Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Ale z Was pracusie, normalnie typowy syndrom wicia gniazda:-) Ja i tak mysle, ze teraz wezmie kogos, kto najmniej sie spodziewa:-P Ja z kolei dzis wszystko wyparzam. W UK upaly, a w Pl. pogoda wyspiarska- leje, wieje, czasem slonce. Dziewczyny, myslicie juz o antykoncepcji? Ja zastanawiam sie powaznie nad spirala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prezentow dla dziecka to ja zostawiłam kilka mozliwosci kupienia rodzince. Np nie kupuje przewijaka, przybornik do łozeczka, mate edukacyjna. Nie kupuje bo to rzeczy takie nie zbyt drogie to moga mi to kupic goscie jak przyjda odwiedzic dziodzie. Bo tak to wszystko mam. A jak mi tego nie kupia to dopiero sama sobie kupie. Mamo E myslałam ze juz urodziłas:P Bo tak z ta tabelka wyskoczyłas:P 1 czerwiec wiec Apsiki termin... Urodziła juz?Kasza 3 czerwiec... No dobra nie bede sie z Toba scigac, oddam Ci pierwszenstwo:P Wywołuje kolorowego motylka... Gdzie jestes? Dziewczyny MamoE ,Kasza piszecie o upałach, a u nas pogoda do bani:/ I jak tu sie brac za mycie okien... Słyszeliscie o tym zaginionym samolocie co leciał do Paryza? Ciekawe gdzie sie podział... Marteczko a widzisz moj Niki uwielbia teatr i kino... Z tym ze w kinie nic ciekawego dzis nie ma dla niego... Kupilismy mu kolejne klocki i mam znowu z nim spokoj, bo on jak sie wezmie za układanie to go nie mam. No wąłsnie gdzie Ewcisko? paola a kiedy sie ujawnisz na blogasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko ja w trakcie karmienia piersia brałam tabletki carezzette i bardzo dobrze sie po nich czułam wiec teraz chyba tez je bede brała. A potem nie wiem. Bo po zwykłych tabletkach hormonalnych zle sie czułam, spirala to nie dla mnie bo czesto łapie infekcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy motylek
Melduje sie, jestem codziennie czytam, ale jakos malo mam ostatnio do powiedzenia. Czuje sie dobrze aczkolwiek mam juz coraz mniej sił. Mała tak mi daje nieraz po żołądku, ze szok, pierońsko boli. Ciesze sie, ze dzieciaczki nasze forumowe zaczely juz wychodzic z brzuszków. Za tydzien mam kontrolna wizyte u gina... zobaczymy ile Julka już urosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzies na innym topiku widzialam ze Apsika ma dzis wizyte u gina haaalooooo odezwij sie Aniu P serio z tym becikowym?ja sprobuje najpierw tutaj chcialam nawet zeby mi polozna wypisala forme ostatnio ale powiedziala ze pracuje to mi nie dadza. ale ze niedlugo bede sie zwalniac to jutro bo akurat mam wizyte znowu poprosze i sprobujemy. Jak nie dadza to zobaczymy co da rade w PL chociaz , dzieki ze piszesz bo nawet nie wiedzialam:-) annna prosze cie bardzo http://guidance.nice.org.uk/CG62/NiceGuidance/pdf/English normalnie potem sama przeczytam i zobacze co pisza Paola tak to jest cale zycie z idiotami a chcialoby sie chociaz w ciazy miec spokoj swiety (mowa o Twoich tesciach) . To co oni nie chca miec sami przyzwoitych kontaktow z wnukami?kurde moj ojciec zostawil nas wieki temu nie gadalismy latami a teraz jak sie dowiedzial ze w ciazy jestem to wydzwani...raz na 2 miesiace ale dzwoni:-P Mamo E ja tez wlasnie place od roku dosc wysokie podatki (wczesniej jak studiowalam to wiadomo nikt ze mnie tyle nie bral) moj chlop to juz z racji \'zlego pochodzenia\' placic kokosy. No i wczoraj ogladalismy jakis program na BBC interenetowym i jak sie wkurzalam. Chodzilo o szpiegowanie obywateli przez panstwo, surveillance kamerowy itd. No i byla rodzina przeprowadzili sie do nowego domu poza okregiem szkoly do ktorej chcieli wyslac swoja corke a w ktorej byla juz ich 1 corka. jako ze zatrzymali poprzedni dom w okregu tej szkoly postanowili zarejestrowac 2 corke na stary adres i czekac na miejsce w tej szkole (mieli w sumie 3 dzieci i nie chcieli ich miec w 3 roznych szkolach) . No ale wiadomo mieszkali juz w nowej chacie poza okregiem. Ktos ich podkablowal. No i co genialny council zrobil? SLEDZIL i OBSERWOWAL te rodzine przez 4 tygodnie bez wiedzy tej rodziny. Normalnie mieli dedektywa woz i inne sprzety i ich obserwowali pisali raporty i takie tam dopiero potm wezwali ich na dywanik. Juz pomijam kwestie \'wielkiego brata\' ale kurde na co oni pieniadze wydaja ja sie pytam? i co czyje te pieniadze sa? nasze, w wiekszosci nas imigrantow bo sorry ale brytole na benefitach just can\'t be bothered. Jakby chociaz nie wiem na sciganie terrorystow ok- ale takie cos? