Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

No to u nas zabkowanie z przystawka :-o Jaskiem ma 39C z hakiem, koopa co i rusz, z nosa leci jakas woda, ale przy tym wszystkim normalnie je i calkiem normalnie popycha na czterech i wciska sie w kazdy kat. Zbijacza na temp juz dostal, rozebralam go do bodziaka i sie bawi. Wiec albo to "tylko" zeby (pcha sie dwojka gorna, chyba bedzie kolejna do odhaczenia) albo zeby plus trzydniowka :-o Zobaczymy co dalej bedzie.... Poki co probuje romontowac biurko komputerowe :-D U mnie tez Jasiek ma mnostwo pozyczonych ciuszkow. Teraz juz troche mniej, bo w sumie nosi cos miedzy 12-18 miesiecy, a w tym wieku juz jednak maluchy wiecej niszcza nie te kilkumiesieczne. Ale zabawki tez ma w duzej mierze oddziedziczone, nietylko po Hance. I jest okej. Nie mam z tym zadnych problemow :-) A jak czegos mi brakuje, to mam pod nosem taki sklep z uzywanymi dziecinnymi ubraniami, zabawkami i calym sprzetem. Kasza wie o czy mowie. i czesto tam robie zakupy, bo mozna trafic ubrania nawet z metka jeszcze za grosze doslownie. Np najlepsze miejsce na szukanie sweterkow dla Hanki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia___ zdrowka, takze tego psychicznego dla wszystkich! Duza buzka i w sumie to szkoda, ze z tym zastrzykiem nei poszlo, bo jednak nieco inne obciazenie dla organizmu. Ale moze tym razem antybiotyk pomoze? A Matiego trzymasz ciagle na probiotykach? I czym masz mu traktowac te krostki na siusiaku - pytam z ciekawosci, bo u dziewczynek to wiem co i jak, a w temacie chlopakow to ja zielona jak ten groszek. A jakies info czy doswiadczenia moze sie kiedys przydadza. Duza buzka dla ciebie i twoich chlopcow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra___ juz mi dali znac z biblioteki, ze ta ksiazka o ktorej pisalas jest dla mnie odlozona :-) I jeszcze sprawdze tego Sharpa, od Mamy E, bo osobiscie Chmielewska uwielbiam (Mama E, czytalas "Kretke blada", bo mam dwa egz i chetnie sie podziele). Natomiast ja polecam cos z pogranicza biografii i beletrystyki: Irene Spencer "Shattered dreams" (w polskiej wersji "Zona mormona"). Troche szczegolow z zycia poligamistycznych mormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja monologuje i naciagam ststystyki. A propos, ze tez masz w glowie akurat Venezuele, Mamo E :_D Freud mialby nad czym sie rozwodzic, hihi :-D Wlasnie stanelo mi kolo klawiatury COS z rumiankami jak truskawki, kreconymi loczkami (bo sie nieco spocilo) i gada ba-ba, babababa :-P i probuje rzadzic przy komputerze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylam mala na drzemke jak wrocilam z pracy czyli ok 6 a ona nadal spi. Przespala juz swoja normalna pore kiedy idzie spac i nie wiem czyu ja budzic czy nie. Bo w sumie sen najlepsze lekarstwo. Wiec moze akurat jej organizm potrzebuje wiecej snu.