Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Lusiu, czy to ty pisalas ze Ewcia jest zatwardzona? Moja Olka tez :( ale zauwazylam ze to od sloiczkow, przede wszystkim tych z mieskiem. Wiec wczoraj jej ugotowalam same warzywka i dzis wieczorem zrobila juz luzniejsza :) Moja tez owockow raczej nie je i nic oprocz mleka pic nie chce, wiec mysle ze na te kupki to musze tylko unikac potrawek mieso + ziemniaczki (inne warzywka powinny byc ok). Ale chyba ja przerzuce na same warzywka narazie. W swieta podalam Olce zoltko z jajka na miekko, jak sie zajadala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, starsza pani a taka zadrosnica a fe! ja tez jak Mama E twierdze, ze lepszy teraz taki pulpecik niz szczypa! Mamo E dobrze, że napisalas o tym jajku, że na miekko mozna, bo ja na twardo gotowalam, a pozniej sie bawilam z rozdziamdziwaniem tego zoltka! :) Tunciu a moze pomozesz Mateuszkowi podajac mu mieszanke pro i prebiotykow? ja np kupilam LacidoBaby i zadzialalo pieknie! ;) !0 saszetek ok 15 zl. MantraElle rob, rob miksturke natychmiast i zycze zeby jak i u dziewczyn zadzialala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, starsza pani a taka zadrosnica a fe! ja tez jak Mama E twierdze, ze lepszy teraz taki pulpecik niz szczypa! Mamo E dobrze, że napisalas o tym jajku, że na miekko mozna, bo ja na twardo gotowalam, a pozniej sie bawilam z rozdziamdziwaniem tego zoltka! :) Tunciu a moze pomozesz Mateuszkowi podajac mu mieszanke pro i prebiotykow? ja np kupilam LacidoBaby i zadzialalo pieknie! ;) !0 saszetek ok 15 zl. MantraElle rob, rob miksturke natychmiast i zycze zeby jak i u dziewczyn zadzialala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, starsza pani a taka zadrosnica a fe! ja tez jak Mama E twierdze, ze lepszy teraz taki pulpecik niz szczypa! Mamo E dobrze, że napisalas o tym jajku, że na miekko mozna, bo ja na twardo gotowalam, a pozniej sie bawilam z rozdziamdziwaniem tego zoltka! :) Tunciu a moze pomozesz Mateuszkowi podajac mu mieszanke pro i prebiotykow? ja np kupilam LacidoBaby i zadzialalo pieknie! ;) !0 saszetek ok 15 zl. MantraElle rob, rob miksturke natychmiast i zycze zeby jak i u dziewczyn zadzialala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, starsza pani a taka zadrosnica a fe! ja tez jak Mama E twierdze, ze lepszy teraz taki pulpecik niz szczypa! Mamo E dobrze, że napisalas o tym jajku, że na miekko mozna, bo ja na twardo gotowalam, a pozniej sie bawilam z rozdziamdziwaniem tego zoltka! :) Tunciu a moze pomozesz Mateuszkowi podajac mu mieszanke pro i prebiotykow? ja np kupilam LacidoBaby i zadzialalo pieknie! ;) !0 saszetek ok 15 zl. No i tez dobrze dopajac wiecej... MantraElle rob, rob miksturke natychmiast i zycze zeby jak i u dziewczyn zadzialala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, starsza pani a taka zadrosnica a fe! ja tez jak Mama E twierdze, ze lepszy teraz taki pulpecik niz szczypa! Mamo E dobrze, że napisalas o tym jajku, że na miekko mozna, bo ja na twardo gotowalam, a pozniej sie bawilam z rozdziamdziwaniem tego zoltka! :) MantraElle rob, rob miksturke natychmiast i zycze zeby jak i u dziewczyn zadzialala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia_____ ja juz nie zwracam uwagi na okreslenia jakie padaja pod katem Jaska. Duze baby i tyle, fakt, nie da sie ukryc :-) Je wcale nie jakies zatrwazajace ilosci, przemiane matrii ma b. dobra (3 koopy