Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Witam brzuchatki :) A ja wczoraj miałam ten ból w podbrzuszu jakiś taki większy!! No nie mogłam kroka zrobić żeby go nie odczuwać, nasilił się jeszcze wieczorem. Zaczęłam się nad tym zastanawiać i przypomniałam sobie że w którejś M jak mama było o typowych dolegliwościach w każdym trymestrze ciąży, no i znalazłam że taki ból może oznaczać że dziecko układa się w kanale rodnym, mam nadzieję że to tylko o tym świadczy. Jutro zadzwonie do mojego gina to może coś na to poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś to spróbujcie cały link skopiować, tak jak wcześniej przy stronie którą podałą dunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka, witaj, czyli tak jak ja skonczylas 26tc :) Tabletki ktore lykasz to vitaminy i mineraly zawsze przydatne, no oprocz tego duphastonu - ja go nie znam, nie jest on czasami na podtrzymanie ciazy? My duzo nie solimy, chociaz przyznam sie ze we wtorek zrobilam baklanaze na kolacje i do tego sol dodac trzeba... moze to mialo tak szybki wplyw? Ale pic sie staram i to wody ok 1,5 lt plus herbatki i soczki... zmusze sie do picia jeszcze wiecej wody, mam butle litrowa na biurku wiec nie ma wymowek :o Ewcisko, mnie tez sie wydaje ze te bole sa wlasnie spowodowane ukladaniem sie dziecka i przygotowywaniem sie naszego ciala (przede wszystkim miednicy) do porodu. Ja od wczoraj mam stracha ze nie donosze bo odczuwam ruchy w kroczu.... jejku, to by bylo zdecydowanie za wczesnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda moze masz zle wyniki bo kwas foliowy i zelazo jest na anemie - przynajmniej ja mam to przepisane , a duphston jest na podtrzymanie ciazy i zazwyczaj bierze sie to w pierwszym trymestrze. Ja mam takie bole podbrzusza jakby na miesiaczke i dostalam luteine (duphaston tez ma ja w sobie) bo moze to grozic przedwczesnym porodem, a w luteinie jest progesteron, ktory pilnuje zeby dzidzius za szybko sie nie pchal na swiat :) Ja mam zelazo 2 razy dziennie - a magnez mozesz miec albo na anemie - bo czasami przepiuja - albo moze zeby cie skorcze nie lapaly. Ja mysle, ze to nie zaszkodzi i powinnas brac, bo co najwyzej moze jedynie pomoc :) U mnie dzis typow wiosna :):):):):):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E jesli puchniesz to zbiera Ci sie woda w organixmie. nie zazdroszcze. W pierwszej ciazy miałam to samo. Teraz na razie mam spokój. Po pierwszej ciazy to miałam potem wrosniete paznokcie u nóg i do usuniecia, bo mi buty były za ciasne. Mało solic przedewszystkim. sól zatrzymuje wode w organiźmie. Jagódko witamy;) Ja tez na jeden czas brałam 4 tabletki dziennie. Bo ginekolorzka przepisała mi kwas omega3, magnez, witaminy dla kobiet w ciazy i jeszcze kwas foliowy. eFEKT BYŁ TAKI ZE MNIE CZYSCIŁO, ALE JADŁAM, BO JAK LEKARZ KARZE:) Jednak tych tabletek ginekolorzka nie przepisywała mi wszystkich na raz. I potem jak jej powiedziałam ze biore wszystko to ona sie chwyciła za głowe. Zastapiła mi je wszystkie nnym wtamnami w jednej tabletce. Zwyczajnie zapomniała ze np wczesniej mi zapisała magnez lub kwas omega3 i tego nie odwołała i ja jadłam... Teraz jem tylko witaminy prenatar classik bo w nich duzo zelaza jest a ja mam mało hemoglobiny i od czasu do czasu łykam magnez. No i własnie wzoraj moja lekarka poleciła mi NOSPE FORTE na moja bolaca rwe. Czy ktores Nospa pomaga na rwe? Nie wiem czy ja wykupie, bo jakos watpie zeby mi pomogło a nie lubie sie faszerowac. No i nie napisałam wam ze przez ostatnie 3 tyg 4,5 kg przytyłam:/ Tragedia... Teraz postanowiłam sobie ze jak mnie bedzie ciagneło do słodkiego to suszonych owocow sobie pojem. Bo to chyba przez to slodkie tak tyje. A jem słodkie z nerwow przewaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda- miło Cię powitać. Ja się zgadzam całkowicie z Shilą. To są witaminki i minerały (poza duphastonem), nie zaszkodzą. :) Chyba musimy już powoli wszystkie przyjmować jako porządek dzienny skurcze i bóle brzucha. Coraz więcej nas na to się skarży. Mamo_E- donosimy wszystkie, trzeba być dobrej myśli! ;) Zdrówka życzę wszystkim Chorowitkom. :) Ja dziś w dobrym humorze od rana, mimo że zima do nas wróciła i cały park obsypany śniegiem. Pogoda jak w grudniu! Swoją drogą za nastrojami ciężarnej w żaden sposób nie można nadążyć. Dwa dni temu panikowałam, dziś jakaś spokojna nad wyraz jestem. Ale bym chciała moją córcię już uściskać. pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGODA369
Mamo E Ja rowniez czuje ruchy dziecka w pochwie do tej pory myslalam ze to normalne ale po tym co napisalas to troche sie martwie. Co do soli to cos Ci opowiewm ; rok temu na slub kupilam sobie piekne ale okropnie ciasne buty proby rozchodzenia ich spelzly na niczym bo okropnie mnie cisnely i moja mama poradzila mi zebym przestala solic i jesc takie rzecczy np. chipsy, ciastka, gotowala specjalnie dla mnie rosol bez soli, ogolnie mialam zakaz spozywania soli. Po 2 tyg nie moglam uwierzyc bo moje buty z latwoscia dawaly sie zalozyc, przetanczylam w nich cale wesele i nie mialam ani jednego otarcia Ewcisko, Ja tez miewam takie bole , jakies 2tyg temu to mialam wrazenie jak gdyby ktos grubym pasem sciskal mi biodra do tego stopnia ze nie moglam wstac np z krzesla po dluzszym siedzeniu a zebym wstala z lozka maz musial chwytac mnie za rece i ciagnac :) :) :) shila2 wlasnieo ostatnim razem wyniki mialam dobre nie mam anemii (juz, bo do 4 mies mialam bardzo zle wyniki krwi, schudlam prawie 5 kg) Rowniez miewam takie bole jak na miesiaczke nawet kilka razy w ciagu dnia ale na szczescie przechodza . Dziewczyny SUPER ze jestescie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGODA369
Tunciu, nie kupuj NO SPY moim zdaniem ona nie dziala nawet na zwykla miesiaczke(jak bylo u mnie) a co dopiero na rwe kulszowa a tak jak piszesz szkoda sie faszerowac lekami. Moja mama tez miala bole RK ale chodzila na zastrzyki bo lekarka powiedziala ze zadne leki nie pomagaja na tak silny bol. Powinnas uwazac zeby nie przemarznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczoraj sie nie dostalam do lekarza dzis ruszam martwie sie tymi bakteriami i bialkiem w moczu a co do boli to tez je mam na dole brzucha czasem az chodzic nie moge ale biore nospe i pomaga mi Jagoda ja biore dufastum teraz juz 1 tab. do 30 tygodnia moj lekarz mowi ze po 20 tyg.on rozluznia macice ale dziala tylko do 30 tyg potem zobaczymy co mi przepisze niestety ruchy tez odczuwam w kroczu troche mnie to martwi dzis wypytam lekarza o te ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, coś ostatnio nie mam nastroju na pissanie, chodź czytam Was non stop. Fasolkowa mamo, pisałaś, że lekarz czy połozna mówił Ci gdzie najlepiej rodzić, jak masz zamiar w Warszawie to zdradź co Ci polecili. Ja nie poszłam do szkoły rodzenia bo mi sie nie chce, nie wiem czy dobrze robię, ale mam jakiegoś lenia. Od tyg. jestem na zwoleniu i chyba już zostanę, nie mam siły siedzieć przy biurku, bolą mnie pachwiny i dół brzucha (tak jak niektóre z Was) lekarz powiedział, że to normalne i że tak bedzie, no i kręgosłum