Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

dzięki Może i lepiej że tego nie dostałam bo gdybym znalazła tam dane mojej rywali to zadusiła bym gołymi rękami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmiecie mnie tu? Dopiero minął tydzień od rozstania, a ja wciąż kocham :( Boje sie, że nigdy sie niw wylecze. Beznadzieja :( Normalnie żyje, ale nie ma co udawać przed innymi jak i przed sobą, że mnie to przerasta i bardzo chce żeby wrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czesc Kochane 🌻 U mnie bez zmian dalej. Cisza z Jego strony. Caly czas mysle co z Nim sie dzieje, co robi . Za duzo tych mysli . Leze i zdycham. Wczoraj nie mialam nawet sily na topiku sie z Wami przywitac. Fajnie ze A. sie do Was odezwala. Tylko cos z tym hurtowym e-mailem przesadzila. :/ Napiszcie jak sie cos ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
oleee witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wydaje wam sie tak, że jak bedziemyo tym myśleć udzielać sie na tego typu topicach to nigdy nie uwolnimy sie od tej narkotycznej miłości? Czy warto czekac na drani, którzy tak bardzo nas zranili :( Ja jeszcze jestem świeża, dużo przede mną. Po rozstaniu już byly rozne fazy kontaktow z nim. Pierwsze prosby o powrot, pozniej zlosc, pozniej zostanie "przyjaciolmi", pozniej znowu prosby o powrot, nastepnie znowu niby koledzy, a teraz od srody wieczór ciszaaaa z obu stron :( Źle mi naprawde źle. Czuje jakbym straciła część siebie bez której nie potrafie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś humor w normie.. Jako tako.. Żyje... Jeśli Aneta wam nie pomoże to chyba pojade to Wrocławia i ją ukatrupie osobiscie :-o Poza tym zaczynam myśleć, że może ona kupiła sobie książke o czarnej magii i wysyła zaklęcia itd... I dlatego czasami nawet wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztyn co sie stało
Obiad Ci się przypalił,czy aparat fotograficzny zepsuł?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Z pocztą u mnie nie za dobrze... Prosze wpisujcie mi tutaj jakie wróżby chcecie i tu wam odpowiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czesc Kochane Ezo jak mozesz to looknij w karty co w Jego uczuciach sie dzieje do mnie i co zamierza? bo cos mam zle przeczucia ostatnio , ze jednak ktos jest nowy w Jego zyciu. Zakochana w Węglu masz jakies info o A.? Napisz jak mozesz mi na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
spox, mysl;alam , ze o tej A. piszesz ;) kurde u mnie juz 3 tyg minely od Jej ingerencji i nc sie nie dzieje. A u Ciebie Zakochana w Weglu to juz chyba miesiac minał i tez nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zalana Zakochana dzis troche lepiej fizycznie ale psychika porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Chce wierzyc , ze A. pomaga . Nawet mam na to przyklad w tych dwoch znajomych. Ale czekanie coraz bardziej mi ta wiare odbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze to nie jest tak ze rowno miesiac...moze u jednych jest szybciej a u innych troche dluzej to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zalana Zakochana jakos sie trzymam .Wlasnie moje Malenstwo mnie trzymam jeszcze w miare w pionie. gappa to sa osoby ktore znam z reala. U nich szybko sie pierwsze efekty pokazaly , gdzies po tygodniu od pomocy A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem, moze to zalezy od sytuacji.a moze jaesli ktos nie jest Ci pisany to nawet to nie zadziala, nie wiem, jeszcze jest w sumie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×