Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Dzięki jola. No właśnie te domowe sposoby są obre ale ja nie mam pojęcia jak dotego się zabrać bo u mnie w domu się ich nie stosowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paracetamol badz apap na goraczke ,herbata z malin ja pije z cytryna,mojemu malemu cytrusy nie szkodza:)lipowa z miodem, chleb natarty czosnkiem,tez mu nie szkodzi,rutinoscorbin,wit c,gripowita w saszetkach do rozpuszczania ale ta dla dzieci nie wiem co jeszcze Ci poradzic ,najlepiej poradz sie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest woda chlorowana niestety ,blizej nie mam innego basenu zajecia w brodziku ,gdzie cieplejsza ta woda oczywiscie zajecia z opiekunami,zobaczymy jak to bedzie. instruktor mi dzisiaj opowiadal ,ze nawet zawody jakies mialy te maluszki nie wyobrazam sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę już dziś zacząć działać żeby choróbsko się nie rozwijało! Dzięki za rady ja właśnie cytrusów nie mogę i laktozy nie tolerejue więc te sposoby odpadają ale herbatka z malin i syrop z cebuli to zaraz będe produkować ;-) No na pomysł tego leku dla dzieci nie wpadłam zaraz napisze do męża żeby podskoczył do całodobowej apteki jak będzie wracał z pracy! U mnie w aptece to mam taki problem że oni zawsze mówią że nic kąpletnie nie można a przecież jak się nie podleczę to może się rozwinąć niezłe choróbsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie🌼 Nie bylo mnie dawno, ale mam usprawiedliwienie. Moj M. musial wyjchac(awansem) w zwiazku z praca( za granice), wiec poki co, jestem samotna mama, wiec wyobrazacie sobie jaki sajgon mam z dwojka maluszkow:-) Ale tak naprawde, powiem Wam, ze nie jest zle( mam tez wlk. pomoc rodzicow). Mialam teraz tez goracy okres, bo przygotowywalam materialy dla promotora i cala wyprawe na uczelnie(z Malaika bylam) . A poza tym, mam dzis troche nastroj do bani, bo wyszlo, ze WCIAZ mam w sobie gronkowca zlocistego, ktory pieknie sie we mnie choduje... Poki co, sie trzymam( bo musze), ale boje sie, ze mnie znowu rozlozy na amen:-o To tyle w skrocie u nas. Troche poczytalam, co tam dorego i -niestety- zlego u Was... Przede wszystkim zycze wszystkim ZDROWKA, bo co jak co, ale to jest najawazniejsze, jak juz slusznie kiedys zauwazyl Kochanowski:-P Jeszcze tylko dodam, ze pomysl z plywaniem maluszkow jest super! Sama chodzilam na taki kurs z Matylda( jak miala 4 m-ce) i to naprawde bardzo rozwijajaca atrakcja, bardzo polecam! Sciskam mocno, mocno!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........3//7....6720//65 lilianka09............Malwinka..21.05....3600/56........ .2//............// Carmen37........ Witold......23.05...3500/55........3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......3/2 8 .....5900 /63 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...3/10......8200/68 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....1 //16..4800//61 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ 27.......6800/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....1//29.. . ..5740//59 Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .2//25...5600//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57............6300/66... takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...1//25..6000/65 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .2//5..4680//59 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..2.....6450//65 Mama E............Alexandra...19.06....3526/53.......2//29... 6200//? myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 1//26....5000/60 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 1/14 .. ..5640/59 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....2/18.. ....//5460/61// wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......1 //27...4750// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 1/20 5260//62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK CHUDNIEMY: nick........przed ciaza/wzrost..teraz..........chce....forma..ciaza +?kg Sztorm.......53/158.............60,00........... