Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Carmen- u mojej córci właśnie z takich trądzikowych krostek przerodziło się to w takie żółte strupy. Skóra wyglądała na wysuszą, krostki były jakby czerwone i wyschnięte na skorupę w kolorze żółtym. Wrzuć w necie \"łojotokowe zapalenie skóry u niemowląt\", jak zerkniesz na artykuły, to właśnie tak są objawy opisane. Czytałam, ze na to, jak jest stan bardzo ciężki, dają maści ze sterydami. :( My leczymy się białą papką na zamówienie robioną w aptece. Nie chcę zapeszać, ale widać poprawę delikatną. Monik- moja mama też mówiła, żeby Małą w krochmalu kąpać. To stary sposób, my z moją siostrą tak byłyśmy kąpane przy problemach ze skórą. Myślę, że nie zaszkodzi. Jutro będę w pediatry, to się zapytam. Shilla- ja karmię sztucznym na receptę ze względu na mega kolki. Przy sztucznym podobno powinno się przepajać. Zastanawiam się tylko, jaką ilość dziecko może dostać. Kopru 50ml, ale tych herbatek Hipp? Czy jeszcze coś należy dawać? jutro najwyżej się dopytam. Chyba te wszystkie pytania do pediatry powinnam na kartce spisać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie \"trochę z innej beczki\". Widzę, że są tu szczęśliwe mamusie, więc może któraś z Was mi pomoże? :) Od natłoku informacji internetowych oraz tych, uzyskanych od koleżanek powoli już totalnie głupieję... ;/ Proszę o odpowiedź na pytanko: dokładnie 8 maja byłam w trakcie okresu (2 dni do końca) i kochałam się z chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia. Od tamtej pory nie mam ani miesiączki, ani żadnych objawów wskazujących na jej rychłe pojawienie się. Nie mam również objawów typu "mdłości, brak apetytu, zgaga". Jedynym nietypowym objawem jest mój brzuszek... Jest jakby trochę "wzdęty". Boję się zrobić test ciążowy - wiem, że dało by to szybką odpowiedź, ale jakoś nie mogę się zdobyć... Czy to jest możliwe, żebym była w ciąży? Dziękuję z góry za odpowiedzi i gratuluję wszystkim szczęśliwym rodzicom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona_____ \"test prawde ci powie\". To chyba jedyne wyjscie, bo osobiscie znam dzieciaki, ktore zostaly poczte pierwszego dnia po okresie... Takze teoria swoje a natura swoje. Ale moze to przesuniecie miesiaczki ze wzgl na jakis stres? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach___ wlasnie wyczytalam o jakiejs mega burzy w Bielsku Bialej. Mam nadzieje, ze u ciebie wszystko w porzadku? Daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpakowane mamusie,ale Wam zazdroszcze,ze juz macie swoje pocieszki,ja dalej bez zadnych objawow:(. jutro mam przedporodowe ktg i usg w szpitalu,a w sobote od rana zaczynamy wywolywanie,wiec od soboty mnie nie bedzie na forum. trzymam kciuki za wszystkie tak jak ja zniecierpliwione i nierozpakowane mamy,ja juz stracilam nadzieje ze przed sobota mnie wezmie,wiec od soboty aczynam sie meczyc w szpitalu. mojemu M dzis snil sie porod ze wywolywali,ale nic nie dzialalo i pojechal na noc do domu,a tu u mnie w nocy 3 skurcze i baby na swiecie,ale jego przy tym nie bylo,jak opowiadal to byl smutny,no w sumie ja tez chce zeby to byllo wspolne nasze przezycie,ale ta wizja 3! skurczy to marzenie;). sorry,ze tak tylko o sobie ale siedze juz jak na szpilkach,a tu nic sie nie rusza. powodzenia nierozpakowane i lagodnych porodow. aha,ja od dluzszego czasu mam problemy z zasypianiem po nocnym siku i tak czasem sobie mysle o Nas-forumowych kolezankach i o dzieciach,a problemach itp,super ze jestescie i wspieramy sie razem w czasem bardzo trudnych chwilach, BUZIAKI;DZIEWCZYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztorm__powodzenia,Ty masz dzis wywolanie,to trzymam kciuki zeby lagodnie poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszystkim za słowa otuchy))))) Bedzie dobrze juz nie moge sie doczekac. A wczoraj u nas w Bielsku mega burze..wszystko pozalewane....pradu w calym miescie nie bylo tak przez 4 godzinki...ale sie wypogadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Jestem na dwa dni w domu. Potem jade spowrotem do Matjego. Ordynator powiedział ze Mati nie bedzie chodził. Ale powiedział to z własnego doswiadczenia . I ze bedzie całkowicie zalezny od nas bo porazenie było sporo. Na intensywnej terapi mowili ze porazenie było małe i co ja mam myslec? Juz mam dosc. kazdy mowi co innego i sobie gdybaja na temat jego zdrowia bez badan. Mysle zeby go przewiezc do katowic bo tam podobno sa lepsi specjalisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski!!! Jestem taka szczesliwa!!! Jest juz przy mnie moja coreczka!!!!! 21 czerwca o godz 9.00 na swiat zawitała Maja!!! 3200g, 51cm, sn, 39+5:-) Jest cudowna!! Wczoraj mnie dopiero wypuscili ze szpitala. Porod miałam wywyoływany przez to moje cholerne cisnienie:-) Opisze niedługo wiecej, poki co mam troszke zajecia:-) Gratuluje wszytskim nowym mamusiom!! Juz wiem jakie to niesamowite szczescie miec taki skarb przy sobie!!! Nierozpakowane, juz niedługo i Wasza kolej!:-) Pijcie liscie z malin i chodzcie po schodach:-) Mi pomogło i przyspieszyło akcje porodowa:-) Duze buziaczki!! Juz musze uciekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa Mamo dzieki za odpowiedz, zaraz to sprawdze ale podejzewam ze to wlasnie to samo co Twoja mała mamy... Tunciu to okropna wiadomosc, ale ja nie wierze ze ten ordynator ma 100% racje. Wiele razy zycie pokazuje, ze lekarze swoje a zycie swoje scenariusze pisze i jeszcze wszytsko moze sie zdarzyc. Znam przypadki osobiscie ze dziecko mialo nie przezyc a w tej chwili jest doroslym mezczyzna okazem zdrowia, znam dziecko ktore mialo wylew zaraz po urodzeniu a teraz juz biega i dobrze sie miewa i tak moglabym jeszcze troche wymienic...Mysle ze warto skonsultowac przypadek Twojego synka z kim sie da i jesli W Katowicach lepszy szpital to nie ma co odwlekac tam przeniesienia dziecka. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko GRATULUJE CORECZKI. Zycze Wam duzo zdrowka i wracaj szybko do formy. Duzy buziak od forumowej ciotki. Dziekuje za wszystkie podpowiedzi o kapieli i przepajaniu. Ja zaczelam od wczoraj uzywac oliwki bo malej zrobila sie sucha skora. No i teraz zeby ja dobrze zmyc musze zaczac uzywac plyny do kapieli. Monik o powrocie do wagi wyjsciowej wyczytalam w jednej z ksiazek. Rozne zrodla roznie podaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie jak u was było z tym czopem?-wiem..pisane było na ten temat tiele postów ale nie chce mi się szukac,a dziś u siebie zobaczyłam w końcu tą wydzielinę-galareta lekko podbarwiona krwią..nie jest tego dużo ale za każdym załatwianiem się to uchodzi..cieszę się że w końcu coś może i u mnie ruszy..poza tym od wczoraj brzuch bardziej mi się stawia i [pobolewa lekko jak na okres..czy to będzie już..jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko gratulcje, Maju witaj na świecie 🌼 A my po wizycie u pediatry, z małą wszystko ok, zaniepokoiła mnie tylko waga, bo mała ważyła 3220, a jak wychodziłyśmy ze szpitala to ważyła 3300, lekarka pwiedziała że to może być poprostu wina urządzenia tam waga była może jakoś inaczej ustawiona, kazała za tydz. przyjść na ważenie!!! Zapytałam też o pępuszek i faktycznie to nic złego że krwawi poprostu za chcwilkę odpadnie i to jest normalne:) Moja Wiktoria w ciągu dnia ciągle na cycu by wisiała, na szczęcie odpuszcza nam noce i śpi tak długo że aż muszę ją budzić i do piersi dostawiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwile bo walcze dalej ale zyjemy;-p staram sie zajmowac