zaczyna mozno dawać we znaki, a jak długo chodzę, to tak mnie starsznie bola pięty, czuję się jak emerytka. W połowie lutego chwaliłam się, ze mam tylko 3 kg na plusie, teraz mam już 7 czyli przez miesaic przytyłam 4kg;-( boje się, że zamieniam sie w słonika. Poza tym zaziębiłam się strasznie, dostałam Bioparox i coś do płukania gardła, troszkę przeszło. U dzidziusia wszytko dobrze;-) ostatnio mimo doła i niemałych problemów finansowych jakie nas dopadły, nie załamuję się, nie wiem, ale chyba coś w tym jest, że kobieta w ciaży ma taka siłe psychiczną, chodźby nie wiem co się działo, to i tak jestm szczesliwa wiedząc, ze niedługo będę tulic mojego skarbusia;-) Już nie moge się doczekać;-);-);-) Jeżeli chodzi o kremy na rozstępy to ja od 4 miesiaca regularnie smaruje brzusio i zero roztepów, ale pośladków i ud już mi się nie chiało i już za to płacę;-( kilka rozstepów mi strzeliło;-( to moje pierwsze w życiu, myślałam, ze nie będę miała;-( więc krem, który stosuje na brzuch tez skuteczny, polecam PHARMACERIS. Jeżeli chodzi o glukozę, to u mnie pierwsza duuuużo poniżej normy, a po obciązeniu 72. Wydaje mi się, ze to jakoś za mało, ale lekarz powiedział, że dobre wyniki, sama nie wiem, myślicie, ze możliwe, że z tego powodu tak bardzo chce mi sie sosyczy, za którymi przed ciążą nie przepadałam...;-) Chyba pierwszy raz tak sie rospisałam;-)ale jak nie pracuje to nie muszę ciągle walić w kalwiaturę to moz e dlatego dostałam weny twórczej;-) Buziaki dla wszytkich mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko- poleciła mi IMiD na Kasprzaka- tu się zapisałam do szkoły rodzenia i jeszcze Bielański. Ty pisałaś, że chcesz właśnie w Instytucie rodzić, no nie? Moja koleżanka w lutym urodziła, już pisałam o tym, była bardzo zadowolona z lekarza, położnej i opieki. Ja chyba też się właśnie tu "rozdwoję". :) Zwłaszcza, że jeszcze gin poleca ten szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo zależy na tym, żeby szpital gwarantował opiekę dla maluszka w razie czego, porody rodzinne były w dobrych warunkach i personel miły. Niby mój M jeszcze się nie zdecydował na uczestniczenie przy porodzie, ale wiem, że mnie nie zostawi. ;) Ja za nic nie chcę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, to mnie pocieszyłaś, ze tam polecają;-) ja też chce głównie ze względu na opike nad dzidzia, no i mam najbliżej. A czy Ty się decydujesz na położną płatnę itd? A szkoła rodzenia ile tam kosztuje i czy jeszcze można u mnie (27tc się zaczyna) czy za późno już? I jak Ci sie podoba sala jak oglądałaś? Porodowe są pojedyncze czy za taką trzeba płacić? a Wogóle to trzeba sie jakos wczesniej zapisywac, ze sie chce tam rodzic czy jak sie zaczyna rodzic to sie jedzie i tyle..(?) Napewno mąż Cie nie zostawi;-) pewnie musi jeszcze chwilke się przyzwyczaić do tego, ze będzie przy porodzie;-) mojego troszkę postawiłam przed faktem dokonanym, myslałam, ze nie będzie chciał, ale jakoś przyjął to jako coś normalnego, mam nadzieje, że nie odmieni mu sie jak sie juz zacznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochane Mamusie Co do moich nieszczesnych rąk, to juz jest bardzo dobrze, w porownaniu do tego co bylo wczesniej. Juz praktycznie śladu nie ma,(od czasu do czasu jakies malutkie zaczerwienienie, czy czerwone kropeczki mi sie pojawiaja), ale teraz musze uwazac zeby nie nastapil powrot. W skrocie mowiac i przypominajac mialam na cos alergie, jak sie okazalo, ale jej nie leczylam , bo myslalam ze zaczerwienienie samo minie, ale to nieleczone zaczelo przeradzac