Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość cherry lub kasia 22 L
czeko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i pokazałaś swój idiotyzm :) brawo :) w ogóle to z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że sama masz się za wróżke :P Ahhh i pomyśleć, że dziewczynki niedawno o wróżby prosiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokasia22
masz się z czego cieszyć że wrócił .. wielki mi związek na odległośc, dziecinne spotkania a każdy u mamusi na garnuszku .. dobrze piszesz ze ty raczej też nie ... wiadomo ze na pewno to zrobisz... choroba psychiczna niestety u Ciebie jest wyraźna co świadczy o tym, ze zawsze tak piszesz a potem robisz znów to samo mu ... i wyrażaj się trochę kulturalniej chociaż pewnie nikt Cię tego nie nauczył ... rozpieszczona paniusia , nic tylko złożyć rodzicom wyrazy współczucia ze takie góniary chamskie wychowali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jeśli ktoś bije faceta za to, że powiedział po imieniu do koleżanki to naprawde łatwo zdiagnozować.. Niektóre rzeczy są proste ... :) Przyznajmniej dla niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokasia22
przyanjmniej wiemy kto piszę tu na pomaranczowo jeszcze.... co zresztą nie jest niczym nowym bo każdy wie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pff w ogóle co to za facet który daje się tak lać... Też znam takiego co sobie moje zdjęcie na koszulce zrobił i jak byłam zła to mówił "uderz mnie to się uspokoisz"... Ani Ty ani on nie macie za bardzo ambicji chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dokasia22" zobacz według niej nikt mnie nie chce :D hahhaha Takich matołów jak jej chłopak to znam setki i takiego może mieć każda, ale wytnijmy ten fakt.. ;) Niech dziewczynka myśli, że "rządzi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokasia22
no i niestety popełnili karygodny błąd gdyby Cie tak pare lat temu wcześniej porządnie zlali i naprostowali to może byś normalna teraz była ...kolejne bezstresowo chowane małolactwo .. teraz bije faceta, za apre lat włąsne dzieci , a potem rodziców na stare lata jak bedzie musiała sie nimi zajać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bursztyn Ty tez wlasnie piszesz na pomaranczowo, gdzie Twoja konsekwencja, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przy okazji rzuca jakieś klątwy na mnie i klnie :D buahahha I na każdym kroku wychodzi ta hipokryzja i brak argumentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry lub kasia 22 L
no to fakt moi rodzice zawsze mi dawali wszytsko co chcialam:) i w sumie dalej tak mam:) ja dostaje zawsze to co chce:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko* pisanie na pomarańczowo a ukrywanie się pod pamarańczowym nickiem i pisanie jako Julka która chce popełnić samobójstwo albo "osrany sedes" jak to robisz Ty albo Twoje koleżanki ( nie wnikam która z Was ) to już różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskakujące... Mi moi rodzice też dali mi wszystko... A jakoś nie leje nikogo i nie mam obłędu z którego musze się leczyć i nie zadowalam się facetem bez dumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry lub kasia 22 L
a tak w ogole bursztyn dalej popelnia samobojstwo??:P:P:P LOL czy juz popelnila?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie wnikasz ktora to z nas to daruj sobie w takim razie pisanie do mnie per TY i posądzanie 😴 poza tym jestes adwokatem bursztyna, ze piszesz za nią? myslalam ze robisz dyplom z psychologii, nie z prawa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajslsajdldowueodaajeouehakda
Chono cherry to ci tak wykurwie ze zeby ci wyleca bo ci sie nalezy ty idiotko jestes zalosna jak rozjechane gowno na ulicy buahahah myslisz ze jak masz jakiedgos faceta co jak ciota da soba pomiatac to jestes kurwa mocna a tak serio to nie masz nic tylko rodzicow ktorzy cie kochaja tylkoz tego tytulu bo cie zrobili i swoj pusty leb pomysl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko* Nie czepiaj się mnie o rzeczy które sama robisz... Poza tym czemu ukrywasz przed swoimi koleżankami z kim rozmawiasz? Dorośnij troche... A nie wnikam która z Was, bo tego wiedzieć nie moge, ale zapewne Ty też pisałaś te brednie inaczej by Cię tu teraz nie było... I te próby wybielania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym nie bronie tyle bursztyna co rzeczy które uważam za słuszne. Bursztyn jest dorosła. Sama się broni. Zaraz pewnie napiszesz po pomarańczowym nickiem do mnie dziwko czy coś w tym stylu.. Ty albo jakaś Salamandra buaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze pisze pod swoim nickiem ..pudło to niestety nie ja... bo mnie tu nie było ...ale mądrze ten ktoś pisze....a Ezo pisze co chce ... nie musi mnie bronić potrafię sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty albo jakas salamandra no no, fajnie wiedzieć 😴 nie ukrywalam przed nimi nigdy ze sie kolegowalam z bursztynem, co tu do ukrywania bylo? ze wymienilysmy czaem pare zdan na gg typu "hej co u Ciebie, czy wszystko ok?"? nie wiesz to nie mow o rzeczach o ktorych, moja Droga, pojecia zielonego nie posiadasz. jesli mam cos do powiedzenia to mowie to pod swoim nickiem i nie rozumiem zarzutów i beznadziejnej logiki typu "gdybys nie Ty to robila to nie pisalabys tu teraz". pewnie pisalabym tylko ze pod pomaranczowym jadąc po wa jak po łysych kobyłach, a raczej tego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko ona ma pojęcie..jak również to jak zaznaczałaś ostatnio tylko niech tamte się nie dowiedzą.... fałszywosć z Ciebie aż się wylewa.... i zostaw Ezo w spokoju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bursztyn uwazasz ze gdybym to przed nimi ukrywala to bym o tym pisala pod swoim nickiem tutaj na kafe, wiedzac ze one to przeczytaja? Brawa za umiejetnosc logicznego myslenia :D buziak w czoło moja droga, moze zmadrzejesz :* :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn masz bardzo ubogi slownik, nudzisz mnie. nie jestes dla mnie rownorzednym partnerem do rozmowy i naprawde, nie pisz juz nic w moim kierunku bo kazdy Twoj post niezawierający zadnych sensownych argumentow powoduje jedynie usmiech żalu na moich ustach. aha, jeszcze jedno - "falszywa suka" mozesz nazwac rowniez siebie, przekazywalas gabie to co ja pisalam Tobie, czyli jestes dokladnie taka jak ja, pusta, falszywa i glupia. Tym oto wnioskiem koncze te pusta i falszywa konwersacje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwała sie pełna :D osmieszasz sie 27latko bez zycia i perspektyw. Hermia :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×