Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Wy dziś o strojach kąpielowych a ja właśnie dziś kupiłam:-) też mama nie przejmuj się , ja mam szramę po cesarce od pępka w dół i kupiłam sobie dwu częściowy, a co tam!!Nie będę się przejmować!!Majtki są wysokie i widać tylko z centymetr blizny no ale widać.Nie zamierzam się stresować i już w niedziele będziemy się z Małą i M pluskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda w nocy; mloda przez ten katar nie mogla sama spac o kaszel i isie dusila efekt spalam moze 4 godziny na raty musielismy na zmiane z nia siedziec tzn ona na nas spala yyyyy ja wlasnie tez mam problem co z kostiumem bo niby obwod ten sam ale rozstepy na bokach brzuch tzn widac tylko 2 duze ale one sa wielkie lekko czerwone i wygladaja jak blizny plus w koncu przytylam w ciazy 22kg i zrzucilam w 8 tyg po porodzie. Efekt?rozstepy po wewnetrznj stronie ud, glebokie jak Wielki Kanion:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joolaa w sumie to masz rację, Biała czekoladka i ganetka też nieźle zeszły z wagą :) Tabelkę znalazłam na 517str ale nie jestem pewna czy dalej gdzieś też jej nie ma. No dziewczyny ja akurat na rozstępy ciążowe nie mogę narzekać, bo chyba żaden mi nie wyszedł. Tyle tylko, że ja mam swoją teorię - to co miało mi wyleźć to wyszło w okresie dojrzewania, tak więc mam ich dużo na pośladkach, wewn str ud, na biuście i troszkę na boczkach, tyle, że są staaaaare, mają pewnie z 17lat ;) a wtedy to ja jeszcze nie oglądałam swojego tyłu i przodu zbyt dokładnie no więc jakoś ich wyjście zupełnie przeoczyłam :) Choć taka gładka pupa to by mi się marzyła ... Pimach jednak jesteś i czytasz 🖐️ :) Pisz troszkę z nami plizzzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,melduję,że żyję.Przypominam-jestem mamą Jasia/wędrowniczka/.Mały na razie chodzi tylko za rączki,ale raczkje z predkością swiatła.Goni uciekającą Hanię po całym domu.Moja waga po ciązy w kwietniu zeszła do 53kg,więc zaczynam znowu wcinac bo niestey wyglądam za chudo.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach - i przyznalas sie ,ze jednak nas podczytujesz ;) Super ,ze odezwalas sie i rob tak jak najczesciej ! Pozdrawiam ! Kasza, Jola - oby maluszka jak najszybciej katar znikl , a kysz ! Jolu - mi lek tez zalecala aby podawac wapno w czasie kataru - a teraz wyczytalam , ze " wapn zageszcza wydzieline i sprawia, ze zamiast ona splywac staje sie pozywka dla bakterii"/ i prosze kazdy ma swoja teorie ;) a te przepisy :D slinka cieknie juz jak to czyta sie ;) WIktoria i Kornelka sliczne dziewczyny ! zreszta juz po raz kolejny powtarzam ,ze nasze forumowe dzieciaki wyjatkowo udaly sie :D ja jakos nie dorobilam sie w ciazy ani przed ani po ani jednego rozstepu - chyba jednak genetyka , bo moja mama tez nie miala - za to blizna po cc choc u mnie na lini bikini - jest fatalna :/ gruba , czerwona - miala byc prawie niewidoczna linia a u mnie albo zle goi sie albo zszyli mnie zle - no nie wiem , w kazdym razie paskudnie to wyglada :/ w dodatku jest krzywa - ale moge pocieszyc sie ,ze prawie ja nie widac bo walek skorno -brzuszny ja zaslania ;( Kupialam tez stroj ,ale wlasnie tankini - srednio jestem zadowolona, bo teraz jakby za duzy ;) Chyba kupie jednak jednoczesciowy - Jola tez z Twojego linku podoba mi sie :) Gonzallo - fajnie ,ze tez odzywasz sie :) Gratulacje dla Jaska wedrowniczka :) a tego chudniecia zazdroszcze ! Sztorm - prosze jak Jasiek rozpedzil sie :) a uroda pewnie po tatusiu , bo Madzia to Twoja wierna kopia :) aaaa Jola - gratuluje tego spadku wagi i uporu w dazeniu do celu ! nie ma to jak silna wola !