Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Jola_____ ja tez wyznaje teorie, ze facet musi byc duzy, przynajmniej wiekszy ode mnie ;-) No i coz, jasiek ma poki co niezle zadatki zeby mamusie przerosnac, choc i ja ulomkiem nie jestem, hihi. A do kogo podobny? Dobre pytanie... Hanka ma urode zupelnie inna, a wiekszosc znajomych twierdzi, ze oboje podobni do taty :-) Poki co tylko DWOJE stwierdzilo, ze synek bedzie "mamusiowy" wiec gina w tlumie, ze tak powiem :-) Jak na moje oko to Jasiek ma raczej cos z mojej rodziny. Sa momenty, ze bardzo mi przypomina mojego dziadka (taty tate), albo synow mojej siostry. Ale asymetrie w oczach oboje maja po tatusiu, i Hania i Jas jak sa zmeczeni lewe oko maja mniejsze (powieka bardziej opada) tak jak mojemu mezowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Fasolkowa mamo - kondolencje ! Mamo E -udanego wyjazdu ! Lilianko - to pech rzeczywiscie :( Ja tez mialam wyrzuty sumienia, ze pod koniec ciazy siedze na l4 no i prosze jak to skonczylo sie... szczerze mowiac nie wiem jak to jest z tym wychowawczym , ale z l4 tak jak dziewczyny mowia, mozesz je ciagnac nawet po wygasnieciu umowy i wtedy zus placi, tylko musisz liczyc sie ,ze moga Cie wezwac na kontrole. Ewcisko - nie dziwie sie, ze boisz sie siedziec sama, ja tez mialam strcha jak moj wyjechal na 4 dni i zaraz zwinelam sie do matki :D Jak rodzina mieszka niedaleko to nie siedz sama z dzieckiem w domu tylko jak najwiecej wychodz do ludzi... zobacze zaraz te zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa z Ewka jak narazie ciut lepiej i ciut spokojniejsza jest , probiotyk chyba dziala, bo sama robi kupki :) jednak dalej zielonkawe... nie pisze wiecej bo boje sie zapeszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza - ladna fryzurka a i Mariannka przesliczna :) fryzure tez ma niczego sobie ;) ale te nasze dzieciaczki sliczniutkie Dunia - Jas to prawdziwy olbrzym :D przy pozostalych dzieciaczkach wyglada na kilka mce starszego :) reszte zdj zobacze pozniej - Ewka obudzila sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko - ja piore ,nie wiadomo co z nimi dzialo sie w drodze do sklepu no i ile rak je macalo w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przezylysmy noc ale ciezko bylo...mala budzila sie co godzine albo mniej ok 3 juz miala powazne problemy zeby oddychac charczala okropnie, wyczyscilmjej nochal, biedna byla taka zmieczona, i przestraszona...spala troche na mnie a troche na poduszcze. Tzn razem na poduszcze bo musiala miec dostep do piersi caly czas 'na pocieszenie'. Teraz spiewa swoja poranna arie, juz lepiej, nie charczy ale nosek dalej zapchany;-/ goraczki nie ma cale szczescie. Ale zimno na zewnatrz (NA POLU:-P ) dzieki za mile komentarze dziewczyny,ja tez potem musze sobie wasze bobasy poogladac:-D mowicie ze moja ma fajne wlosy...chlop mi jeczy ze jej trzeba te wlosy zgolic, bo ma przeswity i jej tak zostanie. Ja sie wsciekam ze nie dam a on dalej swoje. Fakt, ma lekka lysinke na samym czubku ale bez przesady... Ewcia nic sie nie boj dasz rade patrz jak ja panikowalam a daje rade:-P i jeszcze tak 18 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu hah ciekawe z tym oczkiem:) mój Kubuś jest podobny do mojej mamy wiec tez mam problem jak ktos pyta do kogo on podobny(na szczescie mamy listonoszke wiec ta opcja odpada) :classic_cool: jesli