Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Wy piszecie, że wasze dzieci lubią się bawić balonami a mój to się ich boi jak ognia! No to Mamo E idziemy do pracy razem ja tez od poniedziałku! Ja troche zła jestem, bo wczoraj mi opiekunka powiedziła, że w lutym wyjeżdża i jakieś tam 2 dni jej nie będzie a dziś miła przyjść i rano napisała, że się źle czuje i nie przyjdzie, a to mój ostatni dzień kiedy przed pójściem do pracy miałam okazje coś jeszcze załatwić. Pozatym zdarzyło się jej to już drugi raz! Mam nadzieje, że jak pójdę do pracy to mi takiego numeru nie wywinie. Już od dawna ją nastawiam, że ja wracam do pracy po długiej przerwie i mam stanowisko na którym nie mogę sobie pozwolic na nieobecności a mąż ma nowa prace i tez nie może nawalić. Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieje że OK bo żeby zawieść małego do babci potrzebujemy trzy godziny w tą i spowrotem a nikogo innego nie mamy. A mały bardzo ją lubi i co do opieki nad nim nie mam do niej żadnych zastrzezeń. A się rozpisałam ale jestem trochę nerwowa prze ta całą sytuacje! Co do lekarstw dla dzieci to nie pomoge bo "odpukać" do tej pory nie musiałam mieć z nimi styczności i oby jak najdłużej. Ja warzywa mam ze znanego źródła i jajka ale z mięsem gorzej. Ale teraz pewnie bede mniej mu gotować a więcej słoiczków pójdzie w ruch. A dziś tak mu zupke gotowałam że ją przypaliłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana mama gratuluje ząbków :) Młody mi dzisiaj pożarł duży słoik obiadowy (190ml) ale byłam w szoku, a potem jaki słoik taka koopa :) Co do syropów i kropelek to nie pomoge bo sie nie znam (odpukac abym nie musiała szybko poznac) U nas dziś w słoneczku +12 ech aż chce sie życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E to ja poprosze ta diete na gonia44@vp.pl Nie pamietam juz ale to chyba Ty pisalas ze tez wykorzystujesz gondole do sadzania w niej malej. No to u nas od dzisiaj koniec. Posadzilam w niej dzisiaj rano Emilke a sama zajelam sie szykowaniem dla niej kaszki a mala najpierw wyrzucila z niej wszystkie zabawki a kiedy na nia spojrzalam to byla juz na kolanach wychylala sie i probowala dosiegnac z powrotem te zabawki. Ale sie wystraszylam bo gdyby wypadla (co prawda gondola byla na podlodze ale niestety tam tylko plytki) to guzior murowany. Mala spryciula. Wiec gondola wedruje na strych. No i myslalam ze zapobieglam guzowi ale gdzie tam, jak ja odbieralam od opiekunki to okazalo sie ze przewrocila sie i walnela w plastikowa zabawke. Monik gratuluje decyzji. Trzymam kciukasy i wracaj szybko do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz (?!) wrocilam ze sklepow. Jak sie wypuscilam to pol dnia robilam objazd. Ale sie oplacalo, bo w Children's Place jest wyprzedaz za $2.99 i 3.99 tych cieplejszych ciuszkow. A ze mi Hania znowu z paru bluzek z dlugim wyrosla to trzeba uzupelnic zapasy, nie mowiac o Jasku. Przyznam, ze troche kupowalam tez pod katem wyjazdu do PL. Wiem, wiem, szalona jestem. Do Polski w maju, wiec raz ze kupa czasu, a dwa - zimowe ciuchy? No tak, zimowe w TX oznacza bluzki, bluzy cieple z dlugim rekawem, spodnie z polarku (roznej grubosci), spodniczki z takiego "sportowego" aksamitu (nei wiem jak fachowo sie to nazywa, ale chyba wiecie o co chodzi). No a w PL w maju, czerwcu moze byc calkiem chlodno jeszcze. A poza tym bluzy czy spodnie dlugie zawsze sie przydadza, a zeby kupowac prze dwylotem to