Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Witam :) Ja na senny zlot u Duni tez się piszę :D :D :D AniuP tak to jest na 1+ tylko właśnie jest pytanie czy nasze dzieciaczki dobrze pójdą na to mleczko bo zawiera więcej białka krowiego i tłuszczu niz aptamil3 i często uczula dzieciaczki, ale zawsze można wrócić do A3 bo ono jest do 24 miesiąca życia Miłego słonecznego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas kłopotów z pójściem spać w ciągu dnia ciąg dalszy, nie wiem czy to moje dziecko już przestawia się na jedną drzemkę w ciągu dnia??? czy to już możliwe??? Z położeniem jej na drugą drzemkę jest sto razy ciężej niż na pierwszą. A jak już zaśnie np koło 17 na tą drugą drzemkę to budzi się z rykiem już po 20-25 min i ciężko ją uspokoić muszę wyjąć ją z łóżeczka przynieść do stołowego i wtedy wtula się we mnie i zasypia ponownie, przenieść do łóżeczka jej sie nie da, ale w stołowym to spałaby i spała, muszę ją aż wybudzać bo tak to do 20 to na 100 proc by drzemała. Nie wiem co to oznacza ale od jakiegoś tygodnia powtarza się to codziennie. A jak staram się żeby po tych 20 min już nie zasypiała to jest meega maruda i co ją posadzę to ona w ryk i na rączki i sama się przytula, taka przylepa się zrobiła. Mamo E fajny sen ja to też bym się pisała na takie spotkanie z Wami i dzieciaczkami:) A co do denerwowania się naszych pociech to moja Wika też potrafi pokazać różki i jak jej coś nie pasuje to rzuca się tak do tyłu i ryczy!!! Robi to najczęściej jak trzymam ją na rękach i nie raz już by mi fiknęła do tyłu:( Przez tą NK jakoś ten nasz bloog trochę podupadł!! Myszko ty coś pisałaś że zastanawiasz się czy by nam się na bloogu nie pokazać, i jak??? A Mantra ty pisałaś chyba że podeślesz mi zdjęcia Twojego Alexa żebym zamieściła na bloogu?? Jak coś to nie ma problemu ślij napewno je dodam na blooga!!! Ciekawe co u reszty dziewczyn??? Marteczka jak tam u Ciebie ze zdrówkiem??? Czytasz nas jeszcze??? Jak Malaika i Matylda??? Anaconda a ty co znowu zamilkłaś??? Zakochana Mamo, Czekoladko hop hop!!!!KolorowyMotylku co u Ciebie jak z Julką, uspokoiło się trochę???Monik jak po tej operacji?? Napisz coś więcej??? No i reszta dziewczyn?? Ciekawe co tam u kluni, jakoś tak mi się przypomniała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo sobie slonko...... no i witamy angielska pogode:-( Pada pada i ma tak juz kilka dni padac..... No ale i tak sie nacieszylam chociaz troche tym slonkiem!!! Zeby i u Was dziewczyny w Poslce juz ta wiosna w koncu przyszla!! Kasza, Dunia.... nic tylko Wam zazdroscic pogody:-) No wlasnie Dunia jak humorek??? Przed @ to niezle jazdy mozna miec, niestety zawsze rodzinka na tym cierpi najbardziej. Ja do tej pory odreagowywalam na moim M, ale teraz o zgrozo zauwazylam ze i Mai sie troche dostaje:-( Ostatnio np pewnego dnia karmie ja a ta raz zje raz nie, to tu sie obroci to tam, a mnie normalnie telepalo, wkurzalam sie jak nigdy, cierpliwosci mniej niz zero.... no i pokojarzylam wtedy ze to te cholerne hormony mi zaczynaja szalec.... biedna Maja, bedzie miec chyba kwarantanne z tatusiem w moich ciezkich dniach:-)) MamoE... no tak, jak bylysmy w ciazy to Ty sie nam snilas, to teraz po porodzie my Ciebie nawiedzamy w snach:-))) Ewcisko... no nie wiem co Ci poradzic z tymi drzemakami u Malej. Faktycznie dziwne zachowanie, i uciazliwe bo i ona niewyspana i ty rozdrazniona i zdezoragnizowana... Ja chcesz