na dobe to norma), rusza sie jak wsciekly, nie usiedzi w miejscu za Chiny, wiec spala co zje... Ostatnio znowu mamy te gorsze nocki (przeziebienie wraca :-o) ) i glod panuje dwa razy na noc, ehhh. Kiedy wroci stara dobra nocka? ;-) A co do jezyka to Ewka i Jasiek najwyrazniej beda sie dogadywac w swoim wlasnym narzeczu, bo mlodemu to jeszcze tyyyyyyyyle brakuje do jakis glosek typu mama, dada, baba. Poki co nadal warczy i "jezdzi ciagnikiem" choc juz nieco piszczesc przestal. tuncia____ super, ze Mati tak ciagnie do przodu. Mam nadzieje, ze i w koncu nozki rusza za reszta cialka. Sciskam ogromnie ❤️ carmen_____ jesli Witek juz zaczal dziamac buzia to jeszcze jeden sposob na dodanie zoltka do jedzenia: na gotujaca sie zupe wlewac bardzo powoli surowe zoltko jednoczesnie roztrzepujac trzepaczka, zeby powstaly takie "wiorki" :-) Mantra____ duzo zdrowka, bo i u nas w Swiata bylo zasmarkano. Od Hani sie zaczelo, a trafilo cala rodzinke i chyba najgorzej bylo wlasnie w Wigilie. Na szczescie - dalismy rade, mimo sniegu na zewnatrz i istnej zawieji i zamieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia_____ ja juz nie zwracam uwagi na okreslenia jakie padaja pod katem Jaska. Duze baby i tyle, fakt, nie da sie ukryc :-) Je wcale nie jakies zatrwazajace ilosci, przemiane matrii ma b. dobra (3 koopy na dobe to norma), rusza sie jak wsciekly, nie usiedzi w miejscu za Chiny, wiec spala co zje... Ostatnio znowu mamy te gorsze nocki (przeziebienie wraca :-o) ) i glod panuje dwa razy na noc, ehhh. Kiedy wroci stara dobra nocka? ;-) A co do jezyka to Ewka i Jasiek najwyrazniej beda sie dogadywac w swoim wlasnym narzeczu, bo mlodemu to jeszcze tyyyyyyyyle brakuje do jakis glosek typu mama, dada, baba. Poki co nadal warczy i "jezdzi ciagnikiem" choc juz nieco piszczesc przestal. tuncia____ super, ze Mati tak ciagnie do przodu. Mam nadzieje, ze i w koncu nozki rusza za reszta cialka. Sciskam ogromnie ❤️ carmen_____ jesli Witek juz zaczal dziamac buzia to jeszcze jeden sposob na dodanie zoltka do jedzenia: na gotujaca sie zupe wlewac bardzo powoli surowe zoltko jednoczesnie roztrzepujac trzepaczka, zeby powstaly takie "wiorki" :-) Mantra____ duzo zdrowka, bo i u nas w Swiata bylo zasmarkano. Od Hani sie zaczelo, a trafilo cala rodzinke i chyba najgorzej bylo wlasnie w Wigilie. Na szczescie - dalismy rade, mimo sniegu na zewnatrz i istnej zawieji i zamieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mamo E - faktycznie masz racje. Mala jak jadla same warzywa to nie miala problemow z wyproznianiem i wlasnie po miesku zaczelo sie... Tak jak Carmen radzi ja tez podaje LacidoBaby - tzn podawalam , potem przestalam bo bylo ok, no i wczoraj znowu mala dostala i pewnie jeszcze przez 3 albo 4 dni bede jej dawac ,az wszystko znowu unormuje sie. Duniu - hmmm mi tez chyba nie zostanie nic tylko przyzwyczaic sie;) Mam nadzieje, ze jak nasze dzieciaczki rozpoczna raczkowac, chodzic to szybko spala te faldki i pyzaczki. Nocki tez gorsze :/ Ogolnie zasypianie wieczorne tez trudniejsze i jak mala sama zasypiala w lozeczku - to teraz musze siedziec obok i czasami nawet nucic kolysanke, bo inaczej to meczy sie pol godz albo i dluzej. No a dzis wybudzona o 5:10 i wyspana! Przetrzymalam ja do 6:15 w lozeczku - troche tam pobawila sie , pocwiczyla wygibasy, no do czasu az jej znudzilo sie... no i wlasnie wybudzila sie :/ - Spala do 5:10 , o 9 drzemka - to mysle