Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Radze wam uwazac z Wajderem. Ja cwiczylam po pierwszym dziecku i do dzis mam problemy z kregosłupem. Lekarz powiedział mi ze to cwiczenia nie dla tych co wogole nie cwicza. A ja tak sie zawziełam ze zrobiłam 3/4 cwiczen i potem dostałam takich zawrotow głowy ze musiałam przestac. Do dzis co jakis czas musze chodzic przestawiac kregosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia dzięki za ostrzeżenie! może faktycznie warto z przymrużeniem oka traktować te "normy" i ćwiczyć w miarę swoich możliwości, ja chyba sie wezmę za ten z 1 dniem odpoczynku czyli plan B http://wdziek.info/images/articles/a6w/a6w-b.gif i tak w miarę możliwości.Testy nadal nie przyszły wiec mam stresa dalej hmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna, a skad te testy maja przyjsc? Nie kupilas jeszcze? a z ta szostka to aj tez niby chetna, ale no wlasnie, kregoslup. czyli takze z przymrozeniem oka troszke bede robic - juz sciagnelam z neta, czyli pierwszy krok dokonany :) dziewczyny, jestem podpita i to po jednej malej lampce wina :o Ekipa mnie na objad powitalny zabrala ... alem z wprawy wyszla 😠 co prawda wszyscy jestesmy jacys wymamlani, czyli moze to wino jakies extra mocne bylo? Ja za moment spadam do domciu, moze uda mi sie wieczorem zajzec a nie zasnac o 21ej przed tv ? Do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ewcisko moja mama sie zajmuje rozliczaniem podatku, a ja wybieram sie do niej wiec o wszystko zapytam; z tego co juz wiem to jesli chodzi o ulega na dzieci, to w przypadku np moim-Justynka to moje pierwsze dziecko, to niestety przysluguje mi tylko polowa kwoty, ponieważ ona urodzila sie w polowie roku. Tak to mniej wiecej dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja dzis tez na kawie. Mlody obudzil sie o 5 rano tak skutecznie, ze poszlam spac z powrotem o 6:45 a pol godziny poznije trzeba sie podniesc i Hanie do przedszkola wyprawic :-o Ale drugi dzien z 6W i sie chcac niechcac rozruszalam :-) Tylko ciekawe jak jutro bede chodzic, bo dzis juz niezle czuje miesnie. Oj, zastalo sie wszystko :-) Ciekawe jak dlugo wytrzymam... Kasza_____ a jadla Marianka cos nowego nawet dwa, trzy dni wstecz? Przy takim kolorze i "bobkowatosci" to najbardziej obstawialabym cos z jagodami (albo jezynami, ale one az tak zatwardzajace nie sa). Dobrze, ze juz lepiej. A ta domowa receptura to: cebule obrac i pokroic w piorka, dodac pokrojony czosnek (ja na polowe tutejszej sredniej cebuli dalam chyba 2-3 zabki), wsadzic najlepiej do sloika, zasypac troche cukrem i odstawic. Zakrecic, coby nie wonialo :-) Pusci sok i normlanie duzi taki syrop pija na kaszel, a tu dziewczyny powiedzialy zeby tym smarowac klatke piersiowa i plecki. Ale przybij piatke, Jasiek tez nadal zagilony :-o Na szczescie nie ma RSV, dzwonili od pediatry, ze test negatywny. No i Hanka w koncu zaczyna wychodzic ze swojego przeziebienia, wiec jest swiatelko w tunelu. Jesli mloda ma problemy ze spaniem nadal, takie jak pare nocek temu, sprobuj benadryl jej podac przed snem na noc. Ja wiem, ze to polsrodek, nie wyleczy kataru, ale moze przynajmneij troche malutka odespi i ty tez. Dobre tez jest VICKS BABY do smarowania brzucha, plecow i stop przy katarze. Raz, ze odtyka nosek, bo pachnie odpowiednio, no i rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midorka____ podpytaj mame, bo ja cos kojarze, ze jak