Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

dobra bursztyn zawsze gada to samo, krowa ktora duzo muczy mało mleka daje 😴 bursztyn jestes taka jak my albo gorsza wiec zmien argumenty bo nas juz smieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: Niezniszczalny Płomień powołał do życia wszystkich moich pobratymców, stało się tak, że jestem ostatni tutaj i wcale nie chcę odejść- dokąd?, skoro Ona jest Tu?!😍... Może ktoś odważy sie zgasić?;-) Nie ma takiej siły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioci a nie to tak ogólnie do całego ich pokolenia... only no zabawne jest mają takie po 20 lat smarkule, zyja na koszt rodziców , i wielkie damule zgrywają.... w życiu nic nie przeżyły .... chyba że rozmiar ubranka nie taki kupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo nie rob z siebie kolejnej kretynki bo jak zwykle wypowiadasz sie na tematy o ktorych nie masz pojecia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci Bo ona nie umie inaczej iteraz pokazuje prawdziwą twarz.Poza tym twierdzi, ze jest z innego pokolenia niż my,a jest starsza o 2-3 lata od nas.Wyrzuca, że rodzice dają nam kasę (choć my chodzimy do pracy),a sama z rodzicami mieszka i oni utrzymują ją...Takie są fakty,ale ona ich nie zauważa.I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn dotrze do Ciebie w koncu fakt ze wiekszosc z nas pracuje na wlasna reke i jest samodzielna? pytam poważnie, bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka bo po bursztynie wszyscy od zawsze jada i ona sie musi jakos bronic ;) ale ja nie zauwazylam a gadalam z nia kiedys duzo na gg zeby po kims z forum jechala i byla falszywa wiec tu akurat ma plusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie moj ogien sie wypalal i w najgorszej chwili gdy chcialam zrobic ten krok , spadla na mnie informacja jak iskra nadziei. To byla wiadomosc o mojej Gwiazdce. Milosc do Niej dala mi sile by trwac i kochac Ja i Jego . Kocie ...Ktos czuwa nad nami . Kazdy ma swojego Aniola :) Nie gas , niech plonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci No ok,tylko po co takie bzdury wypisuje? Każda z nas pracuje i nie jest na utrzymaniu rodziców...Poza tym to "inne pokolenie".No proszę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj bursztyn
komu mowisz ze jest na utrzymaniu rodzicow?? TY darmozjad?? masz 27 lat(wiec nadal 20) zyjesz z portfelika mamusi i tatusia bo jestem zapyziałym leniem;/ wez sie do roboty i nie krytykuj osob ktore prace maja;/ jestem tak załosna;/ i tepa ze nic do Ciebie nie trafia!!!!!!!!!!! MASZ 27 LAT JESTES SAMA NUDNA PRZED KOMUPTEREM SIEDZISZ CALE DNIE W DOMU I ROBISZ SOBIE IDIOTYCZNE FOTKI;/ IDZ DO LUDZI DO PRACY ZARóB NA SIEBIE!!!!!!!!!!!! DOPIERO WTEDY KRYTYKUJ INNYCH LEPSZYCH OD SIEBIE;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka to że z nimi mieszkam teraz to co innego..ale kiedy byłam w waszym wieku miałam kilka dobrych lat pracy za sobą, i kończyłam dziennie studia .... Czeko masz wlasne mieszkanie, płacisz za nie, zyjesz na codzień sama, ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain Zakochana w Weglu to nie jest zabawne tylko zenujace. Zalosne sa obie strony konfliktu. Pranie brudow przed osobami, ktore w ogole nie wiedza o co chodzi jest naprawde zalosne --------------------------------------------------------- AMEN! :D A było tak spokojnie i przyjaźnie tutaj nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wporządku, jutro do szkoły, i kolejny tydzień bez Niego minie..:( to już 8 tydzien... Ech.. lapie sie na tym że mam takie zmienne odczucia względem Niego, raz bardzo bym chciaąl żeby wrócil, żeby bylo jak dawniej, a innym razem nie nawidzę go i nie chce żeby wracał, chce ułożyć życie sobie z kimś innym. Kurcze to chyba nie jest normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana ja mam wlasne mieszkanie, place za nie i zyje na wlasny rachunek i co to zmienia ?? Nie jade po nikim,ze on ma inaczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjemy w ciągłym pośpiechu, dzisiaj wszystko musi szybko iść. W czasach, gdy nikt nie ma czasu, spróbuj pozostać człowiekiem. Nie pozwól zapędzić się w bezsensownej gonitwie! Ślimak także dotarł do arki Noego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn nie, jeszcze nie mieszkam sama ale zamierzam juz niedlugo. natomiast studiuje dziennie i pracuje jednoczesnie i zarabiam na siebie. nie masz mi pod tym wzgledem nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: mój ma czarne, aksamitne skrzydła... Oba przebite gwoździami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana -> Ja Ci kochana powróże, ale jak bedzie dobry czas, bo kiedys wrozylam tonami bez umiaru i brednie wychodzily... Jak wroze raz po raz wychodzi lepiej... Poczekaj prosze... Ale wiesz co... To normalne, ze tak sie czujesz, bo malo czasu minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie czepiam Czeko to wy się czepiacie bo jak byłam w waszym wieku to tez tak żyłam .... a to co jest teraz to jest moja prywatna sprawa o której już nikomu nie mówię.... co widac po wpisie pomarańczki ze jest kimś z tamtego topiku bo gówno o mnie wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj bursztyn
wiesz co moze i stare(choc pewnie sytuacja wciaz taka sama:)) ale wcale nie chce poznawac nowych:) mam sie bac ze wiesz kim jestem?0_0 tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma tylko jedno skrzydlo :( ale wierze , ze moje Słońce podaruje mojemu Aniolowi znow nowe skrzydlo :) Kazdy z nas jest Aniolem o jednym tylko skrzydle. Mozemy wzniesc sie dopiero wtedy gdy obejmiemy sie wzajemnie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zylas tak i spoko, podziwiam, wiem tez ze chyba teraz szukasz pracy - wnioskuje z wczesniejszych wpisow i tez ok, moze w koncu zmienisz swoje zycie. bo chyba nie powiesz mi, ze z dotychczasowym trybem zycia bylo Ci fajnie..wygodnie moze i owszem, ale nie na dluzsza mete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Ezo.. wiem że trzeba na spokojnie i wogóle że karty mogą odpowiedzieć złośliwie, że glupoty mogą wyjśc itp. Jak znajdziesz chwilke i wogóle to wtedy:) wogóle to rozstanie strasznie mnie zmieniło. Widzę to po sobie, moje podejście do życia, wszystko.. jest inne.. Moje koleżanki z grupy ktorych nie widzialam od czerwca, stwierdziły że jestem inna, że lepsza..No i napewno nauczyło mnie cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×