Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mamo E witaj spowrotem👄 nareeeeeszcie:D ale duża ta Twoja Kicia:) podobna chyba do taty co?śliczna❤️ co to za wynalalek w którym siedzi? Fasolkowa mamo to suuper ,ze tak macierzynstwo Ci słuzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, przebrnelam przez te wszystkie stronki :) Tunciu, trzymam mocno kciukasy za operacje Matiego!!! A jaki fajny chlopak z niego rosnie!!! Co do tych dziobniec bociana to obiecuje ze zchodza :) Evelyn miala wlasnie na czole identyczna do plamy Gorbaczowa, hihihi, i jej zeszla okolo 2 roku zycia a i tak juz po kilku miesiacach byla bardzo blada i niemal niewidoczna. Lilianka, nie ma co sie takim chlopem przejmowac i nerwy truc! Moja mama miala podobnie, zostala sama z dwojka dzieci jak ja mialam 5 miesiecy. Zawsze mowila ze zwiazek z moim biologicznym ojcem byl losem ale tylko po to zeby miec tak "cudowne" dzieci :D A ty jestes piekna kobieta i jeszcze mloda wiec szanse na ulozenie sobei zycia masz prze-spore!!! Zycze tobie i Malwince jak najwiecej szczescia!! (a tak w nawiasie, ten chrzestny to przystojniak ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa Mamo, przykro mi ze mieliscie takie smutki ostatnio ❤️ cykl zycia niestety :o Za to Kinia pieknie sie chowa i rosnie, a jej mama kwitnie i pieknieje :) Kinga ma teraz o dwoch Aniolkow Struzy wiecej! Carmen, ty tez olsniewajaca jestes!!! Jak pieknie wiedziec wasze buzki pelne tego swiatla milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, ciesze sie ze w koncu Ewa jakos sie uspokoila i koopki dobrze ida :) A ze spi juz 3 godziny, niech spi, dzieci jak spia to rosna! Tak to juz teraz bedzie, podczas skokow rozwojowych dzieci wiecej spia. No i marudne sa, moja juz bije wszystkie rekordy 😠 We Wloszech wszyscy byli nie tak zachwyceni ze taka spokojna, ze jak ja poloze na macie edukacyjnej (bo ta zawsze ze soba biore) to sama ladnie lezy i o nic nie prosi. Po powrocie do domu duuuuuzo sie zmienilo 😠 w ciagu dnia nie chce spac, chce byc kolysana na raczkach, jak juz przysnie to na 20-30 minut i strasznie piszczy, a glos ma chyba na pare oktaw i jak dalej tak bedzie to mi szklanki popekaja ;) Ale zdrowa i bystra i podczas podrozy bardzo spokojna byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na raty pisze bo staram sie zebrac mysli i to co chcialam napisac ale wybaczcie jesli ktoras omine, nie celowo ale wiecie jak to z nasza pamiecia teraz jest :o Duniu, ja tez jak fotki zobaczylam to pomyslalam ze jednak jest podobienstwo miedzy Hania i Jasiem! Wydaje mi sie ze oprocz noska maja jeszcze te same usta :) Jolu, nie chudnij za szybko!!! Nie obraz sie ale szybkie chudniecie niezbyt dobrze wplywa na skore twarzy! A ze buzke masz przeslodka wiec szkoda by jej bylo!!! Tak to moja mama i z wiekiem robie sie coraz bardziej do niej podobna nie tylko w wygladzie. Niestety lapie sie takze na posiadaniu tych takze zagadek i reakcji ktorych u niej nie lubie :o A to siedzonko to takie cos: http://www.princelionheart.com/site/n_bc_7101.html i jest to fajna sprawa :) dostalam od przyjaciolki, ktora dostala od przyjaciolki, ktora to tez dostala od przyjaciolki kiedy jej corki wyrosly. Chyba z dziesiec dzieci w nim juz siedzialo :) a i ja podam dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza!!!!! Ja cie przenocuje!!! Male nam duety beda robic :D jedyne co to musimy to dobrze przemyslec bo my samochodu nie mamy (a raczej, prawka nikt z nas nie ma) i mieszkamy na polnocnym wschodzie a Heathrow na zachodzie Lnd. Ale przemyslimy! Musisz mi tylko powiedziec kiedy i na ktory dworzec przyjezdzasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko, wcale dziwna nie jestes, widzisz :) nie jedna z nas ma tez takie uczucia. Ja rowniez jak patrze na kobietki z brzuszkiem to mi sie tak cieplutko robi i sie zawsze do nich usmiecham bo to taki piekny okres tego oczekiwania. A potem, to jak wiecie, czasami wyc sie chce ;) ale tez jest pieknie! Goniu, no wlasnie, nie rob sobie zadnych