Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

mamusie,ja mam problem z piciem wody czy herbatki, otoz maly nie chce pic(jest oczywiscie nie slodzona),dopiero jak sie obudzi,a wiem ze jest czas na jedzonko,to jeszcze w pol obudzonemu cos tam uda mi sie przemycic,ale to tez nie duzo,bo gdy sie zorientuje to pluje od razu i wtedy w sekundzie tylko butelka z mlekiem jest go w stanie zaspokoic. jak czesto dajecie malenstwom cos do picia,przypomne ze B.jest juz teraztylko na formule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od dluzszego czasu chce umiescic fotke mojego skarba na blogu,ale jakos nie funkcjonuje,a przeciez postepuje tak samo jak wtedy gdy umieszczalam swoje fotki w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie,czy znacie jakies cwiczenia na brzuch inne niz trz.brzuszki,albo jakies sposoby na pozbycie sie sadelka kurcze,musze cos robic z brzuchem bo zaczyna puchnac;),a ja podjadam coraz wiecej,jeju nie chce wygladac tak jak wczesniej,jak mops,po ciazy udalo mi sie zrucic 12 kilo,zanim zaszlam w ciaze wazylam 70 kg!ateraz 58kg,wiec juz mam obsesje no i stracha ze bede wygladac jak wczesniej,brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly zasnal wiec ide pod prysznic poranny;),tak,tak wlasnie jest poludnie,ale zawsze czekam az maly zasnie albo rano albo teraz no i wczesniej niestety w drzemce Benjego sie nie wyrobilam z poranna toaleta.wogole jestem zaniedbana,nawet jak wychodzimy niekiedy na spacer to nie robie makijazu a wlosy-fryzjer sie w pas klania,ogolnie nie mam dla siebie czasu na tzw.wellness domowy(maseczki,zabiegi pielegnacyjne itp),bo jak jest drzemka to zawsze cos innego robie,allbo poprostu siedze na sofie i lenie sie. jutro swieto a tu wtedy wszystkie sklepy zamkniete,wiec popoludnu musze na zakupki male,ale mam w tym samym budynku market wiec nie ma problemu.lece dzziewczynki,jezeli sie nie odezwe to zycze milego weekendziku wszystkim dzielnym mamusiom i ich pocieszkom. milego dzionka,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Ganetka, ty tez na raty piszesz ;) co do picia to ci nic nie powiem bo Alex jest na piersi i jeszcze nie dopajam - no wlasnie jeszcze, bo kupilam w polskim sklepie i rumiankowa i ziolowa herbatke Hipp'a ale sie nacielam bo obydwie maja cukier i glukoze a ja absolutnie nie chce tego malej dawac! wiec herbatki wyladuja w koszu, szkoda bo 8f kosztowaly 😠 Gonzallo, smutno mi ze Hania tak to przechodzi. Musze powiedziec ze ja sie obawialam ze Evelyn tez zacznie siusiac w majtki bo stosunkowo niedawno wyszla z pieluch (w wieku 2 i 7 miesiecy). Ale jakos tego uniknelismy, na szczescie, mysle ze to tez dzieki przedzkolu gdzie jej przyjaciele pieluch tez nie nosza i ladnie do nocniczka lub toalety robia. W kazdym badz razie wg mnie to tez "stres mlodszego rodzenstwa" no i mala widzi jak opiekujesz sie Jasiem i pewnie chce zebys nia tez tak sie opiekowala. Ciezko jest, ale jedyna pociecha to to ze dzieciaki z tego wychodza, i to nawet szybko! Mnie polozna doradzila w chwili dla nas bardzo paskudnej kiedy evelyn byla bardzo ale to bardzo niegrzeczna, zeby zaczac ja chwalic na kazdym kroku, nawet jesli nic takiego specjalnego nie robi, bo chwalac ja kierujemy ja w strone pozytywnego zachowania. A najszybciej jest zciagnac na siebie uwage poprzez negatywne zachowanie. Psychologiem nie jestem ale rezultaty zauwazylam :) Ja jestem troszenke lepiej wyspana dzisiaj :) choc i tak bez mocnego espresso rano sie nie obeszlo, wiecej z powodu bolu glowy. A my zaraz wylatujemy do centrum, do pieknego parku i na plac zabaw. Mala sie cieszy bo lubi metrem jezdzic :) dobrego piatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie starsza juz odwieziona do przedszkola (ostatni dzien przed podroza do babc), a faceci obaj spia. M pracowal w ncy a teraz odsypia, a