Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

a ja mam pierwszy raz okres od 18 miesiecym, najpierw ciaza, potem polog, na koniec cerazette. Zdycham, zjadlam juz litr lodow, pol paki makaronu i paczke ciastek z czekolada.yyyyyy///.... dodatkowo dostalam wczoraj l;ist z urzedu immigracyjnego, moj brat wystapil o moja zielona karte. Mam kategorie F4 i obecnie czeka sie z ta kategoria 12 lat na otrzymanie zielonej karty. Do tego czasu to ja juz bede miec obywatelstwo. No ale oznacza to ze utknelam w domu, chyba ze ktos jakis pracodawca chcialby mnie zatruyudnic i podpisac papiery na wize pracownicza...mala szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeeczko ja tez pozdrwiam! Ganetko dobrze, że sie juz polepszylo zdrowko u Beniego! a do fotografa tez bedziemy sie jakos na dniach wybierac :) Ty tez masz problemy z tym jak ubierac malego na spacer? Bo ja wlasnie przy tej przedziwnej pogodzie, do wiosny to niepodobne! glowie sie coz zalozyc, zeby sie nie spocił, a zeby go nie przewialo! Shila powodzenia przy pracy mgr! Zycze obrony na 5!!!! Jutro ide na wymrażanie nadżerki! troch stresa mam !!!! tzn boje sie bolu:/ jakos przed porodem mi nie przeszkadzaly te wizyty u gina! nawet sie cieszylam ze ja sie przebadam, to bedzie spokoj na chwile , ze trzeba wiedziec co i jak! a wlasnie po porodzie to badanie cale stalo sie dla mnie nieprzyjemne, tzn bolesne! mam nadzieje, że po pozbyciu sie tego dziadostwa wszytsko wroci do normy i nie bede odczuwla tego dyskomfortu przy badaniu jak i z M :/ chyba ze mi sie tam cos zle zagoilo? wrrr???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza no to cala nadzieje w Obamie! :p moze zrobi jakas super ekstra reforme!!!! Chyba mial sie zajac imigrantami??? no a moze jednak spotkasz jakiego wlasnie pracodawce z dobrym serce! nigdy nic nie wiadomo!!!! :) Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cóż O nas Milenka i starsza zapalenie Oskrzeli wiec antybiotyk Milenka nic nie chce jeść koszmar po prostu nawet leku nie chce wziąć :( co do okresu to ja mam już 6 i miałam łyżeczkowanie niestety już tak krwawiłam powróciły koszmarne okresy :( a miały się wyregulować p ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen dzięki za instrukcję już dodałam fotki.Co do karmienia małej twoja metodą to wypróbuje chociaż kiepsko to widzę bo mała nie lubi siedzieć w krzesełku,ona w ogóle nie lubi siedzieć ani leżeć.Musi być ciągle w ruchu.Jedzenie tez jej wtykam jak jest w ruchu.Wiem wiem Mój błąd ale Mała na stojąco to jeszcze otworzy buzie ale w krzesełku to się nigdy nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........9/2. ..7.600kg//71 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50.....9//3 . .10340//ok70 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .9//25....8600//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58.... . ...7//05..9500/76 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..8/12.....9.5//76 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......8/ 12.....9900/ 70 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56..... . 