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla nazych dzieciaczkow i tych juz urodzonych i tych juz terminowych - czerwcowych, jeszcze w brzuszkach ❤️ Jasiek cycka sniadanko a potem wio na spacer. Pierwszy dzien bez M w domu. Wrocil do pracy i musimy nieco przeorganizowac soebie dzien. Hania wczesniej do przedszkola, zeby M ja odwiozl po drodze do biura. Potem jakos ma wczesniej przyjechac, ja odebrac i dopracowac jeszcze w domu. Mam nadzieje, ze szef pojdzie mu na reke przynajmneij na pare najblizszych tygodni :-) No ja sie wlasnie zastanawiam nad laktatoterm chocby recznym. Wczoraj wyczytalam, ze kobietki chwala sobie medele, wiec sie zorientuje czy maja w aptece. Pieniadze nieduze a przeciez z Jaskiem szybko bede musiala sie zaczac przemieszcxzac ze wzgl. na zajecia Hani. A karmic publicznie to mi raz, ze nieswojo a dwa - niewygodnie, nawet pod taka \"plachta\" :-) Mantra________ taka poducha z pleckami moze byc fajnym rozwiazaniem, bo ja podkladam sobie zwykla pod plecy, bo faktycznie odcinek ledzwiowy musi miec wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matreczka_____ Hanka starsza od Matyldy troche a tez teatr to nie jej pole do popisu. POki co podobalo jej sie tylko jak bylismy w normalnym teatrze na Bobie Budowniczym, jasno, dzwieki takie normalne itp itd. Lalkowego tez nie lubi i wychodzimy w trakcie przedstaiwnia, bo za glosno, za ciemno, a moja cora to taka tchorzofretka :-) Moze z czasem polubi. O wlasnie, przypomnialo mi sie, ze mam sie zdzwonic z koleznak bo graja niedlugo Dore :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn z gory tabelki annnna anaconda czarunia ewcisko apsika jak u was z objawami przed porodem jak sie czujecie szykuje sie cos odezwujcie sie bo my tu sie szykujemy a wy co strajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny___ a teraz z tym becikowym to nie jest tak, ze trzeba przedstawic karte ciazy? BO gdzies niedawno czytalam... Za Hanke dostalismy becikowe, mimo ze urodzila sie tuataj w Stanach. Ale przy Jasku odpuscilam, wlasnie przez te karte ciazy, ktroej nijak nie przedstawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się w dwupaku, co jak co ale dzis nie mam zamiaru rodzić( jakby tak ktoś pytał mnie o zdanie;p) nie w dzień dziecka- bo potem będzie mała \"pokrzywdzona\", dostajac jeden prezent na urodziny i dzien dziecka;) Ja w czasie weekednu jzu całkowicie sie z mężem przygotowalam na przybycie potomka, łożeczko juz slicznie stoi, nowa komódka, akcesori wreszcie tam gdzie powinny a nie gdzie popadnie. Wózek stoi, fotelikowa przymiarka juz była:D:D dopakowałam jeszcze męża do torby.. zmiescilam wszystko w jednej a jeszcze mam miejsce:) Najbardziej od soboty przeżywamy.... brak telewizora w sypialni..:):) Do tej pory stał naprzeciw łozka na duzej komodzie, ale teraz komod wyleciała na inna scianę gdzie nie da sie ogladac, a na jej mienjscu jest łózeczko.. Nie wiem jak tam wasze brzuszkowe szkrby ale moja wariatka tak daje mi popalic, ze juz wymiękam..godzinami tak szarżuje, ze mam serdecznie dosc. Ciągle jestem spuchnięta tj. kostki i w nocy oraz nad ranem dłonie... mam tez cos takiego dziwnego ze od tygodnia mniej wiecej budzę sie z bulem nadgarstków- skad to sie bierze to nie mam pojecia ale w nocy to straszny bol, rano musze je rozruszac ale do poznego popoludnia je czuje... Jutro mam wizyte u