja tam lubię jej książki ;). W ogóle to pochłaniam ostatnio ogromne ilości kryminałów. W Rewolucji właśnie mają sporo ciekawych tytułów. Zamierzam teraz zamówić "Zbrodnię na festynie" A. Christie, bo jest w promocji. Polecam zerknąć http://www.rewolucja.co.uk/promocje - mają więcej interesujących pozycji. Przy okazji - czytał ktoś z Was? Co jeszcze od Christie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkonalia
To ja w nieco innej tematyce, ale też w księgarni Rewolucja (mają naprawdę fajne ceny i książek, i przesyłki) znalazłam nową książkę Clary Sanchez - Widok z nieba. Polecam wszystkim, lubiącym kobiecą literaturę, z nutką psychologicznego thrillera :)) Naprawdę fajnie się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja83
A ja lubię książki Valko. Wszystkie, które czytałam mi się podobały. Ale czytałam tylko sagę arabską. Teraz widziałam, że w księgarni Rewolucja mają za ok. 6 funtów książki z sagi azjatyckiej - Okruchy Raju i Miłość na Bali. W podobnej cenie jest saga arabska - to tanio, ja za swoje książki płaciłam więcej w innej księgarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio22
Ja lubię Rewolucję za darmową wysyłkę. Zawsze zamawiam książki "na zapas" więc i tak wychodzi powyżej tych 30 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydziak
Ja często zaglądam do nich na stronkę! W ofercie Rewolucja posiada ponad 80k tytułów, a koszt zamawianej przesyłki to jedyne 2 funty. Polecam, bo takie sklepy na terenie Uk to rzadkość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulikansa
Widzę, że księgarnia "Rewolucja" jest dość "poczytna o fakt - dają czytelnikom wielki wybór, zwłaszcza tym, co lubią duuuużo czytać jak Ja. Często przy większych zamówieniach posiadają dostawę gratis (czyli zamówienie powyżej £30). Polecam bo warto się zainteresować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że sporo jest takich miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata001
Zdecydowanie najlepiej robić zakupy książkowe w księgarni Rewolucja . Mają darmową dostawę przy zamówieniach przekraczających £30. Poza tym u nich w ofercie jest bardzo wiele ciekawych pozycji. Fajne miejsce dla osób mieszkających w Anglii. Mnie książki relaksują. Co tydzień "pochłaniam" nawet kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też stawiam na księgarnię Rewolucja. Właśnie ze względu na darmową przesyłkę, zazwyczaj ze znajomymi wspólnie zamawiamy, dzięki temu płacimy tylko za książki, nie przejmując się kosztami wysyłek. A wybór mają naprawdę ogromny, jak na polską księgarnię działająca poza granicami kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja również polecę http://www.rewolucja.co.uk/ duży wybór książek, ciekawsze oferty szczególnie dla maluszków, oraz można kupić kupony podarunkowe co jest ciekawą alternatywą dla nieudanego prezentu. Pozdrawiam, Adela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego ze wysylka za darmo, jak ksiazki sa w funtach... Zobaczcie sobie ile stoi teraz funt i ile kosztuja ksiazki. Wyjdzie na to, ze nawet placac za wysylke w zlotowkach i za ksiazki, wychodzi taniej kupic w ksiegarni, ktora ma ksiazki w zlotowkach niz w funtach. W tej ksiegarni oplacaloby sie kupowac ksiazki, gdyby funt nizej stal, a teraz jest prawie 6 zl to sie nie oplaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pisalam o tym na innym topiku na ten sam temat. Polecam ksiegarnie internetowa www.czytam.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branzi
Są w funtach, bo w funtach zarabiamy ;) Ja wolę sobie sama zamówić w księgarni Rewolucja i paczkę dostać szybko, niż prosić się rodziny, żeby kupiła w PL i czekać nie wiem ile na przesyłkę. Lubię robić zakupy u nich, bo mają świetny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinaaaa
Także zamawiam w Rewolucji. Mają tam darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 30 funków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zrobiłam zakupy prezentów w tej polskiej księgarni w Anglii. Rewolucja ma rzeczywiście spory wybór dobrych tytułów. dzwoniłam też do nich na infolinię 0800 77 34 800, żeby się upewnić co do dostawy. rzeczywiście tak jest jak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książki po polsku zazwyczaj albo przywożę ze sobą z Polski albo zamawiam w UK na www.polbooks.co.uk. Bardzo szybko dochodzą i nie są drogie więc serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom3
Ja zamówiłam z,, Rewolucji" i sorry to jakaś poražka. Długi czas dostawy. W końcu jak paczka dotarła to ani jedna książka nie była zgodna z zamówieniem. Rozmowa telefoniczna z księgarnią zakończona fiaskiem! Jedyne co usłyszałam to,, nie wiem". Masakra jakaś. Nadal nie otrzymałam swoich książek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie w ksiegarni Font. Ostrzegam i przestrzegam. Mialam z nimi do czynnienia tylko raz i o raz za duzo. Wyjatkowo lekcewaza klientow. Jestem zbulwersowana ich ignorancja. Radze omijac szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinn33
Warto zajrzeć na www.polbooks.co.uk i znaleźć coś dla siebie. Cały swój asortyment mają już w UK, dlatego książkę dostaniesz najszybciej się da. Wiem, bo sam zamawiałem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×