mala, domem, i jednoczesnie robic cala papierkowa robote ufffff...troche tego jest. Mysza gratulacje niech sie bobas chowa zdrowo! Tuncia medycyna to nie matematyka jak mawial moj szef gdzie 2 plus 2 zawsze jest 4; nigdy nie wiadomo jaki kierunek obierze choroba.Ten ordynator jak sama pisalas powiedzial ze swojego doswiadczenia. Ilu lekarzy sie Matim zajmuje?jakie oni maja doswiadczenia? troche to nie fair klasc kreske na takim maluszku, nie poddawajcie sie, jak sprobujecie kazdej mozliwej drogi wtedy mozecie zaczac sie zastanawiac co dalej. Poki co walcz o malego i nie daj sobie wmowic niczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko__gratulacje,moc zdrowka dla corunii,a Tobie udanego karmienia,moalo problemow z kolkami i duzo snu. TUnciu__no ta wiadomosc napewno nie jest pocieszajaca,ale dlaczego ten lekarz od razu z takim stwierdzeniem,zeby taka wiadomosc powiedziec matce i to jak mowisz bez badan,to trzeba byc idiota,moim zdaniem probujcie skonsultowac diagnoze z innymi specjalistami,tak jak piszesz moze w wiebszym miescie itd, w takim przypadku to powinni dopiero stwierdzac fakt jezeli sprobuja wszystkich sposobow i badan.mysle goraco o Was,to okropna sytuacja dla Ciebie,ale jak pisze Kasza,medycyna to nie matma,i rozne i kazdy przypadek ma swoje indywidualne rozwiazanie. trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chce napisac ze we wtorek 23 czerwca o godzinie 6 rano urodzilam sunusia wazyl 3600 i 58cm. Porod trwal 5 godz i jak dla mnie nie byl jakos szczegolnie bolesny. Nie bylam nacinana peklam tylko na 2 szwy. Ogolnie jestem zadowolona. Karmie piersia od samego poczatku. Jestem przeszczesliwa, nie wiedzialam ze mozna kogos tak bardzo kochac. Zycze Wam Wszystkim powodzenia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06.....38+5......3250/57...sn.....Kornelia......Kal i sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko............13.06....40+6........3270/57....sn... ... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc.. .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn.. ......Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa MantraElle..........17.06.....40+2....3370/51....sn...Al ex........stany Mama E..............19.06.....40+4....3526/53....cc........Alex.. . . . ....UK jagoda369......23.06...40+6...3600/58...sn......Kamil.....nowy sacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dodam jeszcze Myszke :-) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06.....38+5......3250/57...sn.....Kornelia......Kal i sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko............13.06....40+6........3270/57....sn... ... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc.. .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn.. ......Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa MantraElle..........17.06.....40+2....3370/51....sn...Al ex........stany Mama E..............19.06.....40+4....3526/53....cc........Alex.........UK myszka79...........21.06......39+5....3200/51.....sn.....Maja...........UK jagoda369......23.06...40+6...3600/58...sn......Kamil... ..nowy sacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Myszko_____ serdeczne gratulacje, ze masz Maje juz po tej stronie brzuszka. Czego ci zyczyc? Chyba standardwowo, spokojnego , zdrowego dziecka i przespanych nocek :-) ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Jagoda_____ i ty sie doczekalas! Gratulacje serdeczne. I chyba mala niespodzianka, bo w tabelce byly imiona dla dziewczynek, a tu chlopak :-) Tobie tez zycze, zeby wszystko bylo w porzadku, cieszcie sie z nowego "pogladu na swiat" :-) ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia____ dla ciebie moc wirtualnych usciskow ❤️ Na pewno nie jest wam