to sprobuj faktycznie polozyc ja na ta jedna drzemke troche pozniej, moze i bedzie dluzej spala. Albo jak nie to wybudz ja ranno troche wczesniej, wymecz ja bardziej i moze tez za zmeczenia szybciej zasnie na pierwsza drzemke, niech pospi ok 1 godz i znow ja wybudz. Ja niestety tak musialam robic ponad tydzien zeby sie Mai jakos te drzemki ponormowaly. Ale poskutkowalo. A co do pokazania sie na blogu, no tak zabieram sie do tego:-)) Tylko nie mam pojecia jak zrobic swoja kategorie:-) No i potem zdjecia wkleic... w sumie jeszcze nie probowalam ale jakby co to moge liczyc na Ciebie?? ;-) Powybieram trozke zdjec z naszej kolekcji i juz niedlugo obiecuje.... A co to ma znaczyc.... ze Wy na NK sobie czatujecie??? No no no... od tego jestesmy tutaj wszyscy... na czerwcowkach:-)) Bo co ja jedna chyba nie mam tam konta :-( Namezis... taka chyba kolej rzeczy:-)) Fajnie ze Cie tak polubila nowa "coreczka":-)) Gorzej jak by bylo na odwrot, takze zastanow sie jak chcesz zeby wygladaly Wasze stosunki i porozmawiaj ze swoim M o tym koniecznie jak najszybciej. I tak przytulaj ja duzo....kazde dziecko potrzebuje duzo ciepla i milosci, nigdy nie wiesz co tak naprawde mysli takie male dziecko, dlatego tez duzo z nia rozmawiaj i tlumacz... :-) Mam nadzieje ze ze zdrowkiem twoim i mamy bedzie dobrze:-) Carmen37.... to co emigrujesz jednak:-)) Witamy na pokladzie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko co do ujawnienia się na naszym bloogu to pewnie że możesz liczyć na moją pomoc. A jeśli chcesz pokombinować sama to chyba carmen pamięta dokładnie na której stronie na forum jest instrukcja do dodawania się na blooga więc może wklei ją ponownie??? Jeśli chodzi o Nk to nie czatujemy tam:P Chodziło mi o to że tam każda z nas dodaje jakieś zdjęcia dzieciaczków no i dlatego na bloogu prawie żadnych zmian nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :-) Przy piatku! Mam dokladnie 6 minut na poczytanie komputera, zanim zadane mam bawic sie z Hanka :-) Na szczescie humor dzic zdecydowanie lepszy, tylko glowa boli jak cholera. Wlasnie wzielam procha to moze troche odpusci i bede do zycia :-) Myszko____ ja zawsze mialam pare dni poirytowanych przed @, a co gorsza, jak bylam na tabsach przed ciaza to lapalo mnie idealnie w polowie cylku, ale potem na szczescie odpuszczalo :-p A teraz, z racji zawirowania z recepta na "anty" mialam cykl naturalny i po pierwsze - prawie ksiazkowy (co w moim przypadku mozna policzyc na palcach), a dwa - no myslalam, ze mnie wczoraj rozerwie :-) Para to mi chyba uszami szla, wszystko mnie wkurzalo, ale chyba mega meliska pomogla :-) Ewcisko____ bardzo mozliwe, ze Wiki juz na jedna drzemke si eszykuje. U mnie Jasiek juz zdecydowanie bardziej "jednodrzemkowy". Dwie zdarzaja sie bardzo sporadycznie, tylko gdy nocka jakas nieciekawa i szybko zwija sie na pierwsza drzemke. Chociaz wczoraj zaskoczyl mnie na maxa. Rano wstal kolo 7, a oczy tarl juz kolo 11, poszedl na drzemke, lapnal godzinke, wstal pare minut po 12. I co, do 19-j bez spania. Oczywiscie byl spiacy, ale akurat najbardziej jak bylismy na dworze ze znajomymi i dzieciaki mu lataly nad glowa. Po powrocie do domu polozylam go do lozeczka, ale sie bawil, gadal, smokami rzucal i po godzinie stwierdzilam, ze dosyc. To juz byla taka pora, ze jakby zasnal to musialabym go budzic po 15 min, zeby poszedl normalnie spac. A ze odpoczal bez spania to i wytrzymal do 