Jasiek jakos tak sie uspil :-) Wiec mam chwile dla siebie i porzadny rachunek sumienia co musze jeszcze kupic, przygotowac przed ich wylotem do PL :-D ganetka_____ moj Jasiek pije wode, teraz dopiero, jak jest na mieszanym jedzeni (flacha mojego, flacha sztucznego) no i ze od duuuuzo je, bo 240 co 3 godziny to pediatra powiedziala, zeby teraz w miedzyczasie, jesli bedzie sie domagal to dawac mu wode. Bo kalorii w jedzeniu ma wystarczajaco. No i pije, sama wode. Takze nie wiem jak przekonac dzieciaka do picia, bo Hania tez pila bez problemow (co wiecej, do tej pory woda to jest jej picie, a soki jakies poznala dopiero jak miala 3 lata chyba). Ja poki co sie opierdzielam brzydko mowiac z cwiczeniami na maxa. Wchodze w ciuchy sprzed ciazy, na plusie mam jeszcze ze 2 kilo, ale cwiczyc sie nie chce. Nie moge sie zebrac, bo jak mam juz chwile oddechu to wole sobie poczytac, czy poszperac w sieci. Takze brzucho najlepiej nie wyglada, ale moze z czasem sie zmotywuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis "zaszalalam" w nocy. Pisalm wam, ze wczoraj udalo sie skipnac jedno karmienie, srodkowe, takie kolo 3-4 nad ranem, smok zadzilalal i maly zasnal. Dzis tez mialam taki plan. Tyle, ze jak on sie obudzil na karemienie pierwsze, kolo 1 w nocy to ja mu wtedy smoka, myk i zasnal. Tak mi sie poprzestawialo, ze to wlasnie to karmienie do odpuszczenia - troche nieprzytomna chyba bylam. I potem bylam w wielkim szoku, jak sie obudzil kolo 4 i awanturowal o jedzenie. Cos mi nie pasowalo i dopiero po chwili skojarzylam, ze wczesniej flachy nie dostal, wiec w te pedy do kuchni, zeby afera nie obudzila calej rodziny i sasiadow :-D Chyba czas na kawe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie o starszych i o sisuskowych sprawach, to ja sie pochwale, ze dzis moja Matylda PIERWSZY raz, sama, samiuska zawolala "sisi" i niedlugo potem zrobila owe sisi do nocnika, hurraaa!:DAle fajowo! Jeszcze troche (ciekawe ile?) i jedne pieluszki pojda w tango:-P Najlepszy jest obrazek jak obok siebie leza dziewczyny. jedn aja przewijam, a druga tatus:-D Tylko zdjecie nam zrobic hihi. Wiecie, myslalam, ze z dwojka bedzie baaardzo ciezko, a tymczasem jakos tak ciezko nie jest. Nawet czas na net mam, nawet na ksiazke...A przy malej Matyldzie nie bylo o tym mowy! Pozdrawiam, dobrej kawy wszystkim zycze:D Ja popijam na laktacje:-P MamoE, kup zwykly rumianek i koper wloski-tam nie ma cukry i inn. Ganetka, ja nie dopajam poki co herbatkami. Jak Twoj nie chce to moze po prostu nie chce i nienalezy mu dawac? Malaika natomiast nie bardzo lubi smoczek, na szczescie/nieszczescie, bo czasem by sie przydal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juro siadam i nadrabiam zaległosci w czytaniu...a nie powiem forum zyje)))) Pozdrawiam z gor..pieknych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................IMIĘ.........UR.......KG/CM......WI EK M//D....KG/CM Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........26....5985//65< br /> lilianka09............Malwinka..21.05....3600/56........ .2//............// Carmen37.......... Witold......23.05...3500/55........2//......6 150//59 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......1 //27.....4920/57 Dunia77............Jas..........24.05.....3465/51...... ...2//......5770/61 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michalek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubus.......08.06....3140/53....1 //16..4800//61 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........... .1//13.......// Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........2 //0.....//5530 tuncia..............Mateusz.....11.06...2980/51........ ..2//27.......5500/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....1//29.. . ..5740//59 Ewcisko..............Wiktoria...13.06....3270/57..... .1//24...4325//59 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...1//23..6105/62 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.........1 //6........// takietam............Antosia......15.06...3090/51........ .1//16........4750/58 jolaa.................Kubus........15.06....3850/58..... ...1//25..6000/65 annnnnnna.........Michal........16.06....3360/??......1/ 27......5640/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .1//15..3940//56 gonzallo.............Jas...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..1//4........// Mama E..............Alexandra...19.06....3526/53........1//23.... 5300//56 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......1 //15...4680// kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682........Milena? ....24.06.....3300/54........1//00....4280/? Sztorm..............Jas..........25.06.....3550/56...... 1/14 .. ..5640/59 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.......1 //3......//3960// wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......1 //14...4200// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 1/1 4550//60 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......0 //13........//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu mój Dominik jest wogóle chudzinka bo jak chorowałam i przeszliśmy na sztuczne mleko to nic nie przybrał przez tydzień a nawet schudł :-( Na szczęście teraz już ładnie przybiera na wadze :-) Dziś byliśmy na szczepieniu i Dominik był bardzo dzielny mimo, że trzy razy go kłuli bo ze względu na finanse zdecydowaliśmy sie na system refunowany a kase wolimy odłożyć na pneumokoki jak się zdecydujemy! Jak go kłuli to piskał a zaraz potem był spokój i odkąd wróciliśmy ze szczepienia to cały czas śpi! Zabraliśmy go śpiącego na spacer jak wróciliśmy to zjadł i dalej w kimono :-) Dobrze annnnnnnn, że zaprowadziłaś porządek bo ja wczoraj nie moglam się zalogować jak to odkryłam. Dominik chciał się zakolegować z Michaśiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko bidulko niech Ci to zapalenie szyko przejdzie i nigdy juz nie wraca! Gonzallo wszytskiego najlepszego z okazji rocznicy i jeszcze duuuuzo takich rocznic pieknych Wam zycze!:) A moj Witus chyba z dwa dni temu zrobil mamie prezent i sie obrocil z pleckow na boczek ufff moj leniuszek :)( nasz malutki sukces ;P ) Ganetka ja daje malemu pic tak w polowie miedzy jednym karmieniem a drugim i cos tam wypija, raz wiecej, raz mniej.... daje czysta wode albo z herbatka z rumianku lub z hippa koperkowa Mamo E przespanych nocy zycze. a ja narzekam ze mi Witus budzi sie co 3 godz, to prawie tak jakby raz tylko sie budil w nocy. Chyba tez go bede zalatwiac woda jak mi sie obudzi o 3 np ;) Duniu ja tak samo, jak juz mam moment to wole np na nasze forum zobaczyc, cos poczytac, cos poogladac niz cwiczyc ;) Chociaz duzo tego czasu w dzien nie mam bo maly jak juz wczesniej pisalam nie chce mi spac w dzien co jest cholernie tez meczace Zagladnelam na forum i sie usmialam z tego balaganu ;Pi takie rozkoszne te wszytskie nasze dzieciaki, cudenka male! niech nam rosna zdrowo uuu nie mam sily, nawet odpuszczam sciaganie mleka wieczorne, ale sciagalalm popoludniu, moze Witek mnie wyreczy... ;P spokojnej nocy dziewczyny! spjcie spokojnie Wy i Wasze pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E szkoda trochę tych herbatek wyrzucać do kosza, może sama spróbuj je pić oczywiście jeśli lubisz. Ja tak robię, dostałam w przezencie dla małej dwie koperkowe herbatki z hippa a że małej niczym narazie nie dopajam to jeśli jest jakiś problem z kupką u niej to sama pije. Nawet mi smakują:) Chociaż nawet dla siebie wolę te bez cukru. Położna przyniosła mi z hippa bez cukru tzw BIO i te są naprawdę supper, oto link: http://www.hipp.pl/index.php?id=32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attillaa