chodzi o duzych facetów to mój starszy syn jest 3 cm mniejszy ode mnie i ma 42 rozmiar buta a ma jak wiecie 10 lat:) Kasza faktycznie ładnie Ci z grzywką ja taka zafascynowana Marianką ,ze Ciebie nie zauważyłam:P wspólczuje dzieciom kataru ja mam to juz za soba ,wkraplalam mu kropelki ,odciagalam ,kladlam wyzej jak Kasza pisala ,inhalowałam i jeszcze mam taki domek gdzie daje sie na dol swieczke a na gore wlewa wode z kroplami ,pewnei wiecie o co chodzi i zawsze miaalm to w pokoju zapalone i wlewalam tam pare kropel aromactiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko mnie tez sie wydaje ,ze ot tak nie moga rozwiazac umowy ale nie znam sie na tym :( ja piore tylko body ,pajacyki to co jest blisko ciala ,dresiki spodnie ,bluzy juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko nie martw sie ,jakos ten czas przeleci:) a przy malej nie bedziesz miala czasu na nude:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzięki Dziewczyny i dzięki za miłe słowa o Kindze. :D Kurcze, współczuję wszystkim rozchorowanym. U nas na szczęście zdrowo, ale coraz bardziej się boję.... Ja też muszę zajrzeć na bloga i pooglądać Maluchy. Moja ma z tyłu łysy, wytarty pasek. Głupio to wygląda, ale mam nadzieję, ze niedługo zarośnie. ;) Ewcisko- ja też myślę, że dasz radę. Kasza, Dunia, nie mówiąc o Carmen- same twardzielki dają radę z Maluszkami, u Was też szybko leci. Lusia- u Was się polepszyło w temacie koopa, a u nas zielono i już nie codziennie... Nie wiem, czy to przez probiotyk, czy od rozszerzania diety.... Poję to moje dziecko herbatką ziołową, soczkami, żeby sprawę popędzić, a tu nic... Dobrze, ze brzuch jej nie boli... Carmen- jak tam u Was? M wciąż z Wami? Lilianko- ja ciuszki piorę, ale piorę nawet swoje, jak kupię coś nowego. Wiem coś o tym, jak te ubrania są przechowywane, przez ile rak przechodzą i co się dzieje w magazynach... Radziłabym prać wszystko, co nowe. Co do pracy- współczuję. Wiem, ze jeśli wygasa Ci umowa, to pracodawca ma prawo jej nie przedłużyć. Może warto zawalczyć z tym zwolnieniem, w końcu dla młodej matki pieniądze na utrzymanie maleństwa są najważniejsze. Zobaczcie, jak to się dzieje. W ciąży miałyśmy wyrzuty, że lekarz wysyła na zwolnienie, jak najdłużej chciałyśmy pracować, pewnie część z Nas, chodziła na zwolnieniu do pracy, żeby wspomóc w ciężkiej sytuacji, a teraz- pracodawca niestety nie zawsze o tym pamięta. Przykre to jest. :( Dziewczyny z lipca, dołączajcie jak najbardziej, jeśli u Was atmosfera niemiła. My jakoś dajemy radę pomarańczowym, trzymamy się razem. MamoE- wypoczynku zatem życzę! :D Duża buźka! Co do gotowania, wiem, że można znaleźć coś niby ekologicznego, ale ja zawsze mam obawy, że ktoś mnie okłamuje i ekologiczne warzywko nie ma w sobie nic z ekologii... :( Chyba będę gotowych poszukiwać w hipermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianko - oni nie przedluzaja z Toba umowy i niestety maja prawo do tego :( Ale z tego co Ja wiem to zailek wychowawczy (o ile sie kwalifikujecie) placi MOPR. Przejdz sie do nich i zapytaj jak to jest jak umowa sie konczy. Wiem, ze chyba trzeba byc rok zatrudnionym, zeby kwalifikowac sie na wychowawcze, ale nie wiem jak to jest z koncem umowy :/ No i co mi jeszcze przychodzi do glowy, to ewentualnie chyba mozesz zapisac sie w Urzedzie Pracy i kuroniowka pewnie bedzie Ci przyslugiwac :D Lepsze to niz nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola- masz rację, każdy bobas jest inny. Widać indywidualność, to nie są już małe, nieświadome istotki. Super, każde dziecko jest śliczne! :D Mnie rozbraja Michaś Annnnnny. To zdjęcie w body AIG jest najlepsze! Już to pisałam, ale wciąż nie mogę się napatrzeć. Nemezis- Twoja Córcia ma orientalną urodę. Ślicznotka, a na nowych zdjęciach, zwłaszcza w sukieneczce na szelki, taka duża się wydaje. Carmen- Wituś miał świetny strój na chrzcinach, a Ty- rewelacja. ;) AniaP- Marta prześliczna. Ten uśmiech, aż oczka jej się śmieją. Ewcisko- to ostatnie zdjęcie, tylko w ramki oprawić i na ścianę! Super Jasiek Duni bije rekordy. Jest niesamowity. Marianka nieziemska! Niedługo warkocze, Kasza, będziesz jej plotła. :D Mała Dama w kapeluszu czyli Alex MamyE- niezła laseczka! Włosi wpadną w zachwyt ;) Joola- Kubuś to bardzo fajny mały facecik :D Shila- Filipek przystojniaczek Śliczne te nasze Maluszki, bardzo miło zdjęcia się ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze gdy was poczytam to dopiero odpisuje,ale dzis miedzy jednym a drugim wpadlam na blooga(wszystkie prawie coss na temat npwych fotek pisalyscie wiec musialam tez zobaczyc;) Kasza___Marianka jest piekna,serio,ten typ urody u dzieci jest slodki podobnie jak u Wiktorii od Ewciska,taka synowa to sobie zycze;),hihi Mamo E,chyba juz kiedys Ci pisalam ze Alex wspaniale sie prezentuje w kapeluszu,widac ze dziewczynie kazdy styl pasuje,a to jako dama w kapeluszu ato jako rockmanka z irokezem,super. zycze udanego lotu i choc odrobine wytchnienia w slonecznej Italii. Duniu,Jas jest no kawal chlopa,ale przeciez faceta ma byc wlasnie taki zeby kobiecie dawac poczucie bezp.,mnie najbardziej podoba sie fotka spiacego Jasia na lezaczku,widzac to normalnie usmiech sam pojawia sie na twarzy przeogromny slodziak. Nemezis,Milenka rosnie na piekna laseczke,a urode ma egzotyczna,juz wyobrazam sobie chlopakow bijach sie o randke z taka lala. Fasolkowa Mamo,Twoja ksiezniczka wystylowana niezle,sukienki bomba i ona taka slodziara,ach no slicznie. Aniu P,Malwinka wspaniala i zawsze takie fajne fotki ma,laseczka. Carmen__ale Ty ladna dziewczyna jestes(szczerze juz na kilku fotkach to zauwazylam,w ciazy super wygladalas,a teraz to kwitniesz),a Witus mial super garniturek wlasnie podobny chce kupic mojen´mu Benjaminkowi na chrzest tylko z popielatym.przystojniak Ci rosnie,no no. jezeli pominelam jakies dzidzi ktorego nie dawno foto zostalo wstawiona na bloooga to wybaczcie 🌻nie z powodu ze nie fajne czy takie tam tylko moja pamiec krotka sie zrobila,i to serio mowie,juz teraz to tylko na karteczkach pisze zeby cos zalatwic albo zrobic bo inaczej zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola,a Twoj Kubus to bedzie przystojniak jest przeslodki,ale Tomek tez niczego sobie ,rosna Ci przystojniacy,mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko,oj ale Cie dopadl czas:(,ale na pocieszenia moge Ci powiedziec ze niesczescia chodza parami,a potem szczescie jest wielokrotne,pewnie juz niedlugo czas sie zmieni i odwroci sie los w pozytywnym kieryúnku,pozdrawiam i trzymaj sie cieplutko.