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg nemezis2682.....54..............50..................54.. ..nerwy carmen37.........58..............60..................54. ....spacery+dieta Dunia77...........64..............66..................64 min... duchowe wspieranie odchudzajacych sie aktywnie joolaa.........70................83..............70min.. .fitnes,basen,cwiczenia A w nocy mi sie przypomniało co do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Troche mnie nie bylo tutaj :( Czasu jak na lekarstwo bo mala dalej marudzila i na dodatek chora :( I tak w sobote bylismy na pogotowiu z tym jej okiem - przychodnie zamkniete a moj uparl sie aby jechac na pogotowie, co dziwne byla tam pediatra i zapisala krople , diagnoza zatkany kanalik i jesli to nie pomoze to okulista nas czeka i przetykanie - ale z okiem juz lepiej, za to przeziebienie dopadlo mala - no i przedwczoraj znowu wizyta u lek - cale szczescie narazie niegrozne bo tylko katar , gardelko i oskrzela czyste, tak wiec narazie bez antybiotyku tylko czyszczenia noska, masci i witaminki. Moja oczywiscie tatus zarazil :( Ja jakos uchronilam sie, ale mala dopadly jego wirusy, no i ja teraz tez przez to obrywam bo noce przekichane :( dobra... czytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E - widze, ze Twoja tez chora :( daj znac co pomaga jej na nosek, bo moja czasami tak swiszczy a wyciaganie grucha, frida, nawilzanie woda w aerozolu , przekladanie na brzuch - nic nie pomaga, swiszczy dalej i dodatkowo po tych wszystkich zabiegach dostaje wscieklizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo - trzymaj sie ! Moja tez juz nie chce patrzec na cyca :/ wczesniej karmilam ja w nocy jeszcze, teraz juz nawet w nocy marudzila, wiec troche odciagalam, a ze mi sie nie chce :( no a i tak coraz mniej tego mleka schodzi, wiec niedlugo pewnie wyladuje wylacznie na formule. Co do wagi nie jest tak zle przeciez, ale wlasnie waz regularnie malego w przychodni ty bedziesz spokojniejsza, a jesli cos bedzie nie tak szybko to wylapiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo - Indie :) Zazdroszcze i gratuluje odwagii - ja z moja balam sie jechac w Bieszczady no i nie pojechalam ! :D ale fajnie, no i nie taka wycieczka z biura , ale poznasz wszystko od kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia - kuzwa ! za takie gadanie fakytcznie nalezy sprac po gebie ! az we mnie gotuje sie ! szkoda slow :( Powinien podziwiac ze ma taka zone i tak doskonale ze wszystkim sobie radzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dziś udało mi się resztę przeczytać. Gonia- moja daje czadu z NIEEEE już od jakiegoś miesiąca. A drze się przy tym wniebogłosy! :D Dziewczyny pisały już, ze ich pociechy po niemiecku nein dają, więc tych buntowników jest już coraz więcej. :D Kinga w ogóle ostatnio bardzo się rozgadała, już wychodzą jej różne sylaby i zrobiła się bardzo głośna. Próbuje możliwości swojego gardła. NaTiika- pierwsze słyszę o takiej możliwości. Sama bym z niej z przyjemnością skorzystała, więc jeśli się więcej dowiesz, to pisz. Dunia- mi też w przychodni mówili, ze zaczął się sezon chorobowy. :o Podobno wcześniej niż zawsze i jest bardzo dużo zachorowań.... MamoE- ja też nie wierzę w szczepienia na grypę, zwłaszcza, że co roku wirus mutuje. Tym razem jednak lekarka mnie przekonała w związku z tym wyjazdem i dałam się zaszczepić. Teraz się boję, że spotka mnie to samo co Ciebie, czyli grypa po szczepieniu... :o Zwłaszcza, z gardziel mnie coś pobolewa..... Joola- Chylę czoła. Jesteś WIELKA!!!!! W życiu bym nie znalazła w sobie aż tyle siły i samozaparcia! Może jednak ten trener miał troszkę racji z tym nastawieniem, albo Twoje ciało zareaguje na ćwiczenia po jakimś czasie dopiero i kg zaczną spadać lawinowo.... Trzymam kciuki, żeby tak było. :) Monik- STO LAT!!!!!! :D :D Co do Indii, to na szczęście moja siostra tylko ślub tam bierze, mieszkać będą gdzieś w Europie. :D Piszę, ze na szczęście, bo nie znosiłabym, żeby była aż tak daleko... W każdym razie to nie zmienia faktu, że jej narzeczony