sobie ,ze przynajmniej te 1,5 godz pospi, a ona po 45 min wyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E śliczne zdjęcia dodałaś, supper rodzinka:) Ja też dodałam moją gwiazdę na bloga:) Coś dzisiaj się z Kafe działo cały dzień nie mogłam wejść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E śliczne zdjęcia dodałaś, supper rodzinka:) Ja też dodałam moją gwiazdę na bloga:) Coś dzisiaj się z Kafe działo cały dzień nie mogłam wejść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E śliczne zdjęcia dodałaś, supper rodzinka:) Ja też dodałam moją gwiazdę na bloga:) Coś się dzisiaj z Kafe działo, cały dzień nie mogłam tu wejść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki gdzie wy? koniec tego obijania sie wracac mi tutaj wszystkie! Marteczko jak dobrze ze dalas znac ! melduj sie czesciej Lilianka ja Cie wywoluje co z Toba , i Twoja sytuacja z chlopem? sorry ze moze wydam sie ciekawska ale mam nadzieje ze wszystko jakos sie ulozylo Nemezis kochana:-D jak tam twoje nowe zycie? maz grzeczny>?:-D dUNIA jakis koszmar z tymi sasiadami Boze w swieta tak...ale co sie dziwic jak tutaj wszystko budowane ze kopnac to i sie przewrocic, podlozyc iskre i po chwili wszystko plonie;-/ A moja mloda juz raczkuje tak naprawde niekiedy jak wrzuci na szybszy bieg to az sie kurzy! ale normalnie wkurza mnie czasem bop stara sie wymuszac podanie piersi a ja ja karnie tyko w nocy i po poludniu raz i nioe chce wiecej. Wykloca sie , drze eeehhh z nockami niby lepiej...jak dlugo mloda spi u nas w lozku. Nie musi juz cala noc na piersi wystarczy ze jest u nas w lozku. Zaklada sobie koldre na leb (nie wiem jakona tak moze ale co ja odkryje to foch jak ja odloze do jej lozeczka to od razu ryk. I zawsze jest tak ze najpierw zasnie kolo 21 i wybudza sie po ok 30minutach i trzeba od nowa usypiac dopiero wtedy idzie spac na noc. REhhhh gdzie te czasy ze zasypiala sama Probowalam ostatnio jak chlop byl w pracy ja przetrzymac tzn daj jj sie wyplakac wytrzymalam 37 minut mala sie zanosila wymiotowala motala po lozeczku8- koszmar:-( juz nie wiem co mm z nia zrobic... i wogile to teraz lazi mi ;po laptopie mimo ze dostala swojego grajacego dla bobasach wiec zaraz ona napoisze posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zabijecie mnie chyba panzioch pisala na klawiaturze i zaczela mi wciskac rozne rzeczy i ja jednoczesnie mialam wlaczonego bloga i mi zniklo wszystko i teraz przegladam naszego bloga i wszystko wydaje sie byc na miejscu ale jesli nie to straszni strasznie was przepraszam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje wieczorna swoja pora. Rano probowalam, ale kafe znowu stroila sobie fochy, wiec odpuscilam. Oj, o nockach to mi nie mowcie, bo u nas tak w kratke, ze masakra jakas. Wczorajsza nocka - koszmar. Fakt, ze mlodego zlapal jakis mega katar (jak dla mnie zwiazany z zebami, bo znowu sie leje jak z odkreconego kranu a dziasla bardziej czerwone :-o), wiec generalnie rpzytakny byl mocno. Skonczylo sie na tym, ze od 4:30 spal na mnie, a ja siedzialam w fotelu... Dzis bylo clakiem okej, no ale zobaczymy co bedzie teraz. Poki co znowu przytkany, pochrapuje, ale spi. AleKasza wspolczuje z tym spaniem "na kupie". Ja mam podobny problem ale z Hanka i nie mam pomyslu jak ja namowic zeby nie przylazila nam do lozka... Ale wyprowadzimy Jaska, to zaczne pracowac nad starsza i moze odzyskamy sypialnie dla siebie? ;-) No i przez