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluu super spadłas z wagi. Ja tez niexle zrzuciłam ale nie wiem czemu chce jeszcze:P Takie zrzucanie wciąga:) Choc brzuchol mam jeszcze sterczacy. Przed ciaza miałam 82 kg w ciazy zgrubłam 24 kg i waze teraz 79:) Twoj stroj super własnie czegos podobnego szukam, tyle ze ja sie brzucha nie krepuje a raczej rozstepow na udach wiec szukam czegos ze spodenkami bo nad morze sie wybieramy we wrzesniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo Jas wędrowniczek super określenie:) fajnie wiedzieć,ze jesteście z nami i chociaż czytacie,przyznam ,ze kiedyś zdołowała mnie pewna pomarańczka pisząc ,że jesteśmy nudne dlatego nie chce jej się z nami pisać,jednak ja bardzo lubię nasz topik i staram się pisać w miarę regularnie i tu apel do czytających: jako mama Waszego rówieśnika wiem jak cięzko znaleźć wolną chwilę na to żeby pisać ale dziewczyny tyle fajnych chwil niezapomnianych razem przeżyłyśmy warto je podtrzymać ,zawsze można liczyc chociaż na duchowe wsparcie;) wystarczy raz na kilka dni chociaz w dwoch zdaniach napisac co u Was a przynajmniej wiemy ,ze jesteście ,cieszę się bardzo ,że odezwały się Pimach i Gonzallo,zachęcam pozostałe Lilianko fajnie ,ze wybieracie się na rodzinne wakacje,mam nadzieję,że z dala od stresów udadzą się wyśmienicie i spędzicie w trójkę cudowne chwile.Ty masz teraz taką figurkę ,że każdy stroj pewnie leży jak ulał,M.,pewnie będzie z dumy pękał z taką laską u boku;) Kasza co tam rozstępy szczypiorku ,bedziesz po prostu na plaży "uda razem trzymała" i nikt nie zauważy:classic_cool: Aniu P eeee tam tyle lat rozstępy Ci nie przeszkadzały to teraz też daj im spokoj:p Lusiu teraz to mnie zastrzeliłaś z tym wapnem już sama nie wiem co robić:o co do tankini to tez miałam ale z tego stroju co wkleiłam link jestem bardziej zadowolona,tym bardziej ,ze ja chodze na basen kryty bardzo czesto i sprawdza sie rewelacyjnie,to co trzeba maskuje i ladnie podkresla biust a tankini podkreslalo mi "walek"pomiedzy majtkami na biodrach a górą Tunciu im wiecej chudniemy tym wiecej chcemy chyba tak to jest bo ja zamierzam zrzucic jeszcze jakies 6 kg ,ja sie brzucha wstydze bardzo ale ja mam taka bardzo pomarszczona skore jeszcze po Tomku:( nawet jak wazylam 55 kg brzuch byl koszmarny Catherine widze,ze odnalazlas nick dla siebie;) na zabkowanie ja oprocz smarowania zelem daje malemu albo czopek viburcol albo lek przeciwbolowy typu Nurofen, obejrzalam z m.i ide spac do jutra mam nadzieje,ze Kuba da mamie posiedziec na kafe;)chyba,ze bedzie super pogoda wtedy dzien na swiezym powietrzu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wkleje tabelke ta co znalazlas,jesli kogos pominelam to przepraszam Sztorm..........53/158.........55....... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg Anaconda_a...90/173.......85.......70........basen1xtydz, bez słodyczy nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........58........54........ogranic zenie słodyczy, jak najwięcej ruchu+21kg Dunia77..........64/170..........66.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa..........70/165.......70......70min...basen, ćwiczenia,mż+36kg Fasolkowa m....55/162.....58.......54/55.....spacery+przemyślenia, stres+15kg ewcisko.........81/169.........81........71......wyciągn ięta kaseta z ćwiczeniami Gonia.............65/169........65,5.......60......ćwicz enia i dieta..+10kg Biała_czekoladka...65/162.....55........53...fitness 2x w tyg. dużo wody, spacerów i karmienie piersią .. tuncia...........82/173........80,5.......75..........str es ..........25kg mama E..........68/170.........77........63......dukam (wii jeszcze w pudelku) z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169........66,5.......57.....szalej ce hormony+18kg(bez słodyczy) wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg jagoda369....86/176..........94........80.......francuska dieta proteinowa +22kg AtillaMama....?