sie w grzybice. Wygladalo to tak ze mialam na przedramieniach kilka dziwnych czerwonych plam, ktore za nic w swiecie nie chcialy mi zejsc. Po masciach od pani dermatolog wszytsko ladnie sie zagoilo =)teraz mam zapobiegac. Osobiscie twierdze, ze wrogiem nr 1 dla mnie sa detergenty, ale nigdy nic nie wiadomo i dlatego mam zakaz na czekoalde i cytrusy i normalne kosmmetyki. Tyle ;) Co do bolow to tez zaczynam odczuwac w dole brzucha, czasami bardzo bola mnie biodra i krzyze\". Biala czekoladko, tym ze w ciagu miesiaca przytylas 4 kg to sie nie przejmuj, ja w poprzednim tez przytylam 5 kg a w tym tylko 2kg, a zrezygnowalam tylko z bialego pieczywa za to slodyczy jadlam sporo. Moja polozna powiedziala mi o czym juz wczesniej pisalam, ze wlasnie w pewnym momencie kobieta moze tak szybko i duzo przytyc, ale juz w nastepnych jest normalnie, tzn po ok 1kg/m-c. Tunciu, Tobie mowie to samo co Bialej czekoladce, zobaczycie, ze w nastepnym miesiacu bedzie duzo lepiej;) Witaj Jagoda, ja teraz tez mam duzo tabletek do zazywania Lusiu, Ty do łożeczka i herbatke z cytrynka, soczkiem i miodkiem polecam jesli masz nizsza temp niz 38 C. Oczywiscie najlepiej do lekarza isc jesli sie nic nie polepsza. Mnie wlasnie z piatku na sobote tak rozlozylo, ale domowe sposoby natychmiast pomogly i w niedziele wszystko juz bylo dobrze. Pozdrawiam Was wszytskie i zycze zdrowka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez chcialabym byc na zwolnieniu, chociaz przez tydzien-dwa. Ale tu mi go nei dadza :o a w pracy jestem prawie "niezastapiona" i mam poczucie winy nawet myslec o chorobowym :( na dodatek nei mozemy znalezc nikogo na zastepstwo, hihi, chyba przyzwyczailam ich do za wysokich standardow ;) wiem ze to nie moj problem i szef mi to tez powtarza ale ja jednak o tym mysle, taka juz jestem. Poza tym jak mam wrocic do tej samej pracy, a wszystko na to wskazuje, to wolalabym zeby mi tu nikt nie nabalaganil. Ehhh Wlasnie zjadlam salatke z makaronem, lososiem, awokado, itp no i zalapalam ze w lososiu pelno soli :o oj trudno bedzie tak na wszystko zwracac uwage, no ale wole to niz nogi slonia! Czekoladko, ja wieczorem tez najlepiej odkrecilabym sobie nogi i zamienila na swieza pare - bez masazu stop sie nie obejdzie, moj juz w tym przeszkolony ;) Donosze ze za mna juz 1.5 lt wody :) tyle tylko ze za kazdym razem jak juz wychodze z toalety to znow musze wracac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko- tak naprawdę, to jeszcze nic nie wiem z położną, lekarzem, nie oglądałam szpitala. Przy porodach, zwłaszcza jak jest dużo rodzących, mogą ze szpitala z kwitkiem odesłać. Pierwszeństwo jednak zawsze mają osoby, które wcześniej coś wspólnego miały ze szpitalem np. tą szkołę rodzenia. Znasz wtedy położne, lekarzy, którzy prowadzili zajęcia, więc jest Ci łatwiej. Podobno- tak mi koleżanka mówiła- w tym szpitalu jest cennik usług, więc jeśli chcesz kogoś opłacić, robisz to \"na legalu\", nie kryjąc się po kątach. Nie wiem, jak jest prawda, przekonam się, jak będę zwiedzać szpital. Do szkoły zapisałam się przedwczoraj, jest darmowa dla osób zamieszkałych, zameldowanych, bądź pracujących albo uczących się w Wwie (trzeba to jakimś dokumentem poświadczyć). Grupa, która akurat dla mnie ze względu na termin porodu, jest najlepsza zaczyna zajęcia od 23 marca. Mam zamiar właśnie na tych zajęciach pogadać z położnymi i na pewno będą oprowadzać po szpitalu. http://www.imid.med.pl/klient/index.php?option=com_content&task=view&id=73&Itemid=78 Tu możesz wszystko zobaczyć. Tak