19-j, poszedl spac normalnie. I spal dzis do prawie 8 rano :-D :-D Tak to ja moge :-D :-D A dzis polozylam go kolo 11:30 i spi juz godzinke i moze jezcze pospi. Jedna drzemka na mur. Moze wiec i Wiktoria cos zmienia w tym temacie.Coz, mi si ewydaje, ze Jasiek jest z takich jak Hanka. Ona wogole przestala spac w dzien jak miala 2 lata i 3 miesiace :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzien zaczelam wymazem szyjki macicy, a ze pielegniarka nie mogla jej znalezc (no przeciez na urlop moja macica sobie nie pojechala 😡 ) to bylo to jeszcze bardziej nieprzyjemne. Za to Ola dzis mi pokazuje jak to ona sama ladnie siada :) i zaczyna nozki pod sebie i doopke do gory, narazie zabkuje ;) ale do raczkowania juz tuz tuz ... jak tak to sie nei moglam doczekac, a teraz to wolalabym jeszcze troszke oddalic :o Duza dzis mi po meblach i scianach skacze, i oczy mam juz skupione na niej, wole zeby Olka sie nie przemieszczala za bardzo. Myszko, jak zobaczylam to sliczne sloneczko dzis rano to milam do ciebie dzwonic i jednak do centrum podjechac - odwidzialo mi sie jak wyszlam z przychodni .... A dzis poszlysmy z dziewczynami do biblioteki bo jest czytanie bajek, ale zem matka zapominalska to zamiast na 10.30 to poszlysmy na 11ta, na sam koniec :o Potem kawa i objad w kawiarni no i juz padalo na dobre :( A mnie leb rozbolal 😭 Fasolkowa!!!! Tak, ten tort to wlasnie cynamonowo-miodowy!!! Smacznego :) ale uwazaj, bo jednym kawalku ciagnie zaraz do nastepnego i ja wlasnie tak zepsulam sobie moj naturalny spadek kg ;) Zerknelam na bilety do Gdanska na swieta ale 800F to troche nie na nasze kieszenie akurat teraz :o Ale planuje dwa tyg w czerwcu, byloby fajnie gdybyscie tez mogli przybyc :) Caluski dla was i dobrego, slodkiego, pobytu w Trojmiescie!!! Ewcisko, mozliwe ze Wiktoria sie przestawia tak jak mowi Dunia. Ale nasze dzieciaki teraz tez maja wiecej przezyc i emocji i trudniej im sie z nich wyciszysc (moja tak wlasnie ma) i ich ciagle rosnaca ciekawosc tez nei pozwala na przerwanie "poznawania swiata". Ja dzis polozylam bardzo spiaca i marudzaca Ole do lozeczka, tak ok 15ej, strasznie sie bronila i plakala z lozeczka, ale nie dalam za wygrana i do niej nei poszlam :( po 20 minutach placzu zasnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto skrót wiadomosci co u mnie :) Staż na swietlicy szkolnej odpadl, bo kogos juz przyjęli :D No, tak dziewczyny, może juz w maju bede na Zielonej Wyspie Irlandia zwanej, w paskudnym Dublinie :D Wiosna chyba nadchodzi :D chce sie życ, ciepełko na polu :) chyba z dwie godziny bylam dzisiaj na spacerze z Mlodym :D Ja tam Nk niebyt lubie jakoś, i na naszym blogu jest duzo wiecej zdjec Witka niz na Nk :) zaraz poszukam dla Ciebie Myszko instrukcji co i jak na tym blogu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wklepujecie adres bloga. Wpisujecie hasło 1.W prawym górnym rogu klikamy „zaloguj się 2.I wpisujemy login i hasło, 3.Otworzy sie nowa stronka i tam w prawym gornym rogu klikamy „nowy wpis 4.pojawi sie tabelka do pisania, najezamy kursorem i piszemy,bądx wklejamy gotowy teks, link. 5.