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za tak fajne slowa o Milence no wkoncu to ma troche krwi egzotycznej:) Nasze dziesiaczki zeczywiscie juz kazde inne :) wszystkie slodkie:) Milence tez sie chyba stylu wytra :( juz ma taki placyk a Milenka w 68 juz nie wchodzi na dlugosc a w 74 wyglada komicznie dobrze ze tylko spi w pajacach:) co do pracy to ja sama sie zwolnie po maciezynskim 150 km dojezdzac nie bede :( ale tu na miejscu mam juz gwarantowane miejsce co mnie pociesza bardzo bo tak to nie wiem co bym zrobila ja mam warzywa od mamy ekologiczne i nawet indyki :) to chociaz pewne ze zdrowe a jaznowu impreza w sobote potrojna imieniny urodziny i parapetowka wiec od rana gotuje , sprzatam i szykuje sie do pieczenia ciast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pojechał mój M dzisiaj rano:(:( Wiecie co nawet mu się łezka w oku zakręciła:( Bidulek, bardzo przeżywa że go mała nie pozna jak wróci!!! Dziewczyny nie ma za co z tymi zdjęciami, jeśli któraś jeszcze by chciała to wysyłajcie śmiało, napewno zamieszcze na blogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianka_____ ja wszystko piore co nowe, ze sklepu, przed zalozeniem. Nietylko Jaskowe ciuszki. Wyjatki sa naprawde rzadkoscia u nie i musi to byc cos na "juz, teraz, na mus" zeby poszlo do szafy zamiast do pralki najpierw. Ot, takie przyzywczajenie, bo czasami to nawet wystarczy mi sam zapach ciucha z wieszaka, zeby wyladowal w praniu z miejsca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko_____ mala nie pozna, ale szybko od nowa zalapie, ze to tata :-) Dzieciaki tak maja, kazdy dluzszy wyjazd przez najblizszych pare lat to bedzie potem takie "macanie sie" od nowa :-p Ale szybko minie, stesknicie sie oboje ❤️ U nas dzis tez druga nocka z rzedu do bani. Mlody spi spokojnie gdzies do 3 a potem pobudki co pol godziny, tu male drzemanko, tu troche posteka, jesc nie chce tylko wode popija, i znowu drzemanko, stekanie i tak w kolko. Druga nocka z rzedu wstawalam do niego srednio co pol godziny od 3:30 i serdecznie mam dosyc chwilowo :-P Kawusia juz idzie, a mlody teraz odsypia. Cos podejrzewam, ze to moze byc marchewka, bo normlanie to idzie koopa rano (ale nie pracuje nad nia od 3 nad ranem :-o), a po marchewce druga sie zdarza pod wieczor no i ta wypracowana taka od polowy nocy :-) Dzis kolejne warzywko, slodki ziemniak, zobaczymy jak bedzie. A juz bylo tak pieknie, dwie nocki pod rzad spal od ok. 20-j do 5-6 rano :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E_____ spokojnego lotu, choc z moim przesunieciem czasowym to wy juz na pewno na miejscu jestescie i co mialas przezyc w samolocie - to juz zaliczylas :-D Wypocznij wiec nieco na rodzinnym lonie :-) tuncia___ palce nadal trzymam choc podejrzewam, ze i u was juz po zabiegu. Daj znac jak troche zlapiesz oddechu ❤️ Wielki buziakk dla Matiego ❤️ Jola____ nielze ci synek starszy rosnie. Przeciez i ty do niskich babek nie nalezysz, a skoro on juz tuz tuz wzrostowo za toba... Wow, ale skoro szybko zaczal rosnac to moze szybciej skonczy i obejdzie sie bez kompleksow, ze jest najnizszy w klasie (a czy z powodu bycia najwyzszym w wieku lat 10 tez sie ma stresa?