to przeziebienie mlodego chyba znowu odsunie sie jego przeprowadzka do oddzielnego pokoju. Chyba pryczaimy sie na weekend po Nowym Roku, bo to grubsza sprawa z poprzestawianiem mebli, nie mowiac o koniecznosci rozkrecenia lozeczka, bo przez drzwi nie przejdzie :-o lusia____ Jasiek jest duzy, grubiutki, choc oponek jakos bardzo duzo nie ma (znam "gorsze" dzieciaczki, ze takpowiem). Ale takie mam wrazenie, ze od jakiegos czasu juz tak gwaltownie nie przybiera na wadze. Miesiac temu wazyl te 11kg, je ilosciowo w sumie tyle samo, ale rusza sie juz jak opetany, Nie raczkuje jeszcze do przodu, ale dzis zaczal przestaiwac lapki lazac do tylu, wiec pewnie blizej mu juz dalej. Ale, nawet na czterech,czy na brzuchu - spala jak moze. Hanka to przez porownanie naprwde w tym wieku to lezala jak kloda :-) A z ciekawosci moze zwaze jutro mistrza na domowej wadze i zobacze czy faktycznie przystopowal z waga, czy moze ja juz sie do slodkeigo ciezaru tak przyzwyczailam? :-) Ide obejzec zdjecia i wrzuce zime w Texasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, mam ten sam problem z przejsciem na butle :o cholera, trzeba mi bylo wczesniej mala do butli przyzwyczajac 😠 no ale wtedy mleka mialam nadmiar, a teraz nie dosc ze za 4 tygodnie wracam do pracy to produkcja sie zredukowala prawie do tylko lewiej piersi ... w nocy wstaje ze 4 razy bo mala glodna 😡 wiec i u nas nocne cyrki :o Carmen, tutaj tez mowia ze jajko tylko na twardo mozna, ale ja pamietalam z Duza ze nie chciala takeigo suchego - jesli jajka sa swieze i nie ma ryzyka salmonelli to mozna i na miekko ;) No i lepiej smakuje, tak zaobserwowalam :) Oj dziewczyny, sliczne te wszystkie fotki swiateczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie teksanska masakra pila mechaniczna:( Chorzy wszyscy,maly stroi fochy chodzi spac o23.00 wstaje o 6.00 dla porownania zasypial o 20.00 najpozniej wstawal z przerwami na jedzenie ok 9.00 w dzien tez malo spi,do tego doszedl katar przeszkadzajacy mu w oddychaniu i jedzeniu:( jak zwykle duzo przegapilam wiec Mamo E zdrowka ,szczescia ,pociechy z M., i dzieci i zebys zawsze byla taka fantastyczna i slicznqa babka jak teraz ..sto lat na te Twoje 18-nascie🌼:p Duniu ale przezycia mialas w swieta,wspolczuje sasiadom Nie wiem czy dam rade wpasc jutro wiec zycze szampanskiej zabawy szczescia i pomyslnosci w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poswiatecznie. Niestety przed swietami nie zdazylam zajrzec na kafe i zlozyc Wam zyczen ale teraz nadrabiam na Nowy Rok i zycze Wszystkim Mamusiom pociechy z dzieciaczkow,zdrowka, spelnienia marzen a maluszkom zeby nam sliczne rosly. Wczoraj rzeczywiscie tez cos bylo z kafe bo nie moglam wjesc. Zaliczylysmy wczoraj szczepionke z Emilka , placz byl tylko przez moment a przy okazji wazenie. Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54.......6//13...9000//75 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........5/ /7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...6/7 ....11kg/73 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....6//7.. ....8000//69 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........5 /26...7300//66 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........6/ .......9000/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50......5//11 . . ..8520//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .6//15....8000//673 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...4/24..9490/70 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......6/ 1.......9400/69 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...4//12..7850/72 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .6//13...7650// gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..6.....8300//71 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......5//6... 