jeszcze w PL sie rozliczalam, to pamietam, ze jakies kwitki w Izbie wypelnialam. Raz, ze wyszlam za maz, zmiane nazwiska bodajze, a dwa, ze bede sie rozliczac w innym urzedzie niz moje zameldowanie. Ale to bylo "wieki" temu wiec moze sie pozmienialo. W kwestiach odliczen to nie mam pojecia, ale chetnie sie dowiem :-) tuncia_____ brawo za sukcesik :-D Oby takich wiecej bylo :-) Dzieki za slowko w sprawie 6W. Ja tez wzielam na zdrowy rosadek. Jak juz nie moge to nie na sile, no i zawsze po skonczeniu rozciagam kregoslup w druga strone (robiac kolyske czy zolwika), sklony na boki itp. Teoria natomiast jest taka, ze jesli przy wykonywaniu prawidlowym brzuszkow i na miare swoich mozliwosci to kregoslup nie powinien wysiasc, bo wlasnie napiete miesnie brzucha wspomagaja napiecie miesni przy kregoslupie na felernym odcinku ledzwiowym. Czyli jak wszystko - z glowa i umiarem dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam popisy Michaśka na bloga wiem że to nic w porównaniu do Marianki ale i tak matczyne serce cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia - dzieki za ostrzezenie ! W takim razie stopuje i bede tylko w jednym dniu odpowiednia serie do tego dnia robila ! albo moze ten plan b... Narazie nic nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobra, pierwszy dzien z 6W odhaczam :D I mam taka propozycje, zeby np taki przepis na ta cudowna miksture cebula-czosnek umiescic na blogu? w razie "Wu" nie trzeba bedzie szukac na ktorej stronie forum to bylo ... Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu, a moze za wcześnie po porodzie zaczęłaś ćwiczyć tę 6W? Bo jak wiadomo, nie można przez ok 2 iesiace obciążać kręgosłupa no i ćwiczyć na dolne partwie mięśni brzucha, a te ćwiczenia takie głównie są, bo w każdym z nich nogi sa w górze, czyli dolna część brzucha pracuje i kręgosłupa lędźwiowego, bo ogólnie te brzuszki są chyba najbezpeiczniejsze dla kręgosłupa jakie mogą być, bo nie podnosisz sie do góry cała, a kręgosłup lędźwiowy musiprzylegać do podłoża, trzeba na to zwrócić uwagę W rozliczeniu z US na 100% nie ma znaczenia, ze każdy ze współmałżonków jest zameldowany w innym miejscu, ajeżeli chdozi o kwotę odliczenia dziecka to nie lcizy sie tego w sklai roku tylko za kazdy miesiac sprawowania nad nim opieki, czyli u większości z nas będzie się to lcizyło od czerwca , nie pamiętam kwoty ale 90 zł z kawałkiem, czyli możemy odliczyc coś ponad 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika767u
aa i jeszcze z tymi podatkami;-) jakby ktos miał wątpliwości, to o czym mówiła Dunia, jeżeli się zmienia stan cywilny, miejsce zameldowania, dokumnat itd. to trzeba złożyc pit aktualizacyjny dane.A jeżeli się rozlicza gdzie indziej niż w poprzednim roku rozliczeniowym to trzeba wpisać zmianę naczelnika Urzędu Skarbowego. My z mężem w tamtym roku rozlcizaliśmy się pierwszy raz razem, bo dopiero w 2008 bylismy przez pełnym rok małżeństwem, wiec jestm na bieżąco;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..dzielne kobietki Wiem ,ze rzadko pisze ..ale czytam czesto!!! Chciałam tylko wpisac sie na spotkanie w krakowie w czerwcu)))))) Moze jakis park..aby dzieciaki mialy frajde? Jasiek zaczyna po malu raczkowac nozki dobrze mu wychodza ale raczki jeszcze pelzaja..smiesznie to wyglada ale do celu dochdzi)) Caluski dla Was i szkrabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za informacje na temat .... kupek ;) Carmen wyslalam Ci meila z kosztorysem zycia w rlandii Annnnna teraz Ty nas trzymasz w niepewnosci z testami. Fajnie ze juz jest nas tyle cwiczacych. Zobaczymy tylko ile wytrwa do konca. Ja niestety tez jestem z tych co maja slomiany zapal ale moj wrecz przeciwnie. On chodzi sytsenatycznie 2-3 razy w tygodniu na silownie i basem. Mi nie wystarcza czasu (taka mam wymowke) Carmen dobry pomysl z tym dodaniem przepisu na bloga. Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) a dziekuje za gratulacje "za męza" zeby nie bylo tak rozowo ,to ja jeczalam o spa juz dlugo....pomysl podsunela mu moja przyjaciolka:) ale zaskoczona bylam bo nikt nie puscil pary troszkie odpoczelam ale teraz lapia mnie zatoki i fatalnie sie czuje Duniu mialam zabiegi relaksacyjne kąpiel ,peeling,masaz i maska na cale cialo ,wszystko na bazie migdalow i czekolady na koniec man i ped,na stopach mam czerwony kolor paznokci:) to tyle na wiecej sie nie zalapalam:) Biala Czekoladko alez zazdroszcze tej figury:p mialam tak po Tomku szybciutko wrocilam do formy a nawet lepiej niz przed ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu ale dobre wiadomosci:) a ztym Polsatem to mnie zaskoczylas,zawsze posylam sms-y wspieram rozne akcje a potem jestem na siebie zla ,ze ktos sie wzbogaca(czyt. prezes polsatu:p) a teraz wiem ,że na marne nie ida te pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E :D:D:D mam to samo po jednej lampce:p to tyle mojego siedzenia:( ponoc jutro ma byc gotowy moj laptop to bede miala wiecej czasu na forum i nikt mnie nie bedzie poganial:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mi sie spoznil okres o 2,5 tyg zawsze mialam regularny ,po ciazy dostalam po 6 tyg a po 6m-cach cos takiego ,myslalam,ze zwariuje:p bylam pewna ,ze nie jestem a chyba 6 testow p[oszlo i oczywiscie mialam ciazowe objawy:p glowa do gory,wyniku takiego jakiego chcesz,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pozwolilam sobie umiescic przepis na miksturke na blogu, korzystajac z ostatniego wpisu Duni! Dunia, mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko:) takze jakby cos, to moja sprawka :) MamoE ale fajny dzien w parcy mialas :) Gonia dziekuje bardzo i przepraszam , że zawracam Ci glowe takimi sprawami, mam nadziej, ze bede mogal sie odwdzieczyc :) Lusiu no to niezla forme, masz :) ja rozlozylam sobie cwiczenia na 3. :) I tak sie zapedzilam, ze jeszcze odszukalam cwiczenia na posladki i uda :wiec dzien obfitowal w wysilek fizyczny! No coz, moze z tego cos bedzie :D Biala_czekoladko widze, że kolezanka po fachu jeśli chodzi o wyksztalcenie :D Joolaa mmmm... ale mialas fajnie! :D Duniu super, że z wyniki dobre!!!! tylko takich zawsze :D AnnnnnnA widze, że nie tylko ja lubnie trzymac forum w napieciu :D powodzenia! Ide spac! zycze spokojnej nocy! i zdroweczka dzieciaczkom naszym najwspanialszym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! zapomniałabym dodac , że ogromnie sie ciesze na mysl o spotkaniu w Krakowie! super, że tyle nas ma ochote sie tam spotkac!!!! kto jeszcze sie pisze!? :D :D AAAAAAle fajnie!