Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Hej ! Fasolkowa mamo - powodzenia z kupkami :) Probiotyk ma za zadanie regulowac, wiec ja bym obstawiala te dodatkowe pokarmy... No i sama juz sie boje jak zaczne malej wprowadzac cos nowego ... Carmen - :) ajj dziewczyny fajnie ,ze jest to forum :) Tunciu - tez trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!! Duniu- oby maruda szybko wylaczyl sie i dal Tobie pospac ! i postaram zaraz wrzucic nowe fotki Ewki , no o ile diabelek jeszcze chwile pospi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia- właśnie wczoraj popołudniu udało się. Pojawiła się kupka i o dziwo w żółtawym kolorze. Normalnie byłam przeszczęśliwa. :) U nas przestój pewnie był od nowych pokarmów, bo po mleczku regularnie codziennie, choć zielono. Mi pediatra zalecał probiotyki na kolor kupki, bo jak pisałam z regularnością nie było problemów. I chyba zaczynają działać, bo żółto się zrobiło, chyba że to za sprawą rozszerzenia diety. Sama nie wiem. Powodzenia u Was! Carmen- a jak wizyta u teściowej, była? Jeśli już pisałaś, to przepraszam, jakaś jestem rozkojarzona ostatnio. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dopiero teraz udalo mi sie dodac nowe zdjecia :) - bo oczywiscie wczesniej Ewka od razu wyczula i wybudzila sie :D ale i tak grzecznie polezala pod karuzelka potem na lezaczku w koncu znudzona usnela :) a ja mialam czas aby posprzatac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowo mamo - gratulacje :D U nas dalej zielone ale juz problemow brzuchowych mniej, tfu tfu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu mój tez jakis nieznosny sie robi.. wlasnie polozylam go spac, ale dzisiaj nie obeszlo sie bez placzy. Nie mogl zasnac, zawsze zasypia szybciutko jak go poloze na boczku i przytule. Dzisiaj darcie straszne i trzy podejscia... wiec nie wiem... to znowu ten skok...? A Hania sliczna dziewczynka! Chyba ma usmiech po mamusi, prawda? Lusiu Twoja corcia tez cudenko i wyglada na grzeczna jak aniolek :D Tez widze tu podobieństwo do mamusi. A co do podobienstw to ja ostatnio slysze , że moj syn to caly ... wujek! tzn brat mojego meza :D i chyba tak jest. Wydaje mi sie, że wujek podobny bardziej do swojego ojca byl a moj M do matki. Niestety ojciec mojego M nie zyje wiec czy Witus podony do dziadka nie stwierdze...Moj synek to po mamusi odziedziczyl tylko dziurke w policzku :D dobre i to :) Fasolkowa Mamo wizyta u tesciowej nie doszla jednak do skutku i dobrze. Bo po wywiadzie malym dowiedzialam sie ze faktycznie nie ma warunkow na przyjmowanie gosci. I dziwie sie, ze o taka wizyte zabiegala. Poza tym i tak mamusia" zostala po chrzinach dluzej niz to bylo w planach...eh ale to juz inna, dluga historia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zajrzalam na boga i wszystkie dzieciaczki sa urocze kazde na swoj wlasny sposob. Juz sie cieszylam ze ominelo mnie wypadanie wlosow ale niestety za wczesnie. Wypadaja mi garsciami i jest ich wszedzie pelno :( A jutro z samego rana ide do fryzjera zrobic kolor i troche podciac. To juz tak przed chrzcinami. A dzisiaj czeka mnie jeszcze wizyta w banku tylko nie wiem co z mala bo strasznie leje i wolabym nie zabierac jej ze soba. Chyba podrzuce ja na chwile do mojego brata. Niech nabiera wprawy w koncu bedzie ojcem chrzestnym. No i niestety musze przyznac sie do porazki jesli chodzi o moja walke o pokarm. Juz wczoraj musialam jej dac formule bo bylo marudzenie przy cycu i dzisiaj znowu to samo. A nie mam na tyle odciagnietego pokarmu zeby sie najadla 😭 Jest mi przykro i mam wyrzuty sumienia a z drugiej strony lepsze to niz mialabybyc glodna. Zanim na dobre przestawie ja na formule bedzie miala juz 4 miesiace. W sumie i tak planowalam zakonczyc przed powrotem do pracy czyli za jakis miesiac. Moze poprawi sie z nocym spaniem bo jak na poczatku szla spac o 20 i budzila sie ok 3 i 5lub6 tak teraz pierwsza pobudka ok 12 i pozniej juz co godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ja tak na krotko,dzis