7980//71 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......3 /16...6600//61 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 4/2 .. ..7300/66 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....4/14.. .....7290//65 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 5/8 ...8000//68 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54......... /...........//... attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu ja bym sie na Twoim miejscu nie przejmowala gadaniem jakiejs baby. Poza tym wg tabelki Ewa wcale nie wazy duzo. Najwazniejsze ze dobrze sie rozwija. Wczoraj wlasnie rozmawialam z lekarzem czy moge przyjsc na sprawdzenie do niego zamiast do healt nurses bo mialam z nia nieprzyjemne doswiadczenia. No i niestety nie ale powiedzial mi zebym jej po prostu nie sluchala bo mala dobrze sie rozwija i ja wiem najlepiej czy jej cos dolega czy nie. U nas zeboli nadal nie ma. Emilka do raczkowania sie nie rwie. Ona chyba wogole nie bedzie raczkowala bo po 3 min od polozenia na brzuchu krzyk i albo sie sama przekreci albo ja to musze zrobic. Zadne mama dada tez nie padlo. Raz tylko powiedzialal mama ale to na tyle. Piskow ciag dalszy. Problemy z usypianiem, skonczylo sie ze ja kladlam do lozeczka a mala sama zasypialala :( A jak maluszkom podobaly sie prezenty? Emilka zachwycona swoim pojazdem mozna ja wozic godzinami. Dziewczyny a jakie macie plany na sylwestra? Jakies bale? U nas kameralnie idziemy do znajomych z Emilka i tam nocujemy. W sumie pierwszy raz Emilka bedzie spala poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, prawda, niektore dzieci wcale nie raczkuja i wcale to nie przeszkadza w dobrym ich rozwoju :) aczkolwiek czesto dzieci potrzebuja jakiegos (wiadomego tylko dla nich) bodzca do pomaszerowania na czworaka - dla mojej starszej to byl piesek mojej mamy. Duza miala juz chyba 8 miesiecy i nie raczkowala a jak spedzila tydzien u babci to sie rozbiegala za pieskiem, przedewszystkim dlatego ze znalazla "kogos" tego samego rozmiaru co ona :D Jolu, dzieki za zyczenia :D:D a dla was duzo zdrowka!!!! No niestety dzieci nam rozna i zmieniaja zwyczaje, Olka tez ladnei spala do chociazby 8ej a teraz i o 6ej potrafi zaczac dzien. Ja chyba sama tez bede powoli wstawac o 6 to sie czlowiek przyzwyczai do powrotu do pracy :o Jolu, ten przepis Shili do smarowania klatki piersiowej i pleckow naprawde dziala! Moze i wy sporobujecie? My sylwester juz po raz kolejny w domu .... ale to nic, ja sie juz w zyciu wybalowalam wiec moge troszke sobie teraz darowac dopoki dzieci sa male, ale jak tylko podrosna to hulaj dusza! :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E dziekuje za zyczenia zdrowka,zaraz poszukam przepisu Shili ja na razie smaruje gęsiną nie smiejcie sie ze mnie ale przy Tomku to pomagalo:p Ja nie wiem czy pojdziemy na sylwestra w sytuacji kiedy dzieci chore a Kubus boi sie zostawac z kimkolwiek jesli to nie mama albo tata chcialam go troszke przyzwyczaic i zostawic na noc u tesciowej tak