Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Kocie:moze tu zacumujesz na dluzsza chwilke i cos wiecej zdradzisz...piosenka nie wszystko powie:( wiem--jest zle,ale czemu? Ezo--witaj 🌻 dlugo Cie nie bylo,jakies zmiany? pomarancze trezba ignororwac to odpuszczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie wie Słowami tego nie wyrażę... Gdy noc w me okno spojrzy Kiedy Anioł swe skrzydła złoży Gdy Pan we śnie stanie nade mną Kiedy kwiaty na polu miłości zwiędną Nawet gdy piekło stanie się niebem Kiedy Bóg nie będzie już jeden Gdy na zawsze już Słońce zniknie I miejski szum na wieki zamilknie Jeśli nawet Ziemia przestanie się kręcić Jeśli zwycięzców będzie się śmiercią wieńczyć Gdy wiary podstawą stanie się grzech A w żyłach mych zatrzyma się krew Kiedy odbiorą mi życia skrzydła Gdy za innych winy bedę winna Nawet wtedy uczucie nie zgaśnie Prędzej sama na wieki zasnę. Nie mów: Żegnaj na zawsze Nikt nie wie z kim u boku kiedys zaśnie Lecz jeśli już pójdziesz Jeśli błędu tego nie zrozumiesz Będę wciąż chciała abyśmy byli razem Me serce będzie mi drogowskazem Nigdy nie zrobię w tył kroku A Ty może zrozumiesz, że nikt nie wie Kto kiedyś zaśnie u jego boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztyn zakochana w weglu
Pokaż swoim nowym przyjaciołom swoje obleśne foty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🌻🖐️ Pain: :-)🌻 Tiny: piaty miesiąc nie widuję Jej, nie Rozmawiałem z Nią:-(, nie odbiera telefonów ode mnie:-(, nie mam pojęcia, co u Niej:-(, czy nie ma kłopotów:-(, czy Potrzebuje pomocy:-(, Kiedyś pomagałem Jej w Pracy, choć zajmuję się czymś zupełnie innym, niż moja Czarodziejka, to, co robię, by Mogła do mnie Wrócić, wciąż nie przynosi rezultatu...:-( Dziś jest Lepiej- znów jestem sto razy Bliżej, niż na codzień, znów dostałem Fotografię...:-)😍... Ale brak Zmian...:-( Ezo: jak się czujesz?🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Kocie :) U mnie zmian brak dalej a tesknota coraz mocniej mnie dobija :( Znow nadzieja upadla nisko. Coraz blizej ten dzien, ktorego tak bardzo sie boje :( I sama tam bede...bez Niego. Ta swiadomosc , ze nikt sie nie martwi, nikt nie oczekuje tak jak ja wpedza mnie w straszny stan .A wystarczyloby by byl...nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ezo Kochana, proszę powiedz co ja mam zrobić, jak walczyć, żeby go odzyskać. kocham Go.. nie mam już sił, boje się o siebie, że z tego żalu zrobie coś glupiego..co ja mam zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: nie Myśl nawet o tym!!! Sam nie mogę od dawna powstrzymać demona śmierci:-(, ale przecież to Ją skrzywdziłbym na zawsze, sobie ułatwiając, TAK NIE WOLNO!!! Nie krzywdzi się Kochanej Osoby😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wszystkim nam jest zle,wszyscy cierpimy,tesknimy....ale czujemy,a w dzisiejszym swiecie to rzadkosc:(:( tez nie raz mowie sobie zapomnij...zastap...glupia czekasz a On ma cie gdzies,ale nie potrafie,bo....po prostu kocham i mimo wszystko wiem,ze On tez mnie kocha i Jemu tez nie jest lekko,a moze nawet gorzej niz mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only--czekam razem z Toba,wiem to nie to samo ale chce zebys wiedziala,ze mysle i nie jestes sama.i w tym waznym dla Ciebie dniu,tez bede tuz obok...moze nie potrzymam Cie za reka, ale myslami bede przy Tobie i Malutkiej🌻🌻 i na pewno oprocz mnie znajdzie sie tu jeszcze kilka osob martwiacych sie o Was...oby sie nie okazalo,ze bedzie przy Tobie tlum ludzi w szpitalu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only nie martw się.. będziemy z Tobą duchem, ja wiem że to nie to samo, że bardzo chce się w takim momencie żeby ta osoba którą kochamy byla z nami.. ale uwierz będzie dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na święta nie powinienem zabrać ze sobą siekierki? I czy Plus ma tam zasięg? Pozdrawiam🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana--jest ciezko,ale czy warto??....wiesz..ja tez kilka razy w swoim zyciu myslalam w ten sposob,ale nie tedy droga..to swiadczy o slabosci i uderza najbardziej w najblizsze osoby...pomysl o nich...jesli nie chcesz myslec o sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana...: kiedy i gdzie? Będę, jeżeli mogę sie przydać i pomóc.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie gdyby nie to że mam kochającą rodzinę, przyjaciół.. pewnie już dawno bym to zrobiła.. Ale nie potrafię.. wiem że to by była oznaka słabości, że wtedy bym tylko udowodniła że jestem do niczego, a tak przynjamniej udaje że jest okej. Dlatego tego nei zrobie tego.. chodz wiem że przestałabym cierpieć. ale nie zrobie tego, kocham życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: ponawiam pytanie🌻 Bardzo chcę Ci pomóc, jeżeli potrafię. Tiny: wiem, że Ona strasznie zniesie święta, jeżeli będzie wiedzieć, że znów jestem sam... Poza tym może komuś pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna: odpowiedz na maila, jeżeli będziesz miała Siłe... Wiem, że wróżby dla mnie to koszmar:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×