naprawdę, to miejsc już nie ma. Mnie pani chciała na listę rezerwowych wpisać, ale ze względu na fakt, że mam to zaświadczenie od gin, gdzie napisane jest, że nie mogę w ćwiczeniach uczestniczyć, zapisała mnie na normalną listę. Podobno na wykładach może być więcej osób, gorzej z ćwiczeniami, więc mi się udało. Za późno u Ciebie na pewno nie jest, ja jestem na początku 29 tyg. Popatrz na grupy, bo może nawet kolejna też by Ci pasowała (ta IIB), jakby nie przyjęli Cię do tej marcowej. Moja koleżanka polecała chodzenie do szkoły tak, aby skończyły się zajęcia przed terminem porodu. Wtedy masz wszystko na świeżo w głowie. Gorzej, jak urodzi się wcześniej, ale to jest ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witam nowe brzuszki :) Mi po no spie i wszystkich innych specyfikach brzuch już się mniej napina, oby do 9 miesiąca. Zresztą mam nadzieję, że wszystkie doczekamy końca szczęśliwie. Byłam w szkole rodzenia, zajęcia są fajne, ćwiczenia niby mało intensywne, ale w ciąży okazały się niektóre całkiem trudne, najgorsze te, gdzie trzeba utrzymać równowagę. W tej szkole są dziewczyny powyżej 30 tc i mój brzuszek w porównaniu do ich jest spory... Mało tego, one spokojnie siedzą te 30 min, a ja się wiercę jak kura na jajach, bo nie mogę znaleźć wygodnej pozycji :( Pamiętacie, jak mówiłyście o takich kocykach z dziurkami? Wczoraj właśnie dostałam, jest super, sama chętnie poleżałabym pod nim w celu sprawdzenia. Wszystkim życzę dużo zdrowia, uważajcie na siebie, bo w taką zmienną pogodę nietrudno o przeziębienie. Musimy wytrzymać tylko jakieś 2,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki przy czwartu! U mnie tez nadal leje i zimno, wiec chwilowo texanska wiosna poszla na zwolnienie :-D Witaj Jagoda!!! Sluchaj, jesli po zmniejszeniu dawki leku odczuwasz silnejsze bole jakby miesiaczkowe to chyba lekarz nei powinien tego ignorowac, a juz zbywanie stwierdzeniem \"ze to w twojej glowie\" to juz kpina! Akurat o takich bolach i skurczach na tym etapie ciazy najwiecej sie mowi, ze to zagrozenie przedwczesnym porodem. tym bardzije, ze skoro bralas ten duphaston to znaczy, ze od poczatku bylas na \"jakis\" srodkach podtrzymujacych ciaze :-o Troche to jak dla mnie dziwne. Moze warto odwiedzic innego lekarza i skonsultowac? Choc wiem, ze na tym etapie ciazy to moze byc klopotliwe, ale jesli tylko wyniki badan masz przy sobie to ja bym poszla do innego ginekologa. A co do pozostalych tabsow - juz tu nie raz rozmawialaysmy o tym, ze co lekarz to ma inne zdanie na temat witamin w ciazy, co, ile kiedy itp? Nie mowiac ze i kazda z nas ma swoje zdanie, no i organizmy roznie reaguja :-) ewcisko_____ ten bol to pewnie krecenie sie malucha na dodatek z rozpychaniem sie boder i kosci lonowej. Chyba juz tak bedzie teraz czesciej. Ja znowu czuje sie jak po szpagacie. a moj synek wczoraj stawal sobie chyba w pionie, bo czulam go jednoczesnie pod zebrami juz i gleboko na dole. WIdocznie ginka moja miala racje, jeszcze ma sporo miejsca na fikanie koziolkow wiec cwiczy. A ze organizm musi juz powoli zaczac przygotowywac sie do porodu - to daje nam to bardziej w kosc. Kregoslup tez skoro juz zaczal dokuczac to juz tak bedzie. To tez natura. Hormony dzialaja \"rozmikczajaco\" na kregi, zeby przystosowac dolny odcinek do noszenia wiekszego brzucha i porodu... Same przyjemnosci jak widac :-D Mama E______ ja w ciazy z Hania mialam tak, ze mala bardzo szybko ulozyla sie prawidlowo, glowka w dol i lezala baaardzo nisko. Tak nisko, ze nawet juz na porodowce pielegniarka nie mogla