zeby moc 3w kazdej chwili przyjechac ale powiedziala ,ze chetnie ale...nie ma go gdzie polozyc wiec zostanie z nim ale dopiero w s6ylwestra juz to widze jak bedzie...jeszcze nie wyjade a juz bede wracac ale to nic moje dziecko wiec powinnam sama sie nim zajac troszke mi przykro bo jak moja mama zyla moglismy na nia liczyc zawsze a tesciowa kilkakrotnie obiecala mi pomoc a pozniej nic z tego nie wyszlo,nawet kiedy ja rodzilam miala wziac do siebie Tomka a pojechala do niemiec wiec nie nastawiam si8e za bardzo na zabawe...ale co tam wazne ,ze sa dzieci maz i bedzie udany wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, przepis Shili :) to normalny syropik z cebuli i czosnku i cukru - smarowac klatke i plecki na noc. Olence po dwoch nocach okropny i mokry kaszel przeszedl! A co to ta gesina? Tluszcz z gesi? Co do tesciowej ... no, widac ze musicie liczyc na samych siebie :o Ja to sie juz przyzwyczailam z daleka od rodziny, ale fajnie bedzie jak moje kobietki beda troche starsze bo wtedy i z nami beda mogly sobie troszke pobalowac :) Ide pozalatwiac sprawy bankowe :o troche sie przeliczylam z tym duzszym pozostaniem w domu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o starym dobrym przepisie na syrop z cebuli wiedzialam,ze jest do picia ale zaraz zrobie i posmaruje malego nie zaszkodzi a moze pomoc:) Mamo E to jest tluszcz z gesi ale wytapiany specjalnie do masazu nie wiem z ktorej czesci ptaka :D co roku d0ostaje sloiczek od tesciowej ide robic syrop..paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez Jaskowego kataru ciag dalszy, ale na szczescie nocka w miare. Oj, u mnie nie przejdzie przestawienie sie z samodzielnego zasypiania, nawet jakby Jasiek wykazal taka chec :-) Za duzo sie matka nausypiala siostruni w jej czasach, zeby teraz szybko zrezygnowac z tego co dobre :-) Ale poki co, tfu tfu przez lewe ramie, Janek zasypia sam w lozeczku, czasami ma tylko male jazdy w dzien. Ale zwalam to na ten katar, ze ciezko mu sie ulozyc tak, zeby dobrze sie oddychalo. ALe pokweka troszke, zaplacze, dwa razy smoka wypluje, a potem zasypia. Teraz sie wscieka na podlodze, bo nie moze siegnac zabawek, ale powoli i drzemanko sie zbliza, bo nie spi od 7 dzisiaj, a od 6 podsypial znowu na mnie w fotelu. My sie wybieramy do znajomych na Sylwka, bedzie nasza stala tutejsza polonijna paczka, wiec i doroslych sporo i dzieciakow na peczki. Idziemy z maluchami, mialam w planach lozeczko turystyczne dla Jasia. Jednak chyba nie wezme, bo u gospodarzy jest dziewczynka 2 mies mlodsza od Jaska, ale ona w zasadzie wogole nie spi w swoim lozeczku (cos jakby Marianka Kaszy), wiec "lokal" jest wolny i do wziecia :-D Mam nadzieje, ze skor obeda szczebelki to Pan Jan Szanowny pospi i da rodzicom pobalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Witam po sw ja kompletnie brak czasu :( ale poczytuje :) M grzeczny kochany narazie jak w bajce Milenka zdrowa ja nie bardzo ale coz :) jutro sylwester pierwszy w domku troche ludzi bedzie wiec zalatana jestem ✬⋰ Z Okazji (.•´`*.✬⋰ Nowego *.*✬⋰´¨) Roku .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. Życze Wam zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana... Choc niebęde z Tobą w "Noworoczną Noc" pamiętaj proszę o mnie, przez następny rok !!! .....Szcześliwego Nowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
