Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

czy slowo "falszywy" w kazdej mozliwej odmianie to Twoje ulubione? moze je sobie na czole przyklej skoro je tak lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam wczoraj Z Cherry, powiedzialam jej wszystko jak bylo, z tamtym forum, itp.a ona niestety to wykorzystala. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie o to chodzi...myslalam ze rozmawiamy ze soba szczerze, wyjasnilam wszystko, powiedzialam dlaczego nie chce tam pisac a ona oczywiscie jak widac wyzej...zenada to chyba moja sprawa co ja robie, czy pisze i czy chce pisac z osobami ktore sa tak falszywe, mojha sprawa ze nie moge darowac sobie eksa, czy komus to przeszkadza? bez przesady...a to ze wrozylam sobie, ludzie, wszystkie wrozyly jawnie i po cichu a teraz co? najlepiej wysmiac a o sobie nie wspominac nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez jestes gappa falszywa, kto dzwonil do mnie jakis miesiac temu mowiac ze nie pisze wcale z bursztynem, a golym okiem widac bylo ze sobie maila slalyscie :o gappa jestes w takim razie taka sama, a probujesz kazdej z nas wmowic ze TY nie wrozysz i nic takiego nie robisz, wystarczy przejrzec to forum by wiedziec ze klamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak jest? Dlatego, że człowiek nie jest Bogiem, nie jest też aniołem, ani jakąś nadistotą, a jedynie małym pielgrzymem w długiej, dalekiej drodze swojego życia. Własne słabości czynią go wyrozumiałym i łagodnym w stosunku do innych. Ktoś, kto jest bezkrytyczny wobec samego siebie, będzie twardy i niezdolny wczuć się w innych. Nie będzie umiał nikogo pocieszyć, dodać odwagi i wybaczyć. Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach, i wzajemnie kontaktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
po co mowic ze sie nie wrozy jak sie rozy?? po co gadac ze exa nie brakuje i ze jest ok jak brakuje i nie jest ok. po co jednym mowic jedno a drugim drugie??? kurwa hasla nie pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
aaa i only plisss nie sap nic do mnie gdybys chciala bo ci ciebie nic a nic nie mam. jestes jedna z fajniejszych osob tutaj:) wiec jakby ci sie zachcialo cos do nas nawijac do nie rob tego bo nie ma sesnu i dzieki ze pogratulowalas mi powrotu exa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
węglu odrazu wiadc ze to TY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn nie wiem jak to było, nie chce w to wnikac, wiem tylko ze mowila do mnie ze tutaj nie pisze i nie wrozy, a wiem doskonale ze pisala. tylko o to mi chodzi,a czy pisala z Toba czy nie - to jest drugi plan, bo my tez wtedy pisalysmy troche na gg jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gappa pisała na emaila nikt nie wiedział , ze to mój email... moja sprawa dlaczego i tyle .... z gappa nie rozmawiałam, nie rozmawiam i nie bede rozmawiać..jest tu ... nie jestem wami, żeby kogoś atakować, i wyzywac jak mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
dla mnie to kazdy moze sobie wrozyc i chciec powrotu exa i tesknic za nim, bo co ja tez chcialam i tez wrocylam. ale niech mowi o tym otwarcie a nie jedym mowi ze jest ok a innym ze nie jest ok. gaba nie chciala mowic tego czeko ok nawet rozumiem:P:P ale jak ja sie pytalam jak sie czuje i co z exem to mogla mi powiedziec prawde bo ja jej zlego slowa nie powiedzalam a dlaczego mnie oklamywala??? mi mowila ze jest wporzadku a tutaj ze nie ejst wporzadku:/ z gaba byla pierwsza dziewczyna z ktora sie spotkalam i jest/byla fajna, fajnie mi sie z nia gadalo, podnosila na duchu, ale po co pozniej zaczela mi klamac ze jest ok, dlaczego mowila ze nie wrocy itd itd itd. mi mowila zupelnie co inengo niz bylo mozna przeczytac i to mnie najbardziej boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
wrozy mialo byc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tudzież niestety się z tym musze zgodzić gappa jesteś strasznie fałszywa rękami i nogami się zapierałaś że już koniec, zę zapomniałaś , ze nie chcesz go znać, a to nie prawda .. bo nic się nie zmieniło...jechałaś na innych którzy wciaz myślą i walczą a robiłaś i robisz to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: wiem🌻, tak samo, jak moje:-) Tylko nie wyłączajcie dźwięku;-) Dzisiaj coś niesamowitego, co nie zdarzyło się od miesięcy, Przypadek, ale ja nazywam to Przeznaczeniem:-) Kocham Ją!😍!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry...
bursztyn mam pytanie ale calkiem powaznie pytam wiec nie jedz mnie i normalnie odpowiedz pisalam dzis ze z exem jest ok........ noi pol godziny po tym sie poklocilimsy:/ co prawda o pierdole o 1 moj beznadziejny zart:/ ale czy ty zadnej klatwy nie rzucalas ani nic??? i pytam zupelnie powaznie, naprawde:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia dawno mnie nikt tak nie rozbawił ... wybacz ale za niski poziom pytaniua dla mnie zebym na to odpowiedziała ale muszę przyznać że rozbawiłaś mnie do łez :P spójrz dziewczynko w siebie.. znowu zrobiłaś to samo... żart, sprawdzanie jego ..ciągle powtarzasz te same błędy ... już Ci mówiłam lecz się u psychologa ponoć chodziłaś ? co na jednej wizycie się skończyło ... nie wspólczuję ... chłopak wreszcie zmądrzał.. blisko mam do neigo pójde mu złożyć gratulacje odzyskiwania rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry jebneło Cie??????? sorry za doslowność, le nic innego mi teraz nie przychodzi do głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaahahah ktoś pownien się leczyć .... nawet dgybym umiała myślisz że dziewczynko marnowałabym swoją energię na taką płoteczkę nic dla mnie neiznaczącą jak Ty ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×