zrobic tzw badania ginekologicznego, bo mala miala glowe tak ulozona, ze pielegniarka nie byla w stanie sprawdzic jak wyglada szyjka \"na macenego\". No a dociagnelam do konca.... No i jeszcze maluch moze z dziesiec razy zrobic fikolki, wiec nie stresuj sie poki co 🌼 tuncia_____ ja pamietam, ze nospe forte dostalam pare lat temu jak mialam wlasnie atak piasku w nerkach. Na tamten bol mi pomoglo, mimo, ze normalna nospa mnie srednio ruszala przy miesiaczce. Ale RK to chyba jednak inny rodzaj bolu, wiec nie wiem czy pomoze. NO i kazdy organizm reaguje inaczej. Pamietaj jednak, ze recepte masz, na wszelki wypadek, jak juz nic nie pomoze, to moze warto bedzie sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! I po pierwszym dniu na zwolnieniu lekarskim ;) Czuje sie ok - dziekuje za slowa troski i otuchy :) Bylam dzis w szkole rodzenia dowiedziec sie co i jak, no i za tydzien bede juz chodzic. Na cwiczenia sama i tak malo co bede mogla cwiczyc , zreszta w tej szkole mozna chodzic na cwiczenia tak dlugo jak sie da, mozna do samego porodu ;) A potem wyklady - mam nadzieje, ze na nie zdazy dojechac z pracy moj narzeczony. Za tydzien bedzie zwiedzanie porodowki , potem karmienie , porod , polog, opieka nad maluszkiem - w sumie 5 wykladow po 2 - 2,5 godziny no i nielimitowana ilosc cwiczen. Szkola niestety platna, w okolicy nie mam i tak bezplatnych a tych platnych tez jest coraz to mniej. Bylo ost podobno 7 par, jednak teraz ma byc wiecej..... Polozna bardzo mila, dostalam juz 3 reklamowki darmowych probek i podobno potem ma byc ich jeszcze wiecej ;) Witaj Jagodko wsrod nas :) MIlego wieczorku mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGODA369
Dzieki Lusiu :) Ja po calym dniu obzarstwa zakonczonym gotowanym boczkiem z musztarda (dzis rano sie wazylam i juz jestem 7+ :) ) biore prysznic i klade sie spac. Sprawdzalam dzis wozki na allegrohttp://www.allegro.pl/item578977039_wozek_3w1_bartatina_classic_firmy_jedo_31kolorow.html i oto co wybralam , podoba sie Wam ? Bo maz chce kupic uzywany ale to przeciez wstyd chodzic po miescie z jakims okropnym wozkiem, prawda? Milych snow mamusie, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezis22682
wrocilam od lekarza i powiedzial ze nie jeat zle z moimi wynikami tylko ten cukier wiec glukoza 75 mnie czeka gorzej mnie martwi szyjka i lekarza tez jest troche za krotka ale chce poczekac 2 tygodnie i ja jeszcze rz zbadac jak sie okarze ze jest krotka to krazek mi zalozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis- to dobrze, ze nie jest tak źle. Nie ma co się za wcześnie denerwować, lekarz wszystko wyjaśni. :) Uważaj na siebie ze względu na szyjkę, dużo wypoczywaj, leż i się nie przemęczaj. Z tym nie ma żartów. Jagoda- wózek wygląda ciekawie. My już kilka, a nawet kilkanaście razy różne linki do wózków wklejałyśmy. Ten, co ja wybrałam, ma cenę podobną do Twojego, jest tylko chyba troszkę cięższy. Wklejam link, jakbyś chciała zerknąć. :) http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, jakbyś miała ochotę, to wpisz się do naszej tabelki, kopiuję poniżej: NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a..............