✬⋰ Z Okazji (.•´`*.✬⋰ Nowego *.*✬⋰´¨) Roku .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. Życze Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana... .....Szcześliwego Nowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D ale mam ubaw po pachy kiedys pisalam bloga o swoim pobycie w UK po ktoryms trunym dniu w pracy zamiescilam notke o durnych pacjentach ktorzy rzadaja antybiotyku na katar, nie gadaja po ang i panikuja bo 13 latka ma goraczke. I teraz widze na 1 stronie onet eu zamiescili reportaz o sluzbie zdrowia w uk i zaraz obok linku do reportazu zamiescili i polecili link do tego starego bloga. No i teraz leca na mnie gromy z jasnego nieba jaka to ja okropna jestem dla pacjentow:-D lol jestem slawna:P http://pl-uk.blog.onet.pl/O-opiece-medycznej-w-UK,2,ID258907417,n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza pieknie!!! :D Powinnas widocznie "wiecej pisac... i grubiej" Nemezis dla Ciebie tez usciski na Nowy Rok, niech mezus grzeczny zawsze bedzie! Joolaa,Dunia kurujcie skutecznie Te swoje dzieciaczki! zdroweczka! Joolaa przynajmniej na smalcu sie tesciowa zna...a co do specyfikow domowych to az mi sie przypomina czym moi rodzice mnie leczyli jak bylam mala! Smalec z borsuka to pestka! Nie chcialybyscie wiedziec... z czego jeszcze smlec byl... Duniu, faktycznie, dobry sposob na jajko! dzieki! A zeby u mnie tak spokojnie nie bylo, to moj Witusiek ma zaczerwienionego siusiaka, bardziej niz zwykle, co mnie martwi troszke! dzisiaj po kapieli wzielam riwanol na wacik i przetarlam tak delikatnie koncoweczke... Macie w tym temacie jakies doswiadczenie???? Poza tym Witusiek tez daje czadu wieczorami :/ no to Dziewczyny, wspanialej Nocy Sylwestrowej! A przynajmniej spokojnej! Niech nam dzieciaczki w Nowym Roku zdrowo rosna! Badzmy szczesliwe, zadowolone z naszych pociech i mezow! niech Nas otaczaja sami zyczliwi i szczerzy ludzie! Zeby nam pieniazkow nigdy nie brakowalo! Niechaj nam w sercach przez caly rok panuje wiosna! Zeby na naszym forum duzo sie dzialo ale tylko tego dobrego!:) przede wszystkim zdrowia dla wszytkich!!!Cudownego 2010 roku!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza pieknie!!! :D Powinnas widocznie "wiecej pisac... i grubiej" Nemezis dla Ciebie tez usciski na Nowy Rok, niech mezus grzeczny zawsze bedzie! Joolaa,Dunia kurujcie skutecznie Te swoje dzieciaczki! zdroweczka! Joolaa przynajmniej na smalcu sie tesciowa zna...a co do specyfikow domowych to az mi sie przypomina czym moi rodzice mnie leczyli jak bylam mala! Smalec z borsuka to pestka! Nie chcialybyscie wiedziec... z czego jeszcze smlec byl... Duniu, faktycznie, dobry sposob na jajko! dzieki! A zeby u mnie tak spokojnie nie bylo, to moj Witusiek ma zaczerwienionego siusiaka, bardziej niz zwykle, co mnie martwi troszke! dzisiaj po kapieli wzielam riwanol na wacik i przetarlam tak delikatnie koncoweczke... Macie w tym temacie jakies doswiadczenie???? Poza tym Witusiek tez daje czadu wieczorami :/ no to Dziewczyny, wspanialej Nocy Sylwestrowej! A przynajmniej spokojnej! Niech nam dzieciaczki w Nowym Roku zdrowo rosna! Badzmy szczesliwe, zadowolone z naszych pociech i mezow! niech Nas otaczaja sami zyczliwi i szczerzy ludzie! Zeby nam pieniazkow nigdy nie brakowalo! Niechaj nam w sercach przez caly rok panuje wiosna! Zeby na naszym forum duzo sie dzialo ale tylko tego dobrego!:) przede wszystkim zdrowia dla wszytkich!!!Cudownego 2010 roku!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×