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktoras pytala czy karmiac mozna jesc skrzypowite. Ja co prawda mam taki wyciag ze skrzypu i pokrzywy (nie skrzypowite) i na tym moim napisane jest, ze nie zaleca sie kobietom w cizy, karmiacym lub malym dzieciom. Wiec podejrzewam, ze ze skrzypowita moze byc podobnie. Dobra, ide troche poprasowac. Jasiek ma zadane spac, zupa dyniowa zrobiona (mniam :-) ), wiec oddam sie samym "przyjemnosciom" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E mam nadzieje, ze lot minął przyjemnie i spokojnie! :) Miłego pobytu we Włoszech!!!! :) Ewcisko zobaczysz jak szybko Ci ten miesiac przeleci!!!! Pomysl, teraz sa telefony, skype a dawniej to bez tego ludzie jakos musieli sobie radzic i slali listy! A mała rozłaka tez dobrze robi zwiazkowi! zobaczysz, bedzie dobrze! :) Jak cos to pisz, że ci smutno i zle a my Cie wirualnie pocieszymy zawsze!!!!!!! ❤️ :D No Lusiu nareszcie lepsze wiescio Ewce! no niech juz bedzie u gwiazdeczki dobrze!!!! z calego serduszka zycze juz spokojnych wieczorow i ladnych kupek!!!!! Lilianko ja raczej staram sie przeplukac nowe ubranka, ale kikla razy zdarzylo mi sie zalozyc takie nowe bez prania i nic sie nie dzialo. Czasami nawet ciuszki malego juz piore w normalnym proszku, nie dla dzieci, i do pranai dodaje tuciusie plynu do plukania tkanin, takiego zapachowego i tez sie mu nic nie dzieje, wiec chyba za chwilke juz zrezygnuje z podzialu na rozne proszki... Kasza chlop nie ma racji ze jak wygolicie malej wlosy to beda gestsze i mocniejsze. To taki zabobon. Wszystko to idzie genetycznie. Przynajmniej tak czytalam w "madrym " czasopismie dla matek :D Tunciu mam nadzieje, ze u Was dobrze!!!!! trzymam kciuki!!!! dawaj szybko znac czy sie wszytsko udalo! calysy dla matiego!!!! ❤️ Fasolkowa Maz moj juz w srode pojechal i troche smutno :( no coz... Nemezis no to udanej imprezy zycze!!!!! :) Duniu no to ci synek robi budzenie! ehhh... ja tez sie zastanawiam co to mojemu tak zabarwia kupki na zielono. dzisiaj paskudna walnał, moze to po jagodach....?wczoraj bylo jabluszko z jagodkami wiec moze...? Duniu zycze, zeby kolejne nocki byly spokojnie przespane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dzisiaj sobie ogladalam bloga ze zdjeciami i co tu duzo mowic, mamy wspaniale dzieciaczki, kazde inne i takie sliczne!!!!!!!! same cudenka!!!!!ale nam piekna mlodziez rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze wrzucilam na bloga Hanie z ostatnich dni, dla porownania. Carmen____ po jagodach to moze byc i czarny koopol albo i piekne zatwardzenie, wiec uwazaj :-P Choc z jablkiem to chyba sie wyrowna :-) Jasiek ma dzis jeden z "tych" dni :-) Nic w przyordzie nie ginie: Ewa Lusi cos lepiej to moj wlaczyl marude na maksa no i odsypia te zarwana nocke. A ja juz mam wysypke na mysl co bedzie dzis w nocy :-o Do tego poci sie dzis okrutnie, ale moze to dlatego, ze generalnei znowu sie przewala nad nami jakis front pogodowy i jest masakrycznie wilgotno, nawet w domu mimo klimy. Ale zapowiadaja przyszly tydzien ladniutki, moze nawet spacerowy? W koncu ma byc slonecznie i temp w cieniu ma zjechac do "nastu", wiec moze i w sloncu da rade jakos wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie przegladalam naszego bloga i szkoda, ze dziewczyny sie nie odzywaja. Moze chociaz podczytuja? Gonzallo_____ daj znac jak tam Jasiek z waga, z uszkami i nozkami. Jak twoja Hania, juz wszystko w normie czy nadal przeywa pojawienie sie brata? Lusia_____ wrzuc jakas nowa fotke Ewy, bo nie moge sie napatrzec w jej oczka, takie "wodne", cudo :-D Pokaz tego swojego diabelka :-) Jola_____ fajny ten twoj facecik. Wszyscy trzej fajni, ale ten najmniejszy - najfajniejszy :-D A juz na pewno najslodszy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×