Żeby dodac fotke nalezy kliknac na pasku zadań ikonke „wstaw obrazek z zasobow 6.otworzy sie nowe okienko klikamy „przegladaj 7.wybieramy plik z folderu takiego w jakim zapisalismy fotke na komputerze 8.klikamydodaj plik 9.nazwa fotki pojawi sie w tabeli 10.no i klikamy wstaw jako obrazek i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wybaczcie, że Wam nie odpisze po kolei... Jutro sie postaram :) pozdrawiam goraco mocno i zycze kolorowych snow, spokojnej nocy i wspanialego weekendu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jeszcze ni z gruszki ni z pietruszki. Dziś byłam z koleżankami i maluchami na obiedzie w restauracji, no i w drodze do domu dowiedziałam się od M jednej z koleżanek, który tam pracuje, że spodobałam się jego menadżerowi :) Kurcze ale fajnie, pomimo dodatkowych kilogramów jestem nadal atrakcyjna dla niektórych okazów płci męskiej ;) Miło się takie rzeczy słucha :) P.S. żeby było śmieszniej, to ja w trakcie rozmowy z dziewczynami skomentowałam go jako fajnego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E zrób symulację na lot dla jednego dorosłego z dzieckiem i potem drugiego dorosłego z dzieckiem na ten sam lot, zsumuj, ponoć tak wychodzi taniej (niepojęte ale prawdziwe ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja to mam w nosie taka wiosne! NA jutro i niedziele zapowiadaja u nas... snieg?! Hello?! Kurka wodna, przykrylam juz moje wylazace z ziemi ziolka, jeszcze chyba "ogace" swiezo wsadzona roze :-o Noz to sie w glowie nie miesci :-D Kasza, u ciebie chyba co najwyzej beda sie burze w nocy przewalac (witajcie wiosna w Texasie), ale az tak na poludniu to o sniegu chyba nie mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu czyli wygląda na to, że u was jest tak jak w starym porzekadle " w marcu jak w garncu" Oby twoje ziółka i kwiatki nie zmarzły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek byłam z koleżankami w kinie, pierwszy raz takim 3D z okularami. Przez cały film miałam coś jakby chorobę lokomocyjną, było mi nie dobrze - widać nowinki technologiczne nie dla mnie. Tak więc jeśli, któraś z was jeszcze nie miała okazji oglądać filmu w trójwymiarze (swoją drogą super to wygląda), a cierpi na tego typu przypadłość podczas jazdy autem, to przed seansem polecam Aviomarin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups chyba powinno być "było mi niedobrze" Dobra już nie zaśmiecam naszego forum swoimi przeżyciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szybko caly dzien biegamy najpier w u lekarza a potm u promotora sama obejrzec jego 6 tyg blizniaczki (czytaj: posprzatac im chate bo pomimo promotora, zony, siostry zony i mamy zony chata dalej zabalaganiona;-/ ehhh ci naukowcy...) co do Pandy: historia kup ciagnela sie dalej. Brak mleka=ok, mleko=kup niezliczona ilosc. Opisalismy objawy i tak jak sie domyslalismy mala ma prawdopodobnie nietolerancje laktozy. Skad nagle? piszac obrazowo wirus ktory spowodowal wymioty i biegunke 'wykupczyl' (wyplukal) z Pandy enzym zeladka ktory odpowiedzialny jest za przyswajanie laktozy. Njprawdopodobniej to minie z czasem, trzeba powoli przyzwyczajac organizm od nowa. Lekarka dala nam mleko ktore zawiera 80% mniej laktozy niz zwykle (Enfamil dla 'wrazliwych' dzieci :-) )przez weekend mamy podawac. Jak sie poprawi to znaczy ze to nietolerancja laktozy. Jak dalej bedzie biegunka mamy wziasc probke zawiescw pon do labu. No i od 9;30 mala jest na tym mleku. Z poczatku nie smakowalo (bleeeeee ochydne!) ale potem chba zglodniala...efekt?brak kup do godz;17. Po 17 'piekna'(he he) jasno brazowa KUPA!:-D nie woda, nie twardy stolec ale miekka kupa!:-D he he wybaczcie ale normalnie ucieszylismy sie jak durni:-P baczki tez jakby ustaly wiec nie zapeszajac chyba laktoza...dodatkowo mamy podawac probiotyk. KONIEC TEMATU KUPY (mam nadzieje...