Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość porzucona i tęskniąca
no, only chyba wie, pisze żeby poczekać na efekty...ezo też pisze, że ma mieszane uczucia. No to ja się pytam co ta pani robi i ile się za to płaci i jak się z nią skontaktować. I żadna mi nie odpisuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
porzucona i tęskniąca podaj swojego maila to Ci napisze o coc chodzi z A. Tutaj piszemy tylko ogolnikami o tym bo wchodza tu rozne osoby i sieja ferment zarzucajac nam naciagactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i tęskniąca
only, jak wyślesz mi mejla to daj znać tutaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain --->Ostatnio nie było absolutnie żadnej kobiety obok niego. I nie ma być. Co do rodziny to wyszło, że KIEDYŚ się opamiętają i zapanuje pokój. nocna zgaga --->Musiałabyś długo czekac, ale w międzyczasie pojawi się nowy. Zalana Zakochana ---->Karty pokazały, że nie jest przesądzone za kogo wyjdziesz! czekająca29 --->Karty pokazały tylko, że wcześniej Ty kogoś zapoznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo dzieki mam nadzieje , ze w koncu sie opamietaja bo Go ta sytuacja meczy na pewno. A ja tez bym chciala pokoju z nimi dla dobra mojego Lubego:) A karty nic nie pokazaly co do naszej przyszlosci jesli chodzi o wiecej dzieci i spraw finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i tęskniąca
only, czekam na mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
porzucona odbierz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
gappa2 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Mi karty pokazuja powrot i przyszlosc razem i ze kocha. Kurde powinnam sie cieszyc a mam tyle watpliwosci czy tak bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zalana , fakt laczy nas na zawsze dziecko nicia nie do przerwania. Ale to nie znaczy wcale , ze bedziemy razem. A jego dotychczasowe podejscie do tematu dziecka wcale nie wskazuje na to , ze bedziemy rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i tęskniąca
only dzięki, odbierz mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie trudno uwierzyć mi w to że kogoś poznam ponieważ chcę tylko jednego:-( Ale to oznacza że on nie wróci i że powinnam dać sobie spokój:-( Tak naprawdę to ja to czułam że nie ma już dla nas przyszłości:-( nie chciałam tylko przyjać tego do wiadomości. Ci co mówią \"nie chwal dnia przed zachodem słońca\" wiedzą co mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
porzucona odbierz @ gappa2 ale co mam Ci napisac? Ocb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana - ja tak pomyślałam bo klka razy prosiłam o wróżbę i dopiero teraz Ezo mi odpisała. Ja pomyślałam, że wcześniej wychodziło że nie będziemy razem i dlatego nic mi nie pisała. Ale mimo, że teraz jest mi źle to nie znaczy że moja wróżba jest niedobra - przecież czeka mnie coś nowego (może lepszego). Tylko muszę się z tym oswoić. I zapomnieć o mojej miłości do Niego. Dzięki kartom Ezo wiem, że czas już się otrząsnąć i znowu zacząć żyć. Ezo to bardzo fajna babka rozumie nas i chce dla nas jak najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo niedługo mięlibyśmy 14-tą rocznicę. Wierzyłam a raczej uroiłam sobie że do tego czasu bedziemy znowu razem. Ale to tylko moje urojenia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana--> Karty pokazały, że to za kogo wyjdziesz nie jest przesądzone. I tyle. Nie ma tam, że to nie będzie on ;) nocna zgaga---> Staraj się odprężyć... No widze, że przed Tobą jeszcze dużo trudnego czasu... Karty pokazały, że Ty sama zechcesz innego. only pain---> Sprawa finansowa będzie o wiele lepsza gdy już będziecie razem... I dzieci napewno też się jeszcze pojawią. gappa2---> Odpisałam Ci. czekająca29---> On będzie chciał kiedyś wrócić, ale Ty będziesz miała do tego czasu nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo my sie tak Ciebie pytamy ciagle co karty widza ? Nie meczy Cie to ? bo wiem ze spro energii to zabiera. Jak Twoje samopoczucie dzisiaj? Jakies zmiany w sytuacji u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i nierozwazna
Witam dziewczyny. Wpadam czasem do Was na topic. Ezoteryczna, czy jest mozliwosc powrozenia mi? Zostalam porzucona przez chlopaka kilka miesiecy temu, ale ja wciaz go kocham. Czy moglabys postawic tarota? Czy on wroci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×