chyba tylko przez internet, bo w sklepach w marcu czy kwietniu nie znajdzie sie u mnie cieplejszych rzeczy. Jaki ja mialam problem jak lecialam z Hania pierwszy raz, nie wiedzialam, ze juz po sezonie "zimowym"... Teraz wole sie zaopatrzyc na zas :-D Teraz leje za oknem na calego, znowu ma byc ziemniej w nocy. Gonia___ widzisz, jak guz pisany to predzej czy pozniej si ego nabije :-D Ale fakt, lepiej plastikowa zabawka niz na kafelki na podlodze. Wiki____ oj, mocno mi podejrzanie wyglada ta opiekunka. Tez mam nadzieje, ze nie wywinie ci numeru jak juz bedziesz pracowac :-o MantraElle____ nie mam pojecia czy mozna dziecko "trzymac" na dwoch formulach. W sumie to te nasze juz nie takie szkraby - wiec moze tak? Zapytaj przy okazji pediatre, bo nie wiem, sama bym w ciemno chyba nie ryzykowala (bolacego brzucha i zwiazanych z tym atrakcji) ;-) A swoja droga, uwierz, szybko sie mozna przyzwyczaic do odpowiedniego wyposazenia sie na wyjscie na dwor i przygotowanie mleka dlugo nie zajmie. Wyglada mi na to, ze Alex tak czy siak pije mleko w temp pokojowej, wiec nie ma klopotu z podgrzaniem. Bierzesz w torbe butelki w odmierzona woda - ile ci srednio Alex zjada na raz i na jak dlugo wybywasz z domu. Ja,jesli wychodze gdzies na dluzej, do znajomych na przyklad to biore cala puszke formuly. Ale jesli ide gdzies na krocej i wypadnie mi mleko po drodze, to przesypuje odmierzona ilosc formuly (na te poszczegolne butelki jakie mam) do takiego specjalnego pojemniczka. Cos takiego http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3502347. Jak jest potrzeba u mldego na jedzenie, to wsypuje formule do wody i trzacham butelka zeby sie rozpuscila. I juz :-) Z punktu widzenia ekologicznego nawet lepiej, bo nie produkuje smieci (butelki po mleku w plynie), tylko mam zmywania wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeżarło mi takiego długiego posta ,że cholera mnie bierze😠😡 dzisiaj moja 10-ta rocznica slubu i mialam dobry humor...jeszcze przed chwilą:o Monik gratuluje decyzji i trzymam kciuki za szybki powrot do formy :)Kiedyś też o tym myślałam ale teraz mam c-d miseczke i ani nie chce slyszec o powiekszaniu! Goniu domyślam się jak sie wystraszylas ,ja wczoraj chcialam tylko wyciagnac z szafy spodnie na silownie i polozylam Kube na srodek lozka po moxe 10 sek odwarac sie i zlapalam go jak juz lecial na panele ,malo mi serce nie stanelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu to zakupy sie udaly:D nawet nie wypowiadam sie na temat wyprzedazy:o jak jezdze na zakupy do Czech czy Niemiec to na wyprzedazach kupuje zawsze fajne ciuchy za stosunkowo male pieniadze u nas rzadko kiedy mi sie to udaje albo ciuchy beznadziejne albo przecenione o smieszne pieniadze albo felerne:o Wiki mnie tez wydaje sie podejrzana ta opiekunka:o Przypomniala mi sie opiekunka syna kolezanki.Kumpela po spoznieniu sie opiekunki ok 2 godz!!! zadzwonila do niej gdzie ona jest itd...a ta jej powiedziala ,ze idac zobaczyla psa i sie wystarszyla i wrocila do domu:) Zakochana Mamo gratuluje zebolow ...taka mala rzecz a radosc ogromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3768