bylym nie planowanie u naszego pediatry,mieszka 200m od nas:),poniewaz ten katarek i kaszelek Benjaminka juz mnie niepokoil,ale dzieki Bogu lekarz stwierdzil ze to nic powaznego oskrzelka czyste,dostal tylko kropelki na katarek i spray do noska i tyle:). wykupujac recepte,kupilam tez spray do nosa dla M,bo chyba znowu go bierze cos:P,no i zainwestowalam w siebie a raczej we wlosyy,ktore jeszcze mi zostaly na glowinie, i kupilam bio-h-tin,pani mi polecila ze efekty po 2 tyg widac zobaczymy bo 25euro droga nie chodzi;( B.sie budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo,gratuluje kupek;) Duniu,oby nocki byly lepsze,pewnie to znowu ten skok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis,swietnie ze znalazlas dla siebie blisko mozliwosc pracy,wszystkiego najlepszego z okazji imienin i urodzin i udanej imprezki do szescianu;) Carmen,Ty juz sama,bez meza?szkoda ze tak krotko byl. Ewcisko,pewnie tesknisz i brak cCi M ,ale bedzie ok,a Wiktoria,napewno sie troszke odzzwyczaji,ale jak tylko troche M z nia sie pobawi gdy wroci ,bedzie jak bylo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka chyba rzeczywiscie byla nieco lepsza. Mlody obudzil sie po 4 tym razem, wytrabil ok 90ml wody (mleka juz mu nie daje, bo z reguly wciagnie ok 30ml w nocy) i poszedl w kimono. Troche sie poszamotal, ale szybko zasnal i chyba calkiem niezle spal. Chyba, bo ja po jakiejs godzinie podsluchiwania i czuwania i obrywania po glowie od Hanki (przylazla w miedzyczasie do nas i przez sen sie dzis strasznie wiercila i rzucala na lozku) wynioslam sie spac na kanape do duzego pokoju ;-) Mlody po 7 jeszcze spal, obudzil sie jak poszlam pod prysznic. Co prawda widac bylo, ze troche sie kokosil w lozeczku w miedzyczasie, ale chyba tez tak przez sen. Wiec zle nie bylo. Moze to byla faktycznie sprawa marchewki w jelitkach? Wczoraj juz byl slodki ziemniak i dzisiaj tez bedzie - zobaczymy. Carmen___ a ja ci juz mialam wczesniej napisac, ze na tej fotce, gdzie Witek patrzy tak jakby spod oka w gore to wykapany ty, identyczny. Akurat tak jakos spojrzal w aparat :-) Lusia___ Ewa nadal aniolek z diabelkiem w oczkach :-) Ale sie zmienila... Jak wszystkie nasze szkraby, ale dawno jej fotek nowych nie bylo i stad taaaaki przeskok. Ciesze sie, ze i u was lepiej i trzymam palce zeby juz tak zostalo. Przynajmneij do kolejnego skoku... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia____ powodzenia w walce z wypadajacymi wlosami. U mnie cos jakby wypadalo ich mniej, ale czy nowe rosna to nie wiem. Musze przeprowadzic sledztwo :-) A i o farbowanie juz sie prosza i chyba musze nabyc dzis farbe i sobie polozyc. Bo to juz ten etap, gdy siwe odrosty strasza na odleglosc, a reszta mocno sprana... Nie miej wyrzutow sumienia jesli bedziesz musiala skonczyc karmienie piersia. Juz nie raz o tym tutaj pisalysmy, ze dobry byl (jest) kazdy dzien ale przeciez czasami to nie zalezy od ciebie. Walczylas, chodzilas na konsultacje i ot, czasmi mimo wszystko sie nie uda. Wyrzuty sumienia prosze wsadzic do kosza z tego powodu :-) Dziecko najedzone to dziecko szczesliwe.... chyba ze wlasnie meczy koopa, skok rozwojowy tudziez tysiac innych spraw :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........3//7....6720//65 lilianka09............Malwinka..21.05....3600/56........ .4//10...........6700.//68 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55........3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55........4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....3//22. .6800//64 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/.......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....3//02.. . ..6590//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .3//18...6400//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...3//14..7300/? annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .3//19..5800//62 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E............Alexandra...19.06....3526/53.......2//29... 6200//? myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 3/0 .. ..6700/62 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....2/18.. .....5460//61 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 1/20 5260//62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