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E_____ ja w sprawie tego pisarza. Czy jest Tom Sharp czy Sharpe? Bo jak Sharp to nic nie moge znalezc :-o Nawet google nic nie pokazuje wiec chyba jakos inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia pierwsze slysze o tym zeby mleka nie dawac...moja mloda juz 3 tydzien ma katar (ale jest cloraz lepiej) i jako przekaski nawet je warzywa i owoce (wlasnie wkladam jej do paszczy kalafiora z marchewka na przemian). I co niy powinno dzialac, tak samo jak mowia ze na piersi dzieci nie choruja a tu pupa:-P o cholerka Tunciu to nieciekawie....zdrowiej szybko i dzdieciaki tez buzka dla was Co do kupna domu ja mialam ochote kupic mieszkianie w 2008 r jako ze szef jeszcze nie byl idiota, zarobki ok...nawet mieszkania juz ogladalam i slozylam oferte na 97 tys i mi przyjeli ! sliczne 2 pokojowe mieszkanie (sypialnia salon)listed building bo lubie starocie, szefu mil mi pozyczyc troche na wklad wlasny no i rata by mnie wynosila by mnie tylko o 100 wiecej niz placilam wtedy za czynsz, wiec nie bylo zle...no ale stchorzylam i w sumie dobrze sie stalo bo potem jak ju wiecie szef zglupial i lawina ruszyla... U nas na poczatku wieksza czesc ciuchow kupowaly moje psiapsioly w uk. Ja przed wyjazdem zaopatrzylam sie tez w praimarku, potem na swieta chrzestna jej cos przyslala (takie podstawowe rzeczy; bodziali, spiochy, rajstopy, bluze, dres, dlugi rekaw koszulki) Teraz nadchodzi lato, 4 sukeneczki ma od jednej kolezanki Meksykanki stad po jej corce,ale one sa do 9 miesiaca bodziaki tak jk pmowilam sa i starcza do 12 miesiaca, spodnie ma 2 pary kupione w uk w matalanie na wyrost (dalam po funciaku bo wtedy wyprzedaz byla:-) )Tyle dobrego ze moja mloda mala wiec sukienki nosi jeszcze 3-6 miesiecy, ale mimo wszystko ostatnie kilka dni obczajam neta .e bay! swietna rzecz wstukuje cene 1 dolar kup teraz i sprawdzam, udalo mi sie kupic 3 rzeczy od tego samego sprzedawcy kazda po 1 dolarze plus przesylka 3 dolary czyl;i za 6 dolcow 1 spodnica (nowa z metka) i 2 sukienki w b.dobrym stanie , wszystko na 12 miesiecy ale uz widze ze mloda spokojnie do 18 ponosi....trzeba kombinowac dziewczyny,ale mi to akurat radosc przynosi jak przychodzi paczka i pokazuje chhlopu ze kupilam to wszystko za marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia_____moze nie budz, tylko nocka moze potem byc nieco rozwalona, ale teraz najwyrazniej Emilka potrzebuje spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia strzel sobie piwko mowie powaznie ja sobie wczoraj znowu guinnessika chlupnelam i m pomoglo...no ale nie wiem czy ty bedac na lekach mozesz eeehhh biedna kobieto... ok bede pozniej ulatuje do patio z mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, ja z Chmielewskiej mialam okazje czytac tylko pol ksiazki zciagnietej z 4share :( ale kiedys sie jeszcze odbije i przeczytam wszystko co jej! Podoba mi sie jej styl. Jak juz i jeszcze o ksiazkach, ogladajac dziennik podawali o wizycie Dalai Lama w DC, czytalyscie kiedys jego publikacje? To w temacie, naprawde tak malo do szczescia potrzeba :) A z powiesci, i to raczej jest autobiografia, to polecam Shantaram (Gregory D. Roberts'a), watpilam ze dam sie wciagnac ... jak zakonczylam wiedzialam ze przeczytam jeszcze raz, swietna! Goniu, nie wybudzaj malej. Co jakis czas, tak jak i u doroslych, dzieci potrzebuja te dodatkowe 2-3 godziny snu, to tez cykl rozwojowy, chociaz u twojej to moze to tez byc ze zmeczenia przy chorobie. Duzo zdrowka takze dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama e ----- to i tak poopa, z tym autoerm, bo w USa w bibliotece mojej jego niet :-o Poszukam sobie jeszcze w ksiegarni. A co do Chmielewskiej, ja mam jakies jej tytuly w pdf, to moge ci podeslac to co mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajno! z checia odbiore przesylke Duniu :) a co do Sharpa to rzeczywiscie poo ... poszukam na ebookach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E_____ poszedl mail z zalacznikami. Czy ktos jeszcze chetny na Chmielewska w pdf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Joola- ja tu Kubie zębów gratuluję, a tu proszę- mały raczek! :) Teraz dopiero się zacznie bieganina.... ;) Wiki- niezła kobieta..... To młoda dziewczyna, czy miałaś starszą panią? Taka troszkę nieodpowiedzialna, jeśli z dnia na dzień stawia Was przed faktem. Powinna dać przynajmniej tydzień na znalezienie nowej opiekunki, nie ładnie z jej strony. Powodzenia z szukaniem nowej i oby była to dobra, odpowiedzialna i sensowna babeczka. Ganetka- powiem Ci, że chyba czerpiemy dużą lekcję z zachowania naszych rodziców. Powodzonka twarda kobieto! ;) Co do niezrealizowanych planów, co się odwlecze, to nie uciecze- jak brzmi przysłowie. Tuncia- zdrówka dla chłopaków! Czekoladko- ja myślę, że to nasze ryzyko jest związane z życiem w dużym mieście i mentalnością. Jakby nie patrzeć, duże miasto daje więcej możliwości do ryzykowania. I tak naprawdę, mamy też większe możliwości, aby wyjść z patowej sytuacji.... Choćby zdecydowanie większy rynek pracy- patrz- ja, zwolnili mnie i zaraz miałam drugą prace bez żadnych znajomości z netu po po prostu. Powodzenia, dacie na pewno radę i kiedyś siedząc przy kominku w nowym domu, będzie wspominać, jak było i jacy razem byliście silni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kasza- widzę, ze Ty o szkolnictwie z innej beczki- czyli od strony nauki. Ja wyedukowana jestem w starym systemie, wiec na temat obecnego poziomu nauczania nie mam pojęcia. Gimnazja, cała reszta- obca sprawa dla mnie. :O Uważam jednak, ze nauka polskiego, plastyki i wszelki przedmiotów, w których liczy się indywidualność lub poglądy (patrz historia) jest troszkę bez sensu. Zamyka się myślenie w pewnych kanonach, wiersze, książki są z góry zinterpretowane i w zasadzie należy polegać na tym, co myśli nauczyciel, albo na tym, co jest napisane w podręczniku. Gdy tylko wykraczasz poza te normy, nie jesteś już dobrym uczniem. Tak tez było za moich czasów i myślę, ze to się nigdy nie zmieni. Na czym przecież polegało pisanie wypracowań? Jak nauczyciel może ocenić styl? Jednemu dany styl przypadnie do gustu, drugiemu nie. u jednego polonisty dostaniesz piątkę u drugiego tróję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOGE SOBIE PIWKA strzeic bo ciagle jestem na lekach. Teraz jem antybiotyki a cały czas biorelekarstwo na bol staow bo mnie tak bola ze wstac z łóżka nien potrafie. No i jakby co to musze byc w pełni dyspozycyjna przy dzieciach. Mati bierze antybiotyk przeciwgrzybiczny. Chciałam mu go nie podawac ale siusiak wyglada strasznie:/ Dostał tez masc Triderm, ale ona powoduje wzrost cisnienia srodczaszkowego( o czym lekarz chyba zapomniał, dobrze ze ja wszystko sprawdzam) i mu jej nie stosuje. Ale beznadziejne kody wprowadzili:/ Jakby hasło nie wystarczyło. Mogli poprostu kazac kazdemu sie zaczarnic i byłby spokoj ze spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia dobrze że wszystko sprawdzasz, ja wiem że lekarze to tylko ludzie i mogą się mylić, ale dlaczego istnieje coś takiego jak błąd lekarski? Przecież w wielu zawodach można popełnić błąd który może kosztować drugiego człowieka życie a nie można się powołać na coś takiego jak błąd kierowcy, zawiadowcy, policyjny, farmaceuty (....) przecież każda ta osoba myląc się może spowodować tragedię. Kasza załuż sobie (jesli nie masz ) konto na chomikuj.pl i tu masz całą bibliotekę w ebookach ;) Chmielewska http://chomikuj.pl/malka11/Znajd*c5*ba+co*c5*9b+dla+siebie+-+Wzbogacaj+si*c4*99+-+czytaj!