Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

Jarek_84 (jarek_84@notowany.pl) każdy normalny facet wybierze ryby niż zamulanie się z samicą, zrozumcie to tępe łychy wypraszam sobie nie jestem tępa i łycha czymkolwiek jest też nia nie jestem 😠!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno złapał!! też umiem łowic rybki ale nie mam gdzie ich łowic... ewentualnie kiedy pojechac poprostu na te rybki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierna-- nie zwracaj uwagi na tego popaprańca :D Sam jest nie lepszy- który normalny facet na babskim forum siedzi?? :D a ja na rybkach nie byłam nigdy [wsytdzi sie] Mój ryb w ogóle nie je, więc tez nie łowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę łazienki oooo Mistrzyniiiii!!! :D a czemu wy takie nie kompletnie ubrane nie ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek ? co samotny jesteś ze na kafe siedzisz, żal ci pupkę ścisnął że nie masz z kim na rybki pojechac, goń się z łaski swojej .. i lec obrażac inne panny które to lubią.... pochoc sobie po innych topikach , to napewno znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
co się dziwić, rybki trafiają się tylko od czasu do czasu a laska jest na co dzień. no dobra, inaczej napiszę: siebie macie na co dzień. czy to taka znowu wielka zbrodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepozbierana >>> moj kot tez wariuje na odkurzacz a pies zawsze chce zlapac powietrze z rury... oj te zwierzaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wierna
do pierwszej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pierwszej okazji z miłą chęcią... pomarańczu bez konsekwencji! ja mam cały czas ten nick i nie mam nic do ukrycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepozbierana >>> zdrówko ! ciekawe jak łazienka naszej koleżanki ? pewnie lśni czystością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo dla konsekwentnej rfanki czystosci :) pokłony leniwa wierna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a półkami się nie martw kup domestos grot baster on wszystko czysci :D dowcip mi sie wyostrza... wodka stop! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×