wrocilam ,urodzilam wszystko okey!!!corcia 3250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla wreszcie sie pojawilas:-) gratuluje Krolewny! A teraz ja; DOSTALISMY WIZEEEE tarararararar hamburgery chyba zmienily podejscie bo 12 lat temu to byla masakra. teraz niby obstawe maja lepsza tzn nawet do bramy budynku nie mozna podejsc bo juz leci ochrona z karabinami ale przynajmniej jakos chyba troche odpuscili z wizami chyba ze to przez to ze staralismy sie z uk a nie z pl. W kazdym badz razie pelen luz Sam siedenerwowal wzial 2 teczki wieeelkie dokumentow zeby udowadniac wyksztalcenie, fnanse, pracodawcow itd a laska do nas kilka pytan; co pan bedzie studoiowal, co chce pan robic potem, co Pani chce robic (studiowac oczywiscie WOOOOGOLE nie bede pracowac:-P ) no i potem tylko 2 mrozace w zylach pytania; 'ale Pan nie ma waznej wizy do UK' sa my chorem 'ojej!':-P i oczywiscie 'Pani brat ma obywatelstwo amerykanskie?'. Moja odp; ano ma ale siedzi w UK. Tyle zyczyla powodzenia zakreslila F1 i F2 (chyba) maja nam paszporty przyskla poczta. Ej ona chyba nawet dokumentow nie przeczytala bo w moim I20 jest wyraznie napisane ze dependant Marianne (nie wystepowalismy o wize malej bo nie ma paszportu jeszcze) a ona nic sie o dziecko nie spytala! nie wiem chyba przez to ze piatyek po poludniu i juz widac bylo ze chca zamknac:-P Mamo E ja wlasnie wniosek o paszport zlozylam tez woczoraj pokazalam im papiery ze musimy jechac do usa przed 31.08 i mam odebrac 28.08. Normalny termin byl na 25.09 wiec nie jest tak zle z tym czekaniem na paszport... mala byla bardzo grzeczna w londynie, w sumie musielismy wtsac o 4 rano pociag o 6 ambasada pl o 9 potem dluuga przerwa bo spotkanie u hamburgerow o 14. Musialam mala zostawic z mama pod ambasada mowie wam niby tylko poltorej godz ale chodzilam z kata w kat i wygladalam za okno, pierwszy raz ja zostawilam na tak dlugo (heheheh) wracalismy autobusem 4 h boze jak sie inne dzieci darly, nie plakaly DARLY MORDE przepraszam ze tak napisze brzydko. 2 i pol godz bite, bylo dziecko w wieku mojej malej, jakies roczne i zbuntowany 2 latek. Ej ja nie wiem co z tymi matkami ale one naprawde taki cyrk odwalily, ze pasazerowie zaczeli prosic te matki zey cos zrobily no a one nic;-/ ja ropzumiem ze dzieci male, zmeczone itd ale moja mala jak zaplakala to albo butla z woda , albo na brzuszek albo jakos sie z nia bawilismy a tamte babki leb i wzrok za okno i tyle. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie moje jak podajecie dzieciaczkom wodę? bo mój pije przegotowaną chętnie, i te herbatki hipp tez choć faktycznie słodkie :/ chciałam zapytać właśnie o czystą wodę, mam butelkowaną źródlaną żywca, trzeba ją przegotować? czy daje sie taką z butelki podgrzaną? dzięki bo nie mam pojęcia co i jak w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tilla
ja podaje herbatki z hippo rozne sa,porod mialam ciezki ale wyszlam z operesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla mama
A ktora z was spi z maluszkiem razem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla mama
bo tak pytam ,,,, z ciekawosci wiec urodzilam tak jak mialam w terminie dlugo mnie nie bylo bo neta nie mialam ,tagze wpiszczi mnie do tabelki bo zapomnialyscie o mnie a mowilam ze wroce kochane ,dziecko zmienilo mi zycie na poczatku nie wiedzialam co mam robic terza przyzwyczailam sie a wy jak >>// pozdrwaiam was jeszcze wroce ,,,czekam na staly internet paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od fryzjera od razu sie lepiej czuje. I teraz zamiana tatus do fryzjera a ja z mala. Poki co ladnie spi. Chociaz cos sie dwie ostatnie noce poprzestawiala z nockami, a tak sie cieszylam ze ladnie spi :( Dodalam aktualne zdjecia Emilki na bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Gonzallo, zapomnialam wczoraj, ale chcialam Ci pogratulowac rocznicy!:)Tobie i mezowi ma sie rozumiec;-) Dzis swieto, to nie chce sobie wyobrazac co dzieje sie w Twoim miescie...Ale to chyba tylko w okolicach JG,co? Atilla, witj znowu:-) Gratulacje coreczki!Jak ma na imie? Kasza, i dla Was tez wielkie gratki za upragniona wize!To kiedy wyruszacie za ocean? Annna, wode trzeba przegotowac, z Zywca zostaje takie osad(wapn), wiec tym sie nie przejmuj jakby co. Tylko woda Gerber nadaje sie od razu do picia, ale cos ostatnio ja wycofali ze sklepow niewiedziec czemu. No atyle teraz:-)Ide swietowac, bo moja cotusia ukochana dzis konczy 2 piekne miesiace!!!❤️:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeeczka dziękuję za odp, właśnie jest osad no ale trudno, mój synuś jutro kończy 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeeczka dziękuję za odp, właśnie jest osad no ale trudno, mój synuś jutro kończy 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen,marteeczka-dzięki za zyczenia:) dziewczyny,wczoraj byłam na kontroli stawów biodrowych(bo mały był szeroko pieluchowany) i nistety...będzie nosił poduszkę Frejki. Trochę dałam ciała-pieluchy zakładałam,ale ,ze 1.Jaś dużo śpi 2.Jak go wezmę na ręcę i chodzę po mieszkaniu-Hania panikuje to nie miałam za bardzo jak z nim ćwiczyć.A miałam go często kłaść na brzuszek i trzymając na rękach mocno podkurczać nozki,aby robił pozycję żabki.Smutno mi,ale dla jego dobra musze to zrobic.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................IMIĘ.........UR.......KG/CM......WI EK M//D....KG/CM Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........26....5985//65< br /> lilianka09............Malwinka..21.05....3600/56........ .2//............// Carmen37.......... Witold......23.05...3500/55........2//......6 150//59 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......1 //27.....4920/57 Dunia77............Jas..........24.05.....3465/51...... ...2//......5770/61 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michalek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubus.......08.06....3140/53....1 //16..4800//61 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........... .1//13.......// Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........2 //0.....//5530 tuncia..............Mateusz.....11.06...2980/51........ ..2//27.......5500/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....1//29.. . ..5740//59 Ewcisko..............Wiktoria...13.06....3270/57..... .1//24...4325//59 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...1//23..6105/62 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.........1 //6........// takietam............Antosia......15.06...3090/51........ .1//16........4750/58 jolaa.................Kubus........15.06....3850/58..... ...1//25..6000/65 annnnnnna.........Michal........16.06....3360/??......1/ 27......5640/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .1//15..3940//56 gonzallo.............Jas...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..1//4........// Mama E..............Alexandra...19.06....3526/53........1//23.... 5300//56 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......1 //15...4680// kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682........Milena? ....24.06.....3300/54........1//00....4280/? Sztorm..............Jas..........25.06.....3550/56...... 1/14 .. ..5640/59 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.......1 //3......//3960// wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......1 //14...4200// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 1/1 4550//60 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......0 //13........// attilla............... ........ ......3250/ ........ .......... Attilla wpisalam Cie do tabelki , jak widac, ale oczywiscie musisz nam powiedziec jak na imie ma corcia itd :) Witaj z powrotem, cieszymy sie z twojego powrotu. nie wiem jak inne dziewczyny ale ja sie zastanawialam gdzie sie podzialas i kiedy urodzilas itd...Mm nadzieje, ze od dzisiaj bedsziesz czesciej do nas zagladala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza no to gratulacje!zycze Wam powodzenia,szczesliwej przeprowadzk za wielka wode i zeby Wam sie tam wszytsko ukladalo tak jak sobie planujecie, a nawet jeszcze lepiej!!!! :) Gonzallo powodzenia z tymi bioderkami, oby sie ladnie unormowaly :) Attilla ja tez spie z dzieciaczkiem w tym samym lozeczku a to przynajmniej z dwoch powodow. Po pierwsze i tak spie sama bo maz daleko, po drugie ja mam strasznie mocny sen wiec wole zeby byl maly jak najblizej mnie zebym sie obudzial jak bedzie plakal (wstyd sie przyznac ale i tak 2 razy sie nie obudzilam jak sie darl, dopiero mama, w drugim przypadku siostra mnie obudzily, az tak mocno zanelam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dzieki za przemle slowa o Milence :) moja mala duzo spi i malo cos orzybiera nie wiem co sie dzieje i ma w buzi plesniawke a mialam miec szczepienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemzesis moj maly tez mial plesniawki jak mial szczepienie, ale to nie przeszkadzalo w zaszczepieniu go, wiec sie nie martw. UUu jestem wykonczona, w sumie jak codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr.zjadlo mi posta,wiec w skrocie. Kasza,gratulacje wizy,powodzenia w wyprawie za ocean i zdrowka dla mlodej rodzinki. gonzallo,spoznione zyczenia szczescia i nieustajacej milosci z okazji rocznicy. to pieluchowanie nie jest takie straszne,moja kolezanka tez to miala o coreczki i naprawde pomaga,zobaczysz po niedociagnieciu nie bedzie wkrotce ani sladu. my mamy herbatke milupa koperkowa nieslodzona-do stos.po 1 tyg.zycia(milupa produkuje aptamil,to mleko malca,w pl odpowiednik bebilon frma nutricia,chyba?)ale teraz podaje wiecej przegotowanej wody ale i tego i tego B.wypija raz wiecej(50-60 ml)raz mniej(20ml).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czlowiek troszke odespany to od razu lepiej sie czuje :) Gonzallo, ode mnie tez spoznione zyczenia dalszej pogodnej i w zgodzie i szacunku drogi razem! I tak jak mowi Ganetka, nawet sie nie zorientujesz jak szybko zleci terapia bioderek Jasia! Jestesmy z toba!!! Kasza, ano gratki!!!! zmiana zyciowa na 360 stopni - ja zmiany lubie, zawsze cos dobrego z tego wychodzi, wiec zycze Wam jak najwiecej powodzenia w nowym domu, miescie, ba! kontynencie!!!! Kochacie sie to i najwyzsze szczyty osiagniecie!!! :) Ja w piatek przezylam najprzeokropniejsze 10 minut mojego zycia, a jak wiecie mloda nie jestem ;) i doswiadczenia troszke zebralam ... bylam z dziewczynkami w Hyde Park na spotkaniu z koleznakami i podczas zabaw na slizgawkach zniknela mi Duza! nigdzie jej nie bylo, poprostu zapadla sie w ziemie!!! nie powiem wam jakie to uczucie, bo nikomu tego nie zycze, ale lez bylo dosc sporo. Na szczescie to byl plac zabaw ogrodzony i strzezony i w koncu mala zmobilizowala jakiegos tatusia, ktory mi ja na barana przyniosl! Chcialam faceta po rekach calowac!!! ;) U nas goraco, moze temp nie taka wysoka ale jest bardzo parno - postanowilam wiec podawac troche rumianku (na szczescie mam torebeczki w domu) i mala dosc fajnie pije :) i jestem zaskoczona jak ona szybko zalapala butelke - jest to Tommee Tippee i ma smoczka dosc szerokiego, emulujacego wg mnie piers matczyna. Ciekawa jestem jak mala zareaguje na herbatke owocowa? Jak patrze na tabelke to te nasze dzieci sa taaaakie duze! W baby clinic w zeszla srode babka myslala ze Alex ma okolo 16 tyg, jak jej syn, bo rozmiarowo as tacy sami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×