wyrzutow sumienia!!! Ja tez sie zastanawiam ale jednach chyba do tych 6 miesiecy dociagne. Ewcisko, dobrze dziewczyny radza i nie boj sie, jak Wiki glodna bedzie to i z butli zje! Ja tak mialam z Evelyn po powrocie do pracy, ona za nic nie chciala jesc mojego z butli i zrospaczona babcia potreptala do sklepu i kupila mieszanke. Dziecko z glodu juz nigdy nie plakalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna, ja mleka na noc nie zageszczalam ale za to dawalam przed butla kasze lyzeczka. A to dlatego ze nie umialam znalezc odpowiedniego wg mnie smoka do butli a jak przecielam to dziurka za duza byla i mala sie zaksztuszala. Ale to bylo jak Evelyn miala juz ponad 6 miesiecy - w wieku 4 miesiecy nie zageszczalam, czemu nie uzywasz mleka na noc? Ono jest bardziej syte. Cow&Gate i Hipp takie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki i dzieciaczki! Ja tu jestem i czytam codziennie tylko jakoś z pisaniem gorzej troche mnie pochłoneły sprawy zawodowe i temat poszukiwania opiekunki dla mojego Malutka! Za Matjego cały czas trzymam kciuki! Pozdrawiam i postaram się częściej odzywać :-) Zaraz dodam nowe zdjęcia na bloga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dodać zdjęcia nja bloga i cały mój wpis znikł :-( i ni wiem o traz z tym zrobić. Może samo się naprawi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cieplo mam piec hura !!! ale za to nie mialam swiatla orzez 29 godzin i piec nie dzialal tylko koza znowu :(( nawet wody ani tel nie mialam glupia zima :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie Wiki:) u Twojego Malutka tezpo misiu widac jak szybko rośnie:) podobny do Ciebie chyba? śliczny chłopczyk Nemezis dobrze,ze masz w koncu cieplo,pradu tez nie mialam wczoraj Mamo E to Wy sobie z Kaszą spotkanko urządzicie:D moze dane nam bedzie spootkać się kiedys we wiekszym gronie:D chociaż cięzko to widze za bardzo "rozrzucone " jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, przeczytalam ale pisac nie mam sily. Tez nie mialam pradu od wczoraj popoludnia do dzisiej do 20. Obiecuje, ze jutro napisze! Spokojnej nocy kochane mamuski! Wam i waszym dzieciaczkom!!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas na szczęście niespodzianki pogodowe mineły! I mam nadzieje że u wszystkich też już nie ma ich sktków! Jolu ja i mój mąż jesteśmy do siebie podobni jeśli chodzi o układ twarzy, kolor oczu, itp. więc mały jest podobny i do mnie i do taty. Ale do taty chyba bardziej. Co do kaszek i smoczków to ja jeszcze nioe dawałam ale używam smoczków avent i są takie 3+ z niebieską nalepką i te są do mleka a drugie są 3+ z różową nalepką i na nich pisze do gęstszych pokarmów.Ale jak sprawdzają się w praktyce to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki fajnie że jesteś, Dominik rosnie jak na drożdżach, a jeszcze niedawno taka chudzinka z niego była, a teraz już widac facecika:)supper!!! Ja też dodałam moją Wiktorię na blooga:) To się dzieje, niespodziewany atak zimy, u mnie na szczęście nie tak źle, ale mój M przysyłał zdjęcia ze szkolenia (jest w Lublinie) to 10 cm śniegu na naszym autku było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak przyglądam się tej naszej tabelce dzieciaczków i gdzieś nam znikła kolorowy motylek, zaraz spróbuje odnaleźc gdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam sprawczynię :) Poprawiam!!!! Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//21...8100//71 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........4//10 ...6700.//68 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....3//22. .6800//64 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....3//02.. . ..6590//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .3//18...6400//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...3//14..7300/? annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .3//19..5800//62 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......3//26... 