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza super że znalazł sie ktoś mądry w kupnej sprawie, dużo zdrówka dla Marianny :) Ania P mój był na Avatarze i zachwycony, ja miałam iść z koleżanką ale jej synek (3 miesiące starszy od naszych) wylądował w szpitalu i od tej pory (dobra 2 miesiące) ciągle jakieś choróbska go łapią, właśnie dzisiaj idziemy do nich na roczek mam nadzieje że mój nie przywlecze jakiejś nowinki do domu) Ogródek nam się zrobił kolorowy :) kwiatuszki żółte, różowe ach bosko :) wrzucę fotkę na bloga. W przypływie dobrych emocji poszłam z młodym do morrisona (market) i zamiast czegoś na biad kupiłam kwiatki do kuchni i pokoju dziennego ;) w rezultacie na obiad była wczorajsza grochówka ;P Duniu błagam nie strasz zimą ;) No to tyle u nas, dziś pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa zapracowana i zabiegana kobieto! :) fajnie, że o nas pamiętasz ! mam nadzieje, że w świeta sobie odpoczniesz troszkę MamoE życzę dobrych wyników badań! i cos mi się wydaje, że Olka zaraz zacznie się przemieszczać w ekspresowym tempie :) AniuP , pewnie, że miło sie takich kompelmentów słucha :) Dodatkowe kilogramy w cudowny sposób znikają , prawda?:) i o to chodzi :) Duniu życze, żeby chmury śniegowe jednak ominęły Twój ogródek! U nas dzisiaj kolejny piękny dzień!!! Poopalamy się zaraz z Witkiem :) Duniu, MamoE pisałyście kiedyś, że sie Wam łezka kręciła jak oglądałyście olimpiadę. To ja Wam powiem, że to pikuś! ja się wzruszam oglądając program "Jak dobrze wyglądać nago"!!!!!:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️weekendowo, zczytalam zaleglosci,mam nadzieje ze uda misie docelowo do coniektorych chociaz z WAs odpisac:) moja mama wczoraj wieczorem odjechala ,powiozl ja moj M,bo zawiozl tez do nich nasza suczke na okres 3 tyg,poniewaz wybieramy sie do tesciow na polnoc pl,a oni nie maja ogrodu,podworka wlasnego i mieszkanie,amy +pies,siostra ; +2 dzieci i tesciowie to troche duzo na m3 u nas narazie bez raczkowania,ale szczerze to maly nawet przez ten tydzien nie mial okazji pocwiczyc na macie sam,bo zaraz babcia mu "pomagala";),ale raczej stanie mu bardziej pasuje ,gdy Go sie postawi w kojcu,stoi sztywno-chociaz unikam tego,bo lepiej zeby to stanie bylo od poczatku jego wlasne. tanczy(kolysze sie i kreci glowa),spiewa,robi akuku wszystkim czym moze zakryc oczy,sliniak,gryzak itp.a smiechu jest po pachy wtedy. rozumie tez nie,np.gdy sie karmimy na krzeselku,a on bierze pasy bezpieczenstwa do buzi i ciumkac chce,albo nakrywa sie gumowym sliniakiem,mowie nie,robie tzw.nunu palce,to po kilku takich akcjach przestaje sie zabawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen__a jednak w sprawie stazu sie rozwiazalo..w sumie po Twojej mysli:).fajnie,ze od konca maja bedziecie juz w komplecie,a i do Dublina sie przyzwyczaisz,takie stare powiedzenie(moja babcia ma to wyszsyte na scierce kuchennej)..tam dom Twoj gdzie maz Twoj-malzenstwo zawsze powinno byc razem,a tym bardziej gdy jest dziecko. juz sie dla Was ciesze,wiadomo bedzie troche na poczatku zawirowania i pewnie jak pisala Kasza dawniej tesknota do wczesniejszego miejsca,ale przyzwyczaisz sie,w koncu chyba wiekszosc z nas mieszka poza PL. trzymam kciuki za Was i Irlandie:) Nemezis__zdrowka dla Twojej mamy Ci zycze,a co do Twojej pasierbicy(o