/170.............66.......?........ogranic zam słodycze,pływam raz w tygodniu lilianka09......61/169........58.......58........karmieni e piersią lusia.79.......55/168........59,5......55.......jakas za slaba motywacja moze na wiosne rower, moze wczesniej basen +15kg Tunciu byłam u Ciebie na blogu;)Gratulacje dla postepow Matiska :) Moj Kuba tak samo reaguje na Tomka jak Mati na Nikosia:) odnosnie radosci na widok kogos cos co mnie zaskakuje ,Tomek mial chorobliwy lęk przed psami (jak ja) a Kuba wręcz szaleje ze szczęscia jak jakiegos widzi..normalnie nie moge sie nadziwic,co dziecko to inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni zgadzam sie z Joola tyle juz sie naklikalismy ze jestesmy juz jak rodzina :P Tak na serio to czuje sie jakbym was znała juz wiecznosc:) MMiedzy nami nie ma zawisci ani kłótni i to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolaa - gratuluje zrzucenia wagi!!!! Ehhh tez chcialabym miec taki zapal :P A ja tylko gadam od roku, ze czas na diete sie wybrac :):):):):) pimach, gonzallo - super, ze sie odezwalyscie!!! Antosiu jeszcze ode mnie spoznione, ale szczere wszystkiego co najlepsze 🌻🌻🌻 catherine - super, ze znalazlas nick dla siebie :) zdrowka dla wszystkich potrzebujacych!!!! My tez na antybiotyku :(:(:(:( Po komuni, a raczej po podrozy pociagiem, fifciu mi sie rozchorowal :( Bylam na blogu :) No i jestem zachwycona tymi naszymi dzieciaczkami :) Aczkolwiek Fifkowi najbardziej wpadla w oko Ewcia lusi :P:P:P:P:P:P:P:P Cieszyl sie do niej i gadal :):):) Wiec lusiu wiesz - zapisuje Filipka w kolejce do Twojej Ewki :) joolu - co do odzywania sie, to masz racje czas zawsze sie znjadzie :) Ale ja pomimo tego, ze czytam Was codziennie to nie zawsze mam cos madrego do naklikania :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja uwiecznie moje zgubione kilogramy, tak jak już pisałam zgubiłam je dzięki chorbie męża (ale to brzmi, dzięki chorobie) Mąż zgubił już 12 kg a ja dopiero 5. Waga już od kilku tygodniu nawet nie drgnie w dół tylko czasem w góre:( Jescze z 10 kg będzie git:) Jolu dla Ciebie znowu podziw, supper że tak CI sie udało schudnąć i gratulacje samozaparcia, wiem że dużo pracy cię to kosztowało. Ja powiem Ci że nie wyobrażam sobie mieć dostęp na okrągło do takich pyszności i chudnąć, bravooooo dla Ciebie!!!!! Sztorm..........53/158.........55....... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg Anaconda_a...90/173.......85.......70........basen1xtydz, bez słodyczy nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........58........54........ogranic zenie słodyczy, jak najwięcej ruchu+21kg Dunia77..........64/170..........66.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa..........70/165.......70......70min...basen, ćwiczenia,mż+36kg Fasolkowa m....55/162.....58.......54/55.....spacery+przemyślenia, stres+15kg ewcisko.........81/169.........78........71......zero smażonego, spacery Gonia.............65/169........65,5.......60......ćwicz enia i dieta..+10kg Biała_czekoladka...65/162.....55........53...fitness 2x w tyg. dużo wody, spacerów i karmienie piersią .. tuncia...........82/173........80,5.......75..........str es ..........25kg mama E..........68/170.........77........63......dukam (wii jeszcze w pudelku) z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169........66,5.......57.....szalej ce hormony+18kg(bez słodyczy) wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg jagoda369....86/176..........94........80.......francuska dieta proteinowa +22kg AtillaMama....?