Witajcie mamusie, zapraszam na moje aukcje po córeczce, ubranka są naprawdę czyściutkie,wyprasowane i jak nowe, miłego dnia! http://allegro.pl/item903889395_sliczna_bluz eczka_h_m_roz_92_gratis_sukienka.html http://allegro.pl/item903916299_bezrekawnik_ sweterek_kamizelka_grzybek_next_86_92.html http://allegro.pl/item903967728_sliczna_suki enka_jeans_gratis_spodniczka_6_12m.html http://allegro.pl/item904001539_cieple_sztru ksowe_spodnie_cherokee_86_gratis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam sie nad mieszaniem tych dwóch formuł i doszłam do wniosku że nie powinno byc problemu np ja podaję Michałowi apamil (bebilon w PL) ale czasem robię mu kaszkę bobovity która jest juz w skłądzie z mleczkiem tylko dodaje sie wody, czyli chcąc nie chcąc i tak mu mieszam i u nas problemu nie ma. Ja na wyjścia biorę puste butelki i mleko w kartoniku, przelewam i u znajomych prosze o wrzątek czy podgrzewac (akurat wiekszosc ma niemowleta w domu to zaopatrzeni w takie sprzety) w terenie podgrzewam w sklepie w baby room .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę na raty Piszecie o produktach organicznych. Może już pisałam, że mam to szczęście, że ziemniaki, warzywa, kurczaki i świnki, jajka mam od rodziców i teściów. Niby pewne, ale, żeby toto urosło, to trzeba kuić paszę... ale można wybrać droższą! bez soi modyfikowanej, w każdej jest świństwo. To samo tyczy się warzyw, niby nie pryskane i nie nawożone, ale z pola od innych płynie to co wrzucą do ziemi, opryski, nawozy... ale skoro są robaki w marchewce, to znaczy, że dużo świństwa w niej nie ma :) Pocieszmy się, ze jednak najgorzej było w latach 60-70 kiedy hormony wzrostu królowały w paszy bez ograniczeń, a na pozbycie się stonki, najlepszym i najtańszym sposobem było posypywanie naciny ziemniaków ddt!!! a to cholerstwo siedzi w ziemi dłuuuugie dziesięciolecia Tak jako czarny humor piszę sytuację mojej koleżanki, która dba bardzo, aby jej dziecię już ponad roczne jadło tylko zdrowo, niesolone, bez przypraw, swoje kurki, warzywka, jajeczka... Owa koleżanka zostawiła dziecię u siostry z nakazem jak ją nakarmić ( na 2-3 godz), siostra spanikowała, czy nie za tłusto, ostro da temu dziecięciu jeść, więc ugotowała jej... zupkę chińską!!! :( Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E, poproszę dietę, jeśli można na maila mysza55@gazeta.pl może się zmobilizuję? Nie wiem ile ważę, bo mąż kupił mi super wagę!!! Raz ważę na niej 62 kg, raz 65, a za chwilę 74!!!! Zależy czy stanę najpierw prawą, czy lewą nogą na wadze :( więc nie wiem ile ważę i nie mogę tego kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu na szybko, zaraz Ola bedzie sie wydzierac zeby ja z lozka wyjac bo juz sie obudzila. Monik, swietnie!!! ja niec nikomu nie powiem, sekret nasz, ok? ;) Czekam na fotke efektu koncowego, w ubraniu!!! ;) okej, Mala sie drze, zaraz wracam! Jolu, gratulacje 10ej rocznicy!!!! My w grudniu obchodzilismy 5ta, poznania sie :D:D:D wiki, no i ja tez powiem ze cos podejzana ta opekunka. trzymam tylko kciukasy zeby to tylko chwilowe i zeby nie bylo zadnych niewygodnych sytuacji od poniedzialku! Myszko, podroz przedslubna jak najbardziej, przede wszystkim ze o slubie u nas sie nie mowi (i moze w ogole nie bedzie ;) ). jak narazie musimy zalatac dziurke w finansach po moim macierzynskim i potem hulaj dusza :) oczywiscie z limitami bo bedziemy ograniczeni wakacjami szkolnymi Duzej :o A ja wczoraj dostalam @ i czuje sie podle. No ale wszysko powoli musi powrocic do normalnosci, nie? Juz wem czemu myslalyscie ze wrocilam do pracy juz wczoraj :) W srode spedzalam ostatni raz sama z Alex w domu bo Duza byla w przedszkolu, natomiast wczoraj obydwie tatus zabral rano