wlasnie to slowo mi ucieklo,ale chyba Carmen napisala),ciesz sie kobieto,ze ta istotka tak Cie w sercu zamknela,bo wtedy bylby problem gdyby bylo inaczej,a tak to harmonia rodzinna kwitnie.wiem pewnie ciezko jest traktowac obce dziecko jak wlasne,ale ten fakt wystepuje zawsze gdy wchodzi sie w zwiazek z kims kto ma dziecko,wiadomo trudno byc mama dla starszej,nie wlasnej corki,gdy jest sie poraz pierwszy mama akurat i doswiadcza sie macierzynstwa,ale moim zdaniem swietnie ze teraz Ci sie tak dobrze uklada z nowym M,oby tak dalej. a ciekawosc mi nie pozwala ominac pytania...a co z jej mama prawdziwa? Myszko__ojj..u nas wiosna juz na dobre zawitaka i nareszcie,moze to tylko chwilowe tradycyjne zachmurzenie londynskie u was. MamoE__Olenka zaczyna smigac w temacie-raczkowanie-pelzanie,Evelyn akurat ma dni na dopalaczu,wiec chyba obie maja skok;),kawka,gleboki oddech i....w nogi za nimi;) Duniu__@wspolczuje,u mnie tez gdy nadchodzi to strasznie ma M przechlapane a i B. sie czasem dostanie matczyne rozdraznienie,oby juz bylo po u Ciebie i slonca promyki sle tym razem w strone wielkiej wody. na senna kawke u Ciebie tez sie wpraszam,ja przylece z tortem sachera,zeby bylo troche slodko,bo kawka popoludniu na Twoim ogrodku z innymi naszymi mamusiami i naszymi wszystkimi smykami ,bedzie wtedy perfekt.:D Ewcisko__na klopoty z drzemkami hmm..nic nie przychodzi mi do glowy,ale moze jak dziewczyny pisza,przestawia sie na jedna:(,jezeli kladziesz i do godziny nic to chyba trzeba odpuscic czasem,u nas tez niekiedy jest jedna(rzadko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza__dobrze ze temat KUPA u Was juz mija,szkoda ze tak sie tylko to prrzyczynilo do nietolerancji laktozy u Pandy,ale to mija,wiec probiotyczki,i za kilka tygodni,m.cy najpozniej bedzie jak dawniej. AniuP___znam to uczucie,wlasnie potrzebujemy zeby ktos obcy nami sie zainteresowal,aby poczuc sie ze jestesmy atrakcyjne-to uskrzydla! LUsiu,Annnnnnna__do Was tez mialam cos odpisac,ale z pamieci mi wyszlo:O:O:O.ale za to sle 😘😘 Fasolkowa__udanego rozkoszowania sie u Dekera w Trojmiescie,pisz tu do nas albo choc zagladaj na chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ciesza nas kupki :) czy rok, dwa lata temu pomyslalybyscie ze "ladna" kupka moze byc powodem radosci ;) Kasza, ciesze sie z wami i nadal trzymam kciuki zeby ta lekarka/lekarz mial racje!!!! Carmen, Dublin co prawda mnie bardzo rozczarowal, ale na pewno ma tez i swoje uroki :) a najwiekszym to juz na pewno jest to ze bedziecie wszyscy razem!!! No i bedziecie sie mogli zajac praca nad rodzenstwem dla Witka ;) :p No i do Goni nie bedzie tak daleko ;) AniuP - swietnie!!! :) potwierdza sie moja teoria ze chlopy wcale nie zwracaja uwagi na pare kg na plusie! A raczej, wg mnie wola kobiete ktora jest za co zlapac :D Annnnnnna, wiesz ze sprobowalam! no i to prawda! ale i tak na swieta nie ma co bo 460F wychodzi, plus potem inne oplaty ktore Ryanair zdziera. Ale czerwiec wyglada juz calkiem przyzwoicie i okolo 300F nas bedzie kosztowac :) Czujecie sie juz lepiej, prawda? no i nie lapac mi zadnych chorobsk na imprezie, prosze ;) Ganetko, ja sachera moge tylko kawaleczek bo zawsze jakis taki za ciezki dla mnie byl ... a do Duni to ja raczej na lampke lub dwie ;) niz na kawe i ciacho :D:D:D A mowiac o lampce, jak tak to mam ochote, ale jak przyszlo co do czego to popatrzalam na butelke i jej nie otworzylam :o chyba kac