/170.............66.......?........ogranic zam słodycze,pływam raz w tygodniu lilianka09......61/169........58.......58........karmieni e piersią lusia.79.......55/168........59,5......55.......jakas za slaba motywacja moze na wiosne rower, moze wczesniej basen +15kg Pimach, gonzallo supper że się odezwałyście!!!! TO prawda dziewczyny jak nie macie czasu coś skrobnąć to napiszcie chociaż z raz na tydzień zwykłe "cześć" fajnie będzie widzieć że jesteście z Nami!!!!!! Catherine, to jednak nie "sprzeniewierzona":P fajnie że udało CI się odnależć nicka dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Mam na imię Wiktoria i jestem mamą Lenki ur. 3 czerwca. Od ok 1,5 miesiąca czytam forum i w końcu przełamałam się żeby coś napisać. Bardzo chciałabym dołączyć do was o ile pozwolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw o milej niespodziance. dzis w nocy znowu mala robila jazdy z zebami wiec po kolejnej co chwila budzonej nocy dzis wygladam jak zombie. przyszedl szef, zagadal czy wszystko z Laura dobrze, ja, ze jasne, wszystko na szczescie ok. na co on, ze ok, to pewnie przez ten nawal pracy i nadgodziny tak zle wygladam i ze jak tylko skonczymy obecny projekt to jest mi wdzieczny za poswiecenie bo wie, ze mam dziecko i daje mi tydzien platnego urlopu, ktory nie odlicza mi sie od rocznego urlopu bo on rozumie, ze mloda matka powinna spedzac czas z dzieckiem i porzebuje czasu na regeneracje :D ha! czyli oby do przyszlego piatku a potem wooooooooooooolne :D nawet nie wiecie jak sie ciesze bo od miesiaca praktycznie codziennie zostaje dluzej i slecze nad papierami zeby potem nasz klient sie zachwycil i mial orgazm :D do tego beda wyrodna matka ale musze powiedziec, ze jestem wdzieczna za te zeby Laurki bo naprawde, dzis wygladam jak strach na wroble :D jej, w koncu posiedze w domu z mala, ugotuje porzadny obiad, upieke ciasto, poogladam tv... tak, mam zapedy na kure domowa :P Laurce nadal idzie zab. jeden. osttanio jak wychodzily jej dwa to bylo lepiej niz z tym :O nie jestem wielka fanka tabletek ale dzis chyba zrezygnuje i dam jej przeciwbola na noc bo juz kolejna noc sie nie wyspala i jest mega marudna, zupelnie jak nie moje dziecko. Vikusia jasne, ja tez przed chwila dolaczylam :) ewcisko to normalne, najperw schodzi szybciutko a potem ledwo drga. moze dolacz do tego jakies cwiczenia na pewno bedzie lepiej :) shila - zdrowia dla synka lusia i AniaP ja mam propozycje. choccie tak na 2 tyg sie zamienimy rozstepami? potem znowu kazda dostanie swoje. ok, ok? ;) a od lilianki to bym wziela kilka garsci pewnosci siebie gonzallo milo poznac :) kasza chyba zostaniesz moja idolka w odchudzaniu. jaim sposobem zrzucilas tyle w 8tyg? ok, wody, dziecko itd - odchodzi troche no ale mimo wszystko wynik rewelacyjny. zdradz sekret ;) mam nadzieje, ze malutka juz lepiej dzis. i heh, chyba bym sie dzownie czula nieznajac moje tesciowej na zywo. no ale Ty przynajmniej ze swoja mozesz rozmawiac a ja ze swoja piate przez chyba szescdziesiate bo ona z angielskiego to jakies pojedyncze slowka, ja moze tronke wiecej z portugalskiego a reszta na migi albo M tlumaczy. komiczne to jest :D barbara czyzby Tobie tesciowa dawala sie we znaki? ok, koniec przerwy, czas zapracowac dalej na ten urlop bo jeszcze szef zmieni zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola__kobieto wspaniala,gratulacje utraty kilosow!!!!!!!zazdroszcze silnej woli i samozaparcia,u mnie nietety idzie zle:(,tzn przed ciaza 70!po ciazy 59,a teraz juz prawie 64!!!!!a staram sie jesc bardzo rozsadnie:/,teraz wlasnie wzielam sie za jazde na owerze