/Utwory+J.+Chmielewskiej Michaśko nieznośny, płaczliwy, zębole idą bo produkuje ślinę jak mały buldog ;) biedne moje maleństwo. Jedynie szczęśliwy w wodzie jak siedzi i może sie chlapać, dzisiaj go chyba cały dzień w wannie przetrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piatkowo, dziewczyny,qurcze..Wy czytacie w moich myslach;), wlasnie w tym tygodniu,byl M ogladac dom-jednorodzinny,dwupoziomowy,maly ogrodek,nowy2006r, tylko ze 30 km za wiedniem,-wiec ja nie bardzo jestem przekonana-ja pochodze ze wsi i wiem jak ciezko bylo sie mi odnalezc w wielkim miescie idac do wyzsych szkol,a poza tym ja przerwalam w pl prawo jazdy,a tutaj jeszcze nie mam odwagi zaczynac kursu,a wiadomo na wsi-bez prawka to jest sie troche upupionym:(. nie pojechalam z M na ogladanie ,bpo ja do takich ludzi naleze,co gdy sie czyms zainresesuea,to pierwsze musi byc na moje finansowe mozliwosci,a drigie jak sie zakocham to koniec(w danym obiekcie),wiec M fotek nastrzelal,no i efekt taki ze mysle o tym domu teraz -na dwoje babka wrozyla:O. ogladam codzien te foty i fajna chalpka;),no tylko ze w malej miejscowosci,zeby to bylo tuz pod wiedniem-hm ..tylko cena bylaby dwukrotnie wyzsza,ach... a z drugiej strony teraz mieszkamy daleko od centrum miasta,tylko ze sklepy,bank i poczte mam pod reka,a wiadomo w miescie az tak nie da sie odpoczac-fajnie byloby tak miec swoj domek,no nic M juz odmowil propozycje,ale szukac bedziemy dalej w koncu to nasza sciezka--najpierw bylo *wynajem wiekszego mieszkania *kupno psa *potem mieszkanie wlasne *starania o potomstwo zakonczone sukcesem❤️ *a teraz ma byc wg ppplanu dom:) a ja ciagle sie waham,ciagle nie wiem czy tu czy tam i jak pisze Dunia-o wlascicielu mieszkania,ktory wrocil z Hiszpanii do PL,ze moge zalowac. obawiam sie tez wllasnie tego,ze Benjamin kiedys bedzie nam robil wyrzuty,ze on wolalby w Austrii zyc,ze my bedziemy zalowac,ze nie bedziemy mogli sie odnalezc .hmmm....bo jak pisze Mantraelle,gdy juz widze tablice z napisem Wien,to jakos cieplo mi sie na serduchu robi,czuje dom,a w pl jest fajnie,ale gdy jestem juz dluzej,to nie czuje sie jak w domu.wkurzaja mnie sklepy,urzedy,myslenie ludzi i postrzeganie swiata.no i badz madry i pisz wiersze,dalej nie jestem pewna co dalej-za kilka lat-przydalby sie zloty srodek,czyli zycie na tych warunkach ,ktore sa tu,a w ojczystym kraju,blisko rodziny i znajomych(ale nie za blisko;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunciu__szkoda,ze piwko nie!bo czasem pomaga odrobina czegos mocniejszego sie rozluznic,ale gdy wyjdzie wiosenne slonce,od razu znikna negatywne mysli i humorek bedziemy miec lepszy.tak,trzeba czytac ulotki,ja tez to robie,bo lekrz tez tylko czlowiek-a istota ludzka omylna jest- zdrowka dla chlopcow i dla Ciebie,a M sie nie przejmuj,male spadki sa u kazdego. a co do uzywanych zabawek badz ciuchow(tez