planuje też w przyszłości wyjazd dla mojego M, żeby chłopak też pozwiedzał. Teraz musi zostać w domu ze względu na Małą i pracę. A dla mnie właśnie to, ze zostawiam jego i Kingę jest najgorsze..... :( Lusia- zdrówka dla Ewci! Do Indii nie lecę z Małą, aż tak odważna nie jestem. ;) Marteeczka- trzymaj się, fajnie, ze zaglądasz! :D Powodzenia z pisaniem pracy! Joola- ja też bym bardzo chciała na basem z Małą pochodzić. Niestety M jakiś przewrażliwiony jest i nie zgadza się na razie.. :o Pracuję nad nim i na ta chwile wywalczyłam, ze od przyszłego roku gdzieś od kwietnia zaczniemy chodzić... Troszkę późno... On twierdzi, ze Mała o tej porze roku może różne choróbska złapać, stąd ta ostrożność. Ja znowu jestem jak najbardziej za zwłaszcza, ze dużo moich znajomych sobie chwali pływanie z maluszkami. U nas są specjalne baseny, woda ozonowana, instruktorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabela odchudzaniem. Aż mi wstyd się wpisywać, bo napisałam Wam, ze muszę schudnąć, że nie jem słodyczy i ćwiczę, a tu nic...... 1 kg spadł ze stresu, a ja na laurach spoczęłam i nic nie robię. Nawet jem wieczorem.... :o JAK CHUDNIEMY: nick........przed ciaza/wzrost..teraz..........chce....forma..ciaza +?kg Sztorm.......53/158...........60,00......... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg nemezis2682.....54..............50..................54.. ..nerwy carmen37.........58..............60..................54. ....spacery+dieta Dunia77...........64..............66..................64 min... duchowe wspieranie odchudzajacych sie aktywnie joolaa.........70................83...........70min...fitnes,basen,cwiczenia Fasolkowa m...55.........59..............54/55......spacery+przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila - jejciu - zdrowka dla Filipa !!! I napisz czym to zapalenia objawilo sie, bo moja tez chora i mam nadzieje, ze to nie przejdzie nizej :( Napisz jakie mial objawy !!! U mnie lek tylko powiedziala, ze jak apetyt malej zmniejszy sie to na wizyte zaraz :( I ona pokasluje czasami ale to jak wydzielina z nosa jej splywa :( Kurde ,ze takie malenstwa musza tak chorowac :( Tuncia - nic tylko go stluc :( az nie moge w to uwierzyc ,ze ktos moze byc taki nieczuly, przeciez takie slowa strasznie rania :( Trzymaj sie ! Ty taka silna , a on taki slaby ... Pewnie wszystko go to przerasta, ale wcale to nie tluamczy jego zachowania wzgledem Ciebie ! Jolaa - ze ty po tym wszystkim masz sile aby opiekowac sie dzieckiem ! :D Ja padam na twarz po dniu spedzonym z mala kiedy ona ma zly humorek, w zyciu nie zdobylabym sie na tyle dodatkowej aktywnosci fizycznej :) Nemezis - dobry ten Twoj eks ;) waga tez :D Dunia - Jas ma juz 9 kg !!! To prawdziwy kolosik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra czytam ost strone ;) Marteczka - duzo zdrowka !!! Nie dosc ,ze tyle na glowie to dalej to wredne chorobsko nie chce popuscic ! aaa i czytalam o tym mutancie co urodzil sie :D zdjecia straszne ;) Fasolkowa mamo -no sezon chorobowy jak widac niestty rozpoczal sie :( prosze i tak to jest jak czyta sie wszystko hurtem ;) Juz uwierzylam ,ze lecisz z mala :) A co do wagi to u mnie z powodu stresu spadlo do 59 i stoi , ale pewnie jak Ewka znowu da popalic to zaraz spadnie ;) Wystarczy ze ma mega focha wieczornego a mi juz odechciewa sie kolacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze Ewka dalej spi to udalo mie sie wszystko nadrobic ;) Ostatnio co pewnie jest zasluga przeziebienia (zawsze sa jakies plusy ;) ) w ciagu dnia jest spokojna i sporo spi, niestety wieczorami albo juz poznym popoludniem to maruda na calego :( Wczoraj cale szczescie u mojej mamy - ktora ma o wiele wiecej cierpliwosci niz ja poplakiwala przez 2 godz, nawet na rekach juz jej sie nie podobalo (zrezygnowalam z jej nienoszenia bo wtedy dostawala histerii, a wczesniej mojej mamie mowilam aby jej nie nosila jak marudzi bo przyzwyczai sie, teraz juz mi wszystko jedno, byle by byla cicho :/ - tyle ,ze i jej na rekach po jakims czasi nudzi sie, jak polozy sie ja sama to juz histeria, wczoraj