czestsza tzn tym tereningowym i powoli cos zaczyna sie dziac,ale serio juz szaleje ze zlosci bo jem przykladowo: sniadanie-2 kromki prasoiwanego chleba z serkiem badz wedlina do tego warzywa i kawa obiad z reguly jakis maly bez weglowodanow i kolacja salatka albo nic miedzy czasie owoce albo jogurty no i woda a tu ciagle w gore,a do urodzin Bena mialo byc 55kg,a bedzie pewnie 65:(.gratuluje kochana Tobie!a na maila zaraz odpisze;) catherine__tez mamo;),udany nick,wspaniale,teraz pamietaj pisz z nami,a co do nici porozumienia z tesciowa,to chyba czasem lepiej ze sa roznice jezykowe:D Kasza__Ty laseczko,ale 8 tyg to juz jest na miare vipow rekord,mialas jakas sesje zdjeciowa czy na wybiegu bylas:D,dawaj typy:).zdrowka dla Pandity i oby nastepne nocki byly dla Roodzicow lepsze. gonzallo__fajnie ze jestes z nami znowu.pisz czesciej przylacza,m sie do swietych slow napisanych przez Joole,mamy piszcie z nami czesciej!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catherine jakby tak można było się zamieniać, albo co lepsze przepychać tłuszczyk z jednego miejsca na drugie to ja bym sobie przepchnęła z wewnętrznych części ud w biust ;) rozstępy z czasem zbledną więc będziesz mieć takie jak ja :) gonzallo przypominać się nie musisz bo dobrze cię pamiętamy :) ale fajnie, że się odezwałaś :) u nas też ząbki się pchają. nockę mieliśmy straszną. Marta jeszcze nigdy tak nie płakała, ona aż piszczała z bólu. po nasmarowaniu dziąseł i podaniu paracetamolu w końcu się uspokoiła i zasnęła. Ja się też popłakałam bo nie wiedziałam jak jeszcze mogę jej pomóc :( U nas znowu Marty ząbkowanie zbiegło się z moim usuwaniem zęba. Tym razem ta ósemka była strasznie uparta - jak to stwierdził dentysta. Siedziałam na tym fotelu 1,5godz, ale samo rwanie trwało 50min. Może wyda się wam to obrzydliwe, ale wzięłam sobie ten ząb na pamiątkę, tzn 3 części. Wczoraj sobie go złożyłam i jest olbrzymi, a tak w ogóle to oni mi chyba kawałek kości odcięli, chyba ten ząb jakoś się zrósł z kością (czy to możliwe?) Znowu jestem opuchnięta i czekam na siniaki :) Ale mam już spokój, bo pozostałe ósemki rosną normalnie i ich ewentualne wyrwanie to już będzie pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikusia2 witamy w naszym gronie :) Super, że nowe mamy dołączają do nas :) joolaa ja to nawet nie pamiętam, że jakaś pomarańczka pisała, że my nudne jesteśmy. Mnie tam nigdy się nie nudzi na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP__Kochana ta waga u mnie juz niestety rosnie i rosnie.....a tak bylo pieknie stanac wtedy na wage i rozplakac sie ze szczescia,kupic kilka nowych jeansow w nr 38:(, mimo diety i jazdy na rowerze treningowym,nie wiem co robic wogole,chyba musze poziom hormonow zmierzyc,wiem wiem juz pisalam o tym dawno ale z mobilizacja u mnie ciezko:O Biala Czekoladko..........hop Fasolkowa mamo.................hop Zakochana mamo:..........hop Wiki.............hop Marteczkaa......hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje zdrówko to hormony są w normie (strasznie się cieszę i mam nadzieję, że już tak zostanie) i wczoraj lekarz pobierał dodatkowo krew żeby spr czy czasem jakaś infekcja gdzieś nie powoduje tych zawrotów głowy i mdłości. U mnie waga leciutko spadła, ale nie wiem czy to czasem nie wynik tego zatrucia pokarmowego. Mam 65kg więc różnica 1,5kg - nie będę zmieniać w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP___wlasnie przeczytalam ze u Was dzis placz i rosnace/usuwane zeby...:( wspolczuje Ci,aleCie dlugo meczyli z tym wyrywaniem,mam nadzieje ze teraz post zabiegowo az tak nie cierpisz,a i ze Martunia dzis tak cierpiec nie bedzie,zycze szybkiego gojenia ran i zadnych