gina, jestem chorobliwie ciekawa jak wyglada obecnie moja szyjka... modle sie zeby w koncu sie \"rozmiękczyła\" wszystkie typowane terminy \"kiedy na pewno juz urodzisz\" minęły jak na razie w rodzinie nikt nie trafił.. Waga wczoraj stanęła mi na 105kg.... wiec jestem 18 na plusie.... i wcale nie jestem z tego powodu szczesliwa...wrecz załamana;/ ale wydaje mi sie ze swoje robi nagromadzona woda w ogranizmie i te opuchlizny;/ bo jem wcale nie duzo i zdecydowanie zdrowo. Co do objawow przedorodowych => brak. Ja sie chce juz rozsypać!!!!! (bynie nie dziś... no ew. po północy:D:D:D:DD:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola.22 ja sie odzywam, podczytuje jak usiade miedzy jednym sprzataniem a drugim, objawów zero dlatego latam ze szmatką i odkurzaczem, moze cos pomoże. Buuu jak mnie bolą plecy, co do nadgarstków to mnie nie bolą antomias palce buuu jak bym miała wysoką gorączke, rano taki ból stawów potem przechodzi. Kasza dzieki wieczorakiem zerkne poczytam i wydrukuje zaniose do połoznej sie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, jeżeli ciąża rozpoczęlę w 2008 roku to nie trzeba jeszcze karty ciąży przedstawiać, ustawa obowiązuje od listopada 2009, więc śmiało możesz odbierać becikowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, nie zartuj sobie ;) jeszcze nie chce sie rozpakowac, wlasnie wariuje szukajac dealera pewnej marki podlog bo nam zabraklo 4 torow na sokoliki .... nikt nie ma! trzeba zamawiac od producenta, czas oczekiwania od 7 do 14 dni! To co mamy robic przedpokoj bez sokolikow? Tez opcja .... :o Choc brzucho mi sie stawia i pobolewa (i wlasnie zauwazylam ze i biust zaczal bolec ... ) jeszcze nie czas, chociaz z tydzien cce jeszcze przeczekac az wymalujemy ten nieszczesny korytarz! Potem juz sobie moge rodzic, ale nie przed, bo chociaz ja lubie zapach swiezej farby to nie mysle zeby bylo to bardzo zdrowe dla takiego malenstwa. Matreeczka, no ja tez sie zastanawiam, ale musze sie przyznac ze jesli sie zdecyduje to juz chyba na nieodwracalna antykoncepcje ... sama nie wiem - mnie w tym roku 40 strzela, ale z drugiej strony nie wiem czy tak naprawde chce przekreslic szanse na jeszcze jedno dziecko? 3 to fajna cyferka ;) hmm, pewnie znowu zdamy sie na zachcianki losu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez powoli czuje ze juz blizej niz dalej:) Duniu - jak juz jestesmy przy benefitach w Polsce, to tak przy okazji powiedz czy zalatwialas dla Hani polskie obywatelstwo i jaa jest procedura? Becikowe tez wlasciwe moglabym zalatwic - zamierzamy na swieta pleciec do Poslki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki pytanie z innej beczki: ile przygotowac paczek pieluch na początek? powiedzmy na 2 tygodnie? gdzies doczytałam że taki maluch zuzywa ok 12 - 14 szt dziennie czyli na 2 tygodnie ok 200szt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, powiem ci ze tak, na pierwsze 2 tygodnie to na pewno wiecej pieluch zejdzie. Potem jak juz wejdziemy w wprawe i bedziemy mniej wiecej znaly obyczaje naszych maluszkow tych pieluch bedzie z 8-10 na dobe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
an...nnnna, ja kupiłam 3 rodzaje pieluszek (czyli tylko 3 małe paczki jak narazie-każde innej firmy-Pampers, Huggis i Bella Happy. Ponoc piekuszki bardzo czesto uczulają i lepiej najpierw sprawdzić jakie są najelepsze dla naszych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pieluszki ja rowniez mam 3 rozne rodzaje zakupione. Razem z 5 paczek. Zaczne uzywac te ktore uwazam za najzdrowsze, czyli niechlorowane itd. I jak beda OK to pozstale oddam. A jesli nie to kolejne wg tego wyboru etc Duniu - ja jk kupie laktator to rowniez medeli. U mnei w szpitlu wlasnie te polecaja tznmaja z nimi kontrakt pewnie i tylko te sprzedaja. Juz dawno wybralam ta firme, wiec pozniej tylko zadecyduja ktora pompke. Najprawdopodobniej elektryczna - model