6920//67 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 3/0 .. ..6700/62 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....3/15.. .....6420//62 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 3/15 ...6750//64 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54........./...........//... Kolorowy motylku i inne dziewczyny odezwijcie się czasem co u Was!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na głodzie też już próbowałam, darła się w niebogłosy a ja w końcu zmiękłam i dałam cyca, ale muszę spróbowac faktycznie żeby dał ktoś inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik ja też bym nie wiedziała gdyby mój mąż nie przestudiował opakowania różni się tylko kolor nalepki a opis ten sam 3+ ale jak się dokładniej wczytać to pisze na opakowaniu że do gęstszych pokarmów z różową nalepką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to nie ja "oposcilam" Kolorowego Motylka ;) ale w koncu tez moglaby sie odezwac, nie? ;) Ewcisko, jesli Wiki jest przyzwyczajona do cycusia to od ciebie butelki raczej nie wezmi bo jej "pachnie" za bardzo twoim mleczkiem i cycuciem. Nasze maluchy to wielkie spryciary :) Najlepszym wyjsciem jest ..... wyjsc z domu :D Zostaw Wiki z tata, ciocia lub babcia i moze mala bedzie plakac ale w koncu butelke wezmie. Powodzenia! Annnnnnna, no powinnam przeciez wiedziec ze ty piesia karmisz :D U mnie to samo z wyspaniem sie ale to raczej moja wina, bo spac ide najwczesniej o 23ej. Mala raczej spi od 20 do tej 4 - 5, wiec jakbym poszla spac o 21ej to bym pewnie i wyspana byla. We Wloszech chodzilam wczesniej spac i super sie czulam, a juz po dwoch dniach od powrotu znowu rano ciezko z lozka sie sturlac a Duza przeciez tez moj Skarb i mame potrzebuje :o Jak juz wprowadzisz kaszke to radze podawac Michasiowi tak na godzine przed pojsciem spac, potem jeszcze doprawisz cycuchem. Na Evelyn dzialalo. Oj, juz po porannej drzemce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Pogody fatalnej ciag dalszy... brrr Nemezis - dobrze ,ze masz juz cieplo :) Wiki - fajnie ,ze odezwalas sie :) Zaraz zobacz e Twojego skarba :) A Ewka dala w nocy troche popalic po tym szczepieniu :/ Wieczorem jeszcze bylo ok, choc juz przy karmieniu jakas niespokojna byla , no i rozpoczelo sie - od ok 21 do 2 poplakiwala sobie przez sen , raz glosniej , raz ciszej - goraczki nie miala, ale cos ja bolalo najwyrazniej, nie chcialam ja specjalnie wybudzac i dawac czopka w obawie ,ze zanim zacznie dzialac rozkreci sie mala na calego - cale szczescie w polowie nocy uspokoila sie... Dzis zachowuje sie w miare normalnie, tak wiec mam nadzieje, ze najgorsze za nami. A przy kolejnym szczepieniu na wieczor od razu czopka przeciwbolowego zaaplikuje... Bidulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zobaczylam :) Wiki - ladnie rosnie Twoj syn :) I dobre sa te zdj z przytulankami dla porownania wielkosci, ze ja na taki pomysl nie wpadlam ;) Ewcisko - Twoja jest slodziuuutkaaaa! Tylko zjesc ;) Lilianko - zgadzam sie z dziewczynami w 100% Swietnie wygladalas na chrzcinach, mala tez przeurocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorry ze tak zwiezle,ale dzis przyjezdza moja psiapsiolka z mezem z Pl na weekend,wiec wiecie jak to jest,mnostwo rzeczy do zrobioenia,tym bardziej ze to pierwsza jej wizyta u nas w Wiedniu. Mamo E,witamy!la dolce vita,bella italia!;) Tunciu,trzymalam kciuki wczoraj i mysle nadal o Matim,gorace pozdrowienia. Duniu,gdzie jestes?............ Nemezis ciesze sie ze macie juz ciepelko,a z tym pradem to nie fajnie:(. wszystkim mamusiom,ktore dopadla wstretna i bezwzgledna zima,ciepelka i zdrowka zycze.milego weekendziku! odezwe sie w poniedzialek,to naskrobie cos wiecej. jeszcze na blooga wskocze aby fotki zobaczyc:D aha,ja jeszcze kaszek nie daje,ale mam smoki z aventa te 3+i te jedne sa do normalnego przeplywu mleka (niebieskie chyba)a te drugie(rozowe)do zageszczonych pokarmow,i ja juz probowam,rzeczywiscie te z rozowym koleczkiem sa przystpsowane do gesciejszych plynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×