Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

czeko wiesz hermie to ja znam duzo dluzej niz TY ;) wiec pozwol ze bede miala swoje osbiste zdanie na jej temat ;) Malenka super gratuluje :) A Twojej historii bylam ciekawa na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
a noi faktycznie hermia miala wtedy zly czas my sie wkurzylysmy niepotrzebnie tez na nia:( ale wszytsko zostalo wyjasnione i jest wporzadeczku:*:* a do mnie wlasnie teraz zadzwonil i powiedzial ze zly nie jest ze ma zly dzien i niepotrzebnie tak reaguje:) powiedzial ze mam spac spokojnie a on idzie na miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu musze poprzec gappe ze hermia tez swojego czasu do mnie namietnie wydzwaniala a ja nie odbieralam to dzwonila do skutku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry no tylko zwiąż sobie ręcę i kup dużo sznurka żeby przy Tobie gdzieś nie wyszedł, albo zabierz mu telefon zeby do koleżanek nie dzownił .. bo znów ci mogą emocje puśić i biedactwo uderzysz ciekawe czym teraz..a tak schudł teraz jeszcze mu krzywdę zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajslsajdldowueodaajeouehakda
Sorry kurwa paniusie, ale co nas obchodzą wasze sprawy? Wypierdalac na gg wielkie przyjaciółki...nie bedzie nastepnego topiku o zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Cocinelka jestes jbeneita tak jak byłas sorry, dlatego urwałam z Toba kontakt, Autorka mnie ostrzegała:/ znów popelniłam ten sam bład Gappa nie dyskutuj ze mna lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana a po co jedziesz po malenkiej teraz ?? Jakos nie zauwazylam,zeby ona byla tu czemus winna :O choc przyznam ze w tym nowym forum nie uczestnicze wiec przedstawiam sytuacje z lipca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO CO HERMIA? PRAWDA W OCZY KOLE? A KTO NOTORYCZNIE DO WROZEK LATAL PO ROZSTANIU? A MNIE POTEPIASZ, A SAMA UKRYWASZ ZE LAZILAS, NAWET OSTATNIO JAK GDZIES TAM WYJECHALAS CO? JAK CI MOWILAM ZE MAM ZNAJOMA KTORA STAWIA KARTY TEZ POPEDZILAS I CO? WIESZALAM NA TOBIE PSY> MIALAS CHWILOWE ZAMROCZENIE TAK? NO TO JA TEZ WYOBRAZ SOBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś na naszym topiku co teraz TUTAJ mamy nie było takich brudów jak na Waszym nigdy... Normalnie sobie gadamy.. Nikt nie ukrywa z kim gada.. Zwyczajnie... A nawet jeśli według was o problemach to nikt nikogo na boku nie obgaduje... U Was był syf.. Tu nie było.. Teraz wyszło kto robi zadyme... I niestety dla Was nie bursztyn ani gappa... Tylko Wy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, kim jesteś, jest nieskończenie ważniejsze od tego, co posiadasz. Nie graj swojego życia. Ludzie potrzebują twojego życia, a nie twojej "komedii". >Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia! Wracaj do nich, ilekroć w twym życiu wszystko zaczyna się walić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE W KONCU WYJDZIE KTO TU BEZCZELNIE KLAMIE.NA CZEKO TEZ NAGADYWALAS PRZED JEJ PRZYJAZDEM DO WAWY NIE PAMIETASZ, ZE ZE MNIE SIE SMIALA TEZ MI MOWILAS I CO/ WEZ SPADAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia i nie zycze sobie,zebys mowila ze jestem jebnieta bo ja na Ciebie nie przeklinam :O troche kultury moja droga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKO NIE UWIERZYSZ MI ALE JA TO WSZYSTKO WIEM OD DAWNA, NIE CHCIALAM ROBIC KICHY, PO PROSTU PRZESTALAM Z WAMI PISAC.MYSLE ZE DOBRZE ZROBILAM, I TAK TERAZ WSZYTKO WYSZLO I PEWNIE JESZCZE WYJDZIE NIE JEDNO, ALE TO JUZ NIE MOJA SPRAWA, JA NIE MAM NIC DO UKRYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko przytacza jakies rozmowy telefoniczne zgania na gappe cos a ja wiedzac jak sie zachowywala moge powiedziec tez co bylo .... Ktos tu ostro maci :O I nie badzcie takie pewne ze wiecie kto Ja tak naprawde to mysle,ze tylko bursztyn nie maci, bo mi nigdy na nikogo nie nagadywala ale to tez bylo dawno wiec nie wiem jak teraz ,... czeko jak ktos na mnie rpzeklina to sorry nie pozwole sobie na to bo ja nie przeklinam :O i nie znosze jak ktos tepi kogos za cos co sam robi, robil :O ja tez korzystalam z wrozb i nie smieje sie z nich ze korzystaja do tej pory :O My z tego wyszlyysmy ale one nie, a kiedys bylysmy takie same jak one, wiec nie rozumiem ze mozna po kims jechac jak sie bylo takim samym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gappa-> Ale to podobno Bursztyn robił cały gnój na tamtym topiku więc czemu i tamtych aż tyle brewerii wychodzi co rusz? :D ahahha żENUA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×