MantraElle byl przestroga ;) Olka dzisiaj juz nie robi zaby, za to ladnie staje na czworaka, po czym siada. No, mam nadzieje ze jutro juz ruszy, bo wole ja to widziec pierwsza a nie przedszkolanki :o U nas jeszcze przedsniadaniowo, chociaz Ola zjadla swoje mleko i owocki z kaszka. Teraz spi, Krol tez a ja i Evelyn pokroilysmy salatke, pomidorki, szczypiorek, rzodkiewke, przyszykowalysmy twarog - to tak zeby bylo wiosennie chociaz na stole bo za oknem mokro :o Zycze milego dnia wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoE dziękuję ja i młody lepeij za to Maniek hmmm musiał dzis isc do pracy choc nie pracował w weekend od dobrych 2 lat. I jeszcze jedno Ryanair jest teraz chyba najdroższym z tanich przewoźników, spróbuj Wizzar, wiekszy komfort, tańsze bilety moi rdzice byli bardziej zadowolenie i nasza kieszeń też ;) Aaaaa dziecko mi sie zaczęło przemieszczać raczkiem do tyłu i jakoś tak na boki w każdym bądź razie jak siedzie przy kompie to go widze i zaraz myk, młodego nie ma :( własnie wygrzebał szampon z zakupów położonych w rogu pokoju aaaaaaaa jeszcze przed chwilą coś obok mnie majstrował, nic zmykam zakupy rozpakować bo bedzie wiecej sprzątania niż włosów na głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w innej sprawie Jak Dobrze mieszkac w Bielsku ))) Moja kolezanka pracuje w "Wojcik" i przyniosla mi 2 kurtki wiosenne do wyboru za 49 zł..nowa z metkami..ja mam granatową ale mam jeszcze czerwona jak ktoras z Was by chciala to prosze o maila wysle zdjecia. Jedyna rzecz do niedzieli wieczorem musze dac odpowiedz czy biore. Roz 68 ale patrzac na ich rozmiarowka jest dobra na mojego Jaska a ma 72 cm i ma jeszcze troche zapasu na raczkach do podwiniecia. Tak informacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielno-wiosenno- leniwie ;) Miłego dzionka życzę z naszymi małymi rozrabiakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna, baaaardzo leniwie :D dzis moja kolej porannego spania i wstalam z 10 minut temu :) achhhhh. No i sloneczko swieci! wyglada na prawdziwa niedziele!!! U nas dzisiaj dzien porzadkow sie szykuje, wczoraj w ogole sil nie mialam ... Sztorm - to ja ciebie jakos nad morzem zawsze 'lokalizowalam' :D Wojcik - babcia Jola przyslala nam troszke ciuszkow dla Oli tej firmy i musze powiedziec ze fajnie wygladaja. Mam nadzieje ze jakosciowo tez sa dobre ;) hahah, sniadanie mi na stol postawiono i wolaja .... 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztorm dzięki za info, kto wie może akurat którejś z nas się przyda :) Marta już jakoś od tygodnia w wiosennej kurteczce urzęduje, czerwonej i ja sobie też kupiłam czerwoną :) Specjalnie żeby tym kolorkiem energii sobie dodać. MamoE u nas identyczna pogoda i porządki też będą, ale zostawiam to mojemu M, same sobie do parku pójdziemy. M ostatnio bardzo mnie denerwuje więc mu się należy :p A spania do 9 to baaaaardzo zazdroszczę. Marta 2 dzień pobudkę o 6:30 nam robi A no i najważniejsze, Marcie NARESZCIE coś się przebiło przez dziąsło :) Taka mała kropka, która pojawiła się już w pierwszej połowie stycznia, a dziś wyczułam ją już jako coś ostrego. Nie piszę, że to ząb (choć niby co innego) bo to jest bardziej w miejscu dwójki, lewej dolnej i poza tą kropką to ja nie widzę tam reszty zęba (???). A jedynki dolne to na razie są tylko widoczne tak od przodu dziąseł. Pokręcone to jakieś :o Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×