8/0 .. ..8600/71 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....8/10.. ...9400/72 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My dzisiaj bylysmy na kontroli. W sumie pielegniarka za bardzo sie nie przejela i wydaje mi sie ze tak troche na odwal to bylo. Ale w sumie to i tak najchetniej bym tam wcale nie szla bo nie mam do niej zaufania. A mala i tak ma sie dobrze. Chociaz byla dzisiaj taka marudna ze moje plany zakupowe wziely w leb :( Lilianko jaka duza juz Twoja corcia. I jak pieknie stoi. Tez musze dodac nowe zdjecia, moze pozniej to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ja jak chodzę na ważenie to się wściekam, bo oni nigdy nie mają tego przyrządu do mierzenia długości ciała. No i nie wiem ile Marta dokładnie mierzy. Choć ta miara to tylko potrzebna mi do kupowania ubranek na górę, bo nóżki to ona ma naprawdę bardzo krótkie i powoli zaczyna mnie to martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem, choc znowu mam nieco zakrecone dni i sie nie wyrabiam z zyciem :-) Ale moze dzis wieczorem usiade, poczytam i znowu strzele pare monologow, jak to ja - zeby byc na biezaco :-) Teraz polozylam Jaska i lece do ogrodka nieco pogrzebac w ziemi :-) Papa i milego piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen a dlaczego nie usuniesz nadzerki laserowo? Jest to lepszy sposob. I ja ten zabieg miałam z kasy chorych. Nadzerka znikła i nawet porod nie poszkodził. A podobno po zamrazaniu po porodzie trzeba powtorzyc bo nadzerka sie znowu robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen ja miałam zamrażaną nadżerkę, ale to było około 8 lat temu. Mnie akurat bolało - ból taki skurczowy jak przy ciężkim okresie, no ale wiadomo do zniesienia. Z tego co mówili, to zazwyczaj nie boli. Pamiętam, że po, bardzo często musiałam zmieniać podpaski bo leciało ze mnie, że hej. Od tego czasu u mnie jest cisza w temacie nadżerek. Czego i Tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atillamama
CZESC WIEM wiem długo mnie nie było ,nie ładnie z moje strony wiem zapomniałam o WAS ale i taak nudziiłam ciesze sie że wy jeteście wierne i potrzymujecie nasze forum GRATULUJE WAM Z CAŁEGO SERDUCHA iprzepraszam was ze was w sumie olałam ...hamsko ..brrrrrrrrrrrrrr ale pamietam,,,u nsa dobrze jakos zyje mała ma 3 ząbki i jeszcze nie stoi sama ale spokojnie mielismy z nia problemy zdrowotne ale mam nadzieje ze wszystko juz w porzatku...okaze sie pozniej ,,, w sumie nie ciekawie mam ale nie bede pisac ... zycze WAM ZDROWKA I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atillamama
tak mi głupio sie właczac do was tyle mnie nie było .... ale Carmen ja tez miała nadzerke jakies 3 lata temu ,miałam zamrazaną krioterapia czy cuuusss takiego i nic nie czułam zimno tylkopo 3 tygodniach ani śladu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Fasolki wywołane też się meldują! :P Bardzo mi milo, Dziewczyny, że jeszcze o mnie pamiętacie. Zaniedbałam pisanie, czytanie, generalnie komputer... :( Po powrocie z pracy do domu w ogóle go nie używam, teraz jakaś chwilka się znalazła. Kindzia jest super, rozwija się pięknie. Jest bardzo grzeczna, uśmiechnięta. Potrafi zając się sobą. Nocki mamy całe przespane. Ostatnio cały czas chce chodzić, ale jak już kiedyś pisałam, tylko trzymana za rączki. Obawia się puścić, więc musimy z nią latać. Kręgosłup niestety nie daje rady... :O Czekam tylko aż nabierze odwagi i postanowi sama powędrować. :) Zębów mam 8, czyli cztery na górze i cztery na dole. Właśnie dwa nowe na dole się pojawiły, więc jest ślinotok po pas. Z myciem zębów mam problem. Mała, jak widzi pastę i tą nakładkę do mycia, buzię zaciska i koniec. 