operacja odwołana. Mati dostał zap spojowek i musimy najpeierw wyleczyc oczka. Dziekuje za trzymanie kciukow i prosze o jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko. Mojemu małemu utkwiło mleko pomiedzy noskiem a....no własnie nie wiem czym ale strasznie chrumka jak oddcha. To sie stało po ulaniu... Czym to zlikwidowac? Sól fizjologiczna do noska nie pomaga:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia____ zdrowka dla Matiego! Uwazaj w domku, bo zapalenie spojowek szybko sie przenosi, ale pewnie cie uprzedzili lekarze. Co do "charczenia" - wiem o czym mowisz, al enie wiem jak poradzic. Najlepiej byloby odkaszlnac, ale jak takiemu brzdacowi wytlumaczyc? A probowalas z sola fizjologiczna, zakropic dosyc mocno i na chwile albo zatkac nosek - zeby mlody przelknal, albo polozyc go na brzuszku po chwili? Innych pomyslow brak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja melduje się!!! Jakoś sobie radzę, nie jest najgorzej. Mój M bardzo dużo pomagał mi przy małej i chyba teraz docenię to jeszcze bardziej, przede wszystkim zawsze to on ją kąpał, odkąd się urodziła ja kąpałam ją tylko raz. Dzisiaj był drugi:) Trochę koślawo szło ale dałam radę:) Teraz mała śpi a mnie jest smutno bo siedzę sama:( No ale dobrze że choc tutaj mogę napisac! A dziewczyny wywoływane nadal się coś nie odzywają.....Chyba zrezygnowały już z forum.......szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu Ewa wspaniała, wygląda rzeczywiście jak aniołek:) Carmen z teściowymi to chyba najlepiej na odległośc, ja z moją też mam przeboje, zresztą już kiedyś o tym pisałam. Wspominałam że kiedyś mojemu mężowi ciągle gadała żeby małą dokarmiac bo wygląda jak z Oświęcimia, taka chudzina!!! Ostatnio przyznała się po cichu że trochę głupio jej że tak mówiła!! Poprostu rzadziej się widzimy, tylko raz na tydzień góra, a mieszkamy z 300 m od siebie:) Dzisiaj nawet dzwoniła i pytała jak sobie radzę i zapytała czy bym do niej z małą nie zajrzała i uwaga zgodziłam się i jutro do niej idę, pierwszy raz bez męża, no ale nie widziała Wiki już prawie 2 tyg. więc się poświęce, zawsze to przecież jej babcia. Gonia Dunia ma rację!!! Przecież dobre i tyle karmienia piersią niż nic!! Także głowa do góry, może faktycznie Emilka się nie najada, a przecież nie będziesz jej i siebie katowac. Tunciu widzę że twój Mati goni Jasia Duni z wagą, wow już 8 kilo!! Zdrówka dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no moj MATI LUBI POJEJŚC. tERAZ MUSZE MU DAWAC czesciej herbatke bo ma zaparcia. I Pani ktora pobierała mu krew powiedziała ze jest zageczony. A pewnie dlatego tak tyje bo ma ta tarczyce, no i na poczatku swojego zycia podawali mu glukoze a to powoduje tycie. Chciałam jeszcze przeprosic jeszcze tych ktorym nie odpoisuje. Nie jestem w stanie wszystkiego poczytac.Ale staram sie i jesli chceie to natretnie pytajcie:P Dzieki za kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i rycze. Wczoraj byla u mnie impreza pozegnalna i o ile z wiekszoscia znajomych zobacze sie jeszcze przed wylotem to teraz musialam pozegnac sie ze swoja psiapsiola, druga chrzestna Pandy. Nie ryczalam na pozegnaniu a teraz jak zamknelam drzwi to fontanna. W przeciagu ostatnich 4 lat 2 razy zmienialam miasta w PL, potem wyjazd do UK teraz Stany; ehhh kiedy to sie skonczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu rzeczywiście wcześniej tego nie widziałam Jaś coś tam podobnego z Hanią ma, chyba noski:) Za kilka miesięcy myślę że to podobieństwo będzie bardziej widoczne. A ty jak porównujesz zdjęcia Hani jak była w wieku Jasia to są podobni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza trzymaj się!!!!Ale faktycznie na miejscu to ty usiedziec nie możesz.Przykre