potem po objadku ja odebralam Alex i poszlysmy sobie na dlugi spacerek i potem kawke :) a potem po siostre i do domu :) Dzisiaj natomiast gimnastyka Duzej i sesja popoludniowa zlobka dla Alex, wiec dla mnie kawka z Evelyn :) Teraz bardzo zadko bede spedzac czas tylko z jedna z nich. Czas gotowac objadek, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz niedługo bedzie mozna 1% oddac tez na Matiska, jestesmy w trakcie załatwiania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hj dziewczyny. Ja już po pracy. Z malutką codziennie zostaje raz jedna babcia raz druga. Zmieniają się co dwa dni. Ja pracuję do 13 więc jest w miarę ok. Teraz mi się udało uśpić mojego skarba i mogę chwilkę przy kompie posiedzieć. Jutro szykuję się do gotowania mojej malutkiej zupki. W tygodniu niestety brakuje mi czasu więc są słoiczki, ale powoli mam ich dosyć bo one jakoś tak dziwnie pachną. Ja mojej córuni podaję mięsko z królika indyczka kurczaczka i rybkę. Zabronione mam przez lekarza podawanie cielęcinki i wołowiny ze względu na skazę białkową. A propo sprawdzonych produktów to powiem szczerze że ja też się tego boję bo kupuję mięso normalnie u rzeźnika i jakie ono jest to nie wiem. Co do warzyw to mam od sprawdzonej kobitki. Wiki i MamoE powodzenia w pracy. Ja na początku jak miałam wrócić to sobie tego nie wyobrażałam jak ja zostawię dziecko w domu ale powiem szczerze że to jest niezła odskocznia :-)) Co do guzów to to jest nie nieuniknione. Moja sobie pierwszego nabiła o zęba mojego męża jak się wygłupiali hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nie mam takiego czegos do owocow ale to chyba fajne jest, bo moj Mati np zamiast gryzaka woli własnie jabuszko dziasełkami pogryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle_____ Tak, Hania byl ana Enfamilu. Te 4 lata temu, w PL opakowanie wygladalo nieco inaczej, ale skontaktowalam sie z producentem i powiedzieli, ze jest to ta sama formula co tutal Enfamil Lipil (a nie stage 2). I akurat i w Piotrkowie i w Lodzi mleko dostepny bylo tylko w jednym rodzaju, tylko w proszku i tylko w aptekach. Co wiecej, wtedy byla to jedna z drozszych formul, takich zwyklych (nie dla alergigow czy cos podobnego) i dostepna tylko w aptece. W Lodzi, w aptece kolo tesciow akurat byl na polce, ale w Piotrkowie moja mama uprzedzila najblizsza apteke i wstawili na polki. Takze wyslij poslance w twoich okolicach i niech "przewachaja" sprawe :-) annnnnnna___ nie wiem czy mleko w kartoniku, tzn formula jest w PL. Ja gdy lecialam z Hania, glownie na podroz samolotem zaopatrzylam sie w takie gotowe, w butelkach, o ktorych wspominala Mantra. A na miejscu to juz jadala z proszku. Ja mam taka siatke do owocow i Jasiek sobie calkeim niezla ja obgryza :-) U Hani sie nam nie sprawdzilo, a u Jasia - owszem. Najlepsze jest wlasnie na jakies bardziej twarde owoce. Bo nie dam Jaskowi kawalka jablka w reke bo cwaniak juz nauczyl sie odgryzac zebami i co z tego jak sie potem dlawi. Przy bananie - koszmarny mess, al ejakie dziecko szczesliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E dzieki za diety. Musze se w nie bardziej zaglebic i moze uda mi sie wytrzymac 10 dni. Duniu masz racje z kupowaniem na wyprzedazach. Ja tez sie staram korzystac z okazji. Joolu no to gratulacje z okazji tak pieknej rocznicy. Planujecie jakas uroczysta kolacje?? My dopiero 3 lata bedziemy razem w czerwcu. A co to slubu to podobnie