8 zęboli już powinniśmy szorować. Z alergią wciąż walczymy, ale wiemy, co najbardziej uczula, tego unikamy i daje się przeżyć. Owoców Mała nie może jeść, ale już wprowadziłam żółtko i gluten. Na razie jest ok. Jak czytam o zaawansowaniu Waszych pociech w jedzeniu różnych potraw, to myślę, ze my jeszcze długo będziemy w tyle. No nic, najważniejsze, żeby alergia się nie nasilała. Jestem dobrej myśli i wierzę, że za jakiś czas wszystko minie. :) Niekapek niestety nie pasuje Małej. Mamy kilka i zawsze Kindzia woli butle. Muszę ją jakoś zachęcić. Gada sobie coraz więcej. Jeszcze ciężko się słów doszukiwać, poza najprostszymi "mama", "baba", "tata", ale już powoli wyłapuję, które słowo to imię naszej suni (prawie jej się udaje powiedzieć). :D W każdym razie, coraz częściej naśladuje nas i czasem powie "daj", albo "mam". Z nocnikiem czekam do roku i czasu, gdy Mała sama zacznie chodzić. To tyle w telegraficznym skrócie. Wielkimi krokami zbliża się roczek Kingi i powiem Wam, że ja z coraz większym sentymentem wspominam czas ciąży. Oj, ale to były piękne chwile. Coraz bardziej też myślę o drugim dziecku, ale z tym jeszcze przynajmniej rok musimy poczekać. Ściskam Was bardzo mocno, obiecuje, że co jakiś czas coś skrobnę. Bardzo się ciesze, że Atilla, Marteczka i Pimach dały znać, co u nich. To tak milo zajrzeć tu nawet na chwilkę i zobaczyć co u Was wszystkich słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atillamama witam :) kuuuupe czasu ;) dobrze, że dałaś znać, nas tu cieszą takie wizyty, przynajmniej wiemy, że jest dobrze. Trzymam kciuki, żeby u Wiktorii te problemy zdrowotne już się nie pojawiły 🌻 A może poszperasz trochę stron wstecz i uzupełnisz tabelkę z pomiarami dzieciaczków? carmen widzisz atillamama jest dowodem na to, że krioterapia może nie poleć :) weszłam na bloga lilianka ale Malwinka śliczna panienka joolaa a twój Kubuś to już jak mały chłopczyk wygląda, uroczy tunciu przyłączam się do zdania dziewczyn, bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu portretowym i rzeczywiście spojrzenie może zdradzać tęsknotę do chwili wypoczynku. No a chłopaki super wyglądają, radosne, szczęśliwe dzieciaczki - wszystko to twoja zasługa nemezis ależ Milenka ma długie włoski, super. Kitki można robić całą parą, tylko jak długą przetrwają ;) Wydaje mi się, że to tyle z nowości blogowych dla mnie MAm jeszcze pytanie o karmienie. Czy wy dajecie dziecku jeść tylko gdy widać że jest już głodne, czy staracie się trzymać wyznaczonych godzin? No a mycie ząbków? Ja myję Marcie po obiadku po 12 i przed kąpielą, czyli i tak potem pije mleko, no ale jakoś chyba nie da się myć po mleczku. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo i tobie macham na powitanie Świetnie, że już wiecie co uczula Kingę, na pewno dzięki temu jest Wam łatwiej. Z opisu widać, że jej brak bardziej urozmaiconego menu nie przeszkadza i pięknie się rozwija. Oby tak dalej. No i masz rację pewnie wszystkie z nas powoli myślą już o roczku. Jejku ten czas tak szybko zleciał. Może przy kolejnej wolnej chwilce wstawisz jakieś nowe fotki na bloga? Zakończyłaś chyba zdjęciem w wesela siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa pytanka do was. Jako ze nie czytam regularnie badzcie wyrozumiali jesli wspomniane tematy były juz omawiane:) CHUSTY jakie polecacie? Ja chyba jednak kupie bo Matis coraz wiekszy i ciezszy... SŁOWNICTWO jakie słowka wypowiadaja wasze dzieciaczki juz? U mnie było:mama, baba, nie, ej, tata a teraz stop