nawet plakala w foteliku samochodowym jak wracalismy do domu, co nigdy jej sie nie zdarzalo :/ W koncu jak juz bylismy pod domem to zasypiala to ja jej myk i butle - na parkingu pod domem aby wykorzystac okazje ze jest spokojna - bo jak wyje to nie chce nic jesc :/ - no i wydoila cala to ja z fotelikiem szybko na gore - robie druga flache , szybko daje Ewce i wydoila cala druga i odleciala... Wypila prawie 200ml - to jej rekord, a wiec byla strasznie glodna, tyle ,ze przez te 2 godz placzu, marudzenia i wrzaskow podtykalam jej flache niezliczona ilosc razy, moja mama tez jej podtykala i nic jeszcze bardziej wkurzala sie... i badz tu czlowieku madry o co jej moze chodzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Kasza - daj znac co w sprawie kupy pediatra powiedzial ;) U nas podobny problem - pytalam tez o to lekarki, a ona ze jak mala na karmieniu mieszanym to nie ma problemu, tylko ze mala pije juz mojego znikoma ilosc... No a dzis po 6 dniach kupa byla dopiero ! W nocy koszmarek - nos zatkany i jelita zatkane w efekcie czego przez sen prychala i krecila sie podciagaja nozki. Dzis powiedzialam sobie koniec tej jej meczarni - wyciaglam czopka glicerynowego, rozbieram mala i ona sama wyprodukowala mega kupe ! ale po jakim czasie ???? Teraz chyba juz po 3 dniach bede jej aplikowac aby nie meczyla sie/// Myslalam,ze moze te jelitak zapchane tak dobijaja ja w efekcie czego tak marudzi wieczorami, ale nic z tego w zeszlym tyg zrobila rano mega kupsko a i tak potem byl wieczorny cyrk... Myslalam tez ze moze to kolki , ale chyba nie bo nie podciaga nozek nie ma wzdetego brzuszka, po prostu tak jakby byla bardzo glodna i zmeczona - ale za nic nie mogla zjesc ani spac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stworzylam godzinny monolog :D ;) a mala dalej spi :) Pewnie zbiera sily na wieczorne darcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Joluu argumentuje toi tak ze go nosiłam 9 m-cy i to moja wina. Ja to olewam. Popłacze i mi przejdzie. Przy pierwszym dziecku tez takie pierdoły wygadywał, a potem mu przeszło i przestał swirowac. Odczekam, moze tez przejdzie. A jak nie to wole nie myslec co bedzie. Bardzo go kocham i nie wyobrazam sobie zyc bez niego i dlatego tak mnie boli to co on mowi. Najgorsze jest to ze on twierdzi ze nic takiego nie powiedział. No Ci faceci sa dziwni naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia - a moze on ma poprostu taki charakterek co nieco wredny ... jak juz wczesniej tez taki bywal. Ja tez jak moj mnie wkurzy to nie przebieram w slowach i reaguje przewaznie az nadto - np ost powiedzialam mu, ze zaluje ze go poznalam ... Tak fakytcznie to nie mysle tak , ale czasami tak w afekcie jezyk cos powie szybciej niz glowa to przemysli, cale szczescie ze moj to jakos rozumie i te slowa puszcza mimo uszu. Przez to wlasnie rozpadl sie moj poprzedni zwiazek... No ale zawsze sa jakies granice ktorych nie mozna przekraczac, a to co Twoj robi to ciosy ponizej pasa i mysle ,ze powinnas zareagowac bo twoj maz pomysli sobie ze moze tak sie zachowywac i bardzo mozliwe,ze bedzie posuwal sie jeszcze dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ,ze twierdzi ze nic takiego nie mowil, to pewnie mu po prostu wstyd za siebie... i moze sam to wymazuje z pamieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa dalej spi... ona faktycznie jest chora , no albo odsypia ta nocke - w sumie ja tez powinnam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wiki u mnie firma zatrudnia więcej niż 20 pracowników i są związki zawodowe, więc dlatego niby mogą mi wręczyc to wypowiedzenie ale po konsultacji ze związkami zawodowymi. Co do inspekcji pracy to u mnie w mieście nie ma oddziału tej inspekcji. Jest w mieście oddalonym od mojego o 30 km, więc będę musiała się kiedy zebrać!!! A co do przeziębienia też mnie coś łapie, obudziłam się dzisiaj w nocy ze strasznym bólem gardła i katarem, mnie chyba zaraziła moja mała bo ostatnio miała katark i gardełko zawalone. A syrop z cebuli to można przy karmieniu piersią??? Zawsze to cebula a