siniakow,a Martusi aby dzis nocka juz byla smacznie przesppana a jutro juz zabek sie bielil na zewnatrz🌻 Victoria2__witamy,ja nie mam nic przeciwko,wrecz zachecam Cie do pisania z nami,no i fajnie ze odrazu sie zaczernilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catherine miło ze strony szefa, że tak się troszczy o pracowników. Choć szczerze mówiąc to jest to aż podejrzanie miłe, bo pierwszy raz słyszę, że ktoś daje dodatkowy płatny urlop - mieliśmy tu na forum przykład miłego pracodawcy, który wręczył wypowiedzenie. No ale jeśli to nie jest odosobniony przypadek, to spoko - ciesz się chwilami a małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia79__foty Ewki super,ona mi sie kojarzy z taka przebojowa dziewczynka:),oczka lazurowe-piekne!podoba mi sie fotka z zabawa w ziemi,przypomina mi sie piosenka z przedszkola..jestem sobie ogrodniczka mam nasionek pol koszyczka....:) Ewcisko___chyba nie napisze nic nowego,ale dopisze sie do komentarzy dziewczyn w stylu,.....piekne oczka,sliczna buzia,Wiktoria jest sliczna🌻 Carmen__Witasek,dzielny i przystojny clopiec rosnie,slodziak maly i chyba na balkonie spoglda w kierunku balkonu na ktorym stoi Wiki od Ewciska:),tacy mali a juz flirty im w glowkach:D trzymam kciuki za sytuacje z M,pozdrawiam i zycze pozytywnego myslenia mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganetko wiem jak dodatkowe kg potrafią zepsuć humor. Niestety nie potrafię ci doradzić w sprawie diety, bo się nie znam na tych węglowodanach itp. Jestem pewna, że ktoś inny coś ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mnie wczoiraj M tak wkurzyl/rozczarowal,powiedzial cos co zabolalo przy naszej wspolnej kumpeli..achh...:/,my moze napisze o tym za kilka dni gdy emocje opadna:O a do tego jest przedluzony weekend bo wczoraj swieto dzis ma okienko ,i wolne i weekend zwykly ...4 dni pod chmurami:(:(:/ jestescie kochane i cudowne,dobrze ze mozna uciec tu do Was gdy smutno i zle. fakt juz troche mnie nerw puscil,ale boli zadzir w sercu:( milego weekendu,jezeli nie wpadne w trakcie na chwile tu,jutro wybywam sama na miasto tzn zakupy,kawka itd,juz dlugo tego nie robilam moze troche pobede sama i odsapne od codziennosci,to inaczej spojrze na swiat i otaczajace mnie istoty czlekoksztaltne😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola brawo! super ze ci sie udalo ale widac ze masz samozaparcie niesmowite Pimach macham do ciebie smialo kochana rozpisz sie na nowo Aniu P sluchaj a ty nie masz jakis problemow z oczami?jak ci te badanie przyjda ok to 1 idz do okulisty 2 popros o referral do neurologa. Potrwa to 2 miesiace pewnie jak go zobaczysz (pewnie jako non urgent pojdzie) no ale zawsze cos catherine super ze dal ci wolne. Jak juz Ania P pisala z drugiej stron podejrzane moj byly szef tez dawal mi wolne platne kiedy chcialam , a skonczylo sie to wszystko sprawa w sadzie he he:-P co do mojego chudniecia raz pilam duzo wody, dwa mialam duzo stresow (patrz wyzej; szef idiota) trzy; dieta matki karmiacej (czytaj; nic nie jadlam) no i fajnie ze schudlam ale przez to wlasnie te rozstepy. W ciazy nie mialam tak duzo zaczelam nagle chudnac i takie efekty Ganetko oddychaj gleboko ... Boze mloda wyje maruda straszna ggrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na chwilke, zeby sie pochwalic:-) Otoz w koncu spotkalam sie z MamaE !!! Bylo super i troche za krotko przez moja glupote, no ale bywa. MamoE Jeszcze raz dziekuje za odwiedziny!!! Naprawde jestes swietna babka i swietnie sie z Toba gada, dzisiaj mialam niedosyt. No ale nadrobimy w sierpniu tak:-) I tym razem winka sie napijemy...:-) Duza 👄 dla Ciebie i coreczek:-) Olcia i Evelyn sa sliczne