i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam foteczki LILIANKO:ale z Ciebie piekna kobieta a maleńka tak pieknie sie usmiecha. Super! Widac ze jestescie szczesliwi:) GONIU Twoja pannica chyba wysoka co? a maleństwo od TAKIETAM chyba lubi tak dobrze pojeść jak moj Matis:P och jak patrze na te wasze wystrojone dziewczynki to tez bym chciała taka:P Chłopca tak nie bardzo idzie wystroic, ciuszki sa takie mało wesołe. Chociaz CARMEN ty fajnie ubierasz małego. Gdzie sie zaopatrzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza to ze ciuszki dla chłopczyka zadko sa innego koloru niz niebieski czy zielony, ja lubie czerwienie, zółcie a nawet czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! :) Nic Nic Nic nie bolało! Nawet nie poczułam jak mi wymrazał. brdziej niekomfortowo czułam sie jak wziernik "montował" ;P a już najbardziej zabolało jak musiałam wyłożyc 300 zl za tę wątpliwą przyjemność :P Najważniejsze , że juz po. teraz zaczniemy sie zastanawiać nad zamonowanie czegos inneg, tzn czy może założyc sobie jednak te wkładkę antykoncepcyjną domaciczną . A Wy, dziewczyny, to pewnie na tabletach, co?.... AtillaMama ale fajnie, że sie odezwałaś! JUz miałam pisac czy jestes i podczytujesz , no i wywołałam Cie chyba teleptycznie! ;) I wiesz, jeśli masz ochote to "wypisz sie", zrzuc to co na watrobie ciąży " ;) Czasami takie wyzalenie sie pomaga! Jakoś z innej strony czlowiek moze na to wszytsko co sie u niego dzieje spojrzeć, także pamieteaj, że jesteśmy... Fasolkowa Mamo Twoj wpis tez bardzo miło zobaczyć, i przeczytac , że jakoś sobie radzicie z ta alergią! Trzymamy za slowo, że czesciej co napiszesz!!! :) AniuP ja raczej trzymm sie wyznaconych godzin! tzn, co 3 godziny mniej więcej dajemy cos do jedzonka :) ale to absolutnie nie jest sztywny grafik :) Tunciu ja mam chuste ta taka chyba najdlusza, chyba ponad 4 m. http://pl.lennylamb.com/ I jestem zadowolona z niej. Tylko to faktycznie wielki kawal do zapltania. Ale plus taki, że dluzej posłuży... ups maly sie obudzi do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia dziękujemy za komplementy:-)Fajnie jest coś miłego o sobie usłyszeć. Jeśli chodzi o słownictwo moja mówi :cycy(jak chce pierś),tata, baba, dada.No i pokazuje paluszkiem i mówi to to to,mama nigdy nie powiedziała:-(.Poza tym śmieszne dźwięki wydaje jak kota straszy:-) Masz racje z tymi ciuszkami dla chłopców przeważa zieleń i niebieski z kolei dla dziewczynek prawie wszystko jest różowe.Szukałam dla Malwini żółtej bluzeczki to nigdzie nie było. Carmen dobre że masz już za soba ten zabieg.Strasznie dużo kasy to kosztowało ale przynajmniej kłopot z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jak zwykle na raty bede odpisywac wiec prosze sie nie gniewac i zaczne od konca bo tak wygodniej mi:D Lilianko Tunciu jesli chodzi o inne kolory to ja zawsze jak chce kupic cos kolorowego innego niz khaki czy niebieski to ide do 5 10 15 na pewno sa czerwone ciuszki dla chlopca bo kupilam Kubusiowi bluze ,kamizelke i spodnie czerw granatowe i na pewno byly zolte bluzeczki dla dziewczynek:) w sprawie chusty nie pomoge bo nie korzystalam Kubus mowi mama ,dada,baba,nie nie nie ostatnio ciagle ..mniam nauczyl sie z garnuszka na klocuszek,tata,buuu na psa ,nana na Tomka:)am i to na tyle reszta węgierska Lilianko ja juz nie bede sie powtarzac ,ze jestes sliczna ,taką delikatną masz urode ,zawsze ladnie ubrana ;) Malwinka też ślicznosci i jak pięknie