latwo teraz, ale jesli mowisz, ze w Katowicach jest lepsza opieka to przewiez tam Matiego i niech zrobia w koncu konkretne badania, a nie "wroza z fusow" :-o Sciskam cie bardzo mocno i nie poddawaj sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu, dziewczyny maja racje, w zyciu, na szczesie, nie konczy sie na zdaniu jednego ordynatora, a kazdy dzien przynosi jakis cud. Badania trzeba zrobic bo co tu duzo mowic, sprawa powazna i nie mozna tak tylko \"na oko\" diagnozowac. Masz racje myslac o przewiezieniu Matiego do Katowic, mozliwe ze bedziesz mies wiecej zaufania do lepszych specjalistow. I Kasza ma swieta racje, medycyna to nie matematyka! My wszystkie modlimy sie za zdrowko Wasze, teraz najwazniejsze jest pozytywne myslenie (czego widze tobie nie brakuje ❤️) i duzo milosci dookola Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ❤️ doczekalas sie!!! Witaj Maju 🌻❤️ obys byla szczesliwa dzidzia!!!! Jagoda ❤️ szczesciara! Gratulacje i synka (strasznie podoba mi sie to imie!) i lekkiego porodu :) A u nas Alex spi od wczoraj calymi dniami i wiekszosc nocy - budzi sie tylko jak jest glodna ... nie narzekam bo wiem ze za niedlugo wszystko znowu sie zmieni ;) Na szczescie u nas cieplo i slonecznie i moge sobie pozwolic choc na spacerki w ogrodku bo na prawdziwy spacer to wybiore sie dopiero jutro z mama. I Alex uwelbia spac w promyczkach sloneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E___ u ciebie jest Myszka i Kicia, a u mnie Myszka (Dzwoneczek) i Zuczek :-) No i dobrze, ze wiesz co i jak, ze sie pozmienia. U nas zaczely sie "ciezsze" dni, bo Jasiek juz mniej spi w dzien, ciezej mu sie skupic do zasniecia. No i nocki w kratke: dzis znowu byla "walka", mial w srodku nocy 2,5 godz cyckania, czuwania i krzyku :-o Takze nieco na rzesach dzis sie przemieszczam, ale damy rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, no wlasnie, ciesze sie kazdym dobrym dniem, bo wiem ze i te gorsze nadejda :o Nie zazdroszcze waszej wczorajszej nocki - jak narazie Kicia :) lubi sobie obserwowac swiat od 4ej rano do okolo 6ej ale biore ja wtedy do lozka z nami i jak narazie to sobie obserwuje na spokojnie spod ramienia mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny badania potwierdziły ze Mateuszek ma wodogłowie ale takie nieznaczne ze nie trzeba wstawiac zastawki. A widzicie lekarz mi mowił tydzien temu ze mam sie nie łudzic, ze bedzie trzeba i tak zastawke. No ale mateuszek pokazał ze jednak sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Myszko , Jagoda - gratulacje !!! :) Ale wam zazdroszcze ,ze macie to juz za soba ... Zdrowia dla Was i dla maluszkow ! Ganetka, Sztorm - powodzenia !!! i podczas badan i wywolywania ! Tuncia - zgadzam sie w 100% z tym co dziewczyny pisza, na jednej opini w dodatku nie popartej szczegolowymi badaniami nie ma co sie sugerowac, a jesli faktycznie w Kce sa lepsi specjalisci to trzeba sie tam udac, oczywiscie jak stan Mateuszka bedzie na to pozwalac. Sciskam i trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie nic :( Jutro ide do szpitala na ktg i badania - ale watpie aby mnie zostawili, zreszta to moje 30-ste urodziny, nie wiem czy chcialabym je w taki sposob spedzic - czekajac na patologii nie wiadomo ile :( Inaczej to sobie wyobrazalam - mialam byc juz do tego czasu w domu , z dzieciakiem ... no ale jak wiadac nie mozna niczego zaplanowac :( Juz mam tak dosc tego czekania, ze az chyba wpadlam w lekka depresje i cale dnie przesypiam. Jutro mam nadzieje, ze czegos konkretnego dowiem sie, oby tylko nie musialam jezdzic w poszukiwaniu szpitala ktory mnie przyjmnie , bo slyszalam ,ze te po terminie bez objawow traktuja jak 5 kolo u wozu :( i pomarudzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×