in style czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam tylko 1 paczke pieluch Pampers zobacze potem jak bedzie a tak wogule to sie zle czuje oprucz boli brzucha i krzyza jestem strasznie slaba i jakos dziwnie niespokojna nie wiem czy to zmeczenie czy co moze poloze sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam tylko Pampersy i Huggies w sumie tez 5 paczek (3 pampers, 2 huggies) co w sumie mi dało jak podliczyłam 160 szt, zobaczymy jak pupa zareaguje z oddaniem niepotrzebnych raczej nie ma problemu ;) Laktator mam Tommee tippee reczny ten http://www.tommeetippee.co.uk/product/closer_to_nature_freedom_breast_pump/ mam nadzieje ze bedzie ok bo taki mi znajome poleciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie mam Pampers 1 -43 szt Pampers 2 - 94 szt I Bella te najmniejsze. Wiecie moze czy Pampersy 1 sa tez w opakowaniach wiekszych ? bo jak narazie sprawdzalam i tylko widzialam wlasnie w tych paczkach po 43 szt, a jak slyszalam to jedynki dla noworodkow najlepiej sprawdzaja sie, choc wielkosciowo sa prawie takie same jak 2 , za to maja inny system wchlaniania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, wrociam z miasta i paddddaaam upal straszny. Chodze jak ciuchcia! U mnie tez syndrom sprzatania. Wasnie wypcowalam wozek wszyskie dodatki, ledwo zyje. Co do becikowego to powiedzieli NIE bo dostajemy zbyt malo Child Benefit na Ole, ale po przeliczeniu miescimy sie w ich przedziale wiec nie wiem o co im chodzi. Gosc jedyne co wykrztusil to to ze system mowi inaczej, wiec kazalam mu przeliczyc a on znow o systemie. Wiec napisze odwolanie:-) a co! Tak sobie mysle caly dzien czy ktorejs z nas na dzien dziecka malenstwo sie pojawi na swiecie w prezencie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa...pieluchy. Jak dobrze ze mi przypomnialyscie, zaraz mezusia posle by zaas zrobil bo o ile pamietam troche tego towaru idzie:-) Ja mam zamiar uzywac Pampers, choc na razie mam najmniejsze opakowanie, bo do szpitala brac nie trzeba - wszystko tam jest, wlacznie z podpaskam i czy kosmetyami dla dzieci. A laktator kupilam Medeli elektryczny. Wczesniej mialam Aventu reczny i bylam zadowolona, mam nadzieje ze ten rowniez mnie nie zawiedzie. Któras z Was uzywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I od wczoraj mam inny rodzaj skurczow - takie opasajace jakby brzuch , wrazenie jakby ktos w obcegach sciskal ;) az tchu wczoraj zaczelo mi brakowac , troche slabo zrobilo mi sie i musialam na balkonie dojsc do siebie ;) Chyba to te przepowiadajace - przygotowujace , roznia sie znacznie od tych podczas ktorych brzuch twardnial i stawial sie ... Oby nic nie zaczelo sie dziac bo do srody samochod mamy na warsztacie a nie chce sie stresowac jeszcze dodatkowo jego brakiem i problemami z dojazdem do szpitala ;) W srode tez mam wizyte u lek i juz nie moge doczekac sie ... :) Ale tak sobie wymyslilam ,ze najlepszy czas na urodzenie dzieciaka to bylaby polowa czerwca , bo teraz musze jeszcze pare spraw zalatwic , a na week planuje kolejny wyjazd w gory :D No chyba ,ze lek wybije mi go z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dla zachety znowu tabelke wkleje, co? No, ruszajcie sie dziewczyny!!!! :D:D:D a tak na serio, Joolaa gdzie jestes????? NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.......10.05....35tc....2850/54cm.......cc.......A ntoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05..38tc...3350/54.....cc.....Kinga.....Warszawa lilianka09........21.05....3600/56cm..cc......Malw inka. ....mazowieckie Carmen37.......23.05.......3500/55.......sn. .....Witold......małopolskie Mum2be........23.05........2860/52.......sn.......Tymus. .....Katowice Monik85.........24.05........3300/55........sn... ......Natalka....Łódzkie Dunia77.........24.05....38tc....3465/51........sn...... .Jas.........Stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×