Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość kolejny temat
chcę Was załamać... jak mówi piosenka" KAżda miłość jest pierwsza, najgorętsza, najpepsza..." więc Wasze zale raczej nie mają szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Czesto mysle jakby to nasze pierwsze spotkanie wygladalo, co bym Mu powiedziala. Ale znajac siebie i Jego to pewnie bysmy sie przytulili i nic nie mowili na poczatku. Bez oskarzen i wytykania sobie bledow. Na trudne tematy bylby czas troche pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zalana jesli sie zejdziecie to wiele trudu Was czeka bo nie zapomnicie o tym co bylo. Najwazniejsze jest jednak by do tego co zle juz nie wracac , zamknac ten rozdzial, wybaczyc sobie nawzajem i budowac na nowo Wasz swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny temat
bardzo jesteście naiwne, ale to właśnie w Was doceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
only: tekst wielkimi bukwami pochodzi ni mniej ni więcej ze strony na której ogłasza się A. To są jej bukwy. Nie chciało mi się do przepisywać, więc przekleiłam. nawiasem mówiąc było to już PO twoich pretensjach, podczas których podałaś wszystkim na tacy, że topik salomonki to topik o metodach stosowanych przez A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja boję się tego że on nawet jeśli coś do mnie czuje to nie będzie chciał wrocić bo będzie bał się tego że będę rozpamiętyać jego zdrady... o których dowiedziałam się już po naszym rozstaniu. Jak byliśmy razem to był dla mnie cudowny nie miałam podstaw do podejżeń. Ja też się tego boję że nigdy o tym nie zapomnę. Już wybaczyłam ale czy będę umiała znów zaufać i pozbyć się podejrzeń? Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana karty Ezo dokabrze Wam wróżą... może warto im zaufać i poczekać jak się sprawy potoczą!? Mi dziś Ezo napisała, że będzie chciał do mnie wrocić ale ja już bedę miała kogoś innego, ale nie jest powiedziane że będę tego innego kochać i że do siebie nie wrócimy. Ja nadal wierzę że będziemy razem - to pomaga mi żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Moze to glupie co napisze, ale kazdy z nas popelnia bledy, czesto nieswiadomie i potem trudno je odkrecic, bo duma, strach itp. Wazne jednak by te bledy zauwazyc, przyznac sie przed samym soba co zle zrobilismy i probowac chociaz te bledy naprawic naprawic. Nie ma przeciez ludzi nieomylnych. Szczerze to ja tego swojego nie powinnam chciec nawet opluc a jednak uczucia zwyciezaja. Walka rozumu z sercem to ciezka walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Mi za kazdym razem karty pokazuja, ze bedzie dobrze i nie tylko u Ezo. Tylko, ze to co nienamacalne to jest trudne do przyjecia. Same wiecie ile w Was jest watpliwosci. Ale fakt, Ezo nas trzymasz w pionie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi znajomi mówią że powinnam mu podziękować że mnie zostawił, że to jedyna dobra rzecz którą dla mnie zrobił... że za dobra jestem dla niego. Ale oni nie wiedzą jaki był dla mnie kiedy byliśmy razem - to prawda pod koniec było źle ale w każdym związku są wzloty i upadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam "może warto poczekać jak się sprawy potoczą" a sama warjuję, nie umiem czekać, nie radzę sobie - łatwo jest radzić innym. Co innego nam jednak zostało musimy czekać... i wierzyć że będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchajcie a czy ktoś z was czytał książkę JANE AUSTEN ,,PRIDE AND PREJUDICE'' (,,DUMA I UPRZEDZNIE'').Wspaniała książka o pięknej wielkiej miłości. Która wydarzyła się w XIX wieku, takiej miłości ponad wszystko która nie zna żadnych granic. W tym naszym XXI wieku takie miłości zdarzają się raz na milion razy. To przykre. Jestem głupią romantyczką i marzycielką i jak kocham to całym sercem i potem cierpię,ale nie żałuję tego i tyle. Jak kocham to kocham bez granic i angażuję swoje emocje maksymalnie.Potem cierpię jak nie wyjdzie,ale szukam dalej tej miłości. Pozdrawiam was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
cisza, cisza, cisza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś gorszy dzień:-( Chciałabym żeby mnie przytulił i powiedział, że wszystko co złe już za nami, że teraz będzie dobrze. Głupia jestem Wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czesc Kochane Co u Was? Jakies dobre wiesci chociaz Wy macie? Ja dzis umieram fizycznie i psychicznie. Trace nadzieje Ezo pokaz sie bo martwie sie o Ciebie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.jak samopoczucie? ja dzis kiepsko, ale dam rade. Co u Ezo? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to niby nic mi nie jest dziewczyny... Ale nie czuje się dobrze dlatego nie wrózyłam nikomu. Z moim ex ZERO kontaktu.. Z żadnym facetem nic nie wychodzi.. Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czesc Ezo 🌻 widze ze apatia w pelni i Ciebie dopadla:( Ta cisza od nich to wlasnie najgorsze. A w naszych glowach milion mysli, co robia , gdzie i z kim sa, co mysla o nas :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Wlasnie, bo jak wytlumaczyc ta cisze od Nich? Chyba w koncu trzeba to otwarcie powiedziec, ze maja nas w dupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Moje nadzieje, pragnienia, karty Ezo przeciw Jego obojetnosci. I jak narazie ta Jego obojetnosc wygrywa i zabija we mnie poklady nadziei z dnia na dzien. Coraz mniej jej mam :( To za dlugo juz trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostałam \"pocieszenie\" ... \"Nie martw się Anka! Mój ex wrócił po 3 latach\" :D :-o Bosko :D Ahhh dziewczyny... My jesteśmy takie, że jak kochamy to nawet od rodziców uciekniemy i pójdziemy za nimi... A oni są zwykłymi, przsłowiowymi pizdami! Bo im coś ktoś mówi to tak robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doEzo
Ezo wejdź na gygy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana Trzymam się... Spoko.. A Ty? Tyle, że z tego żalu zaczynam zatracać uczucia... Ale to nie tak, że do niego... Ogólnie nie wyobrażam sobie kochać faceta.. Irytujące to się dla mnie stało... A to wbrew pozorom jest straszne uczucie!! :-o Pustka totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×