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.......................17.06 Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?... ..UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze \"na deser\" wrzucilam nowe foty na bloga naszego :-D Dobranocka brzuszki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście wczoraj napisały. Nie wiem, czy zdolam doczytać. Jagoda, ja wciąz mam jedną tabletke duphastonu, do tej pory brałam 3, więc nic się nie martw. A lepiej nie pytaj ile jeszcze innych łykam. MamaE, a jak dziś? Lepiej już? Marteeczka, lepiej nie pytaj, ile sniegu napadalo dzis u mnie. JUz mam dość. U mnie tak sypie, że mam ochote ubrac choinke i spiewac koledy. Ewcisko, mnie wczoraj tez tak siekło, jakby mi ise cos urwalo. Oczywiście mialam swoja teorię, ze mi się pępowina urywa... Na szczęście mineło. Tunciu, no-spa pomaga na skurcze, ale czy az na rwe? Ale z drugiej strony nic innego nie mozesz... Zawsze możesz sprobowac przez dwa dni i zobaczysz, czy poczujesz ulgę. Nie jest to jakis niebotyczny koszt, bo zwykla no-spa kosztuje jakies 8 zl. Nemezis, mam nadzieje, ze dzis Ci sie uda. Powiedz, że nie odejdziesz spod gabinetu, jesli lekarz Cie nie zbada. Ojej. Uważaj na siebie i leż le sie da. Biala czekoladko, zupełnie tak jak ja. Nic mi się nie chce. Mam nadzieję, ze przeziebienie mija, a problemy finansowe sa juz tylko wspaomnieniem. Mam \\ten sam krem p/rozstepom. Ale niestety wciąz sa. :-( carmen, super, ze wszystko sie zagoiło. Tej czekolady to moze dobrze, ale szkoda cytrusów. takietam, u mnie tez mam najpóźniejszy termin. Jedna ma rodzić za 3 tygodnie, a ja na połowe czerwca. Ostatnio panowie nas masowali na pilkach, a my ich ciepłymi kamieniami... Ale byla radocha. Lusia, witaj wśról labowiczek. Piękna sprawa. Nie wyobrażam sobie juz chodzenia do pracy... Byłam wczoraj oglądac wózki. Mam juz swój typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGODA369
WITAJCIE !!! wklejam; NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a..............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.......................17.06 Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?... ..UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolsk JAGODA369.........26..17.06.......c..Julia/Martyna..... Nowy Sacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGODA369
kolorowymotylku odezwij sie bo chyba jestes z moich okolic (nie podalas miasta) , ciekawe czy bedziesz rodzic w Medikorze tak jak ja. Jesli masz ochote to napisz cos na ten temat. Tunciu, jak sie dzis czujesz ? Przeszly Ci bole RK? Lusiu i pimach, ja tez labuje od poczatku ciazy bo w 7 tyg bylam w szpitalu na podtrzymaniu ale do pracy juz nie wroce bo chce sie zajac tylko moja corcia poza tym nie ma mi kto przy niej zostac. Ale przyznajcie sie dziewczyny ze fajnie jest labowac, prawda? Marteeeczko i jak tam Twoje obrzeki ? Mam nadzieje ze ejuz przeszly. Ja nie mialam jeszcze testu na glukoze, moj lekarz caly czas daje mi skier na mocz i krew. Fasolkowa mao , ja rowniez mam HUMORY i to takie ze ludzie trzymaja sie ode mnie z daleka . Ale nie przejmuj sie to minie Biala czekoladko mam nadzieje ze ze zdrowiem juz wszystko dobrze u Ciebie a klopotami finan sie nie martw bo ja z mezem tez mielismy klopoty ale od wczoraj sie nam odmienilo u Ciebie tez bedzie wszystko ok, zobaczysz. Ja zamiast kremu na rozstepy uzywam mleczka nawilzajacego dlaniemowlat Nivea i nie mam jeszcze rozstepow mam nadzieje ze tak juz pozostanie. Carmen37 napisz mi jakamasc Ci lekarz przepisal na te plamy na rekach bo mnie sie zrobila pod piersiami jakas okropna swedzaca i piekaca szrama. Sama smarowalam ja Clotrimazolum troche zbledla ale czasem piecze i swedzi bardzo. Milego dnia! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGODA369
to moj e-mail acha261@wp.pl jesli ktoras z Was ma ochote napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×