mialam o to pytac wczesniej);) ja kupilam kilka zestawow na ebay'u-jeszcze w ciazy i musze przyznac-zajefajne rzeczy,teraz wlasnie wszystkie ciuszki ktorych ma B.bardzo duzo,a uzbieralo sie tego od narodzin,musze posprzedawac-odlozylam tylko kilka dla wspomnien i kilka firmowek dla kolezanki ,ktora oczekuje chlopca. a zabawki-no u nas troche szalejemy,my,rodzina i znajomi-maly ma tego az za duzo-po co to????? efekt jest taki ze co jakis tam czas mu wymieniam zeby mu sie nie nudzily,ale najbardziej lubi z reguly te ,ktore kupilam na tzw.pchlim targu(nie lubie tego typu sprzedazy,ale moja kumpela to spec w wyszukiwanieu super rzeczy i raz z nia pojechalam,akurat te 4-5 zabawek to te ,ktorymi mmaly najbardziej i najdluzej sie bawi. wiec jak jz raz pisala Mama E-nie ma sensu kupowac tak malemu dziecku drogich zabawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie na tych warunkach ,ktore sa tu,a w ojczystym kraju,blisko rodziny i znajomych(ale nie za blisko ) - ganetko świete słowa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu__Jas,ma zebow juz duuzoo,to teraz z gorki bedzie;),a u nas sliny jak bulldog,lapki w buzi i wszystko inne,spimy niespokojnie-a zebow jak nie bylo tak nie ma:O Mamo E___masz racje,ja tez znam mnostwo kobiet,ktore na tzw starosc(grubo po 50-tce)robia wyksztalcenie,nie dla kariery,ale wlasnie dla wlasnego ja,gdy sie chce nigdy nie jest za poznow. ja wlasnie chce od nowa wystartowac,gdy B.pojdzie do przedszkola. a kto powiedzialze kobieta 40-letnia-to juz przezytek,zyjemy w czasach gdy kazdy moze decydowac kiedy chce byc mama,a i tu masz racje gdy spotykam kobiety,ktore dosyc pozno zostaty mamami,to od nich bije uczucie,jakby przezywaly druga mlodosc,a Ty tu nie rob sie babcia,bo wygladasz na max.34 lata. zdrowka dla dziewczynek i M,widac paskudztwo WAs polubilo,ale juz niedlugo i mminie. Fasolkowa__tak w duzym miescie latwiej o wszystko,prace,ludzie nie komplikuja sobie zycia problemami sasiadow,a czlowiek ma wiecej mozliwosci rozwoju. Ty tez widac jak Czekoladka,mialas trudny okres przez kryzys,ale najwazniejsze to nie stracic celu z oczu i pozytywne myslenie. teraz tez latwo nie macie,ale tzw.tutaj zusammen halten(czyli trwanie w jednosci,wspieranie sie)bardzo duzo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze na raty,tym bardziej ze wczoraj 2x napisallam dlugi post o szkolnictwie i zzarlo mnie. Aaannaaa__no to Michas bedzie mial zabki,a co do odprezania sie wodzie to u nas od czasu gdy malego przestawilismy na duza wanne,ma tam orkiestre na wodzie,zabki,kaczuszki itp,to kapiel jak plac zabaw jest:),a najbardziej zainteresowaniem cieszy sie "waz"z nierdzewki od prysznica(to tez zabawka z typu uzytku codziennego rzeczy sa najbardziej fascynujace) mimo wszystko troszke wytchnienia dla mamy Michasia zycze. a o szkolnictwie to z tych typow dawnej matury,o gimnazjum to tylko od siostry wiem,a co do matury-to podobno nie ma jak ta stara byla.najbardziej odzwierciedlala stopien wiedzy. edukacja polska nastawiona jest na szerokie spectrum wiedzy,tu oni bardzo nacjonalistycznie do historii podchodza,nie raz spotkalam sie ze stwierdzeniem,aa...polska czyli to na wegrzech jest..heee?geograficznie tez nie bardzo,tu bardziej stawia sie na wiedze jak zyc,planowa,techniczne nowinki,wiecej informatycznych