takie pożegnania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Gonia - rozumiem Twoje rozterki na temat karmienia butla, ale nie miej wyrzutow i tak dlugo karmilas naturalnie. Ja tez musialam poddac sie, mala nie najadala sie, a potem tak polubila bulte,ze przy moim cycu dodatkowo jeszcze wkurzala sie - ja stresowalam sie ,ze sie wkurzy, wiec i pokarmu mniej i wolniej lecial -w efkecie czego bledne kolo - teraz karmie wylacznie sztucznym , bo i juz nawet nie odciagam i coz trudno - przynajmniej wiem ,ze mala jest najedzona - no i jesli placze to jeden powod odpada - glod napewno nim nie jest. Carmen i tak zazdroszcze tego bezproblemowego zasypiania - mala jak jest zbytnio pobudzona to nie moze zasnac sama choc bardzo stara sie no i musze jej w tym pomoc - kolyszac, bujajac w wozku, spiewajac kolysanki... - niestety tak juz mnie sobie urobila :D ale wole to niz sluchac jak ryczy ;) Carmen - zobaczylam tez zdj Twoje - i fakt po ciazy wygladasz jeszcze lepiej :) Dodala dojrzalosci i takiego uroku... dojrzalosci oczywiscie w pozytywnym znaczeniu ;) Dunia - no i oby teraz nocki tylko dobre zdarzaly sie :) Tunica - zdrowka dla Mateuszka ! Mojej tez cos znowu oczko ropieje - choc wczesniej lek powiedzial ,ze to kanalik zatkany ... w kazdym razie lubi to swinstwo nawracac... a co do czyszczenia noska - to pediatra tak wlasnie zrobila i nawet bez soli - ostukac plecki , tak dlonia w muszelke - i potem na brzuch, jesli sola wczesniej psikniesz to jeszcze lepiej - no i samo powinno wyjsc - z doswiadczenia wiem ,ze im wiecej wrzasku tym szybciej zawartosc nosa oczyszcza sie ;) a jak na brzuchu za bardzo marudzi to na rece i samolocik i tez nochal oczyszcza sie... Ewcisko - ja tez dzis sama - jeden dzien co prawda , ale taka pogoda doluje jeszcze bardziej - ani na spacer wyjsc bo leje , ani podjechac gdzies... Kasza - trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziekuje za dobre slowa o moim diabelku ;) Dzis wlasnie rozki pokazuje , marudzi od rana, ale to pewnie przez to ze w nocy nie wyspala sie za dobrze - od 3 znowu harce takie przez sen i w efekcie przed 6 kupsko - ale zolte !!! tak wiec Fasolkowa mamo witam w klubie :D Probiotyk jednak dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za slowa otuchy. Poki co jeszcze jedziemy na dwa fronty cyc i butla. Zobaczymy jak dlugo. Kasza zobaczysz jeszcze znajdziesz miejsce gdzie uwijecie przytulne gniazdko dla waszej rodzinki czego Wam zycze. Tunciu duzy chlopak z Matiego moze sie scigac z Jasiem Musze sie pochwalic moim nowym nabytkiem kupilam sobie dzisiaj nowe autko tzn "nowe" dla mnie. Jeszcze tylko je zarejestrowac i bedziemy sobie smigac z Emilka Yariska :) Ja juz po porannej wizycie u fryzjera, mala z tata pojechala odwiedzic babcie. I a propo tesciowych kupila Emilce takie dwa pluszaki w srodku ktorych sa woreczki do nagrzewania w mikrofali. Fajna rzecz cieply pluszak tylko jak je rozpakowalam to sie okazalo ze ten plusz sie lekko sypie a mala teraz wszystko bierze do buzi wiec moj M mowi zebym sprawdzila od jakiego wieku a te miski a tam zadnych oznaczen ani znaku CE. No i prezent od babci wyladuje w koszu. Ona nie ma zanic wyobrazni. Powiedzialam M zeby z nia porozmawial na ten temat bo to nie pierwszy taki prezent od niej ktory laduje w koszu. A gdybyscie zobaczyly te wszystkie ciuchy ktorymi mnie obdarowala .... Mala po wymarudzeniu sie usnela wiec ide sprzatac bo w poniedzialek przylatuje moja mama a w czwartek tata i kuzyn z rodzina to juz na chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro chrzciny.Ale jest mi przykro wyć się chce.Małżeństwo z moim M to była najgorsza decyzja w moim życiu.Nie przyjdzie na chrzest naszej córeczki.Nienawidzę go za to i nigdy mu tego nie wybaczę.!!!! Przepraszam że się tak wyżalam ale nie mam komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lilianko:-( no co on zgupial do konca; malzenstwo malzenstwem ale on jest OJCEM Biedne dziewuszzki...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×