jak u Mamy E cicho szaa. A u nas od samego rana mala gada jak nakrecona lalalala i babababa.Czekam na mama. W sumie kiedys jej si e udalo powiedziec mama ale to chyba byl tylko przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu supper wiadomość!!!!! Jak tylko podasz konto to my napewno oddamy!!!! Annnnnnna moja koleżanka ma coś takiego dla swojego synka i bardzo sobie chwali, najczęściej daje w ten sposób banana, mały sobie mymla i jest szczęśliwy!!!! Jolu wszystkiego najlepszego z okazji cynowej rocznicy ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Monik - wlasnie czekamy na zdjecia po ... kto wie moze nawet ja tez sie skusze :D Annnna - Dunia kiedys pisala o takim gryzaku do owocow, podobno sprawdza sie dobrze. Ewka dostala dzis pierwszy raz chrupaczka ryzowego i pochlonela go w kilka minut, no a mialam nadzieje, ze bede miala spokoj na dluzej... Hmmm dziewczyny jak postawicie swoje dzieci - to stoja one (oczywiscie z asekuracja ) normalnie na calych stopach ? Ja cieszylam sie ,ze mala ladnie rozwija sie bo jak ja trzymam pod pachami np to stoi naprezona - a dzis doczytalam ,ze takie prezenie i wlasnie stawanie na palcach (jak robi moja mala) to kolejne objawy wzmozonego napiecia miesniowego... Mialam nadzieje, ze bedzie z tym spokoj... Musze zadzwonic do tego rehabilitanta i umowic sie na wizyte znowu (i tak mial przyjsc na poczatku lutego) no a potem w koncu doczekam sie wizyty w przychodni. No i znowu martwie sie :( a ja dzis wyczailam na promocji komplecik z organicznej bawelny - bylam zadowolona z zakupu do chwili gdy doczytalam ,ze to tez w Chinach zrobili. Wiekszosc ksiazek dla takich malych dzieci to tez produkty pochodzace z Chin - zreszta nawet zabawki fisher price tam skrecaja... Annnna - WY tam macie ok 10 stopni a tu jak nie mrozy i z domu nie mozna wyjsc to jak juz temp odpoiwednie to tyle sniegu , ze spacer z wozkiem to mordega - dzis na 50 min spacerze spalilam chyba 5 tys kalorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnna - ja nie spotkalam sie z gotowym mlekiem modyfikowanym w kartoniku czy w butelce - tylko w proszku jest. aaaa cos mi swita ,ze chyba jest modyfikowane ale po 1 roku do picia... MantraElle - Enfamil jest dostepny w POlsce tylko w aptekach, jak juz DUnia pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik dostepne sa te gryzaki na allegro i ebay Dzieki za informacje odnosnie mleka w kartonie Kurcze to my chyba stazem jedni ze sterszych tutaj, w lipcu minie 10 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczenia dziewczyny ,wpadlam poczytalam odpisze jutro bo dzis....jakas niespodzianka zostala przygotowana dla mnie wiec zmykam:) Tunciu jak tylko bedziesz miala zalatwione to oczywiscie masz nasz 1% Mamo E pooooprosze tę cudowną dietę:) uśmiecham się ładnie do Ciebie:)ola.t@o2.pl no nic zmykam do jutra paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia____ skontaktuj sie z tym rehabilitantem, ale chyba jeszcze nie masz co sie obawaic. Bo w madrych ksiazkach wyczytalam, ze dziecko MOZE stawac (podtrzymywane) swobodnie (bez prezenia) na calch stopach dopieor w 8 miesiacu. Podkreslam "moze", ale to na zasadzie, ze raczej robia tak wyjaztki. Jak ja Jasia podtrzymam to raz swobodnie staje (no, ale kolo sie juz sam probuje podciagac i raz juz mu sie udalo wstac), a kolejny raz - sie prezy i staje na paluszkach. No a ze w Chinach robione.... Coz, ciezko znalezc cokoliwek