stoi:) Carmen 300 stówy za wątpliwą przyjemnosc noooo :( wazne ,ze masz juz za sobą i ze nie bolało ja nie na tabletach :)ide po wkladke w przyszlym m-cu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla ,Fasolkowa Mamo ,Marteczko witamy witamy....częsciej zapraszamy:) Duniu przyjemnego obrabiania ogródka:) Aniu ja karmie mniej wiecej w odstepach 3 -godzinnych Pimach jaki Kochany nasz pierwszy forumowy dzieciaczek:) dobrze,ze u Was w porzadku,skrobnij czasem do nas..albo pomachaj chociaz Geanetko dobrze,ze u Beniego juz lepiej no i kurcze tyle....musze isc nim zdemoluje mi pol kuchni nim pojde jeszcze zawolam... MOOOOOOONIKKKK pokaz no sie laseczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen dobrze że nie bolało :) Napisałam ci, że mnie bolało jak przy okresie, ale tak na prawdę to nie chciałam straszyć bo mnie to skręcało z bólu. No ale sprawdziło się to co mówił ginekolog, że zazwyczaj nie boli. Mnóstwo pieniędzy to kosztowało, ja miałam państwowo robione więc free. Tuniu Marta jakoś ostatnio przestała mówić, tzn gada po swojemu ale ogólnie to przerobiliśmy: dada, baba, mama, tata, mniam mniam teraz chyba próbuje mówić cześć i coś jakby ata, co znaczy akuku :) Więcej nie przychodzi mi do głowy. O chustach nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wam troszkę posmęcić przy weekendzie? Około 3 dni temu mój lekarz rodzinny zadzwonił z info, że ma list ze szpitala, który mówi żebym przestała brać Carbimazole (ten lek na tarczycę). Pomyślałam super, hormony są w normie to teraz spr czy tarczyca sama popracuje i się utrzyma wszystko na dobrym poziomie. No i pojawiła się we mnie nadzieja, że teraz to już muszę schudnąć :) Dziś i ja dostałam dostałam kopię tego listu, no i niestety teraz mam niedoczynność :( No i obawiam się, że znowu zgrubnę :( Jeszcze dobił mnie wczoraj M. Kupiłam sobie niebieskie dżinsy bo naprawdę nie mam w czym chodzić. Nareszcie znalazłam coś co w miarę pasowało, choć nogawki w udach jak zwykle obcisłe. Ubrałam się a M stwierdził, że moja pupa wygląda jeszcze grubiej niż normalnie. Nie mówił tego złośliwie, ale tak mi się smutno. W sumie to chyba dlatego, że nie mam się w co ubrać. Fakt, że zbliża się okres nie pomaga bo jakoś takie wahania nastroju mam. ech trochę z siebie wyrzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atillamama
Mam pytanie a czy wasze dzidzie maja czkawke??? często>>>??? bo Wikusia ma i nie wiem czemu hmmm...prawie codziennie ma czkawke kurcze.,martwie sie.....pozdrawiam,,,-----CARMEN ciesze sie ze nadzerka twoja zamrozona,wiem 300 zł duzo ale zdrówko tez wazne z nadzerki nie leczonej rozne świństwa sie rozwijają!!! miłej niedzieli zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu współczuję tej niedoczynnosci i nie chce Cie martwic ale waga i wahania nastroju to jest normalne ,wiem cos o tym:o ale masz wczesnie stwierdzona dostaneisz leki wiec i waga sie unormuje M.,sie nie przejmuj ,pewnie wogole sie nie zastanowił nim powiedział ,moj wie ,ze ja mam schizy na punkcie wagi wiec zawsze mi mowi ,ze wygladam wyjatkowo szczuplo nawet jak wazylam 100 kg:D nie martw sie ciesz sie nowym ciuchem a waga?z czasem hormony sie unormuja i znowu bedzie ok..zreszta Ty taka kruszynka jestes ,ja nei wiem gdzie te kg ...:) Atilla moj Kubus miewa czkawke ale wydaje mi sie,ze wtedy kiedy zje zbyt lapczywie czy cos..sporadycznie Gdzies wyczytalam ,ze jedna z naszych forumowych kolezanek