podobno czosnku i cebuli to nie zabardzo można, ja w sumie jeszze nie jadłam. Ale zaraz lecę po jakąś herbatkę z malin. Mojej małej po cytrynie też nic nie jest więc i ona pójdzie w ruch. NaTiika O tym przedłużonym macierzyńskim też nie słyszałam, zaraz poszperam na necie ale faktycznie jak sama będziesz wiedzieć już coś więcej to daj znać, ja też bym się na to pisała. Duniu 9 kg, Jasiek jest niesamowity!!!!!!!, mojego kolegi dziecko ma rok i miesiąc i waży 9 kg!!! Jolaaa ja też wyrażam wielki podziw, kobieto jak ty znajdujesz na to wszystko czas, no i jeszcze mobilizacja, ja też nie mogę na siebie w lustrze patrzeć ale to jakoś mnie nie mobilizuje. Pochwalę się tylko że zrobiłam krok do przodu i odszukałam moją kasetę z ćwiczeniami!!! Kaseta leży na wierzchu już od poniedziałku a zabrać się za ćwiczenia jakoś nie mam kiedy!!! Monik wszystkiego naaaaajjjjjj!!!!! Chorowitkom zdrówka życzę!!!!! JAK CHUDNIEMY: nick........przed ciaza/wzrost..teraz..........chce....forma..ciaza +?kg Sztorm.......53/158...........60,00......... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg nemezis2682.....54..............50..................54.. ..nerwy carmen37.........58..............60..................54. ....spacery+dieta Dunia77...........64..............66..................64 min... duchowe wspieranie odchudzajacych sie aktywnie joolaa.........70................83...........70min...fi tnes,basen,cwiczenia Fasolkowa m...55.........59..............54/55......spacery+przemyślen ia ewcisko.......81/169.......81.........71.............wyciągnięta kaset z ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Wikusia zaczęła też wydawać z siebie takie dzwięki że normalnie padammy z M ze śmiechu do tego robi przy tym takie miny:):) Żali się tak fajnie, jak mąż wraca z pracy to jakby chciała mu cały dzień opowiedzieć:) A i chciałam napisać że z utęsknieniem przypominam sobie 3 miesiące przespanych nocek (sen mojej córci od 21 do 6 bez karmienia), moja mała już od prawie 2 tyg budzi się między 2 a 3:30 :(:( głodna jak wilk!!! Dzisiaj pobudka 2:20, na szczęście pojadła i o 3 już znwu spała, ale o 5:30 obudziła się znowu na jedzenie i od tamtej pory do godz 10 nie spała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej spi :D Ewcisko - to moze za kolejny tydzien uda ci sie ta kasete wlaczyc ;) Zdrowka tez zycze ! Mam pytanie jeszcze do mam karmiacych sztucznie - jak dopajacie dziecko i kiedy i w jakich ilosciach, bo mojej dalam raz herbatke koperkowa to wypila 50 ml i potraktowala to jako posilek i nie chciala potem mleczka no i kolejny posilek dopiero miala po kilku godz, tak jakby zapachala sie ta sama herbata :/ i teraz nie wiem czy dawac jej cokolwiek bo ona i tak malo tego mleka pije - jak 120 na raz to jest juz wyczyn... no poza wczorajszym wieczorem gdy wciagla 200 ml ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK CHUDNIEMY: nick........przed ciaza/wzrost..teraz..........chce....forma..ciaza +?kg Sztorm.......53/158...........60,00......... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg nemezis2682.....54..............50..................54.. ..nerwy carmen37.........58..............60..................54. ....spacery+dieta Dunia77...........64..............66..................64 min... duchowe wspieranie odchudzajacych sie aktywnie joolaa.........70................83...........70min...fi tnes,basen,cwiczenia Fasolkowa m...55.........59..............54/55......spacery+przemyślen ia ewcisko.......81/169.......81.........71.............wyc iągnięta kaset z ćwiczeniami Gonia.........65/169..........65,5............60........nic.............+10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis chyba jako jedyna chcesz przytyc . Moge oddac Ci pare moich kg :) Kasza ja tez przylaczam sie do prosby Lusi co lekarz powiedzial na temat kupek?. U nas ostatnio tez kupka byla po 5 dniach. We wtorek idziemy no kontrole to spytam i pielegniarki i zobaczymy co mi powie. MONIK sto lat, spelnienia marzen i pociechy z dzieciaczka!!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×