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnna swietne filmiki!!!! zdolny chlopak! :D moj jeszcze nie potrafi robic papapa, pewnie tez dlatego, iz mamusia tak rzadko wychodzi ;D (to sie musi zmienic :P) Brawo dla Michasia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa;-) bo ja nie skończyłam polonistyki,...ani historii, ani ekonomii...hehehe wymiękłam, ze tak powiem- ;-);-)jestem socjologiem komunikacji społecznej;-)szukałam jak widac długo sojego kierunku;-)...to chylę czoła Pani Polonistko...jak widac po mojej ortografii, dobrze, ze zrezygnowałam, czego ja bym te dzieci nauczyła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala czekoladko_____ wiesz, ze teraz "orty" juz nie sa najwazniejsze w polskim :-) A, ze zapytam, z glupia frant, co robi socjolog komunikacji spolecznej?! A do Krakowa szybciorem ci bedzie, wsiadasz w Intercity i migiem... No tym bardziej, ze raczej to bedzie czerwiec wiec sniegu nie bedzie :-P Jesli mi sie nie uda tesciow namowic na wyjazd do Krakowa, to ja tez bede sie tluc jakims pociagiem i to chyba mniej wygodnym niz z Wawy. I u mnei to raczej bez dzieciakow by bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja tez na spotkanie oczywiscie pisze sie :) Tylko moze hmmm pierwsza polowa czerwca ? albo sam koniec , bo jak pisalam chce tez w czerwcu nad morze pojechac - tak na dwa tygodnie , mysle ,ze byloby to w drugiej polowie. Do Krakowa mam bliziutko - A4 (ta niby autostrada) to w godzine moge dojechac :) zaraz zabieram sie za cwiczenia z dnia 3 :D (musze drzemke malej wykorzystac ;) ) Ewka znowu budzi sie w nocy na jedzenie - i wczoraj, i przedwczoraj ... zwiekszylam juz porcje obiadowe, wiecej kaszki dodaje do mleka wieczornego i nic :/ Kasz na gesto nie chce jesc to nie mam jej jak zapychac. Dzis nie dosc ,ze obudzila sie o 3 nad ranem z wrzaskiem ,ze glodna to po zjedzeniu i poprawie humoru zachcialo sie pannie bawic i gadac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale wam zazdroszczę tego zapału do ćwiczeń!!! Mi się strasznie nie chce a coś się chyba ostatnio przytyło. Ja myśle raczej o jodze bo coś się zastała zrobiłam. Idę sobie kupić dzisiaj herbatki odchudzające. Może to coś pomoże Co do spotkanka to Kraków u mnie raczej odpada. Za daleko :-((( U nas obecnie chorobowo. Zaraziliśmy się od małej i jesteśmy zasmarkani Pozdrowionka kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis jestem calo etatowa mama :) Dziewczyny mam zadowolone a i M wniebowziety bo nie musial o 7ej wstac, no i tak jeszcze sobie dosypia 😠 Musze powiedziec ze krotki tydzien pracujacy jest fajny ;) Lubie byc w pracy i wdrozylam sie dosc szybko ale juz wczoraj wieczorem cieszylam sie na prospekt pizamowego poranka z moimi pociechami :) Annnnnnna, a to ty na jakies specjalistyczne testy czekasz? Ja dawno juz bym byla w boots czy jakiejkolwiek aptece ;) Dawaj znak!!!! My sie nie zalapujemy na working tax credit :o czyli dostajemy tylko child benefit, co jest jakies 130funtow na miesiac na obydwie. No niby rzeczywiscie pieluchy i mleko i sloiczki z tego moznaby bylo ;) dzieki za rozpisanie wydatkow, bo ja to wielka finansowa kleska jestem!!!! A ja tez do Krakowa raczej nie bede mogla 😭 sprawdzalam i z Gdanska jakims super szybkim i tak ponad 7 godzin by to trwalo, musialabym wtedy z przenocowaniem ... okej, wy sie umawiajcie, potem blizej czasu zobacze czy uda mi sie zalapac. A z Gdanska do Wwy juz mam na przyklad tylko 4 godziny :) A jak juz ktoras bedzie nad morzem to jeszcze lepiej ;) Wiecie, kamien zmartwienia z serca mi spadl jak zobaczylam wczoraj zrelaksowana Alex w zlobku :) usmiechnieta, spokojna :) Ide bo ktos sie na raczki pcha ;) do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×