Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

kasza22 - łączę się w bólu -śmiech... co zrobisz Mała oczywiscie znów dostała jobla w brzuchu i świruje na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żadna dzidzia nie chce wyjść w dzień mojego terminu :( U mnie dzisiaj praktycznie bez zmian, po za tym że ułożyłam ponownie w komodzie i posprzątałam w całej sypialni, do tego popłakałam się ze względu na brak w niej miejsca :( Nawet dziecka wygodnie przebrać się nie będzie dało. Zawołałam męża i w ryku mówie mu że ja chce żeby on coś zrobił w tej sypialni żeby było miejsce!!! Wkurzyłam się bo odpowiedział że możemy chyba tylko nasze łóżko wywalić:(:( Jakoś tak sobie dzisiaj myślę że jednak nie wszystko gotowe na przywitanie małej:( Jakiegoś doła mam. Jutro idę do lekarza, mam mieć usg z przepływami, ciekawa jestem co ten gin mi powie. Mam nadzieję że coś już postępuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia_77, ruminkową z cytryna? Ale taka gotową czy dajesz sobie plaster cytryny? Bo przecież cytrusów nie mozna. tez o takiej myslalam, bo zwykły rumianek jakoś ciężko mi wchodzi. A co z warzywami? Jakie jesz? Strasznie mi dokuczają zaparcia, podobno syropu lactulosum, który ratował mi zycie w ciąży nie można, więc chyba pozostają mi tylko czopki glicerynowe... Na dodatek wyszło mi jakies uczulenie na oku i mam czerwone wokół, jakbym dostała w morde. anaconda, widzisz jak to jest, mój Tusiek pospieszyl sie o 5 tygodni, a Ty juz chcesz urodzić i nic. Życie jest niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, Dunia- dzięki za instrukcje masażu. Wypróbuję z pewnością. Mam nadzieję, że pomoże. :) Pimach, te kropelki Bobotic można bez recepty kupić? Pediatra je przepisuje? Na mojej liście brzoskwinki są dozwolone, czereśnie i wiśnie zabronione. Kindze w każdym razie nic nie dolega po brzoskwiniach, czego niezmiernie się cieszę. Choć tyle z owoców mi zostało, bo na truskawki mogę tylko popatrzeć..... No właśnie Dunia, cytryna tak w plasterkach? No właśnie tez jestem ciekawa, na jakie warzywa sobie pozwalacie. Ja nie jem żadnych surowych poza liściem sałaty. Po pomidorach Mała miała rozwolnienie, po ogórku chyba są te kolki nieszczęsne.... Ugotowane jem marchewki, jadłam też mrożoną mieszankę warzywna. Unikam brokułów, kalafiora, bo podobno wzdyma. Szkoda... Czekam na świeżą fasolkę szparagową, bo podobno młodziutka nie powinna działać wiatropędnie. Jutro też zakupię fenkuły i popróbuję coś z nich zrobić. Jakie jecie mięso i jak je przygotowujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, ja na ciacho sobie pozwalam. Małej nic się nie dzieje na szczęście, a to jedyna słodyczowa przyjemność dla mnie. Jadłam już sękacza, drożdżowe i serniczek. Nie mogę się opanować..... Dunia, Kinia ma ten nieszczęsny trądzik już od kilku dni. Całe czółko wysypane. Jak nastolatka. :) Podobno ma samo przejść. Hani samo przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wrociłam z grilla. Kto wie moze moj ostatni? Dzidzia tak nisko mi siedzi ze nie umiem siedziec na tyłku i mykam sie połozyc. Dobrej nocki. A jutro podczytam kto urodził w pełni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh,chyba ta pelnia to jakies bujdy... Nikt nie rodzi, niekt nie wyje....a moze?;-) Tez jestem ciekawea jak tam Jola! Monik, ja pilam Karmi, wlasnie na laktacje. Zaraz po karmieniu. I dzialalo, dzialalo.Najb.lubie coffe, ale wtedy pilam classic. Jak tak piszecie o menu dla karmiacych to sobie uswiadomilam, ze trezba teraz jesc, JESC poki mozna. Ja na\"zapas\" wcinam truskawki. Milej nocy dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też opycham się truskawkami:) i codziennie jem lody.Dzis to nawet 2 razy ,ale pogoda bardzo się poprawiła i to chyba dlatego:) Anaconda_anie denerwuj się.Ten czop to dobry znak.Tak jak pisałam-mnie wyskoczył dzień przed.To był sygnał,że już soooon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko dodam, ze moja znajoma pila na laktacje Guinnessa( sama lekarka polecila), ale tylko po karmieniu, zeby byl odstep do nast.karmienia przynajmniej 3-godzinny. Ciemne piwo wlasnie pomaga, no, ale Guinness jednak procenty ma. ...napilabym sie w sumie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik teraz to juz za pozno; zreszta musialam lezec pod maszyna jak mialam najmocniejsze moze jakbym mogla wstac to cos by sie zaczelo... wy mi lepiej piszcie ze nic nie wolno jesc slyszycie? musze to sobie zakodowac i szybko schudnac nigdy nie probowalam karmi; lubie tylko tatre albo guinessa :-P za to strzelilam sobie 1/4 ,kieliszka czerwonego wina-a co! Tuncia imprezowiczko:-P ale dovbrze ciesz sie poki mozesz hmmm taka karkoweczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeeczka patrz myslimy o tym samym:-P mi powiedzieli ze Guiness to dobry na anemie jest podobno i wlasnie na laktacje. Moze sprobujemy?