co tam nie jest robione, skrecane, skladane, itp. Poki co, po 5 latach tutaj udalo mi sie znalezc produkt made in USA... uwaga, uwaga - zapalki :-D no i nawet znalazlam cos made in Polnad... drewnianie lyzki i takie lopatki do kuchni :-D :-D :-D I to wcale nie w tutejszej Cepeli, zeby nie bylo ;-) I apropos Chin. Tego nic chyba nie zmieni. W Stanach co jakis czas wybucha kolejna afera, ze jakis koncern promujacy sie na "green" i wogole, wykorzystuje w CHinach ludzi przy pracy, zatrudnia za grosze, w paskudnych warunkach, zatrudnia dzieci itop itd. Coz, chiwle burza trwa, koncern "cos" w tej sprawie robi, z reg zamyka fabryke, dwie i tyle. Podobnie z zabawkami. W ub roku byla afera za afera, wycofanie za wycofaniem bo byly zbyt wysokie poziomy olowiu w zabawkach i to tez min znanych marek. Pytanie - czy jakby je robili w Stanach na miejscu, to uzyliby innej farby? Skoro np ta byla njatansza, a jak wiadomo chodzi o to zeby koszty produkcji byly niskie? A taka mordega przy spacerze by mi sie przydala :-) Tyyyle kalorii spalic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola_____ a ja gapa, przegapilam inof. Ode mnie tez gratulacje takiej okraglutkiej rocznicy :-) Niech niespodzianka sie uda i bedzie.... jak te 10 lat temu :-) Annnnnna____ nam we wrzesniu stuknie 9, wiec ja zaraz po tobie w kolejce do stazu (niemowiac o tym, ze para jestesmy juz 14 latek)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dobrze, ze juz goraczka zazegnana :) No i zycze powodzenia w przestawianiu mai Małej na wczesniejsze godziny spania! z pewnościa Wam sie to uda! :) Monik fajnie, ze sie zdecydowalas! mysle, ze bedziesz zadowolona, czego Ci bardzo zycze, zeby wszytko ladnie i galdko poszlo, zebys sie ladnie zagoila i juz nigdy nie narzekała na swoje dwie "przyjaciółki" ;D A my cicho sza bedziemy czekac na zdjecia :D Mntraelle znalazlam o taka strone z mlekiem: http://produkty.dlarodzinki.pl/szukaj/produkty?IdCechy=12414&p=0&limit=20 MamoE dzieki :) Wiki moze jeszcze sie Twoj syneczek przekona do balonow :) moj np jeszcze niedawno bal sie takiego krecacego sie bąka a teraz go bardzo lubi :) I mam nadzieje, ze ta Wasza opiekunka jednak okaze sie odpowiedzialna kobieta... Joolaa gratuluje rocznicy ! mam nadziej, ze włanie spedzacie romatyczny, a przynajmniej mily i spokojny wieczor rocznicowy :) Sto lat dla Was... Takietam no niezla historia z ta zupka chinska! strasznie mnie tym robawiłas, chociaz w zasadzie nie ma sie z czego tak smiac! bo, no wlasnie, masakra! Lusiu chyba nie masz sie co tak stresowac, bo moj tez jak go stawiam, to na palcach "stoi"!No ale jesli Ci to nie daje spac, to mozesz zadzwonic o porade :) a ja twierdze, ze trzeba dac nszym maluszkom jeszcze troche czasu, zeby zalapały o co chodzi w chodzeniu" ;) No i Wasze dzieciatka tak ladnie dziamdziaja, mamlaja chrupeczki, pieteczki itd a mojego trzesie z obrzydzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola gratuluje okrągłej rocznicy! Dużo szczęścia i radości Wam życzę. My w tym roku (w sierpniu) mamy połowę tego co wy - 5 rocznicę. Kurcze ale ten czas szybko leci.... Lece już spać bo mnie jakoś zmęczenie dopada Miłego wieczorku dziewczyny :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja rowniez dolaczam sie do gratulacji 🌻 Michal tez "stoi" na palcach i jak widzi chrupki to go otrzepuje, podobnie z biszkoptami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×