przedmiotow,wiecej programow komputerowych. a co do szkoly w PL jeszcze to teraz wladza maja uczniowie,a nauczyciele ci sa tylko pionkami w grze,to tez nie jest az tak do konca sluszne,wiadomo terror nie ale nalezyty szacunek jak to bylo wczesniej uwazam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach to moje pisanie:( mialo byc ----ja z tych typow,dawnej matury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu__ja tez nie dostalam zadnego "kartonu ubran"od kolezanek czy rodziny,po ich dzieciach,chociaz tych u moich znajomych duzo.wszystko sama kupowalam,no za wyjatkiem paru zestawow na ebay.teraz kazda kolezanka mowi,a odkladasz bo wiesz ja planuje,a ja planuje driugie ,odkladaj po Benim dla mnie...a wala,mnie nikt nie dal,oprocz szwagierki-ta daka po swoich dzieciach super pare sztuk z usa,moich 2 przyjaciolek z PL,ktore daly Beniemu kilka nowych ubranek,a reszta to nic,tylko teraz kazdy mowi odkladaj,a ja wlasnie ze nie ,sprzedam a za kase zarobiona Malemu nowe kupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy piatku Nie budzilam wczoraj malej tylko sama ok 22 wstala na butle. Nocka jak zawsze dwie pobudki i rano po 7 gotowa do zabawy. Ganetko dom za miastem hmmm fajnie brzmi tylko jak zawsze sa plusy i minusy. My sie wlasnie zdecydowalismy tak na wsi. Ja mam ok 18 km do pracy. Poniewaz mam prawko i swoj samochod to w sumie nie problem. Ale czas stracony na dojazdy, stanie w korkach (wiem mieszkajac w miescie tez sie tego nie przeskoczy). Poza tym czuje sie tutaj czasami jak na bezludziu bo wybrac sie do koleznki na kawke to juz cala wyprawa. Moi znajomi mieszkaja w Limericku a nie wszyscy maja samochody wiec raczej rzadko ktos nas odwiedza, nawet chcac gdzies wyjsc samemu bez malej to albo musze kogos przywiezc do domu zeby sie nia zaopiekowal a pozniej odwiezc albo zawiezc mala do kolezanki. Wszystko musi byc zaplanowane i przemyslane. Nie mowie juz o wyjsciach na drinka bo wziecie taksowki do nas to majatek. Oczywiscie wiem ze nie kupilabym takiego domku za te pieniadze w Limericku. Cos za cos. Takze ganetko przemysl sobie to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki ja nie wpisuje tych kodow i tak mi wysyla posty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie przypomnialo,ze w PL gdy bylam,to zaobserwowalam,ze tam ubierac dziecko to spory wydatek,rzeczy calkiem przecietne sa powiedzialabym drogie,u nas tu jest duzo sklepow i czasem gdy jade do pl i widze spodenki -zwykle jeansy za 80-100 zl,a tu mozna kupic juz cos fajnego za taka cene i gatunkowo dobrego,gdzie kupujecie najczesciej,tzn w jakich sklepach,bo ja znam tylko smyka,5-10-15(filie ma moja kolezanka)i chyba tup-tup czy cos. ale rzeczy tam sa dosyc drogie,za dwa body,bluze z kapturem,t-shirt i czapke -200 zl-na przecenie dalam. ja tu to H&M najczesciej-tanio stosunkowo,a ladne i dobre rzeczy,mam tez taki dyskont KIk(tam jest b.tanio,tylko czasem material do d..),a jak mam ochote zaszalec to malemu firmowki kupuje w Peek&Cloppenburg,esprit,zara,a ostatnio levi'S(najczesciej na przecenach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza Primark??? U nas to sie Penneys nazywa. Uwielbiam ten sklep, szczegolnie dla dzieciaczkow mozna znalezc cos fajnego i taniego np top za 1,5e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×