Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Cześć dziewczyny!! Czekajaca--rozumiem Cie i wiem,az za dobrze jak wyglada zapominanie:( ciezko jast bardzo ale trzymaj sie Kochana:) U mnie tez bez zmian, w poniedzialek zlozylam mu zyczenia sms-em,odpowiedzial zdawkowo dziekujac i tyle:( chyba nie ma juz nadzieji:( a weekend-nie wiem,moze pojde do kina albo pojade do lasu?zeby tylko nie siedziec samotnie w domu i nie zadreczac sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u Only i Ezo? dawno sie nie odzywaly,mam nadzieje,ze wszystko OK u Nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja go spotkalam, jechałam samochodem z kolegami i koleżanką, siedzialam z tyłu, patrzylam się na niego, bo jechal za nami:( widzial mnie i puścił nas.. dal nam odskoczyć.. Czemu on ucieka przede mną.. co ja mu zrobiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam być z Nim tak po prostu, nieważne jak,nieważne gdzie ,ale z Nim tak niewiele,a jednak tak wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Co u Was?? U mnie dno kompletne, nic sie nie dzieje.. Nie wiem czemu on mnie tak unika..:( Nie złożył mi zyczeń na urodziny, widziałam Go w piątek chwilkę uciekł.. :( Kurcze Ezo----> Kochanie jak znajdziesz chwilkę odpisz na maila, bardzo proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, najgorsza jest ta nadzieja.. przecież bylismy razem tyle czasu, przeciez okazywal że mnie kocha.. wiele razy. A ja jemu, przecież to było piekne, dlaczego te problemy nas przerosły, czemu tak sie wszystko posypało, czemu zacząl mnie tak żle traktować, czemu tak długo zwlekał, z decyzja, czemu pozwalał mi wierzyc, czemu udowadnial że kocha, a tak naprawde zastanawial sie..Czemu juz dawno nie powiedzial że ma wątpliwości, że coś jest nie tak, tylko traktowal mnie żle, pozwalal wierzyć w tę miłość..Kurcze i ta nadzieja.. że wróci, przecież nie ma nikogo, przeciez nosi moje zdjęcie w portfelu. Tyle pytań, czemu nie napisal glupiego esa na urodziny, czemu ucieka przede mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest zalana , ja też wierzę, ale to nic nie zmienia i nei zmieni, faceci zapominają i mają w dupie od ręki , tylko my cos myslimy oni nie.. dla niech to jest jak splunąc było, nie ma jets nowe.,. i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze do niego, nie odzywam sie.. udaje tak jakby go nie było..:( Spotkalam go do tej pory 2 razy na miescie, za pierwszym razem szłam z koleżanką spojrzał na mnie chwilę.. i pojechal.. a teraz to.. :( nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on mnie a koniec skrzywdził.. zranił.. i wogole.. czemu kurcze zachowuje sie tak?? Wstyt strach, nie wiem:( W sumie pewnie gdybym sama szla albo jechała to pewnie gdyby nie był sam tez bym zwiała..A i przypomniało mi się widziałam go jeszcze 2 razy ale on wtedy mnie nie widział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym była jakimś natrętem, dzwoniła do niego pisała ciągle, sterczała pod jego domem, to rozumiaąlbym to że unika mnie ale ja nie robie nic... Kurcze tak latwo wykreślić kogoś z kim było się tyle czasu i nagle uciekać przed nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myśl bo to nie ma sensu , facet zawsze zrobi po swojemu jak jemu jest wygodniej i to nie ma nci wspólnego z uczuciami, bo to go najmniej obchodzi grunt ze jemu jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już sił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEZNADZIEJNE TO WSZYSTKO JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim🌻 Dzisiaj strasznie;-(, mam nadzieję, że przez przypadek... cztery miesiące minęły wczoraj po południu, ale wtedy jeszcze było inaczej... Weekend przyniósł trochę, ale to wciąż za mało i nie to:-(... Nie zrezygnuję jednak nigdy, dopóki nie usłyszę: \"NIE KOCHAM CIĘ.\" Wierzę w Nas😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim! U mnie tez bz :(....weekend jakos przezylam,wczoraj bylam u znajomych,pozniej w kinie,dzisiaj w lesie i jakos zlecial czas...radze sobie jak umiem zeby tylko nie myslec ,nie rozpamietywac,bo wtedy jest jeszcze ciezej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny🌻: a ja nie chcę nie myśleć...:-) może to zakrawa na masochizm, ale nie chcę, dała mi Najpiekniejszy Czas w moim życiu:-)... I to jeszcze nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×