i takie pogodne! No i powitanie Evelyn mnie kupilo, skoczyla na mnie i dala mi slodkiego buziaka:-) Fajowe masz dzieciaki!! spadam bo Majka dopadla zelazko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalne przywitanie dla Pimach i Gonzallo 😘 super ze sie odezwalyscie!!!! Duniu, napisz jak poszla podroz, choc wierze ze dobrze bo przeciez Hania to juz duza i rozsadna dziewczynka jest 😘 Jolu!!!!!! nie lampke ale cala butelke tego szampana pij!!!! Taki rezultat trzeba porzadnie oblac!!!! Gratulacje kochana, wiem co to znaczy nie byc szczesliwa z wlasnym cialem :) i dlatego rozumiem tez i Catherine 🖐️ kompleks kompleksem ale jak sie czlowiek zle czuje z wlasnymi nie-perfekcjami ... tylko wlasnie te nie-perfekcje czynia nas wg mnie indywidualnymi i pieknymi ;) Jolu, suuuuuuper podejscie do zycia, tak trzeba, bo jak juz dziewczyny dojdziecie do tego pieknego wieku jak moj ;) to sie zorietujece ze nie warto bylo sie przejmowac blachostkami i marnowac okazje. Zycie jest do zycia nie do obserwowania! Wiec Catherine, jedzze do tej Brazylii, wcale nie musisz wylegiwac sie na plazy w bikini, mozesz zawsze zakryc sie jakims i teraz bardzo modnym kaftanie :) napisalam rano ale nie wyslalam, doopa z mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po spotkaniu z Myszka, faaaaajnie bylo!!!! Fajnie ale za krotko!!!! no kiedys w koncu sie dorobie tego prawka i samochodu, wtedy bedzie latwiej sie poruszac z dwojka w metropolii :) jestem niesamowicie padnieta, swieze powietrze, sloneczko i wrazenia spotkania, jak juz dojde do siebie to sie odezwie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo! no nareszcie sie odezwałaś! U mnie Witek tez uwielbia zabawy w uciekanego:) Vikusia witaj witaj! bedzie nam bardzo miło, jesli z nami zostaniesz i bedziesz znami pisala!!! Lilianko i tak trzymac! po cos sie stresowac jak mozan tak milo spedzac czas :) Obu y pogoda dopisala i slonce pieknie opalało! Kasza zycze dzisiaj lepszej nocki! Joolaa pamietam tez ten wpis pomaranczki, tez w pewien sposób mnie zasmucił wtedy,ale , phi to jej sprawa! ja uwielbiam nasze forum!:) Shila Fifciu cudowny! taki slodki z tymi wloskami!!! jakie dlugie ma! :D przesłodko to wygląda! no i zdrowka dla kawalera...pewnie przeciagi byly w pociagu :/ eh... Catherine_mam nadziej, że szef kieruje sie tylko najlepszymi intencjami! :) tak jak juz dziewczyny pisały, różnie to z szefami bywa :/ ale ale, niech Twój okaże sie naprawdę w porządku człowiekiem! AniuP o tak, zeby tak można bylo sobie modelowac sylwetke jak plasteline :P tez bym z ud i brzucha sobie wyżej przeniosła :p Ganetko faktycznie powinnas sobie poziom hormonów sprawdzic! bo może te twoje męczarnie na diecie sa niepotrzebne? I sprawa z mężem! hmmm szkoda, że niestety tak weekend Wam to zepsuło! Mam nadzieje, że Cie przeprosi i wytłumaczy się!!! Myszka, MamoE ale fajnie, że sie spotkałyscie!!!!!! :) MamoE swiete slowa, podpisuje sie wszystkim czym moge!!!!!!! A ja dziewczyny !!!!! ide chyba jutro na wesele, bo normalnie juz nie wytrymam!!!! musze sie spotac z moimi ukochanymi dziewczynami !!!!Izdecydowałam , że ide, a ide sama, bo wlasnie moj M tak sie okropie zachowuje, ze szkoda slow!!!! ja rozumie, mame ma umierajaca, ale nie powinien zapominac, że ma syna przede wszytskim, a wlasnie tak to wyglad! Rozumiem, że na mnie mogl sie obrazic, ale co dziecku tej klotni winne? oooo nie! to nie sredniowieczze, żebym sie zamartwiala, plakala, blagala moze o co? nie nie nie! Jeszcze nie mam zaloby, wesele pod nosem wiec ide! ufff ulzylo mi :) chyba nie wszytsko napisalam , co chcialam ,ale... moze jeszcze pozniej cos klikne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×