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-oświeccie mnie-ta herbata z liści malin niby na co jest?na szybszy poród?ja dopiero niedawno coś-niecoś sie dowiedziałam,ale o co biega to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzallo; ze niby szyjkalepiej przygotowana do porody i ze porod przez herbatke ma byc lzejszy hmmmm Marteeeczka nie kus:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się wydaje, że ta pełnia to nic nie da. Co prawda u mnie dziś wszystko wzmożone i w większej ilości, nawet czuję, że chyba kości musiały mi się rozejść bo mam wrażenie jakby mnie ktoś tam ponaciągał, ale to na tyle. Porodu u siebie nie przewiduję. Ja podobnie jak Tuncia dziś sobie podjadłam, żeby nie napisać pożarłam w greckiej restauracji. Byłam tak pełna, że aż brzuch mnie bolał, ale w głowie miałam wasze słowa, że mam sobie podjeść póki mogę :) Wstawiłam nowe fotki na bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P chyba ci sie brzuch cos obnizyl fajnie to wyglada taki balonik pelen wody ktory zaraz ma peknac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide wyc do ksiezyca:-P nie no ide spac bo nic innego do roboty nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po tym objedzeniu się dokładnie tak czułam jakbym miała eksplodować, cała skóra na brzuchu mnie bolała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza-dzięki.Ja to chyba już nic nie zdzialam herbatką bo jutro mam termin. Ania p.-piękny brzuszek-taka normalnie piłeczka jak do koszykówki.A nie takie rozlane po całym ciele brzuszysko jak u mnie.No ,ale pocieszam sie,ze zawartość jest bezcenna. A wracając jeszcze do tej herbatki, to hihi,przypomina mi się jak na studiach moja kolezanka(tak jak ja )miała b.bolesne miesiączki.I w końcu jej mama kupiła jakąś mieszankę ziołową na te sprawy.Majka więc w przekonaniu,że jej to przyniesie ulgę.Ale gdzie tam.Po paru miesiącach powiedziała mamie,że to po 1.nie działa a po 2.w smaku ohydne.A mama-jak to w smaku??przecież tym się trzeba ...podmywać!! Tzn pewnie chodziło o to,że te zioła się wsypywało do gorącej wanny i robiło nasiadówkę.No nieważne.W końcu poszłyśmy do gina,dał receptę na antykoncepcję hormonalna i problem minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzallo uśmiałam się z tej koleżanki pijącej herbatkę do nasiadówek, no ale w końcu to była herbata więc można wybaczyć pomyłkę. Ja pamiętam, że kiedyś nie wiem jakim cudem, ale pomyliłam dziurki i wsadziłam czopek przeciwbólowy do pochwy a miało iść w odbyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się oficjalnie przeterminowana:( No cóż jeszcze parę tygodni temu bym się tego nie spodziewała!!! Dobre z tą nasiadówką:):):) Tuncia ja też chce grilla mnieaaammm. Ja dzisiaj robię placki ziemniaczane, któraś oczywiście o nich wspomniała i ochoty narobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka boli w wordzie otworzona, od 4 jest \'fajnie\' . ja tez juz prawie zapomnialam co to okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście przez weekend :) Przeczytam wszystko w miarę możliwości i biorę się za bigos i mielone. Już dwie noce mam chyba skurcze, piszę chyba, bo mnie nie bolą. Brzuchol się stawia, jest tego do 6 w ciągu godz, a boli krzyż. Mam jeszcze tydzień, nie wiem, czy wytrzymam. Na dodatek okropnie spuchła mi skręcona rok temu kostka :( nie boli, ale wygląda okropnie. Jak podziałała na Was pełnia? Mamy nowe dzidzi na forum? Wieczorkiem, jak znajdę chwilkę wkleję fotkę mojego brzucha na bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wie boli jak na okres co 6 minut baaaardzo boli przez ponad minute czop mi zlazil od soboty wczoraj i dzis rano jak bialko kurze dzis kropla krwi dzwonilam do szpitala kapiel i slynny juz paracetamol a jak ja se wykapie to znajac zycie mi przejdzie wiec chrzanie ide robic sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że się zaczęło (chocaż ja też ciągle się zastanawiam jak to będzie wyglądać, to zaczęło się). Trzymam kciuki, jak będziesz jeszcze mogła to dawaj znać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzucam tabelkę bo pare stron wstecz ostatni raz była!! NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×