czerwocowek ponownie jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo witam Atillemame, Marteczke, Lilianke, super ze sie PImach odezwala chociaz mailowo:-) Aniu P sciskam cie mocno wspolczuje strasznie provblemow z tarczyca, ja mam straszna schize na pun kcie swojej wagi wiec akurat wiem jak strasznie musisz sie czuc. Tak jak pisze Jola ciesz sie nowym ciuchem, mysle ze jak przestaniesz sie tak tym strasznie zadreczac to moze organizm sie ;'doblokuje' i zacznie reagowac na Twoje diety Atilla moja Marianna ma czykawke przynajmniej 3 razy w tyg. Nie ma sie co martwic, mpoje dziecko akuratr strasznie sie denerwuije jak ma czykawke wiec szybko daje cos do picia i jest lepiej. Kiedys potrafila miec czykawki nawet i 4 razy dziennie! przejdzie i Twojej corci:-) Jola; czerwcowka w ciazy? mowisz o Jagodzie ktora daawno temu tutaj cos z nami pisala?ja akurat jej ostatnie poczynania skomentowalam raz dobitnie na pewnym temacie kilka dni temu. Wiecej nie mam zamiaru, zycze jej powodzenia ale szczerze mowiac; nie interesuje mnie jej osoba. Dunia jak tam? ui nas w nocy bylo tornado watch znowu:-) wieje dalej strasznie jakies duze tornado przelecialo jakies 30 mil od nas:-D Tuncia co do chust;ja teraz uzywam po prostu mocnego, dlugiego szala:-) wiaze oba konce w supel, zakladam na jedno ramie, sadzam mala na biodrze i juz. Tym samym idealnie do tego nadaje sie chusta kolkowa (tzn yyy nie moge sie wyslowic; ta co ma takie dwa metalowe kola). Mialam taka na poczatku, wtedy mala byla za malutka zeby siedziec w takiej pozycji, zostawilam w uk i teraz zaluje. Akurat moja corke bardzo takie siedzenie na biodrze cieszy wiec i ty sprobuj moze? nosilam tez dlugi czas mala w nosidle na przedzie odwrocona do mnie plecami ostatnio po dlugiej przerwie znow zalozylam to nosidlo i co? nie ma szans, mimo ze Marianna jest lekka moze 8,5 kg ma ale juz jest za ciezka na noszenie w takiej pozycji. Tak wiec noszenie z przpdu na piersiach odradzam. Mialam tez dluuuugi pas elastyczny ktory mozna wiazacv na rozne sposoby, sprawdczal sie genialnie jak Marianna byla malutka, teraz jedynie jak moge corke nosic to w pozycji na plecach ale szczerze mowiac boje sie ja sama tak umieszczac boje sie ze sie zzsunie. Ale mysle ze z tego wszystkiego to jest jednak najlepsza opcja. Masz obiue rece wolne ciezar rozlozony jest rownomiernie... taki monolog chustowy strtzelilam:-) podsumowujac Tunciu u nas swietnie na chwile obecna sprawdza sie noszenie 'na biodrze' na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam masę i wszystko zniknęło, grrrrrr! Piszę raz jeszcze na raty. Widziałam bloga- śliczne są wszystkie Dzieciaczki. Nemezis- Twoja córcia zachwyciła mnie długimi włosami. Piękna dziewczynka. Lilianko- Twoja Malutka śliczna i tak ładnie już stoi sama. Na Kubę Joli też specjalnie zwróciłam uwagę, przystojny kawaler. ;) Tuncia- Twoi kawalerowie też pięknie się prezentują, a Ty wyglądasz kwitnąco. Chustę polecam Lenny Lamb- jak Carmen. ostatnio rzadko jej używam, ale jakiś czas temu, gdy Kindzia nie chciała sama się sobą zająć, a ja musiałam się pokrzątać w domu- chusta była często w użyciu. Sprawdza się. Zgadzam się z Lilianką, co do kolorów ubranek. Tak naprawdę dla dziewczynki wszędzie jest masa różu... Też czasem w 5-10-15 albo Cubusie znajdujemy inne kolory, ale w każdym sklepie na pierwszy rzut oka widać dziewczęcy róż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×